یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۲۴Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهمیه بنزین»

سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت کشور گفت: درباره کارت های سوخت ها اتفاقی نیفتاده و همچنان 60 لیتر سهمیه ای و 150 لیتر بنزین آزاد در آنها موجود است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا : اوجی در پاسخ به سوالی در خصوص افزایش قیمت بنزین گفت: در هر جایی که صحبت کرده ام اعم از حیاط دولت، سخنرانی و یا جایی مصاحبه داشتیم اعلام کرده ایم که دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد.
وارش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ تغییری در مقدار سهمیه بنزین کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما سهمیه بندی بنزین را می پذیریم اما به این شیوه و بدون در نظر گرفتن بایدها برای ما قابل پذیرش نیست.
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ تغییری در میزان سهمیه بنزین اعمالی در کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست .
رسانه کلیک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حدود یک سال پیش یعنی در شهریورماه 1401، سهمیه بنزین آزاد در کارت های سوخت از 300 لیتر به 150 لیتر کاهش یافت.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچ تغییری در مقدار سهمیه بنزین اعمالی در کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از تعیین قیمت نهایی در زمان ارسال دعوتنامه، با لحاظ هزینه های قانونی تعیین و دریافت می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه اوپک (سازمان کشورهای صادرکننده نفت) از بازگشت کامل ایران به بازار نفت بعد از برداشته شدن تحریم ها استقبال می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دوره جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری با افزایش دو برابری و به مبلغ 30میلیون تومان با دوره بازپرداخت 36 ماهه و کارمزد سالانه چهار درصد به حساب متقاضیان واجد شرایط واریز می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۶۳ سایت دیگر  
در حالی که همچنان تعداد زیادی از مشتریان ایران خودرو از دریافت وجه مازاد از جهت (مشمول افزایش قیمت شدن مبلغ پیش پرداخت ضمن قید سود مشارکت) صحبت می کنند، این شرکت تاکید کرد که مشتریان اشتباه متوجه شده اند؛ این مبلغ برای هزینه های قانونی است و از بابت اعمال افزایش قیمت بر روی مبلغ پیش پرداخت نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۲    
مدیر اداره حفاظت محیط زیست بندر خمیر:بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با یک قلاده پلنگ در نزدیکی شهرستان بندرخمیر یک قلاده پلنگ زخمی شد. این پلنگ پس از بیهوش شدن برای جراحی و درمان به بندرعباس منتقل شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
درحالی ایرلاین ها باید از 14 خرداد بلیت هواپیما را چارتری عرضه نکنند که این رویه، همراه با بی توجهی به نرخ های مصوب توسط برخی ایرلاین ها ادامه دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۲    
بورس کالا، شرایط خرید کاپرا متعلق به بهمن موتور را برای عرضه در روز چهارشنبه 10 خرداد اعلام کرد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
افکار عمومی به تکذیب های دولت در مورد بنزین وقعی نمی نهد؛ زیرا تجربه جمعی ثابت کرده است که از پس این تکذیب ها، داستان دیگری در جریان است و چه بسا در کمترین زمان ممکن خبرتکذیب شده اجرایی شود. همین عامل سبب می شود که مردم در مواجهه با اخبار تغییر سهمیه بنزین یا کم شدن محدوده توزیع و .. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۶    
تورم احساسی بیشتر از اعلامی است. مردم عمدتا آمار ها را باور ندارند و اعتمادشان را به دولت از دست می دهند. بزرگترین مشکلی که یک دولت می تواند با آن درگیر باشد این است که اعتماد عمومی را در آمار ها از دست بدهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۴    
شرایط طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه خردادماه 1402 اعلام شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۴۲    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما سهمیه بندی بنزین را می پذیریم اما به این شیوه و بدون در نظر گرفتن بایدها برای ما قابل پذیرش نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۳۱    
در جنوب کرمان، شمال هرمزگان، بخش هایی از شمال غرب و استان های اصفهان، مرکزی، زنجان، قزوین، البرز، غرب و شمال تهران و سواحل غربی دریای خزر، رگبار پراکنده پیش بینی شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات رشد یارانه کالابرگی سه دهک پایین درآمدی اعلام شد
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۵:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
وام ودیعه مسکن مستاجران با وجود زمزمه هایی در جهت افزایش مبلغ آن، به دلیل محدودیت منابع بانک ها همچنان در همان رقم های قبلی باقی مانده است؛ اما افراد همچنان می توانند برای دریافت آن اقدام کنند. نحوه ثبت نام برای وام ودیعه مسکن مستاجران چگونه است و متقاضیان باید واجد چه شرایطی باشند؟
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۵:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما سهمیه بندی بنزین را می پذیریم اما به این شیوه و بدون در نظر گرفتن بایدها برای ما قابل پذیرش نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۴:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
بررسی های میدانی نشان می دهد مستاجران سرگردان برای پیدا کردن مسکن با قیمت مناسب هستند اما صاحبخانه ها داشتن آسانسور را بهانه ای برای افزایش اجاره بها می دانند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۳:۵۲    
