دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۲:۰۱May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عباس عراقچی»

سید عباس عراقچی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب سی وچهارم گفت: نمایشگاه محلی برای تماشای وفاق ملی و همبستگی اجتماعی در کمال آرامش است و این نشان می دهد کتاب و کتابخوانی در تمام طبقات جامعه ایرانی دارای اهمیت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۳    
ایسنا/قم یک عکاس قمی به جهت همکاری در انتشار کتاب ایران تایشی مورد تقدیر دبیر شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت، کتابی که شامل تجربیات سید عباس عراقچی از دوران سفارت در ژاپن است که جمع آوری و گزینش عکس های این کتاب بر عهده وی بوده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه ایران، رسانه دولت از اظهارات اخیر حسن روحانی رئیس جمهوری انتقاد کرد و نوشت: حسن روحانی روز گذشته در دیدار نوروزی با مدیران ارشد دولت سابق در سال های 92 تا 1400 اظهارات عجیبی را مطرح کرد. وی گفت: دیدید که تا اسم عباس عراقچی آمد از قیمت دلار دو هزار تومان کم شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۰:۳۹    
تا اسم عراقچی آمد، قیمت دلار دو هزار تومان کم شد حسن روحانی، در دیدار نوروزی با مدیران ارشد دولت خود در سال های 92 تا 1400، ادعای ارتباط نداشتن سیاست خارجی با اقتصاد و معیشت مردم را بی اساس دانست و به عنوان شاهد مثال گفت ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق ایران در دیداری با مسئولان دولتی خود به طعنه گفت: دیدید که تا اسم عباس عراقچی که آمد از قیمت دلار دو هزار تومان کم شد و به طعنه ادامه داد که لابد اگر آقای ظریف می رفت 5 هزار تومان کم می شد!
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
دیدید که تا اسم عباس عراقچی که آمد از قیمت دلار دو هزار تومان کم شد. لابد اگر آقای ظریف می رفت 5 هزار تومان کم می شد! هنگامی که یکی از حاضران به مزاح یادآور شد و اگر خود شما 10 هزار تومان بلافاصله پاسخ داد: دکتر ظریف هم از طرف ما می رفت.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
دیدید که تا اسم عباس عراقچی که آمد از قیمت دلار دو هزار تومان کم شد. لابد اگر آقای ظریف می رفت 5 هزار تومان کم می شد! هنگامی که یکی از حاضران به مزاح یادآور شد و اگر خود شما 10 هزار تومان بلافاصله پاسخ داد: دکتر ظریف هم از طرف ما می رفت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۸:۱۳    
محمدحسن سیاحی در یادداشتی با عنوان مسئله ی چند دولتی و ارتباط آن با مخاطب بایدها نوشت: دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در چین با طرف عربستانی توافق می کند. کمال خرازی در سوریه است و عباس عراقچی هم همراه اوست. علی باقری به ارمنستان می رود ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی و عباس عراقچی در آخرین روز اقامت خود در بیروت امروز با نجیب میقاتی سرپرست نخست وزیری لبنان دیدار کرد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۲۶    
به گزارش پارسینه، خبرگزاری تسنیم عکسی را در خروجی خود از دیدار کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان منتشر کرد که حضور سید عباس عراقچی در آن سوال برانگیز شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران که به همراه عباس عراقچی اخیرا وارد لبنان شده است، با دبیرکل جنبش حزب الله دیدار و گفت و گو کردند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
کمال خرازی رئیس و عباس عراقچی دبیر شورای راهبردی روابط خارجی ایران با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار کردند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران که به همراه عباس عراقچی اخیرا وارد لبنان شده است، با دبیرکل جنبش حزب الله دیدار و گفت و گو کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران پس از دمشق به بیروت سفر کرد و با نبیه بری، رئیس پارلمان این کشور دیدار و رایزنی کرد. به گزارش ایسنا به نقل از النشره، بر اساس این گزارش ...
