پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۳۰Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری اصفهان»

صدای جویا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان گفت: عدالت محوری، نگاه ویژه به ظرفیت ها و تلاش برای رفع محرومیت ها از شاخص های دولت سیزدهم است
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان صبح امروز پنجشنبه یازدهم خردادماه از خبرگزاری ایمنا بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از صدور هشدار در پی پیش بینی بارش های همرفتی بهاری و تندباد در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: پژوهش صحیح در حوزه طلاق باید انجام شود و پس از آن به دنبال تعریف راهکار و اجرای آن باشیم.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان مراسم بزرگداشت روستای کچوئیه با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، جوهری مدیر کل دفتر امور روستایی و امور شوراهای استانداری اصفهان ، معاونین فرماندار ، واهبی زاده امام جمعه چرمهین ، بخشداران ، شهرداران ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در گام نخست بایستی دلایل اصلی طلاق را دریابیم سپس براساس احکام نورانی اسلام چاره اندیشی کنیم.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: عملیات مبارزه با آفات مختلف در مزارع استان اصفهان با 5 میلیارد تومان اعتبار انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: شکستگی خط انتقال فاضلاب جنوب اصفهان بر اثر نشست زمین موجب ایجاد حفره ای در فضای سبز زیر پل غدیر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۳    
مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: سازمان ملی زمین و مسکن رای خود را در باره صدور مجوز برای آغاز ساخت و ساز در گام(فاز) دو سپاهانشهر واقع در جنوب اصفهان، ظرف یکی دو ماه آینده صادر خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بر اثر شکستگی خط انتقال فاضلاب جنوب اصفهان به تصفیه خانه خیابان آبشار در عمق 3.5 متری، زمین نشست کرده و باعث ایجاد حفره در قسمت فضای سبز زیر پل غدیر شده است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: نخلستان مزرعه دهنو روستای مهرجان شهرستان خور و بیابانک دچار آتش سوزی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی در نخلستان مزرعه دهنوی روستای مهرجان شهرستان خوروبیابانک و آسیب بیش از یک هزار درخت نخل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع حریق در نخلستان مزرعه دهنو روستای مهرجان شهرستان خوروبیابانک و آسیب دیدن بیش از هزار درخت نخل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در سال گذشته 50 حادثه کار در محیط های صنعتی استان اصفهان اتفاق افتاد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 2 طرح مطالعاتی کاهش خطر و پاسخ به بحران با همکاری کنسرسیوم مراکز علمی و پژوهشی در استان اصفهان تدوین می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون گزارشی از هجوم ملخ های صحرایی در استان دریافت نکرده ایم، گفت: عملیات مبارزه با آفت ملخ بومی و شکم بادمجانی در 450 هکتار از اراضی کشاورزی و مراتع شهرستان های استان اصفهان اجرایی شده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل آبفا و مدیران کل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل استانداری اصفهان برگزار شد: علیرضا هژبری: با رمز یا ابوالفضل العباس و با حضور مدیرعامل آبفا، مدیران کل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل استانداری و مدیران مناطق آبفا ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: اتباع 24 کشور خارجی در اصفهان اقامت دارند که بیشتر آنها افغانستانی های مقیم اُستان هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: بازیابی، ارتقای تکنولوژی و به روزشدن ماشین آلات و تجهیزات در صنعت نساجی ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: خبرگزاری فارس با اقدام و اطلاع رسانی بسیار خوب، در شهر و استان از حوزه های رسانه ای خوب، فعال و سالم است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی- امنیتی استانداری اصفهان با بیان اینکه دروغ بافی در اغتشاشات اخیر کار رسانه های دشمن بود، گفت: بیان روایت اول از اتفاقات و رویدادها، از جمله کارکردهای رسانه است، هر کجا از روایت اول در رسانه بهره برده ایم، در مقابله با جنگ رسانه ای دشمن موفق شده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:بیش از 90 در صد از عشایر ایل های قشقایی و بختیاری به استان اصفهان کوچ کردند.
فرمانداری شهرستان نطنز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان :نطنز ظرفیت بالای طبیعی دارد و این ظرفیت ها به قدری ارزشمند است که خیلی به دنبال معدن کاری در این منطقه نباشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: لازم است که در 2 میلیون هکتار از عرصه های طبیعی این استان طرح های آبخیزداری اجرا شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بر اساس گزارش های هواشناسی، تابستانی گرم تر با افزایش دما در انتظار اصفهان است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره به بازدید معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست از معادن اصفهان گفت: با معادنی که موازین قانونی را رعایت نکرده اند برخورد قانونی می شود و با دقت نظر بیشتری توسط دستگاه های مسوول، از ورود خدشه به محیط زیست و آرامش مردم جلوگیری خواهد شد.
