دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۲۵Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش دمای هوا»

سامانه ناپایدار در روزهای سه شنبه و به ویژه در چهارشنبه هفته جاری تقویت خواهد شد و علاوه بر بارش باران و مه آلود شدن آسمان، موجب کاهش دمای هوا خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تا پایان هفته روند کاهش 7 تا 5 درجه سانتیگراد دما در اغلب نقاط خوزستان پیش بینی می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به نفوذ هوای سرد به کشور نسبت به کاهش دمای هوا به زیر صفر و خسارت به محصولات کشاوری در 8 استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نایب رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار اصفهان گفت: تغییر فصل و کاهش دمای هوا و از سوی دیگر صادرات موجب کاهش عرضه و افزایش 30 درصدی گوجه در بازار شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به نفوذ هوای سرد به کشور نسبت به کاهش دمای هوا به زیر صفر و خسارت به محصولات کشاوری در 8 استان هشدار داد.
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه در شمال غرب و غرب کشور و چهارشنبه و پنجشنبه هم در استان های ساحلی خزر کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده شاهد کاهش دمای هوا در اکثر مناطق استان هستیم و میانگین بیشینه دما در استان به 25 و کمینه آن نیز به هفت درجه بالای صفر می رسد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده شاهد کاهش دمای هوا در اکثر مناطق استان هستیم و میانگین بیشینه دما در استان به 25 و کمینه آن نیز به هفت درجه بالای صفر می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تا اواسط هفته آینده روند کاهش 3 تا 5 درجه ای دما مورد انتظار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش دمای هوای در بسیاری از مناطق استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۱    
کارشناس هواشناسی لرستان:طی روزههای آینده شاهد کاهش دمای هوا در طول روز و وزش باد خواهیم بود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع سوری اعلام کردند با کاهش دمای هوا وضعیت اردوگاه پناهجویان الهول بدتر از قبل شده است و مزدوران آمریکا از پناهجویان آن سوءاستفاده می کنند.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با بیان این که جو استان خراسان رضوی پایدار است، گفت: دمای هوای روزانه استان خراسان رضوی طی 48 ساعت آینده نسبت به دیروز پنج تا هفت درجه افزایش می یابد، از شنبه نیز روند کاهش دمای هوا در استان آغاز خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، عامل اصلی آلودگی هوای کلانشهر تبریز را سکون، کاهش دمای هوا و بحث سوخت مازوت نیروگاه تبریز عنوان کرد و گفت: تمهیدات لازم برای تغییر سوخت نیروگاه تبریز از مازوت به سوخت پاک انجام شده و طی آینده ی نزدیک این امر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی ایلام با بیان اینکه تا فردا دما هوای استان افزایش نسبی بین 1 الی 2 درجه ای دارد از کاهش دمای هوا از بیستم مهر ماه خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از روند کاهش دمای هوا و یخبندان شبانه خبر داد و گفت: کشاورزان مراقبت های لازم را انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۲    
ایسنا/اصفهان رئیس اتحادیه صنف میوه و سبزی فروش شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه قیمت موز نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است، گفت: تغییر فصل و کاهش دمای هوا موجب افزایش 10 درصدی قیمت برخی صیفی جات از جمله گوجه، سیب زمینی و پیاز در بازار اصفهان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از کاهش دمای هوا در استان خبر داد و گفت: با نفوذ سامانه پرفشار جوی روند کاهشی دمای هوا از روز گذشته در استان آغاز شد و تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نائب رییس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به قطعی مکرر برق در واحدهای صنعتی عنوان کرد: در صورت کاهش دمای هوا اندکی در زمینه تامین نیاز کشور به برق ثبات نسبی خواهیم داشت اما نگرانی اعضای کمیسیون صنایع و معادن این است که با نزدیک شدن به زمستان بار دیگر شاهد تکرار اتفاقاتی که در تابستان تجربه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی فارس با اشاره به پیش بینی کاهش 4 تا 8 درجه ای دما در کشور، گفت: بر پایه پیش بینی ها کاهش دمای هوا در فارس امروز و از مرزهای شرقی و شمالی آغاز شده و محصولات کشاورزی را در معرض خطر سرمازدگی قرار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تا روز دوشنبه هفته آینده با توجه به استقرار زبانه های پرفشار در استان قزوین، دمای هوا کاهش خواهد یافت.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، گفت: طی روزهای شنبه و یکشنبه در شمال شرق و شرق کشور کاهش دما بین 3 تا 7 درجه همراه با وزش باد شدید و در برخی نقاط گرد و خاک پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بنا براعلام کارشناسان هواشناسی استان سمنان، با گذر امواج کم دامنه ناپایدار از استان سمنان، تا اوایل هفته آینده، در ارتفاعات و نقاط مستعد، دمای حداقل به صفر درجه خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دمای هوا از فردا در شهر های آبادان و خرمشهر کاهش می یابد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، لطفی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: مطابق با الگوی نقشه های پیش یابی، تا اوایل هفته آینده وزش باد و گرد و خاک در برخی نقاط استان پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