تیک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: دکتر "کمال خرازی" وزیر خارجه پیشین جمهوری اسلامی ایران و رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با رئیس جمهور سوریه دیدار و گفتگو کرد. سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در راس هیاتی به دمشق سفر کرده در آخرین روز اقامت خود در دمشق، ظهر امروز با بشار اسد، رئیس جمهور سوریه دیدار کرد ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی مشکل اصلی بازگشت به برجام را ارایه تضمین از سوی آمریکا دانست و بیان داشت: آمریکایی ها قادر به دادن تضمین در برجام نیستند و برای ما امکان ندارد که دوباره وارد توافقی شویم که آمریکا بخواهد بازهم از آن خارج شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران به همراه عباس عراقچی با فیصل مقداد وزیر خارجه سوریه دیدار و گفتگو کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران روز گذشته برای دیدار با مقامات ارشد سوریه وارد دمشق شد. عباس عراقچی دبیر شورای راهبردی در این سفر او را همراهی می کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران روز گذشته برای دیدار با مقامات ارشد سوریه وارد دمشق شد. عباس عراقچی در این سفر او را همراهی می کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
در پی انتشار اخباری مبنی بر اینکه سید عباس عراقچی در سفر ژنو امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان را همراهی خواهد کرد، یک منبع مطلع گفت که این خبر کذب است. ...
بانک مردم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: پانزدهمین همایش تجلیل از کارآفرینان اشتغال زا کشوربا حضور عباس عراقچی و بهروز کمالوندی برگزار شد. به گزارش بانک مردم، پانزدهمین همایش تجلیل و قدردانی از تلاش کارآفرینان اشتغال زا کشور بعداز ظهر پنج شنبه ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
دیدار عباس عراقچی با مداح معروفدر مراسم ترحیم آتش نشان شهید قریب رضا دارابی عباس عراقچی به محمود کریمی تسلیت گفت. آتش نشان شهید رضا دارابی، شوهر خواهر محمود کریمی بود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اعتماد/ در مراسم ترحیم آتش نشان شهید قریب رضا دارابی عباس عراقچی به محمود کریمی تسلیت گفت. آتش نشان شهید رضا دارابی، شوهر خواهر محمود کریمی بود.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۵    
حضور عباس عراقچی در مراسم ترحیم شهید قریب رضا دارابی؛ برادر شهید دارابی از کارکنان وزارت خارجه است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بازار ارز امروز دوشنبه 8 اسفند ماه با دو خبر مهم اقتصادی و سیاسی همراه بود. به گزارش اقتصاد نیوز، بانک مرکزی از سوی سران قوا اختیارات ویژه ای گرفت و از سوی دیگر احتمال سفر رافائل گروسی به تهران در روزهای آینده قوی تر شد. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عباس عراقچی به ادعای یک رسانه اروپایی مبنی بر حضور او در ژنو برای مذاکره با غربی ها واکنش نشان داد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
عباس عراقچی مشاور وزیر امور خارجه گفت: من مشاور هستم و برای کمک به تیم مذاکره کننده هسته ای آماده ام.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دیروز برخی شایعه ها درباره حضور دوباره عباس عراقچی در تیم مذاکرات هسته ای نیز موجب شد که میزان خریدها در بازار سکه و ارز کاهش پیدا کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
این تصویر از مراسم یادبود همسر شهید مطهری در مسجد اعظم قلهک نشان می دهد که شایعه حضور عراقچی در ژنو برای همراهی امیرعبداللهیان وزیر خارجه صحت ندارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
این تصاویر امشب در مراسمی که به مناسبت فوت همسر شهید مطهری در مسجد اعظم قلهک گرفته شده است ثابت می کند که شایعه حضور عراقچی در ژنو برای همراهی امیرعبداللهیان وزیر خارجه صحت ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همراهی سید عباس عراقچی با حسین امیرعبداللهیان در سفر ژنو کذب است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا داوری مدعی شد: ️برخی منابع مطلع، از واگذاری پرونده احیای برجام به علی لاریجانی و کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ج.ا خبر می دهند و ظاهرا اخبار مربوط به پررنگ شدن دیپلماتیک عباس عراقچی هم در چارچوب همین واگذاری است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۱    
