دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۱:۴۸May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه ویژه اقتصادی پیام»

فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سید مهدی جعفری مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از حضور این منطقه در قالب پاویون در نخستین نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس و جمعی از اعضای هیأت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی پیام، با برخی مسئولان این منطقه دیدار و گفت گو کردند.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
در قالب امضای تفاهم نامه همکاری های متقابل بین سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی در راستای گمرک تخصصی فاوا توسعه می یابد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: چهار نقطه در کل کشور جانمایی شده که یکی از آنها منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز است و قطب مرکز داده (دیتا سنتر) در این بخش ایجاد شود.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گواه اسناد نتایج ارزیابی منتشر شده از سوی سازمان ملی بهره وری امتیاز عملکرد استقرار چرخه مدیریت بهره وری درمنطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام 90% ( 14 امتیاز از 15 امتیاز ) می باشد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به امضای طرفین رسید.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت گفت: انتظار می رود با تفاهم نامه امضا شده با منطقه ویژه اقتصادی پیام، مصرف سوخت در این منطقه بهینه شود و شرکت های مستقر شده در آنجا هم برای بهینه سازی صنعت، ساختمان و حمل ونقل به ما کمک کنند.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی با اشاره به مصوبه هیات دولت مبنی بر راه اندازی گمرک تخصصی فاوا در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با راه اندازی این گمرک، اولین گمرک تخصصی کشور در پیام ایجاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران از ایجاد گمرک تخصصی ICT در منطقه ویژه اقتصادی پیام پس از فراهم شدن بستر سخت افزاری و نرم افزاری از سوی این منطقه خبر داد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۷    
طی مراسمی، اکبر قنبرپور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از رضا مومن کیائی یکی از کارکنان این منطقه که موفق به ثبت اختراع قفل شب بند متحرک دوزمانه شده بود با اهدا لوح سپاس، تقدیر کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
در سومین روز از نمایشگاه اینوتکس 2023، دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات، دکتر قنبری مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور در نمایشگاه، از غرفه پست بانک ایران بازدید کردند.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و دبیر کل اتاق بازرگانی ایران و سوریه در حالی برگزار شد که معرفی ظرفیت های پیام به کشورهای عربی از جمله سوریه و لبنان به عنوان یکی از سرفصل های این نشست قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۲    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام از ارائه تخفیف 25 درصدی در این منطقه ویژه به شرکت های دانش بنیان خبر داد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اِطلاعات از پاویون منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس 2023 بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به استقرار 300 شرکت و واحد تولیدی در این منطقه گفت: امسال 73 سرمایه گذار جدید به مجموعه پیام افزوده خواهند شد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام برای راه اندازی مجتمع خدمات تجاری و رفاهی با توجه به رشد صنایع و کارخانجات مستقر در این منطقه و نیاز به خدمات رفاهی، فراخوانی منتشر کرد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز امضا شد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۹    
با همکاری بخش خصوصی و در قالب فراخوانی مجتمع اداری برای اجاره به کسب و کارها در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام راه اندازی می شود
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آشیانه و مرکز تعمیرات و نگهداری هواپیما (MRO) در قالب فراخوانی و با مشارکت بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
پولیانکف گفت: این اطمینان خاطر وجود دارد که روابط تجاری بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و کشور روسیه در آینده نزدیک توسعه یابد.
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در راستای بهره گیری از تولید انرژی پاک و مستقل از منابع فسیلی طی فراخوانی فرصت برای سرمایه گذاری بخش خصوصی جهت احداث مزرعه انرژی خورشیدی در مساحتی به ابعاد 28 هکتار را اعلام کرده است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۲    
معاون اداره کل حمایت از سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی پیام درباره اقدامات ویژه منطقه اقتصادی پیام در نمایشگاه اینوتکس توضیحاتی داد. به گزارش سیناپرس به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2023 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: بخشی از اراضی منطقه با هدف حمایت از شرکت های فعال در حوزه فناوری های نوین به سرمایه گذاران وتولید کنندگان در این حوزه واگذار می شود.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول استانداری اوش قرقیزستان گفت: قزاقستان علاقمند برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و سرمایه گذاری در این منطقه است.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از حضور و معرفی دستاوردها و پتانسیل های این منطقه در پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران با عنوان ایران اکسپو 2023 خبر داد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۰    
منطقه ویژه اقتصادی پیام در نظر دارد با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و در راستای فراهم نمودن امکانات و تسهیلات رفاهی برای رانندگان ناوگان عمومی اقدام به راه اندازی تیرپارک نماید ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با حضور در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس 2023 و حمایت از برگزاری این رویداد، دستاورد ها و فرصت های سرمایه گذاری خود را در حوزه های مختلف به بازدید کنندگان معرفی می کند.
