شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۱۷Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش غلظت آلاینده ها»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان نسبت به وزش باد شدید، افزایش غلظت آلاینده ها و احتمال وقوع غبار محلی در استان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۶    
قم- شاخص کیفیت هوا در شهر قم امروز سه شنبه 16 خردادماه به علت آلودگی هوا و افزایش غلظت آلاینده ها در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که کاهش تندی باد و افزایش ترافیک تا صبح سه شنبه (22 فروردین ماه) سبب افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پرتردد خواهد شد ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۸    
اصغری، کارشناس هواشناسی: کاهش دمای تهران و البرز به معنای افزایش غلظت آلاینده ها است. از ورزش کردن در این هوا در 3 بامداد آتی پرهیز کنید. استان فارس، کرمان و خوزستان شاهد بارش باران خواهند بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با بیان اینکه امروز و فردا شاهد افزایش غلظت آلاینده ها به ویژه در مناطق صنعتی هستیم گفت: همدان تا پایان هفته گرم می شود.
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران ازآماده باش اداره کل متبوعش با بازگشت آلودگی هوا به پایتخت خبر داد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی درباره وضعیت بارندگی در هفته آتی گفت: بیشترین بارندگی ها در هفته پیش رو در ارتفاعات کرمان، بخش هایی از استان یزد و شمال شرق استان فارس خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان همدان از افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های بزرگ و مناطق صنعتی استان در سه روز آینده در پی پایداری هوا و وارونگی دما خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد شدید و احتمال وقوع بهمن پیش بینی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی با تاکید بر روند افزایشی دما در بیشتر مناطق کشور تا روز پنجشنبه گفت: برای سه روز آینده برای دو شهر کرج و تهران افزایش غلظت آلاینده ها پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان همدان از افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های بزرگ و مناطق صنعتی استان در چند روز آینده با خروج سامانه بارشی و پایداری وضعیت آب و هوا خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، کبری رفیعی روز پنحشنبه 28 بهمن با بیان اینکه بیشتر نقاط کشور شاهد بارش برف و باران خواهند بود اظهار داشت: در روز جمعه فعالیت این سامانه بارشی در نواحی شمال شرق و شمال کرمان و مناطقی از استان فارس فعال خواهد بود. ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی هواشناسی حاکی از رخداد وارونگی دما تا روز پنجشنبه هفته جاری در تمام شهرستان های استان و مراکز صنعتی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: افزایش غلظت آلاینده ها از امروز تا پنجشنبه هفته جاری برای این استان پیش بینی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار سطح نارنجی اعلام کرد: تا یکشنبه پایداری نسبی جو و افزایش غلظت آلاینده ها در اکثر مناطق استان تهران ادامه دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار سطح نارنجی اعلام کرد تا فردا یکشنبه پایداری نسبی جو و افزایش غلظت آلاینده ها در اکثر مناطق استان تهران ادامه دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۳:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار سطح نارنجی اعلام کرد: تا یکشنبه پایداری نسبی جو و افزایش غلظت آلاینده ها در اکثر مناطق استان تهران ادامه دارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
در این اطلاعیه به هموطنان اصفهانی و مسئولان توصیه شده است ضمن کاهش تردد خودرو ها و کنترل فعالیت واحد های صنعتی، مدیریت منابع آلاینده، تاکید بر عدم تردد غیرضروری برای تمام افراد، پرهیز از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به کاهش تردد خودروها و کنترل فعالیت واحدهای صنعتی، مدیریت منابع آلاینده، عدم تردد غیرضروری برای همه افراد، پرهیز از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز، اتخاذ تدابیر مدیریتی لازم برای جلوگیری از افزایش غلظت آلاینده ها تا حد بسیار ناسالم توصیه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۰    
آلودگی هوا و افزایش غلظت آلاینده ها مدارس شهر استان مرکزی را به تعطیلی کشاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۷    
پایداری هوا، موجب افزایش غلظت آلاینده ها در آسمان شهرهای پرجمعیت استان شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش معاصر به نقل از مهر، به علت بروز پدیده مه گرفتگی میزان دید در استان خوزستان به 50 متر رسید. به علت مه گرفتگی میزان دید در بستان به زیر 50 متر، اهواز، شادگان، گتوند و شوش به 50 متر رسید. این میزان در شهرهای آغاجاری 150 متر و در شهرهای آبادان و امیدیه 200 متر ثبت شده است. ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۸   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز تحقیقات آلودگی هوا نسبت روند افزایشی آلودگی هوا هشدار داد و گفت: سالانه 45 هزار مرگ ناشی از آلودگی هوا وجود دارد که در این میان هفت درصد مرده زایی است. ...
598   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۲    
سازمان هواشناسی برای تهران و البرز در روز شنبه و یکشنبه به علت آلودگی هوا و افزایش غلظت آلاینده ها هشدار در سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۶    
هواشناسی خوزستان تداوم پدیده مه و افزایش غلطت آلاینده ها تا روز سه شنبه در استان پیش بینی کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
در شهرهایی مانند اصفهان و اراک که نیروگاه ها به سکونتگاه های انسانی نزدیک ترند، مازوت سوزی روی غلظت ذرات معلق و دی اکسید گوگرد تاثیر دارد.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تشدید آلودگی هوای تهران و کرج تا حد بسیار ناسالم خبر داد و به شهروندان هشدار داد که از تردد غیرضروری خودداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۳    
سازمان هواشناسی برای تهران و البرز در روز شنبه و یکشنبه به علت آلودگی هوا و افزایش غلظت آلاینده ها هشدار در سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: با توجه به روند افزایشی غلظت آلاینده ها هوا مقرر شد تمامی مقاطع تحصیلی استان البرز فردا اول بهمن بصورت غیرحضوری برگزار شود.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار آلودگی سطح نارنجی از آلودگی هوا در استان تهران طی امروز جمعه 30 دی تا دوشنبه 3 بهمن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در روزهای آینده افزایش غلظت آلاینده ها در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل اداره هواشناسی خوزستان: وقوع پدیده مه صبحگاهی و شامگاهی و افزایش غلظت آلاینده ها در برخی مناطق استان در روز های آینده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی خوزستان نسبت به وقوع پدیده های مه گرفتگی و افزایش غلظت آلاینده ها دو هشدار سطح نارنجی و زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از ممنوعیت تردد کامیون ها در معابر درون شهری به دلیل افزایش غلظت آلاینده ها و وارونگی دما، دراین استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از ممنوعیت تردد کامیون ها در معابر درون شهری به دلیل افزایش غلظت آلاینده ها و وارونگی دما، دراین استان خبر داد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان سمنان با اشاره به پایداری فعالیت سامانه جوی، افزایش غلظت آلاینده ها در برخی نقاط استان پیش بینی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی از امکان افزایش شاخص آلودگی هوا تا حد بسیار ناسالم به ویژه برای مناطق پر تردد و صنعتی و در صورت مدیریت و کاهش منابع آلاینده ثابت و متحرک شاخص آلودگی هوا در حد ناسالم برای گروه های حساس در تهران و کرج از دوشنبه تا پنجشنبه (26 تا 29 دی) خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از اواخر امروز تا فردا به تدریج استان در دامنه فعالیت یک سامانه بارشی قرار می گیرد و در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی با بارش برف و باران همراه خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۶    
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی از افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
با بررسی نقشه های هواشناسی، تصاویر ماهواره ای و خروجی مدل های پیشیابی عددی، وضعیت جوی ارتفاعات استان تهران برای امروز و فردا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش های پراکنده برف و گاهی وزش باد پیش بینی می شود ...
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته و کاهش تردد خودروها در روز تعطیل کیفیت هوای شهر تهران در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. همچنین وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش تدریجی غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا با توجه به ماندگاری سرما همراه با کاهش بارندگی در استان برای سه روز آینده پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اراک- دبیر کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان مرکزی گفت: مدارس مقطع ابتدایی اراک امروز چهارشنبه به دلیل افزایش غلظت آلاینده ها و پیش بینی تداوم سکون هوا غیرحضوری شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۳:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
هواشناسی تهران در این هشدار نسبت به کاهش تردد خودرو ها و کنترل فعالیت واحد های صنعتی، مدیریت منابع آلاینده، تاکید بر عدم تردد غیرضروری برای تمام گروه ها، پرهیز از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به افزایش غلظت آلاینده ها وپیش بینی تداوم سکون هوا با اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای استان، مدارس ابتدایی شهر اراک فردا چهارشنبه 14 دی در دو نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری برگزار می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان مرکزی گفت: مدارس مقطع ابتدایی اراک فردا (چهارشنبه) 14 دی ماه به دلیل افزایش غلظت آلاینده ها و پیش بینی تداوم سکون هوا، برای پنجمین روز در هفته جاری غیرحضوری شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی تهران درخصوص ادامه پایداری و سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده ها و رسیدن شاخص آلودگی به محدوده بسیار ناسالم هشدار داد.
خوزپرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری روز سه شنبه بیان کرد: شعاع دید در دزفول 30، اهواز، بستان، ماهشهر و شوش 50، شوشتر، شادگان و هندیجان 100 و امیدیه 500 متر گزارش شده است. ...