Submitted by ravabet on 26 May 2023 چهارشنبه 3 خردادماه، دکتر شاهین شیرانی رییس دانشگاه با حضور در مرکز سامد استانداری اصفهان به صورت تلفنی پاسخگوی مسائل، مشکلات و پیشنهادهای شهروندان اصفهانی در حوزه های مرتبط با سلامت شد و دستورات لازم برای رسیدگی به آن ها را صادر کرد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: امروز بر اثر نشت آب از خط لوله آبرسانی در محدودۀ چهارراه نظرشهر یک چاله ایجاد شد و چرخ اتوبوسی در آن فرو رفت. فرسودگی شبکه های آب اصفهان و اثرات فرونشست زمین باعث شدت گرفتنِ حوادث شکستگی خطوط و ایجاد فروچاله در خیابان ها شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از فرونشست زمین در خیابان نظر اصفهان خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
بخشی از خیابان نظر در اصفهان امروز به دلیل نشت آب از لوله آبرسانی ریزش کرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به قانون یک درصد فروش معادن در استان گفت: این مهم در گذشته محقق نشده بود اما با همتی که در مدیریت استان در این خصوص وجود دارد به زودی شاهد اجرای این قانون خواهیم بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان در خصوص رأی اخیر دیوان عدالت اداری درخصوص ممنوعیت اشتغال تماموقت و همزمان اعضای هیئت علمی دانشگاه ها توضیحاتی ارائه کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در سنوات گذشته تا کنون بیش از 60 هزار واحد مسکونی در روستاها با وام هایی که در اختیارشان گذاشتند، بهسازی و مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان از اعلام آمادگی سرمایه گذار در پارک ملی قمیشلو خبر داد و گفت: بیش از500 میلیارد تومان توسط سرمایه گذار بخش خصوصی در این منطقه هزینه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بر لزوم اشتراک گذاری دانش و توانمندی ها بین اصفهان و ازبکستان در زمینه حفظ نگهداری میراث تاریخی تاکید کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بیش از 55 حادثه غیرمترقبه در کشور شناسایی شده است که از این تعداد حادثه احتمال وقوع 42 حادثه در استان اصفهان وجود دارد. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: کنگره بانوان تأثیرگذار با هدف شناسایی و تجلیل از بانوان اصفهانی در حوزه های مختلف برگزار خواهد شد.
فرمانداری شهرستان نطنز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۱    
سامانه 111 یکی از مسیرهای پاسخگویی مسئولان به مردم دیروز سه شنبه دوم خردادماه محمدظریفی با حضور در دفتر بازرسی استانداری اصفهان از طریق خط 111 پاسخگوی تلفنی مردم بود. فرماندار نطنز در حاشیه پاسخگویی تلفنی خود اظهار داشت پیگیری درخواست ها، شکایات، پیشنهادها، انتقادها و مطالبات مردم به عنوان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: هنوز واحد تولیدی 320 مگاوات برق نیروگاه اصفهان که دچار حریق شده بود وارد مدار تولید نشده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از اعزام 15هزار اصفهانی برای مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: جلسات کنترل پیشرفت پروژه های عمرانی کلان استان به صورت ماهانه و متناوب در حال برگزاری است و زیر ذره بین معاونت امور عمرانی استانداری رصد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آبرسانی سیار به 360 روستا در استان اصفهان خبرداد و گفت: خواستار احیای دائمی زاینده رود برای حل چالش های آبی هستیم.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم صبح امروز دوشنبه دکتر قرالی به همراه دکتر آخوندی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان به منظور بازدید و بررسی مسائل مربوط به امور عمرانی به شهرستان سفر کرد ...
زنگ خطر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر / محمدرضا جان نثاری ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به لزوم پشتیبانی مدیران دستگاه ها از روابط عمومی، گفت: اگر اطلاعات و قضاوت های غلط و کاملا متفاوت انجام می شود به دلیل این است که به طور مداوم اطلاع رسانی انجام نمی شود.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۹    
طی دیدار مدیر و مسئولین شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان با مدیر کل مدیریت بحران استانداری این استان بر ضرورت رعایت حریم خطوط لوله انتقال مواد نفتی بعنوان شریان های مهم انتقال انرژی کشور توسط مردم و دستگاه ها و نهادها تأکید شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بیش از 55 حادثه غیرمترقبه در کشور شناسایی شده است که از این تعداد حادثه احتمال وقوع 42 حادثه در استان اصفهان وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از بارش های رگباری، همرفتی، ناگهانی و لحظه ای با فعالیت سامانه بارش زا تا دهم خردادماه در استان خبر داد و گفت: نیروهای امدادی در قالب 200 تیم تا پایان فعالیت این سامانه برای ارائه خدمات جاده ای و منطقه ای در آماده باش کامل قرار دارند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: یک هزار هکتار از حریم و بستر رودخانه های این استان در یکسال اخیر رفع تصرف و آزادسازی شده است. منصور شیشه فروش افزود: همچنین مطالعات حریم و بستر 2 هزار هکتار از رودخانه های استان و مطالعات مرحله دوم ساماندهی 850 کیلومتر از این رودخانه ها انجام شده است. ...
فرمانداری بوئین میاندشت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت در 14 اردیبهشت سال 1402 با حضور رضا علی معصومی فرماندار شهرستان در جلسه ای که با محوریت دکتر زینلیان (معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری) در محل استانداری اصفهان تشکیل شده بود در خصوص طرح تامین آب شرب پایدار برای شهرستان و همچنین احداث سد بلطاق تبادل ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: شورای اطلاع رسانی استان اصفهان مجدانه پای این مهم ایستاده تا با جمع بندی و هدف گذاری درست، اطلاع صحیح در اختیار افکار عمومی قرار گیرد زیرا مردم باید بدانند در هر مجموعه چه خبر است و این حق مدنی و شهروندی مردم است.