بر اساس قیمت پژو 207 صفر، قیمت پژو 207 اتوماتیک MC مدل 1402 به 800 میلیون تومان رسیده است. قیمت کارخانه پژو 207 صفر 1402 مدل MC اتوماتیک به 417 میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت پژو 207 پانوراما اتوماتیک TU5P به 980 میلیون رسیده است.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
متهم: با مقتول در خانه اش مشغول مصرف مواد مخدر بودیم که ناگهان او به قصد اینکه من را هدف آزار و اذیت شیطانی قرار دهد به من حمله کرد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۴۸    
مرد جوانی که در اقدامی هولناک دستفروش پارک قائم یافت آباد را به قتل رسانده بود، به دام افتاد؛ یکی از شاهدان جنایت: مقتول با یک زن جوان که مشغول سگ گردانی بود، دچار مشاجره لفظی شد اما ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قیمت بیشتر خودروهای سایپا امروز نسبت به روز گذشته ثابت بود. تنها ساینا S اتوماتیک افزایش 4 میلیونی و کوییک ساده کاهش 1 میلیونی ثبت کردند.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس صنف جایگاه داران سوخت می گوید: تغییر جدیدی در خصوص سهمیه بنزین و افزایش قیمت بنزین اعمال نشده است و به لحاظ فنی و اجرایی این موضوع صحت ندارد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
کیومرث سرمدی واله نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه هزینه های زندگی کمر کارمندان و کارگران و به ویژه بازنشستگان را شکسته است، نسبت به عدم اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان انتقاد کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۸   + ۷۵ سایت دیگر  
تجارت خارجی کشور در دو ماهه امسال به 25 میلیون و 732 هزار تن و به ارزش 15 میلیارد و 454 میلیون دلار رسید.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا) ماجرای فیلم های منتشر شده از درگیری در مرز ایران و افغانستان را بررسی کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۸    
بورس کالا، شرایط خرید کاپرا متعلق به بهمن موتور را برای عرضه در روز چهارشنبه 10 خرداد اعلام کرد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
علی عسکری سرپرست بانک مسکن از ارائه پیشنهاد 2 برابر شدن وام خرید مسکن به بانک مرکزی خبر داد و گفت: افزایش وام نهضت ملی مسکن برای جبران افزایش هزینه ها عملیاتی شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۲    
گام دوم مرحله دوم فروش خودروها از مسیر سامانه یکپارچه (ثبت پنج اولویت خودرویی متقاضیان) از چهارشنبه گذشته آغاز شده و تا چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ اغماض و کوتاهی در برخورد با قاچاق و قاچاقچیان نداریم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد می توانند نتایج آزمون خود را از سایت sanjesh.org (https://register6.sanjesh.org/nrgarshad402/Login/Login) مشاهده کنند.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سید محمد آقامیری سرپرست وزارت جهاد کشاورزی از افرایش جوجه ریزی در اردیبهشت خبر داد و گفت: با افزایش 30 میلیون قطعه ای جوجه ریزی، کمبودها برطرف شده و بازار گوشت مرغ کشور به روال عادی برگشته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش 20 درصدی مبلغ یارانه معیشتی برای سه دهک کم درآمد جامعه در صورت استفاده از طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۶    
طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، سامانه ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز، شنبه ششم خرداد ماه فعال شده و در طول سال نیز به طور مستمر فعال خواهد بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند هفتمین مرحله فراخوان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو شرایط فروش فوق العاده (فراخوان)برخی از محصولات ایران خودرو با موعد تحویل 90 روزه ً صرفا برای منتخبین بخش سوم اولویت های تابستان 1402 ، به شرح جدول اعلامی ارائه میگردد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
دیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان گفت: به دنبال حمله مسلحانه به رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد، سه مظنون دستگیر شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سعودی ها قوانین و حساسیت های خاصی دارند که توجه و احترام حجاج به این موارد می تواند از هرگونه تنش و دردسر احتمالی پیشگیری کند.
برترین ها / شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۸۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۲   + ۶۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری در زمینه صادرات خودرو از ایران به عمان و صادرات مجدد به سایر بازارهای ثالث بین مقامات دو کشور به امضاء رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه متعهد شد مطالبات نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس های سال تحصیلی جاری را تا پایان خرداد پرداخت کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۱    
پیرو اعلام معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر ثبت نام وام برای بازنشستگان و مستمری بگیران از طریق کانون های بازنشستگی، مقرر شد که ثبت نام وام از طریق سایت سازمان تأمین اجتماعی متوقف شده و از طریق کانون های بازنشستگی صورت پذیرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
روز یکشنبه خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سهمیه و قیمت بنزین تغییر کرده است، روزگذشته سخنگوی صنف جایگاه داران به این خبر واکنش نشان داد و آنرا تکذیب کرد. ...