یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۶:۲۹Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آلودگی هوای اصفهان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- یک استاد برنامه ریزی شهری دانشگاه اصفهان گفت: بلندمرتبه سازی و احداث آسمانخراش در مسیر باد و در حواشی اصفهان که کریدور تبادل هوای شهر است به ویژه در مسیر جریان های سالم آب و هوایی موجب جلوگیری از تبادل جریان هوا و افزایش آلودگی هوا می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: نیروگاه های فعال در استان در شعاع 50 کیلومتری نباید از سوخت مازوت مصرف کنند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به برگزاری جلساتی به منظور کنترل آلودگی هوای اصفهان گفت: در این جلسات مقرر شد نیروگاه ها برای پیشگیری از انتشار آلاینده ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۳    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: به منظور کنترل آلودگی هوای اصفهان جلساتی برگزار شد و مصوبات آن به دستگاه های مربوطه در راستای پیشگیری از آلودگی هوا قبل از فصل پاییز ابلاغ شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۲    
اقتصاد ایران: اصفهان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از برنامه ریزی و اقدام برای پیشگیری و کنترل آلودگی هوا در پاییز و زمستان 1400 خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: آلودگی هوای اصفهان متاثر از فعالیت کانونهای گردوغبار از کشورهای همسایه است و احتمال وزش تندباد و رگبار تا روز جمعه پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مرکز پایش و کنترل هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان روز یکشنبه میانگین کیفیت هوای اصفهان را در ایستگاه های سنجش بین67 تا 93 اعلام کرد که باد وضعیت آلودگی این کلانشهر را بهبود بخشیده است.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، در نشست هم اندیشی مسئولان برخی از دستگاه های اجرایی استان که با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مرکز پایش و کنترل هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان روز یکشنبه میانگین کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در ایستگاه های سنجش را 82 و سالم اعلام کرد که باد عامل اصلی آن بوده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: اداره کل هواشناسی اصفهان اعلام کرد: وضعیت جوی در بیشتر مناطق به صورت آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد و در کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی و پرجمعیت استان غبار محلی پیش بینی می شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۴    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی از تداوم آلودگی هوا در کلانشهر اصفهان تا روز سه شنبه خبر داد و گفت: وضعیت کیفی هوا از اواسط هفته با نفوذ سامانه بارش زا به غرب استان بهبود خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۰    
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز شنبه اعلام کرد: وضعیت جوی در بیشتر مناطق به صورت آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد و در کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی و پرجمعیت استان غبار محلی پیش بینی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: با توجه به وزش باد و بارش پراکنده باران در روز شنبه، به تدریج از آلودگی هوای اصفهان در ابتدای هفته آینده کاسته خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۱    
از تخصیص هزار میلیارد ریال اعتبار به طرح های روستایی اصفهان تا کنترل آلودگی هوای اصفهان فقط در وضعیت قرمز از مهمترین عناوین روزنامه های امروز اصفهان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۴۵    
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 161 وضعیت (قرمز) ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- پنج برابر شدن فعالان مجازی اقتصادی گمرکی، کنترل آلودگی هوای اصفهان فقط در وضعیت قرمز، تخصیص هزار میلیارد ریال به طرحهای روستایی و 850 هزار تن شیر خشک بلاتکلیف از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های پنجشنبه اصفهان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ادامه آلودگی هوای اصفهان تا روز جمعه خبر داد و گفت: از اواسط روز جمعه و با ورود سامانه ناپایدار جوی، میزان آلودگی هوا به تدریج کم می شود و شب شنبه بارش خفیفی در اصفهان خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - کارشناس امور آزمایشگاه های محیط زیست اصفهان گفت: تاکنون 13 ایستگاه از 21 ایستگاه سنجش آلودگی هوای استان اصفهان از مدار خارج شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان از تشدید آلودگی هوا در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی استان تا روز پنجشنبه خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از روز سه شنبه تا پایان هفته با استقرار جوی پایدار مجدداً شرایط برای آلودگی هوا در کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی مهیا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از روز سه شنبه تا پایان هفته با استقرار جوی پایدار مجدداً شرایط برای آلودگی هوا در کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی مهیا می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بر پایه مطالعات دانشگاهی، شهر اصفهان سالانه تنها 8 میلیارد دلار خسارت زیست محیطی در زمینه آلودگی هوا دارد که این یک چالش ملی است؛ تالاب گاوخونی خشک است و خیزش گرد و غبار سلامت مردم را به خطر انداخته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از ورود 276 هزار و 478 پرونده به دادگستری استان در 10 ماه امسال خبر داد و گفت: خروجی پرونده ها طی این مدت 281 هزار و 219 پرونده بوده است.
رییس مرکز ملی و هوا اقلیم سازمان محیط زیست ضمن اشاره به خسارت های اقتصادی آلودگی هوا در کلانشهرهای کشور گفت: بر اساس آمار سازمان بهداشت جهانی ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون - که به عنوان عامل اصلی آلودگی هوای کلانشهرهای کشور مطرح است- جزو گروه اول مواد سرطان زا و هم رده با مواد رادیو اکتیو هستند.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مرکز پایش و کنترل هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان روز پنجشنبه اعلام کرد آلودگی کلانشهر اصفهان وارد ششمین روز متوالی در ماه بهمن شد و میانگین شاخص کیفیت هوا برای عموم ناسالم است. ...