به گزارش ایران اکونومیست، همراهی سیدعباس عراقچی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سفر ژنو که از سوی برخی رسانه ها منتشر شده است، صحت ندارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی انتشار اخباری مبنی بر اینکه سید عباس عراقچی در سفر ژنو امیرعبداللهیانة وزیر امور خارجه کشورمان را همراهی خواهد کرد، یک منبع مطلع به تسنیم گفت که این خبر کذب است.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری العربی الجدید اعلام کرد که وزیر خارجه ایران در راس هیاتی راهی ژنو خواهد شد و در کنفرانس های بین المللی شرکت خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۲    
طبق پیگیری های باشگاه خبرنگاران جوان عباس عراقچی در تهران است و حضورش به همراه امیرعبداللهیان در ژنو صحت ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
آیند : ادعای یک رسانه یونانی مبنی بر سفر عباس عراقچی به ژنو و اقامت وی در یک هتل تکذیب شد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه یونانی از همراهی عباس عراقچی با امیرعبداللهیان در سفر های وزیر خارجه به اروپا خبر داد. به گزارش شرق، یک رسانه یونانی ادعا کرد: عباس عراقچی، امیرعبداللهیان را در اروپا و دیدار های دیپلماتیک همراهی می کند و هم اکنون در هتل اینترکانتیننتال ژنو به سر می برد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یک رسانه یونانی از همراهی عباس عراقچی با امیرعبداللهیان در سفرهای وزیر خارجه به اروپا خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۱    
منبعی آگاه در گفت وگو با روزپلاس، همراهی عباس عراقچی با وزیر امورخارجه در سفر به ژنو را تکذیب کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مهرداد خدیر در عصر ایران نوشت: هر چند گفت و گوی اخیر عباس عراقچی معاون پیشین وزارت امور خارجه و مرد شمارۀ 2 تیم مذاکره کننده در دولت حسن روحانی برای برجام ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
صادق زیباکلام در کانال خود نوشت: ای کاش بسیاری از ما ایرانی ها بجای متهم ساختن غربی ها در قبال تحولاتی که نمی پسندیم، نگاهی هم به نقش خودمان در خلق آن رویدادها می انداختیم ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عباس عراقچی دبیر شورای راهبردی روابط خارجی در برنامه حضور در حسینیه جماران گفت: امام حواسش به نزاکت و پروتکل های دیپلماسی بود که رعایت شود./ جماران
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عباس عراقچی در پاسخ به این سوال که اگر به سال 92 برگردید، باز هم همین مسیر را برای مذاکره انتخاب می کنید؟ گفت: بله؛ ولی شاید اگر برمی گشتم به آن دوران، بعضی از تاکتیک ها و سیاست ها را تغییر می دادم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
عباس عراقچی می گوید که اگر قدرت موشکی، هسته ای، منطقه ای و تحمل مردم در برابر تحریم ها نبود، غربی ها مجبور نمی شدند پای میز مذاکره بیایند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی گفت: اگر قدرت علمی ما نبود، در مذاکرات هسته ای کسی نبود با ما مذاکره کند. ما به خون دانشمندان هسته ای و دانشمندان موشکی که ما را تقویت کردند، تا ابد مدیونیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
عباس عراقچی دبیر شورای راهبردی روابط خارجی در برنامه حضور گفت: پروژه بدنام سازی، امنیتی سازی و مشروعیت زدایی از جمهوری اسلامی...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عراقچی با بیان اینکه من می دانم که آقای ظریف ارادتش به حاج قاسم واقعی و وصف ناپذیر بود، گفت: این را خود آقای ظریف برای من تعریف کردند که حدود دو سال پیش از شهادت سردار، در جلسه ای در دبیرخانه شورای عالی ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی: ستاره صبح:سید عباس عراقچی که اکنون دبیر شورای راهبردی روابط خارجی و همچنین مشاور وزیر خارجه است پس از مدت ها سکوت در برنامه حضور که خبرگزاری جماران آن را ضبط و پخش می کند حضور پیدا کرد و نقطه نظرهایش را بیان کرد ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
عباس عراقچی در برنامه حضور گفت: چرا نمی گویید دیپلمات تربیت یافته مکتب امام و رهبری شرمن را گریه انداخت؟