چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۴:۳۶Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حداقل حقوق کارگران»

اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از حذف طرح استادشاگردی در برنامه هفتم و احتمال افزوده شدن یک بند الحاقی به آن خبر داد و با اشاره به برگزاری نشست شورای عالی کار تا پایان مهرماه گفت: قبول داریم که معیشت کارگران در شرایط تورمی سخت شده ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
در حالی نمایندگان کارگری بر تشکیل جلسه شورای عالی کار برای ترمیم دوباره دستمزد کارگران تاکید دارند، اما معاون وزارت کار اعلام کرد که صرفا یکی از شرکا نمی تواند تقاضا بدهد و بخواهد دستمزد اضافه شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۱   + ۷۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون روابط کار اظهار داشت: قبول دارم که معیشت کارگران در شرایط تورمی سخت شده است، اما حداقل حقوق کارگران سالی یک بار مشخص می شود. اگر قرار باشد تصمیم جدیدی گرفته شود، باید در یک فرایند سه جانبه باشد که هنوز به جمع بندی نرسیده ایم.
سلام نو / اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رعیتی فرد گفت: معاون تعاون از طرف وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی متولی مسکن کارگران شده است و در این زمینه تفاهم نامه ای با وزارت راه و شهرسازی امضا شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۶۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست علی حسین رعیتی فرد در حاشیه همایش ملی چشم انداز ایمنی و بهداشت شغلی در جمع خبرنگاران درباره افزایش حداقل دستمزد بر اساس نرخ تورم، گفت: طبق قانون میزان افزایش حداقل حقوق با توجه به تورم و نه الزاما به اندازه تورم است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۰    
آنطور که معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته در زمان تصویب حداقل دستمزد 1402 پیش بینی شد چنانچه در سال جاری حقوق کارمندان دولت در میانه سال افزایش پیدا کند ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون جلسه ای برای اصلاح مصوبه دستمزد کارگران تشکیل نشده، از احتمال برگزاری نشست شورای عالی کار در هفته آینده خبر داد و هرگونه بازنگری در مصوبه حداقل مزد کارگران را منوط به تصمیم گیری درباره افزایش حقوق کارمندان در میانه سال دانست.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۷۲ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزیر کار بیان کرد: در هنگام تصویب حداقل مزد سال جاری دولت پیش بینی کرده بود که اگر امسال حقوق کارمندان دولت در میانه سال افزایش پیدا کند، به همان میزان حداقل حقوق کارگران هم اضافه شود ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کار خبر داد: در زمان تصویب حداقل دستمزد 1402 پیش بینی شد چنانچه در سال جاری حقوق کارمندان افزایش پیدا کند، به همان میزان حداقل حقوق کارگران هم اضافه شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۶۹ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون جلسه ای برای اصلاح مصوبه دستمزد کارگران تشکیل نشده، از احتمال برگزاری نشست شورای عالی کار در هفته آینده خبر داد و هرگونه بازنگری در مصوبه حداقل مزد کارگران را منوط به تصمیم گیری درباره افزایش حقوق کارمندان در میانه سال دانست.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱    
روزانه مبلغ 1,769,428 ریال بن کارگری به مبلغ 11,000,000 ریال حق مسکن به مبلغ 9,000,000 ریال این یعنی: پایه حقوق وزارت کار بدون احتساب هر گونه مزایا و بدون کسر مالیات و حق بیمه در یک ماه سی روزه برابر با 73,082,840 ریال است در این صفحه خبرهای حداقل دستمزد کارگران ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان کارگران به استناد ماده 41 قانون کار درخواست بازنگری در حداقل دستمزد را به شورای عالی کار ارسال کرده اند.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
در حالی که نمایندگان کارگران در شورای عالی کار، خواستار بازنگری دستمزد بر اساس نرخ تورم و هزینه معیشت هستند، مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نیز خواستار بازنگری در ساختار تعیین دستمزد در ایران شد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تازه ترین اظهارنظر اعلام کرده است: اعضای شورای عالی کار می توانند درخواست بازنگری حداقل حقوق کارگران را داشته باشند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تازه ترین اظهارنظر اعلام کرده است: اعضای شورای عالی کار می توانند درخواست بازنگری حداقل حقوق کارگران را داشته باشند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