از امشب دمای هوا به زیر صفر درجه سانتیگراد می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- هواشناسی خراسان رضوی روز چهارشنبه نسبت به افزایش شدت و سرعت وزش باد و کاهش دمای هوا در این استان هشدار وضعیت زرد صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: از صبح جمعه دمای هوای استان به طور نسبی کاهش می یابد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان از کاهش دمای هوا و وزش باد نسبتا شدید در استان خبر داد و گفت: کشاورزان نسبت به تنظیم دمای انبارها و گلخانه ها اقدام کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش تدریجی دمای هوا و بارش باران در نوار شمالی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی اعلام کرد: کاهش تدریجی دمای هوا در این استان از پایان هفته جاری آغاز و توصیه می شود تمهیدات لازم اندیشیده شود.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
طی ماه های اخیر با کمبود عرضه و توأمان افزایش تقاضا با توجه به کاهش دمای هوا موجب شده است تا قیمت ها در بازار وارد یک روند صعودی شود و تا جایی که اکنون قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران بین 55 تا 60 هزار تومان در نوسان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که تا اواخر هفته جاری تغییرات محسوس جوی و کاهش دمای هوا برای این استان پیش بینی می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس داده های اداره کل هواشناسی هرمزگان، کاهش نسبی دمای هوای در استان در طول هفته جاری دور از انتظار نخواهد بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۱    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از کاهش دمای هوا و همچنین احتمال بارش پراکنده باران در شمال استان همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۵    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از کاهش دمای هوا و همچنین احتمال بارش پراکنده باران در شمال استان همدان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: از روز پنج شنبه تا اواسط هفته آینده دمای هوا در استان به تدریج کاهش پیدا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش دمای هوا در استان بین یک تا 2 درجه سانتیگراد تا فردا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دمای هوا در شهر های آبادان و خرمشهر کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس نقشه های پیش بینی وضعیت آب و هوایی، روند کاهش دمای هوا در این استان تا پایان هفته جاری کم و بیش ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد از پنجشنبه شب تا اواسط هفته آینده پدیده غالب جوی در این استان خواهد بود و در اکثر نقاط استان افزایش سرعت باد به ویژه در ساعات بعدازظهر را خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۶    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از کاهش دمای هوا طی هفته آینده در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- هواشناسی خراسان رضوی روز چهارشنبه نسبت به شدت و سرعت وزش باد و کاهش دمای هوا در این استان هشدار وضعیت زرد صادر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
از فردا تا اوایل هفته آینده دمای هوا به تدریج در نوار شمالی کشور به طور محسوسی کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی کارشناسان هواشناسی استان سمنان، دمای هوا تا 8 درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از کاهش دمای هوای استان طی 24 ساعت آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۶    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از کاهش دمای هوا در استان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ستاد کنترل و پیشگیری از آنفلوانزای فوق حاد طیور سیستان و بلوچستان درپی کاهش دمای هوا وآغاز سال آبی جدید و فصل مهاجرت پرندگان تشکیل جلسه داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شنبه و یکشنبه (3 و 4 مهر) در اردبیل و استان های ساحلی دریای خزر کاهش دما بین 6 تا 10 درجه و دوشنبه و سه شنبه ( 5 و 6 مهر) در شمال شرق کشور کاهش دما حدود 9 تا 12 درجه رخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری همراه با کاهش قابل ملاحظه دمای هوا در روز های ابتدایی هفته آینده خراسان رضوی را فرا می گیرد.