شنبه ۱۳ خردادساعت ۱۴:۵۰Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فهرست تحریم»

آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۲    
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم علیه اشخاص و نهادهای ایرانی خبر داد. به گزارش آی تی آنالیز آمریکا روز جمعه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تحریم هایی را علیه شرکت "ابر آروان" به اتهام سانسور اینترنتی اعمال کرده است ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که دو فرد و دو نهاد را در ارتباط با ایران در فهرست تحریم های خود قرار داده است. دفتر کنترل دارایی وزارت خزانه داری آمریکا شرکت ابرآروان ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرده نام یک شرکت فناوری در ایران و دو نفر از کارکنان ارشد آن را به همراه یکی از شرکت های تابعه آن در امارات در فهرست تحریم ها قرار داده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت نویان ابرآوران و یک شرکت تابعه آن در دبی به فهرست تحریم ها اضافه شده اند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرده نام یک شرکت فناوری در ایران و دو نفر از کارکنان ارشد آن را به همراه یکی از شرکت های تابعه آن در امارات در فهرست تحریم ها قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرده نام یک شرکت فناوری در ایران و دو نفر از کارکنان ارشد آن را به همراه یکی از شرکت های تابعه آن در امارات در فهرست تحریم ها قرار داده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۱۱    
دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده چهار شرکت تأمین کننده مالی طرف های نظامی درگیر که از دامن زدن به بحران سودان درآمدزایی می کنند را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه اعلام کرد که تحریم هایی را علیه اشخاصی که وظیفه انجام عملیات هایی در خارج از کشور دارند اعمال کرده است. اعمال کرده است. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اکو ایران: وزارت خزانه داری آمریکا 5 فرد، از جمله دو مقام ارشد سازمان اطلاعات سپاه، و همچنین یک شرکت وابسته به سپاه را در فهرست تحریم های تازه خود قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عملکرد قاطع دادگستری مازندران در جریان اغتشاشات و تبلوربخشی به بصیرت سیاسی سبب شد اتحادیه اروپا، عالی ترین مقام قضایی استان را در فهرست تحریم ها قرار دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : دولت لهستان اعلام کرد که نام 365 شهروند بلاروس را در فهرست تحریم های خود گنجانده و دارایی های 20 شرکت و 16 فرد مرتبط با بخش مالی روسیه را مسدود کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – شورای اروپا به تازگی بسته تحریمی علیه ایران را به تصویب رساند و نام 5 فرد و 2 نهاد ایرانی را به فهرست تحریم های خود افزود. کلیدواژه این دور از تحریم ها نیز مانند گذشته بار دیگر ادعای نقض حقوق بشر بود و اروپا اتهاماتی را درباره ایران در این زمینه مطرح کرد. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز اعلام کرد اسامی چندین شرکت را به دلیل ارتباط با روسیه در فهرست تحریم ها قرار داده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه سی جی تی ان گزارش کرد، اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) فهرست تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران را گسترش داد و پنج فرد و دو نهاد را در راستای تعهدات این اتحادیه برای رسیدگی به تمامی موضوعات نگران کننده مربوط به ایران از جمله وضعیت حقوق بشر هدف قرار داد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه (1 خرداد 1402) در تداوم مواضع خصمانه و مداخله جویانه در امور داخلی ایران، بسیج دانشجویی و بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به بهانه مسائل حقوق بشری تحریم کرد.
وانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا امروز باری دیگر با تکرار ادعای نقض حقوق بشر در ایران، پنج فرد و دو نهاد ایرانی را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا امروز باری دیگر با تکرار ادعای نقض حقوق بشر در ایران، پنج فرد و دو نهاد ایرانی را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۶    
اتحادیه اروپا امروز باری دیگر با تکرار ادعای نقض حقوق بشر در ایران، پنج فرد و دو نهاد ایرانی را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
پیشتر نیز وزیر امور خارجه آلمان طی اظهاراتی به خبرنگاران گفت که وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا درباره تشدید تحریم ها علیه ایران تصمیم گیری خواهند کرد. وی افزود که در بسته جدید، شمار دیگری از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فهرست تحریم ها اضافه شده اند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
آنالنا بائربوک وزیر خارجه آلمان مدعی شد که اتحادیه اروپا روز دوشنبه (امروز) درباره اعمال تحریم های تازه علیه ایران تصمیم گیری می کند
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۶:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
رویترز گزارش داد، کانادا همسو با متحدان غربی خود از دور تازه تحریم های خود علیه روسیه خبر داد. دولت کانادا امروز جمعه اعلام کرد که وزارت آموزش روسیه را به فهرست تحریم های خود علیه مسکو اضافه کرده است. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه در ادامه اقدامات ضد ایرانی خود نام 2 شرکت ایرانی را در فهرست تحریم ها قرار داد. به گزارش فکرشهر از فارس، شرکت نسیم بهار کیش و شرکت خطوط کشی رانی دریای خزر دو شرکت ایرانی هستند که با فرمان اجرایی شماره 14024 برای تحریم روسیه در فهرست قرار گرفته اند. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اسامی 500 تبعه آمریکا از جمله باراک اوباما، رئیس جمهور اسبق این کشور در فهرست تحریم های روسیه قرار گرفت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه اعلام کرد اسامی چندین شرکت را به دلیل ارتباط با روسیه در فهرست تحریم ها قرار داده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه اعلام کرد اسامی چندین شرکت را به دلیل ارتباط با روسیه در فهرست تحریم ها قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۹    
وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه اعلام کرد اسامی چندین شرکت را به دلیل ارتباط با روسیه در فهرست تحریم ها قرار داده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که این شخص که شانجیانگ کیائو نام دارد، در شرکت تولیدی گرافیت و کربن سینوتک دالیان کار می کند؛ شرکتی مستقر در چین که وزارت خزانه داری آمریکا آن را در سال 2014 به اتهام کمک به ایران در خرید قطعات برای تولید تجهیزات نظامی در فهرست تحریم ها قرار داده است. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۰    
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که سه فرد به دلیل ارتباط با گروه لازاروس (هکرهای مرتبط با کره شمالی)، به فهرست تحریم های OFAC اضافه شده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزارت خزانه داری آمریکا سازمان اطلاعات سپاه را به اتهام نقش آفرینی در گروگان گیری و بازداشت اتباع این کشور در فهرست تحریم ها قرار داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، وزارت خزانه داری آمریکا در آخرین بیانیه منتشر شده علیه تهران و مسکو اعلام کرد که سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سرویس امنیت فدرال روسیه (اف اس بی) را در فهرست تحریم ها قرار داده است ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۵    
وزارت خزانه داری آمریکا سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و سرویس امنیت فدرال روسیه را در فهرست تحریم ها قرار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در راستای سیاست های دوگانه واشنگتن، سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و سرویس امنیت فدرال روسیه را به اتهام گروگانگیری و بازداشت غیرقانونی اتباع آمریکایی در فهرست تحریم ها قرار داد.
سلام نو / طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۱:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در راستای سیاست های دوگانه واشنگتن، سازمان اطلاعات سپاه و سرویس امنیت فدرال روسیه را به اتهام گروگانگیری در فهرست تحریم ها قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و سرویس امنیت فدرال روسیه را در فهرست تحریم ها قرار داد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در جدیدترین اعمال تحریم های خود، محمدامین آقامیری ، رئیس مرکز ملی فضای مجازی و دبیر شورای عالی فضای مجازی را تحریم کرد. وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای افراد جدیدی را در فهرست تحریم خود قرار داده است که در این بین نام محمدامین آقا میری نیز دیده می شود. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در اتریش در واکنش به تحریم ها آمریکا و بریتانیا علیه ایران و دنباله روی اروپا از این تحریم ها گفت: راه های بهتری برای ایفای نقش به دور از محاسبه اشتباه وجود دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع چین که در فهرست تحریم های آمریکا قرار دارد، برای شرکت در نشست هفته جاری وزرای دفاع سازمان همکاری شانگهای، به هند سفر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد چند مقام ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست تحریم خود قرار داده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه (4 اردیبهشت 1402) هفتمین بسته تحریمی علیه ایران را تصویب کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
بنا بر اعلام وزارت خارجه انگلیس، محمد نظر عظیمی فرمانده سپاه قرارگاه نجف اشرف (استان کرمانشاه)، حبیب شهسواری فرمانده سپاه استان آذربایجان غربی، محسن کریمی فرمانده سپاه استان مرکزی، احمد خادم فرمانده قرارگاه کربلا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنوب غرب کشور، در فهرست تحریم قرار گرفتند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد نظرعظیمی فرمانده قرارگاه غرب نجف اشرف، حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی، محسن کریمی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و احمد خادم، فرمانده قرارگاه عملیاتی کربلا در فهرست تحریم ها قرار گرفته اند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه انگلیس اعلام کرد که این کشور به همراه آمریکا و اتحادیه اروپا به بهانه حقوق بشر ، تحریم های جدیدی علیه ایران اعمال کردند. بنا بر فهرستی که وزارت خارجه انگلیس منتشر کرده است، چهار نفر از مسئولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فهرست تحریم ها اضافه شدند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بر پایه تحریم های اعلام شده از سوی دولت اوکرین، احزاب سیاسی روسیه، کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه و روس بانک از جمله نهادهایی هستند که در فهرست تحریم های اعمال شده از سوی اوکراین قرار گرفته اند.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۱    
وزیر امورخاجه لوکزامبورگ گفته اتحادیه اروپا قضات ایرانی را در فهرست تحریم ها قرار می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دولت سوئیس امروز اعلام کرد که به دلیل جنگ در اوکراین، ارتش خصوصی واگنر را در فهرست تحریم قرار داده است.
اعتدال   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۰:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا هفت فرد و نهاد را به بهانه ارتباط با برنامه پهپادی ایران در فهرست تحریم های خود قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا هفت فرد و نهاد را به بهانه ارتباط با برنامه پهپادی ایران در فهرست تحریم های خود قرار داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۹    
اثر پژوهشی جنگ اقتصادی با روتیتر فهرست تحریم های امریکا، علیه جمهوری اسلامی ایران در عداد پژوهش های نو انتشار مرکز اسناد انقلاب اسلامی است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دولت اوکراین بیش از 600 فرد و نهاد روسی را در فهرست تحریم های خود جا دا
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
پکن، سفیر تایوان در آمریکا و خانواده اش را در فهرست تحریم قرار داده است.