سمیه گلپور، رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگری، با اشاره به کاهش قدرت خرید کارگران و افزایش قیمت ها گفت: وزیرکار درباره درخواست کارگران برای بررسی مجدد مزد بیان کرده اند ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
علی حسین رعیتی فرد معاون روابط کار وزارت کار درباره چشم انداز بهبود حقوق و دستمزد کارگران گفت: اول شهریور جلسه شورای عالی کار با دستمزد کار مشخصی برگزارشد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: اعضای شورای عالی کار می توانند درخواست بازنگری حداقل حقوق کارگران را داشته باشند و در صورت درخواست در دستورکار قرار می گیرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: اعضای شورای عالی کار می توانند درخواست بازنگری حداقل حقوق کارگران را داشته باشند و در صورت درخواست در دستورکار قرار می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: اعضای شورای عالی کار می توانند درخواست بازنگری حداقل حقوق کارگران را داشته باشند و در صورت درخواست در دستورکار قرار می گیرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 4.5 میلیون نفر در سطح کشور می توانند بارور شوند اما نابارور هستند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، با توجه به بند 1 صورتجلسه مورخ بیستم شهریور کمیسیون کارگری شهرستان در سال جاری، جلسه ای در راستای تشکیل کارگروهی جهت رصد و پایش رعایت حداقل حقوق کارگران در کارخانجات و واحدهای تولیدی با حضور ترومیده رئیس اداره تعاون ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی کار گفت: سه عضو نماینده کارگری در شورای عالی کار، درخواست برگزاری جلسه شورای عالی کار برای تجدیدنظر در حداقل حقوق کارگران با توجه به تورم شدند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۰:۵۱    
عضو شورای عالی کار گفت: سه عضو نماینده کارگری درخواست برگزاری جلسه شورای عالی کار برای تجدیدنظر در حداقل حقوق کارگران با توجه به تورم شدند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۷۳ سایت دیگر  
آیت اسدی عضو شورای عالی کار گفت: سه عضو نماینده کارگری در شورای عالی کار، درخواست برگزاری جلسه شورای عالی کار برای تجدیدنظر در حداقل حقوق کارگران با توجه به تورم شدند.
برترین ها / الف   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۸۷ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی وزیر کار با اعلام "در صورتی که دستمزد کارمندان دوباره افزایش یابد، درباره بررسی مجدد دستمزد کارگران تشکیل جلسه می دهیم" گفت: عدد و رقم دستمزد برای حداقل بگیرها است, کارگران می توانند از قدرت چانه زنی استفاده کنند و حقوق بیشتری دریافت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
صولت مرتضوی در آخرین اظهاراتش، ضمن تأکید بر اینکه برنامه ای برای ترمیم مزد در شورایعالی کار ندارد، گفته: ما حداقل حقوق کارگران را در شورایعالی کار تعیین کردیم؛ همان حداقل بگیر می تواند از قدرت چانه زنی استفاده کند و دستمزد بیشتری متناسب با تخصص خود دریافت کند.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر کار در خصوص افزایش دوباره حقوق کارگران گفت: طبق قانون فقط یک بار در سال امکان افزایش حقوق وجود دارد اما محدودیتی در خصوص پرداخت بیشتر حقوق وجود ندارد و کارگران می توانند با کارفرما چانه زنی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت تلاش می کند با ابزارهای مختلف قدرت خرید کارگران را ترمیم کند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۴۲ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارگران در سال 1402. حداقل حقوق کارگران در سال 1402 معلوم شد. مجلس افزایش حقوق کارگران را تصویب کرد. افزایش حقوق کارگران همیشه کمتر از تورم جامعه بوده است. افزایش حقوق کارگران همیشه مورد بحث بوده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۴۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: خانواده های ایرانی ترجیح می دهند روزهای تعطیل با هم به رستوران بروند و هفته کاری خود را به همراه خوردن یک غذا در محیطی خارج از منزل به پایان برسانند؛ اما این اقدام در حال تبدیل شدن به رویا شده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
در این شرایط، تورم باعث افزایش قیمت دارایی ها شده است. در نتیجه این افزایش، قیمت یک دارایی مصرفی نظیر گوشی همراه یا یک قطعه از خودرو، به چند برابر حداقل حقوق کارگران رسیده و همین موضوع باعث شده سارقان، ریسک و عواقب سرقت را بپذیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
دولت کره جنوبی تصمیم گرفته که حداقل حقوق کارگران در این کشور برای سال آینده را فقط 2.5 درصد افزایش دهد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۱    
