دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۸:۵۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محقق اردبیلی»

انتخاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به عنوان همکار اجرایی و صنعتی برتر دانشگاه محقق اردبیلی در سال 1401
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی از اجرای بیش از یک هزار و 470 فعالیت فرهنگی و کسب 22 مقام ملی و بین المللی در سال 1401 توسط دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با هفتمین سالروز افتتاح موزه تاریخ علوم دانشگاه محقق اردبیلی، از بیش از 7 هزار سند، تجهیزات و موارد اهدایی به موزه تاریخ علوم اردبیل در سال 1401 رونمایی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل تفاهم نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی و دانشگاه محمدعلی جناح با هدف گسترش همکاری های علمی و پژوهشی منعقد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: باید به نحوی عمل کنیم تا ادامه دهنده راستین راه و رسم شهدا باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- دانشیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: نظامی عشق و عرفان را با قداست تمام در اشعارش به اوج خود رسانده و اخلاق مداری را نیز مراعات کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه 3 دقیقه ای به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی از انتخاب حسن طاهری دانشجوی دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان دانشجوی نمونه کشوری در سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه کشوری خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در مرحله استانی به همت جهاد دانشگاهی استان اردبیل و همکاری دانشگاه محقق اردبیلی و دانشگاه های استان در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۶    
دانشگاه محقق اردبیلی از میان فارغ التحصیلان استعداد درخشان دانشگاه های کشور، بدون آزمون، دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها گفت: برای اولین بار مراکز مشاوره ازدواج دانشجویی در دانشگاه های وزارت علوم و بهداشت ایجاد خواهد شد . ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ رویداد ملی تاثریا در استان اردبیل با ارائه 8 تیم فناور و نوآور و با حضور نمایندگان شرکت های صنایع پیشرفته رضوی ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان جشن ازدواج دانشجویی آسان در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ رویداد حمایت از ایده های نواورانه و فناورانه ثریا با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، مسئول پیشگامان بنیاد تعاون بسیج استان، معاون امور اقتصادی استانداری اردبیل، ایده پردازان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: رویدادهای فناورانه موجب نشاط علمی جوامع دانشگاهی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۰    
همزمان با نیمه شعبان جشن ازدواج 103 دانشجوی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۸    
ایسنا/اردبیل مراسم ازدواج دانشجویی 123 زوج دانشجوی دانشگاه های استان اردبیل به مناسبت ایام جشن های نیمه شعبان، در سالن شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مراسم ازدواج دانشجویی 123 زوج دانشجوی دانشگاه های استان اردبیل در سالن شهید خودسیانی این دانشگاه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۳    
ایسنا/اردبیل مراسم ازدواج دانشجویی 123 زوج دانشجوی دانشگاه های استان اردبیل به مناسبت ایام جشن های نیمه شعبان، در سالن شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۳    
رویداد تا ثریا با هدف تجاری سازی محصولات دانش بنیان در اردبیل برگزار شد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
جشن ازدواج دانشجویی با حضور 102 زوج جوان در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ دانشگاه محقق اردبیلی موفق به کسب رتبه اول کشوری در استفاده از فرصت های مطالعاتی، رتبه 9 کشوری در برگزاری دوره های مهارت افزایی و رتبه 11کشوری در برگزاری دوره های تخصصی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۰    
همزمان با سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، دانشجویان پژوهشگر و فناور برتر دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، از دانشجویان پژوهشگر و فناور برتر دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۹    
اردبیل- معاون فرهنگسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: نمایشگاه هنرهای تجسمی مکتب حاج قاسم در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی شمس با حضور 220 دانشجوی بسیجی استان اردبیل با هدف پرورش شاگردان مکتب سلیمانی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۱:۱۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ به همت بسیج دانشجویی استان اردبیل، دوره یک روزه آموزشی شمس شاگردان مکتب سلیمانی در سالن شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1402 همزمان با سراسر کشور صبح امروز در دانشگاه محقق اردبیلی نیز برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۱    
با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و مسئولان دانشگاه ها و مراکز آموزشی استان، مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۳    
رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه بار آموزش نیروی متخصص مهندسی استان بر دوش دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی است گفت: پروژه های بسیار عظیم و زیربنایی در مناطق مختلف استان و کشورمان توسط مهندسان فارغ التحصیل دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۱    
در مراسمی از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاههای محقق اردبیلی و علوم پزشکی اردبیل در دانشگاه محقق تجلیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۳    
اردبیل - رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در 6 ماه گذشته قریب به 3 هزار پایان نامه کارشناسی ارشد در دست تهیه بود که یک هزار و 500 پایان نامه به اتمام رسیده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری جشن ازدواج دانشجویی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در آستانه نیمه شعبان 103 زوج دانشجویی زندگی مشترک خود را آغاز خواهند کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۲    
رئیس هیات ژیمناستیک استان اردبیل از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین هیات ژیمناستیک استان و دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد و گفت: کانون استعدادیابی،دانش افزایی،کسب خودکفایی از مفاد این تفاهم نامه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۱    
انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری اتحادیه انجمن های علمی مهندسی شیمی، نفت و پلیمر و انجمن های همکار، دوره کشوری آموزش نرم افزارکامسول را برگزار می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل، کتاب روش های افزایش بازده تسلیح در خاک مسلح منتشر شد. این کتاب که توسط دکتر احد اوریا عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی گردآوری شده است؛ آمده است: افزایش شدید ترافیک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۰    
رویداد فناورانه اینوتکس 2023 با شرکت 15 تیم از استان های شمال غرب کشور در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی و مدرس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: تبیین مبانی نظری انقلاب باید در علوم سیاسی و نظریه های دولت مورد توجه واقع شود تا بتوانیم از این طریق هدف و وقوع این انقلاب را به همگان معرفی کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۲    
اولین جلسه تعیین ماموریت تحقیقاتی مشترک دانشگاه محقق اردبیلی و شرکت برق منطقه ای آذربایجان برگزار شد
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: با تدوین آئین نامه جذب دانشجویان خارجی، تغییر و اصلاح برخی مقررات آموزشی و ارائه تسهیلات ویژه بیش از 100 دانشجوی خارجی برای تحصیل در رشته های مختلف در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری برای نیمسال دوم سالتحصیلی 1402-1401 در دانشگاه محقق اردبیلی ثبت نام ...
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اولین همایش ملی آینده پژوهی در فقه، حقوق و علوم سیاسی با حمایت موثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی در اردیبهشت ماه 1402 در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ دکتر فاضل احدی مسئول نمایندگی هلدینگ شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج اظهار کرد: رویداد سرمایه گذاری بر روی طرح های برتر فناورانه تا ثریا با هدف حمایت از شرکت های دانش بنیان و حل نیاز ها و مسائل فناورانه دستگاه ها و کارخانجات ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به تدوین سالانه بیش از یک هزار پایان نامه و رساله در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: این دانشگاه آمادگی دارد با روش های علمی برای حل مسائل و مشکلات شرکت کشت و صنعت مغان در کنار این شرکت قرار گیرد.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، یوسف عباس پور عصر پنجشنبه در جریان برگزاری اولین رویداد فناورانه بخش صنعت در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار کرد: در این رویداد 120 شرکت کننده ایده های نو ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ مراسم اختتامیه رویداد ارائه نیازهای فناورانه به سبک ریورس پیچ با معرفی ایده های برتر و با حضور رئیس بنیاد ملی نخبگان استان اردبیل، شرکت های دانش بنیان، فناوران و دانشجویان در سالن شهید خود سیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه دانشجویان پسر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: موضوع جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری باید جدی گرفته شود.
شیوا بیان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین رویداد ارائه نیازهای فناورانه اولویت دار مشترک دانشگاه محقق اردبیلی و سازمان صمت استان اردبیل در راستای احصا و رفع نیازهای های فناورانه واحدهای تولیدی استان با حضورمعاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری، رییس دانشگاه محقق اردبیلی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مدیران مراکز رشد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ اولین رویداد ارائه نیازهای فناورانه به سبک Reverse Pitch با حضور مدیران دستگاه های اجرایی، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، رئیس پارک علم و فناوری استان، رییس بنیاد ملی نخبگان استان اردبیل ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه دانشجویان پسر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.