جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۵:۱۲Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده مرزبانی»

دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۲    
فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: ماموران مرزبانی 9هزار و 50 لیتر سوخت از نوع گازوئیل خارج از شبکه توزیع و مازاد بر سهمیه را از یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در آب های بندر کنگان کشف و توقیف کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور در دیدار با همتای عراقی بر استحکام مرزهای مشترک و تسهیل در تردد زائران اربعین امام حسین (ع) تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف 170 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب های میناب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف 4 مشک بزرگ ماری شکل حاوی 170 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب های میناب خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران دریابانی استان در شهرستان قشم، یک باند وارد کننده دخانیات در آبهای این جزیره شناسایی و متلاشی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۸    
وزیر کشور عراق گفت: به فرمانده مرزبانی دستور داده ایم تا در ایام اربعین با پلیس ایران همکاری کنند و تلاش می کنیم بهترین خدمات را به زائران حسینی ارائه دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک شناور باری با کشف 100 میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر نخل تقی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۰۵    
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از مجروحان حادثه تروریستی (مزه سر) سراوان عیادت و از نزدیک در جریان روند درمان و بهبودی آن قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۲۱    
فرمانده مرزبانی استان از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ به منظور استماع مشکلات و رفع نیازمندی های کارکنان گروهان مرزی لار آن فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان احشام و مهار 372 راس احشام سنگین قاچاق قبل خروج از مرز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف شناور حامل کالای قاچاق در بندر نخل تقی در جنوب استان بوشهر خبر داد و گفت: از این شناور انواع کالاهای قاچاق فاقد اسناد قانونی به ارزش 10 میلیارد تومان کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: مشک حاوی 60 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل در آب های خلیج فارس کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزهای استان در امنیت کامل قرار دارد و نیروهای نظامی خراسان رضوی با دقت کامل از مرزها محافظت می کنند.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، یوسف خدادادی پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با فرمانده مرزبانی استان اردبیل اظهار کرد: دادگاه حوزه قضائی بخش تازه کند با هدف تسهیل و تسریع در دسترسی مردم به خدمات قضائی پس از پیگیری های بسیار، اخیراً افتتاح شد. وی افزود: متأسفانه به دلیل برخی [...]
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف 2 فروند شناور تجاری حامل انواع نوشیدنی و پارچه قاچاق در محدوده آب های شمال غرب خلیج فارس خبر داد. سردار لطفعلی پاکباز افزود: ماموران دریابانی روز یکشنبه در راستای مبارزه با ورود کالای قاچاق به کشور و کنترل آبهای سرزمینی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در جریان بازدید از مرزهای استان گفت: مرزهای استان در امنیت کامل قرار دارد و نیروهای نظامی استان با دقت کامل از مرزها محافظت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرمانده مرزبانی استان بوشهر از دستگیری یک صیاد با بیش از هزار کیلوگرم صید غیرمجاز در آب های بندر سیراف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان شمالی گفت: پیکر مطهر شهید محمدمهدی احمدی ، مرزبان شهید استان روز سه شنبه (نهم خردادماه) در بجنورد تشییع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از 80 میلیارد ریالی کالای قاچاق در بندر نخل تقی شهرستان عسلویه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 3.5 میلیون لیتر گازوئیل قاچاق طی 2 ماه گذشته در آب های هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۵    
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور و فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده مرزبانی کشور ساعتی قبل از منطقه مرزی شهرستان هیرمند بازدید کردند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مرزبانان هرمزگانی یک فروند شناور فعال در زمینه قاچاق سوخت را در آب های خلیج فارس توقیف کردند. به گزارش صبح ساحل، سردار بهادر اسماعیلی فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف 118هزار لیتر گازوئیل قاچاق در سواحل خلیج فارس خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف کشتی حامل 215 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در خلیج فارس محدوده یکی از بنادر جنوبی استان بوشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: با رصد و اشرافیت اطلاعاتی مرزبانان پایگاه دریابانی کنگان یک کشتی حامل 215 هزار لیتر سوخت قاچاق در آبهای بندر کنگان توقیف شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دستگیری دزدان دریایی که شناورهای سبک و اقلام داخل آنها را به سرقت می بردند در سواحل جزیره قشم خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از تحویل قریب به 9 هزار نفر از اتباع غیرقانونی کشور افغانستان توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف یک فروند شناور باری حامل 200دستگاه کولر گازی اسپیلت قاچاق در آبهای ساحلی ماهشهر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۷    
فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران مرزبانی استان در شهرستان قشم، یک باند دزد دریایی شناسایی و دو نفر از اعضای این باند که سابقه دار نیز هستند، دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: حیدری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به گزارش فرمانده مرزبانی استان درباره حادثه و درگیری اخیر در این منطقه، افزود: پنج نفر از مرزبانان در داخل برجکی که توسط گروهک معاندین تخریب شده است، حدود یک ساعت درگیر بودند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۵    
فکرشهر: فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: ماموران مرزبانی این استان 50 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک فروند شناور باری در بندر ریگ از توابع شهرستان گناوه کشف کردند. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بابلسر و فریدونکنار دکتر علی آقاجان نیا معلم رئیس اداره با اعلام این خبر گفت:به مناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی فرماندار شهرستان فریدونکنار از روابط عمومی های برتر ادارات شهرستان فریدونکنار تقدیر بعمل آورد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دستگیری دزدان دریایی که شناورهای سبک و اقلام داخل آنها را به سرقت می بردند در سواحل جزیره قشم خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۵    
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف شناور حامل کالای قاچاق در یکی از بنادر شمالی استان خبر داد و گفت: از این شناور افزون بر 5 میلیارد تومان کالای قاچاق شامل لوازم خانگی و پوشاک کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف 50 میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر ریگ با توقیف یک فروند شناور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور در بندر دیلم و کشف 100 میلیارد ریال کالای قاچاق خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار مجید شجاع، فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در مراسم تشییع پیکر شهدای مرزبانی در مشهد گفت: جوانان دهه هشتادی که هیچ گاه امام و انقلاب را درک نکردند و دفاع مقدس را ندیدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا از انهدام باند بزرگ و سازمان یافته قاچاق موادمخدر و کشف بیش از یک تن انواع موادمخدر طی دو عملیات جداگانه در مرز های جنوب شرق کشور خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سردار رضایی به همراه فرمانده مرزبانی فراجا از مجروحان حادثه تروریستی سراوان عیادت و از نزدیک در جریان روند درمان و بهبودی آن ها قرار گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۶    
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزهای ما با سایر کشورهای همسایه، مرزهای مؤدت و دوستی است و دشمنان قطعاً نمی توانند به نظام انقلاب آسیب برسانند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۳    
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی: دشمنان بیش از 44 سال است که توطئه ها و برنامه های مختلف برای برهم زدن نظم و امنیت ایران دارند که در همه اقدامات خود ناکام بوده اند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی گفت: صبر ما تا حدودی است کشور های همسایه باید مراقب خاک خود باشند و نباید اجازه بدهند از داخل کشورشان عملیات ضدامنیتی انجام شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: این قول را به این شهدا و خانواده های محترمشان می دهیم که حتما انتقام آن ها را خواهیم گرفت و اجازه نمی دهیم خون ان ها پایمال شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مرزبانان شهرستان های میناب و قشم 205 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند. به گزارش صبح ساحل، سردار بهادر اسماعیلی فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: مرزبانان شهرستان های میناب و قشم 2 مشک ماری حاوی 205 هزار لیتر گازوئیل قاچاق را در آب های استان کشف کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف دو محفظه پلاستیکی موسوم به مشک ماری حاوی سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۶:۱۲    
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور به همراه فرمانده مرزبانی فراجا، فرمانده مرزبانی استان سیستان وبلوچستان به صورت هوایی از مرز های حوزه ی استحفاظی جنوب شرق کشور بازدید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۵:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
فارس : فرمانده مرزبانی فراجا گفت: به کشورهای همسایه خودمان تذکر می دهیم که حسن همجواری را رعایت کنند و ما صبرمان تا حدودی است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
پیکر های پاک و مطهر 5 شهید مرزبانی صبح دوشنبه 1 خرداد 1402 با حضور فرمانده مرزبانی فراجا، جانشین فرمانده فراجا، فرمانده قرارگاه جنوب شرق و جمعی از مسؤولان و مردم شهیدپرور سیستان و بلوچستان در زاهدان تشییع و برای تدفین به زادگاه های شان منتقل شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: 255 شهید مرزبانی از این استان تاکنون تقدیم امنیت کشور شده است که 88 شهید از این تعداد در حوزه مرزبانی استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده اند.