افزایش حقوق کارگران در سال 1402. حداقل حقوق کارگران در سال 1402 معلوم شد. مجلس افزایش حقوق کارگران را تصویب کرد. افزایش حقوق کارگران همیشه کمتر از تورم جامعه بوده است. افزایش حقوق کارگران همیشه مورد بحث بوده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۸:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور گفت: تمام تلاش مان را در شورای عالی کار برای افزایش حداقل حقوق کارگران انجام می دهیم.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۷۶ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از جهان صنعت نیوز ، طی هفته های اخیر چند تن از اعضای شورای عالی کار طی نامه ای خطاب به وزیرکار خواستار برگزاری جلسه شورای عالی کار و اصلاح حقوق کارگران شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت ترکیه از روز یک جولای نرخ حداقل حقوق پرداختی به کارگران در این کشور را 34 درصد افزایش داده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اعلام ماجرای افزایش حقوق کارگران امسال هم دقیقه نودی بود. در آخرین روز سال 1401 افزایش 27 درصدی حداقل حقوق کارگران مصوب شد و این رقم در سال نو لبخند را از لب کارگران برچید؛ چون حتی با افزایش 27 درصدی هم باز آنها از تورم جا می ماندند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- هدست اپل ویژن پرو از نظر خیلی ها دیوانگی به حساب می آید. لابد چون پیش خودشان فکر می کنند قیمت سه هزار و 500 دلاری ترسناک است و باعث می شود کمتر کسی سمت اپل ویژن پرو برود. به خصوص اینکه محصول جدید اپل ذاتا از قابلیت جابه جایی برخوردار نیست و باید آن را یک دستگاه خانگی دانست. ...
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی که کارگران معتقدند دستمزد 1402 کفاف زندگی را نمی دهد, زمزمه هایی مبنی بر اجرای مزد منطقه ای از سوی برخی کارفرمایان و دولتی ها مطرح شده است که کارگران معتقدند مزد منطقه ای باید از حداقل حقوق بالاتر باشد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شورای عالی کار حداقل دستمزد کارگران در سال 1402 را با 27 درصد افزایش نسبت به سال 1401، به غیر از سایر مزایای مستمر 53،082،840 ریال تعیین کرد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۱۰۰ سایت دیگر  
سیدصولت مرتضوی با اشاره به بسته های حمایتی این وزارتخانه برای جامعه هدف بازنشستگان و بیمه شدگان گفت: بالغ بر 14.5 میلیون بیمه شده اصلی داریم و شمار مجموع بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی به حدود شش میلیون نفر می رسد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اخبار اخبار افزایش حقوق کارگران 1402 حداقل دستمزد کارگران در سال 1402 توسط شورای عالی کار روزانه مبلغ 1,769,428 ریال اعلام شد. با احتساب بن کارگری به مبلغ 11,000,000 ریال و حق مسکن به مبلغ 9,000,000 ریال ...
سلام نو / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
با توجه وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه و تمرکز دولت بر درآمدهای مالیاتی در سال جدید پیش بینی می شود که دولت در بخش افزایش حقوق در بودجه سال 1402 با موانعی مواجه شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حداقل حقوق یک کارگر با دو فرزند حدود هشت میلیون و پانصد هزار تومان است. یارانه و حداقل حقوق 75 درصد از سبد معیشتی را پوشش می دهد. امسال و سال گذشته بالاترین نرخ پوشش سبد معیشتی را داشتیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نگاهی به حداقل حقوق در کشورهای مختلف دنیا نشان می دهد لوکزامبورگ بهشت کارگران است. استرالیا، بریتانیا و آمریکا جزو دیگر کشورهایی هستند که حداقل حقوق کارگران در آن ها بالاست.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الله فرزانی، اقتصاددان در گفت وگو با ستاره صبح تشریح کرد: ستاره صبح، فائزه صدر: افزایش حقوق و دستمزد یکی از خواسته های جامعه کارگری است. کارگران خواهان افزایش حقوق خود با توجه به نرخ تورم و وضعیت معیشتی هستند ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۱:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در 2 سال گذشته با هدف بهبود وضعیت معیشتی بیش از 85 درصد به حداقل حقوق کارگران اضافه و تلاش شده که شکاف موجود در این خصوص کم شود.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۱    
برخی از اقتصاددانان معتقدند که نگه داشتن نرخ تورم زیر 30 درصد در سال جاری بسیار دشوار بوده و اگر هم اتفاق بیفتد، کاملاً موقتی است. این در حالی است که حداقل حقوق کارگران با افزایش 27 درصدی به حدود 5 میلیون و 300 هزار تومان رسیده است. ...