دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۹:۵۷Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی وضع هوا»

همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، آسمانی ابری همراه با وزش باد شدید، رگبار پراکنده و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار پراکنده و وزش باد در برخی استان ها همچنین وزش باد و کاهش دما در نقاط مختلف کشور خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و وزش باد شدید در ارتفاعات برخی نقاط کشور طی تعطیلات جاری خبر داد. به گزارش شفقنا از ایسنا ...
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم بارش باران در شمال و جنوب کشور و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان ها خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان ها و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غرب و شرق کشور خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش نسبی دما، وزش باد، بارش باران و خیزش گرد و خاک در برخی استان ها خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ت ️رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا با اشاره به تداوم هوای گرم در بیشتر مناطق کشور نسبت به شدت گرفتن تابش اشعه فرابنفش در ساعات میانی روز هشدار داد./
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از امروز تا سه شنبه (22 تا 24 مرداد ماه) روند کاهش تدریجی دما و طی روزهای پایانی هفته افزایش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی درباره وضعیت آب و هوایی کشور در برخی استان ها رعد و برق و وزش باد پیش بینی کرده اند.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا اعلام کرد: گرما در بیشتر مناطق کشور در روز های آینده ماندگار است.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی درباره وضعیت جوی کشور در چندر روز آینده کاهش دما و بارش پراکنده در برخی استان ها پیش بینی کرده است.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار پراکنده در ارتفاعات برخی استان ها و احتمال سیلاب های موقت خبر داد و گفت: از فعالیت های کوهنوردی، دره نوردی، صخره نوردی و حضور در طبیعت اجتناب شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در استان های شمالی و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان ها خبر داد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۰:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا در اهواز دما تا 51 درجه افزایش می یابد، گفت: روز شنبه پیشِ رو، در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل همچنین ارتفاعات البرز، بارش پراکنده داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس نقشه های پیش یابی ، افزایش دمای هوا و سرعت وزش باد در این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۹    
هواشناسی استان مرکزی تا چهارشنبه جوی آرام و پایدار پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی دمای هوای 24 ساعت آینده در شهر های دارای ایستگاه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی استان های کشور، گفت: در سه روز آینده در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید و گرد و خاک و در منطقه زابل طوفان گرد و خاک خواهیم داشت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۶۹ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار پراکنده در برخی نقاط کشور طی امروز خبر داد. به گزارش شفقنا از ایسنا، صادق ضیاییان با بیان اینکه امروز پنجشنبه در شمال آذربایجان غربی و ارتفاعات شمال هرمزگان و جمعه در شمال آذربایجان شرقی و اردبیل در ساعات بعدازظهر افزایش ابر ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق در ارتفاعات کشور همچنین خطر گرمازدگی در برخی نقاط خبر داد و احتیاط در کوهنوردی و همراه داشتن تجهیزات مناسب را توصیه کرد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۶    
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا با ارائه گزارشی از وضعیت ارتفاعات و کوهستان های کشور از کوهنوردان و طبیعت گردان خواست که حتما تجهیزات مناسب همراه داشته باشند و از دره نوردی در روز جمعه بپرهیزند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۰    
پیش بینی وضع هوا حاکی از روند افزایشی دما طی دو روز آینده در استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی برای بخشهای شمال غربی و شرقی کشور رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید و خطر ریزش بهمن بهاره در ارتفاعات کشور خبر داد و گفت: از تردد در دالان ها و مسیرهای محتمل برای وقوع بهمن پرهیز کنید. ...