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس 2023 که از 19 اردیبهشت در فضای پارک فناوری پردیس تهران آغاز و تا 22 اردیبهشت ادامه خواهد داشت دستاوردها و فرصت های سرمایه گذاری خود را در حوزه های مختلف به بازدید کنندگان معرفی می کند.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۱:۲۹    
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و در پی وقوع زلزله 3.9 ریشتری در استان البرز و تهران(ملارد) کمیته مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد این زمین لرزه آسیبی به تجهیزات و زیرساختهای این مجموعه وارد نکرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۸    
بازدید دهقانی فیروزآبادی، معاون محترم علمی و فناوری رییس جمهوری، از چند واحد دانش بنیان و نشست هم اندیشی با 100 تن از مدیران عامل شرکت های دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام کرج برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس 2023 که از 19 اردیبهشت در فضای پارک فناوری پردیس تهران آغاز و تا 22 اردیبهشت ادامه خواهد داشت دستاوردها و فرصت های سرمایه گذاری خود را در حوزه های مختلف به بازدید کنندگان معرفی می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۵    
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری امروز با حضور در منطقه ویژه اقتصادی پیام ضمن بازدید از شرکت های دانش بنیان با مدیران شرکت های مستقر در این مجموعه، دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور ازهدف گذاری برای تبدیل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام کرج به منطقه نوآوری در دولت سیزدهم خبر داد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 از حمایت این منطقه از نمایشگاه خبر داد و گفت امسال پیام حضوری فعال در این نمایشگاه خواهد داشت.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بخشی از ظرفیت و پتانسیل کشور در صادرات کالا به شمار می آید که می توان از آن برای توسعه اهداف پیش بینی شده در بخش هایی از جمله صادرات به خوبی بهره برد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به جانمایی چهار قطب مرکز داده در استان های کشور گفت: امسال نخستین قطب مرکز داده در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام راه اندازی می شود.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: سالانه 500 هزار دستگاه گوشی تلفن همراه در این منطقه تولید می شود که امسال این ظرفیت به یک میلیون دستگاه خواهد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نماینده اعزامی رئیس قوه قضاییه به منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: مجموعه دارای ظرفیت های عظیم تولیدی و خدماتی است که در کنار پایتخت قرار گرفته است.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
هیات دولت در جلسه ای که به پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور تشکیل شد، ایجاد گمرک تخصصی فاوا را در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام تصویب کرد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه برآیندها از مجموعه فعالیت و اقدامات در این منطقه در سال 1401 مثبت بوده است گفت: مهم ترین رویکرد این منطقه جذب سرمایه گذاران است و انتظار می رود که هر ساله در این بخش قدم های رو به جلوی بیشتری برداشته شود.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۴    
چهارشنبه 24 اسفندماه جشن پایان سال منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با حضور مدیران و کارکنان این منطقه در ترمینال مسافری برگزار شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۸    
تهران- ایران پرس: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام یکی از قطب های اقتصاد دیجیتال در کشور و در منطقه است.
همزمان با فرا رسیدن 21 اسفند ماه مصادف با یکصد و چهل و ششمین سالروز تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیامی، ضمن تبریک این روز گفت: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام هم در طول یک سال گذشته شاهد تحولات چشمگیری بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اصغر پور گفت: مشکلات فعالان اقتصادی و تولید کنندگان منطقه ویژه اقتصادی پیام کرج به منظور کمک به رونق تولید رسیدگی و پیگیری می شود.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی علی اصغر پور معاون نظارت و امور اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت : حمایت از سرمایه گذاری و تولید در کشور از اولویت های سازمان بازرسی کل کشور است و ما از تولید در منطقه ویژه اقتصادی پیام حمایت خواهیم کرد .
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۶    
بیست و هشتمین جلسه شورای مدیران حراست وزارت ارتباطات با حضور آقایان امیری رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، قنبرپور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و اعضاء هیات مدیره و جمعی از مدیران کل حراست شرکت های تابعه روز دوشنبه 15 اسفندماه در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه ...
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در این منطقه قرار گرفت.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ معاون فناوری ارتباطات وزارت ارتباطات از واحدهای تولیدی فعال در حوزه الکترونیک مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۳:۱۱    
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر یک دوره رقابت های ورزشی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد.