پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۲:۳۳Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناقصه»

عصر تبریز   ۱ ساعت پیش    
شهرداری سردرود در نظر دارد برابر مصوبه شورای اسلامی این شهر چند پروژه خدماتی و عمرانی را از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید:
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر اراک گفت: برون سپاری کارهای حجمی به پیمانکاران الزام قانونی است و تمام بخش های دولتی سازمان های مردم نهاد و غیردولتی از طریق برگزاری مناقصه برون سپاری می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود اظهار کرد: برای لوله گذاری خیابان آزموده مراحل انجام مناقصه و تجدید مناقصه در حال انجام است تا بعد از مشخص شدن پیمانکار کار لوله گذاری انجام شود که برای این کار نیز هفت میلیارد و سیصد میلیون تومان در نظر گرفته است. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیشنهادهای ارائه شده از سوی انجمن های ساختمانی و تاسیساتی استان به منظور برون رفت از مشکلات موجود جامعه پیمانکاران گفت: پیمانکاران در بدو شرکت در هر مناقصه براورد و انالیز دقیقی از قیمت ها داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه چهار یزد گفت: با توجه به ابلاغ بودجه 111 میلیارد تومانی سال 1402، تاکنون 65 درصد آن تامین اعتبار و به مناقصه گذاشته شده است.
یافته   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۶:۴۰    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: مطالب مهم شرکت گاز استان لرستان ( مناقصه گزار ) در نظر دارد تامین: 1- آماده سازی حصار CGS های زرنان و مومن آباد ازنا جهت نصب دیوارهای بتنی پیش ساخته ، آسفالت محوطه و حمل دیوارهای بتنی را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای ) به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید . ...
آذر قلم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۵۴    
شناسه آگهی: 1571561 شماره نامه آگهی دهنده: 46080/پ تاریخ انتشار: 1402/6/29 اداره کل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی https://azargalam.ir/?p=106234
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۷    
شرکت توسعه فن افزار توسن در مناقصه 80 هزار دستگاه پایانه فروشگاهی سیار اندرویدی پرداخت الکترونیک سپهر برنده شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعیه های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول شفاف سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده و مناقصه ها موضوعیت داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس از احداث نخستین پارک پتروشیمی در چابهار خبر داد و گفت: فراخوان مناقصه عملیات اجرایی این پارک بزودی اطلاع رسانی می شود.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۷    
دهیاری یحیی آباد از توابع بخش مرکزی تاکستان در نظر دارد، اجرای عملیات خدماتی مشروحه زیر را ازطریق مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط حقوقی از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت واگذار نماید.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۷    
شرکت گاز استان قزوین درنظر دارد خرید خدمات مشاوره خود را به شرح جدول ذیل از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید؛ لازم است مناقصه گران درصورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۶    
شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در نظر دارد به شرح جدول ذیل، مناقصه عمومی تامین اعتبار شده از منابع غیرعمرانی (38/1/402) را مطابق قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه معاملات شرکت های آب و فاضلاب و مناقصه عمومی تامین اعتبار شده از منابع عمرانی را مطابق قانون برگزاری مناقصات برگزار نماید.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۲    
بزرگ ترین شرکت تولیدی دانش بنیان کشور از حضور لکما در مناقصه اجرای خدمات مربوط به نصب و راه اندازی رک و راهرو مرکز مخابراتی شیراز خبر داد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی در نظر دارد پروژه های با اطلاعات عمومی مشروحه ذیل را از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعیه های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول افزایش نرخ محصولات ، شفاف سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده و مناقصه ها موضوعیت داشت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رسول پساوند مدیر امور تدارکات و قراردادهای برق منطقه ای فارس از برگزاری 8 مناقصه اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی در برق منطقه ای فارس خبر داد و گفت : برگزاری 8 مناقصه در یک روز رکورد کم نظیری به شمار می آید و ضمن رعایت تشریفات مناقصات و بر اساس موازین قانونی این روند انجام گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: اجرای پروژه ها در قالب ترک تشکیلات موجب بروز رانت و سو استفاده می شود و مدیران نباید اجازه دهند چنین مسائلی رخ دهد، در این راستا لازم است مناقصه ها به موقع و پیش از پایان سال مالی انجام شود.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۱    
اداره کل زندان های آذربایجان شرقی در نظر دارد مناقصه عمومی تک مرحله ای خدمات طبخ غذای خود را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی برگزار نماید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با اشاره به تصویب لایحه مناقصه احداث ایستگاه های بین راهی خط یک سامانه اتوبوس تندرو (بی آر تی)، از برنامه ریزی برای ایجاد 27 ایستگاه این خط خبر داد.
آذر قلم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۶    
آگهی فراخوان تجدید مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی کیفی(فشرده)یک مرحله ای شرکت عمران شهرجدید سهند در نظر دارد مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی کیفی(فشرده) یک مرحله ای به شرح جدول ذیل را از پیمانکاران دارای گواهی صلاحیت در رشته مرتبط ...