هوای تهران فردا شنبه 26 فروردین 1402، صاف و گاهی همراه با وزش باد و روز یکشنبه صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود و همچنین آسمان استان تهران، در 5 روز آینده صاف تا نیمه ابری خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: تا پایان هفته جوی شاهد بارش در غرب هستیم و از روز شنبه جوی آرام در کشور فراهم می شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
بر اساس آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی در روز 13 فروردین هوای اکثر مناطق کشور صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۵   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران و وزش باد در برخی استان ها، نفوذ گرد و غبار از کشور همسایه و در پی آن گرد و غبار و کاهش دید در غرب کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی با بیان اینکه آخرین خروجی مدل های پیش بینی وضع هوا حاکی از ورود یک سامانه بارشی با هسته سرد از امروز جمعه از نواحی شمال غرب به کشور است، گفت: دمای هوا تا 2 روز آینده در نقاط مختلف این استان 6 تا 9 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که امروز و فردا اول و دوم فروردین ماه سامانه بارشی در کل کشور فعال می شود. به گزارش شفقنا از ایسنا ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۱   + ۷۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در غالب نقاط کشور و کاهش دمای 10 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی دریای خزر خبر داد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
️رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا از نفوذ موج بارشی از بخش های غربی کشور، بارش های رگباری و رعد و برق و خطر بالا آمدن آب رودخانه ها، رانش و لغزش در ارتفاعات خبر داد. ...
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۰   + ۶۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور از دوشنبه هفته جاری و آغاز بارش ها در برخی استان ها خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
برای اولین بار در کشور مدل تحقیق و پیش بینی وضع هوا (Weather Research and Forecasting: WRF) به صورت تمام کره در پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو اجرا شد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۷    
پیش بینی وضع هوا را برای آخر هفته تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، همدان و تبریز ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۶:۵۸    
آخرین وضعیت خروجی مدل های پیش بینی وضع هوا نشان از روند افزایشی دما در استان مرکزی دارد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا از بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا گفت:بارش برف و کولاک در ارتفاعات و خطر ریزش بهمن، یخ زدگی و کاهش شدید دما پیش بینی می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: بررسی آخرین خروجی مدل های پیش بینی وضع هوا حاکی از ورود یک سامانه بارشی از روز چهارشنبه به کشور می باشد که از ساعات عصر از نواحی جنوب غرب فعالیت بارشی خود را در استان آغاز خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت همچنین ورود سامانه بارشی و بارش برف و باران در نیمه غربی کشور خبر داد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از فعالیت سامانه بارشی در غالب نقاط کشور به جز سیستان و بلوچستان، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید همچنین بارش برف در مناطق سردسیر خبر داد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
شفقنا- باتوجه به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و بارش برف و باران در ارتفاعات و پدیده مه و کولاک، سازمان هواشناسی به کوهنوردان توصیه کرد که از صعود به ارتفاعات بپرهیزند. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۰:۲۸    
علی صولتی، خبرنگار: این روز ها آلودگی هوای تهران به قدری شدید است که فهم وخامت اوضاع نیازی به مشاهده ارقام شاخص های مختلف نیز ندارد. شهروندان علاوه بر اینکه می توانند وخامت اوضاع را با چشم غیرمسلح مشاهده و با دستگاه تنفسی خود به طور ملموسی درک و احساس کنند ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۷    
رئیس مرکز ملی پیش بینی وضع هوا از افزایش شاخص کیفیت هوای تهران خبر داد و گفت: در حال حاضر کیفیت هوا در پایتخت برای گروه های حساس ناسالم است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، تا پایان روز دوشنبه وضعیت جوی استان همراه با بارش باران، برف و کاهش دما پیش بینی شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۵۶ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و کاهش 4 تا 7 درجه ای دما در نقاط مختلف کشور خبر داد. به گزارش شفقنا از ایسنا، صادق ضیاییان، درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز 10آذر) در اردبیل، سواحل شمالی، خراسان شمالی ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نرم افزار کاربردی موبایلی پیش بینی وضع هوا ویژه بازی های جام جهانی فوتبال توسط محققین پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور راه اندازی شد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۳   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از حاکمیت شرایط جوی آرام در بیشتر مناطق کشور،وزش باد و بارش پراکنده در برخی استان ها همچنین ورود سامانه بارشی به غرب کشور طی روز چهارشنبه (25 آبان) خبر داد.