تیک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان، میانگین کیفی هوا در ایستگاه خیابان پروین با شاخص 242 در وضعیت بسیار آلوده و در ایستگاه های خیابان استانداری 168، میدان احمدآباد با 185، خیابان رودکی با شاخص 163 در وضعیت قرمز و ناسالم برای همه گروه های سنی قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: مرکز پایش و کنترل هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان روز پنجشنبه اعلام کرد آلودگی کلانشهر اصفهان وارد ششمین روز متوالی در ماه بهمن شد و میانگین شاخص کیفیت هوا برای عموم ناسالم است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان درمورد وضعیت آلودگی هوا در روز پنجشنبه هشدار داد و گفت: آلودگی هوا در مناطق مرکزی و صنعتی استان تا اواسط روز جمعه ادامه می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: بخشی از آلودگی هوای اصفهان به وضعیت سیستم تاسیسات ساختمان و نظام ساختمان سازی باز می گردد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی گفت: آلودگی هوا در مناطق مرکزی و صنعتی استان اصفهان تا روز جمعه ادامه دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: آلودگی هوا در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری شدیدتر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - پژوهشگر و رییس کمیته محیط زیست در کرسی سلامت اجتماعی سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) گفت: رعایت نشدن ظرفیت زیستی در اصفهان عامل اصلی آلودگی هوای این شهر است و پدیده جزیره گرمایی ایجاد می کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۷    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از استقرار جوی پایدار در سطح استان خبر داد و گفت: شاخص کیفی هوا از روز شنبه در مناطق مرکزی افزایش می یابد و آلودگی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: بیشترین تولید ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در بخش حمل و نقل به عنوان مهمترین شاخصه آلودگی هوای کلانشهر اصفهان مربوط به تردد کامیون ها، تریلرها و اتوبوس هاست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون معماری، عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: یک از وظایف رینگ های حفاظتی مدیریت ترافیک و کاهش تردد غیرضروری خودروها از خارج به داخل شهرهاست یعنی به جای اینکه ترافیک سنگین از وسط شهر عبور کند، می تواند از کناره های آن و بدون آنکه امنیت مردم را تحت تأثیر قرار دهد، بگذرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مطالعات جدید دانشگاه صنعتی اصفهان از سهم 53 درصدی آلایندگی ناوگان حمل و نقل در آلودگی هوای اصفهان خبر می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۷    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تاکید بر لزوم توجه ویژه سازمان محیط زیست به آلودگی هوای اصفهان گفت: محیط زیست هنوز گزارشی مبنی بر استفاده از مازوت در استان به ما نداده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان با توجه به بحرانی شدن آلودگی هوای اصفهان به ورزشکاران، توصیه کرد که فعالیت های ورزشی خود را کاهش داده و در فضای بسته آن را انجام دهند و همچنین افراد سالمند و بیماران قلبی و تنفسی تا بهبود شرایط هیچ گونه فعالیت ورزشی نداشته باشند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین 164 برای هفتمین روز متوالی وضعیت "قرمز" و ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می دهد و هجدهمین روز متوالی است که اصفهان هوایی برای نفس کشیدن ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- گنبدهای فیروزه ای اصفهان، این روزها بر اثر آلودگی هوای اصفهان، رو به تیرگی رفته اند و متهمان این آلودگی، هر روز عقب تر می روند. مازوت اما، هنوز هم در مظان اتهام است و مسئولان درباره مصرف مازوت در اصفهان، هر یک، اظهارنظری متفاوت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اثربخشی اجرای 14 طرح میان مدت و هشت طرح عملیاتی ویژه برای کاهش معضل فراگیر آلودگی هوای اصفهان در سال جاری به تاکید کارشناسان امر بیش از هر چیز مستلزم مشارکت ، جدیت ، شفافیت و اجرای قوانین مربوط است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۶    
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان اعلام کرد: از بعدازظهر روز پنجشنبه تا اواسط روز جمعه، با وزش باد به تدریج از میزان غلظت آلاینده های جوی در اصفهان کاسته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۶    
روز های آلودگی هوای اصفهان و دیگر شهر های صنعتی استان تا دوروز آینده استمرار دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از بهبود کیفیت هوا در مناطق مرکزی و صنعتی استان اصفهان به ویژه کلانشهر اصفهان از روز - پنجشنبه 25 دی ماه - خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۲    
در گفتگوی ویژه خبری دیشب شبکه اصفهان ضمن بررسی نقش صنعت در آلودگی هوای اصفهان، راهکار های آن بررسی شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلان شهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت هفت صبح امروز سه شنبه - 23 دی ماه - با میانگین 172 در وضعیت (قرمز) و ناسالم برای عموم ثبت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت به شکلی است که مردم در اصفهان نمی توانند تنفس کنند، باید دید متولی آن در سال های گذشته چه کسی بوده که این وضعیت ایجاد شده است و این مسأله در این جلسه کمیسیون اصل نود عنوان شد.
به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ، منصور شیشه فروش شامگاه روز دوشنبه در خصوص اطلاعیه شماره 26 کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان افزود: شروع فعالیت دستگاه های اجرایی به جز دستگاه های خدمات رسان و امدادی با یک ساعت تاخیر روز سه شنبه در شهرستان اصفهان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با توجه به پیش بینی استمرار پایداری هوا، افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش میدان دید در ساعات اولیه روز، اظهار داشت: دستگاه های اجرایی فردا سه شنبه با یک ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز می کنند.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: سازمان محیط زیست باید مصرانه و به صورت مستمر پیگر برطرف شدن مشکل آلودگی هوای اصفهان باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۰    
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان از تجهیز دو ایستگاه جدید پالایش هوای کلان شهر اصفهان با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان خبر داد.