دهیاری پرسبانج در نظر دارد فراخوان پروژه آسفالت به شماره (سیستمی)2002100025000001 را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعیه های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول افزایش نرخ محصولات ، شفاف سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده و مناقصه ها موضوعیت داشت.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳    
شرکت برق منطقه ای آذربایجان در نظر دارد مناقصه خرید کابل 1600 آلومینیومی و مفصل و سرکابل و سایر متعلقات خط کابلی 132 کیلوولت تک مداره گلستان-خاقانی را به صورت مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذار نماید.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اینکه خودرویی که متعلق به پادشاه و یا دستگاه سلطنتی است به حراجی برود، امری است که زیاد پیش نمی آید. اما در این حراجی، فرصتی برای داشتن مرسدس بنز 280S 1973، خودرویی که قبلاً به پادشاه سوئد کارل شانزدهم گوستاف تعلق داشت، فراهم می کند. این مناقصه قرار است در 21 سپتامبر آغاز شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اطلاعیه های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول افزایش نرخ محصولات ، شفاف سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده و مناقصه ها موضوعیت داشت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۸    
شهردار نایین با اشاره به آرامستان بهشت کبری شهر نایین که دارای وضعیت مطلوبی نیست، گفت: سرویس بهداشتی این آرامستان سال گذشته تکمیل شده و سالن تطهیر این آرامستان که در شورای نامگذاری شورای اسلامی شهر و شهرستان به نام سالن تطهیر معراج نام گذاری شده در حال تکمیل است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اسناد مناقصه دو مرحله ای ماهواره تحقیقاتی پژوهش1 در سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) بارگذاری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مشهد با اشاره به فرآیند برگزاری مناقصه احداث تصفیه خانه فاضلاب شماره 7 مشهد و قطعی شدن ایجاد این پروژه گفت: با احداث این تصفیه خانه معضل جریانات فاضلاب خام کشف رود حل شده و بخش کشاورزی و مردم مشهد از پساب استاندارد بهره مند خواهند شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، نتیجه مناقصه ساخت سوله ورزشی در شهرستان های ایلام، آبدانان و منطقه موسیان اعلام گردید . نتیجه این مناقصه ها به شرح ذیل به استحضار می رسد: 1 - شرکت عمران صنعت سازه سایتال با قیمت پیشنهادی 34.560.000.000ریال - ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بالاخره یک نهاد ناظر و در راس آن سازمان بازرسی هشدارهای بولتن نیوز در رابطه با خرید دستگاه های ایکس ری توسط گمرک بدون برگزاری مناقصه از شرکت چینی را که صدها میلیارد تومان خسارت به کشور وارد می کرد را شنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی ساتبا گفت: به خواسته بسیاری از سرمایه گذاران، با توجه به شرایط اقتصادی که نرخ ریالی سرمایه گذاری را تحت تأثیر قرار می داد، از محل ماده 12 قراردادها را به صورت ارزی با سرمایه گذارانی که باید از طریق مناقصه ورود می کردند، مبادله کردیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت بورسی پالایشگاه اصفهان برنده مناقصه تامین و فروش 1000 مگاوات از 1500 مگاوات نیروگاه خورشیدی شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مناقصه گزار: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان موضوع مناقصه : مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی کیفی مشروح زیر: ((اداره امور حجمی / زمانی سوختگیری هواپیمایی بندرعباس)) تاریخ مهلت ونشانی محل دریافت تحویل اسناد مناقصه: ...
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۱۳    
شرکت آب منطقه ای قزوین درنظر دارد برای تامین منابع مالی، احداث و بهره برداری انتقال پساب از تصفیه خانه شهر صنعتی البرز استان قزوین به اراضی منابع طبیعی پائین دست و تالاب اله آباد به روش BOT خودگردان مناقصه عمومی برگزار کند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با اشاره به برنامه احداث نیروگاه 360 مگاواتی توسط این شرکت گفت: اسناد مناقصه این پروژه از حدود 10 روز گذشته منتشر شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعیه های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول افزایش نرخ محصولات ، شفاف سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده و مناقصه ها موضوعیت داشت.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی تجدیدپذیر و بهره وری انرژی ضمن اعلام ورود بیش از 4 هزار مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر تا تابستان آینده، در خصوص روند برگزاری مناقصه نیروگاه های تجدیدپذیر توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با اشاره به برنامه احداث نیروگاه 360 مگاواتی توسط این شرکت گفت: اسناد مناقصه این پروژه از حدود 10 روز گذشته منتشر شده است.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۶    
معدن 24:شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا در نظر دارد به منظور عملیات بسترسازی هیپ استحصال ماده معدنی شامل خاکبرداری، خاکریزی، اجرای بسترهای خاکی و آماده سازی محدوده های موردنیاز در معدن مس جانجا واقع در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان نیمروز ...
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۷    
اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در نظر دارد مناقصه عمومی مبنی بر اجاره 8 دستگاه خودروی سواری(پژو پارس، سمند) مدل 98 به بالا جهت استفاده در اداره کل راه و شهرسازی استان را از طریق سامامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گزارش اطلاع رسانی و شفاف سازی دریافت ابلاغیه قبولی پیشنهاد- گروه ب، سال مالی منتهی به 1402/12/29 شرکت کیسون منتشر شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سهامی برق منطقه ای هرمزگان در نظر دارد از طریق برگزاری تجدید مناقصه عمومی 1 مرحله ای , نسبت به خرید سکسیونر برای باسبار شماره یک ایستگاه 230 غرب اقدام نماید. ...
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۷    
شرکت توزیع نیروی برق قزوین در نظر دارد نسبت به خرید خدمات مورد نظر به شرح ردیف های 1 ، 2 ، 3 ، 4 و 5 جدول زیر با برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای عمومی همزمان با ارزیابی کیفی فشرده از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) اقدام کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با وجود پایان مهلت سازمان بازرسی کل کشور، شهرداری تهران از پیوستن به سامانه تدارکات خودداری می کند. این امر باعث شده تا مطابق قانون کلیه مزایده ها و مناقصه های شهرداری غیرقانونی تلقی شود.
بنگلادش قصد دارد نیروهای مسلح خود را مدرن کند. بر اساس این طرح، قبلاً 16 جت جنگنده Chengdu J-7 را از چین وارد کرده است. جدا از این، بنگلادش در سال مالی 2017-2018 مناقصه ای برای هشت هواپیمای رزمی چند منظوره (MRCA) برگزار کرد. مناقصه می تواند چهار هواپیمای دیگر را در مرحله دوم سفارش دهد.