جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۱:۴۲Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نانوایان»

برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر زمزمه هایی در خصوص حذف آرد یارانه ای نانوایی های سنتی و افزایش قیمت نان سنگک در تهران به گوش می رسد که نگرانی مصرف کنندگان را به همراه داشته است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۳    
کسب و کار نیوز- رئیس اتحادیه نانوایان سنگک تهران درباره تاثیر تغییر سهمیه آرد یارانه ای نانوایی های تهران بر قیمت نان گفت: هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و نرخ نان هنوز تغییر پیدا نکرده است ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنگک تهران درباره تاثیر تغییر سهمیه آرد یارانه ای نانوایی های تهران بر قیمت نان گفت: هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و نرخ نان هنوز تغییر پیدا نکرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گفته رئیس اتحادیه نانوایان نان سنگک درحال حاضر یکسان سازی نرخ نان های سنتی در 14 استان اعمال شده است. اما هنوز این سیاست در تهران اعمال نشده است و برهمین اساس آنها نسبت به این موضوع اعتراض دارند. ...
فودنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۳    
مدیرعامل شرکت تعاونی نانوایان حجیم تهران اظهار کرد: بخش صنف وصنعت آزاد شده و دیگر مشمول یارانه نیست،لذا گندم در این بخش باید به نرخ جهانی در اختیار واحدهای آسیابانی قرار گیرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۲    
تصویب بیمه کارگری برای نخستین بار زمانی به ثمر رسید که تعدادی از کارگران خبازی های تهران دور هم جمع شدند تا از حقی به نام بیمه کارگری دفاع کنند.
صریح خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۱۰    
شاید تیتر بالا به مذاق نانوایان خوش نیایید و دلایل زیادی را برای آن عنوان کنند اما آنچه به سفره مردم می رود نان بسیار بی کیفیت می باشد که خیلی از آن هدر میرود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کارگروه آرد و نان شهرستان قزوین از ممنوعیت تغییر نوع پخت نان توسط نانوایان خبر داد و گفت: چون در آخرین روزهای فصل تعطیلات و سفر هستیم و در ادامه شاهد بازگشایی مدارس و افزایش نیاز به نان هستیم، به هیچ درخواستی در این مورد رسیدگی نمی شود.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کارگروه آرد ونان شهرستان به ریاست آقای مهندس قلانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور دیگر اعضا برگزار گردید ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردستان گفت: نان باکیفیت مهم ترین مطالبه عمومی مردم است، بنابراین ضروری است تا نانوایان در پخت نان با کیفیت اهتمام جدی داشته باشند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، به اطلاع نانوایان شهرستان نهاوند می رساند: با توجه به پیگیری ها از مسئولین استان و همچنین شرکت نانینو تهران تمامی سهمیه های آردنانوایان شهرستان نهاوند به حالت قبل برگشته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۰    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تخلف برخی نانوایان در فروش نان های یارانه ای خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۲    
در نشستی مشکلات نانوایان شهرستان کبودراهنگ با حضور مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان بررسی شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۱    
معاون برنامه ریزی فرماندار ابهر گفت: از محل صرفه جویی سامانه هوشمندسازی، مقدار 16 تن آرد به شهرستان اختصاص پیدا کرد.
شبکه مجازی میبدما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دکتر سید جلال موسوی مدیر کل غله استان گفت :نانوایی که خارج از فرایند فروش نان طبق قوانین اقدام کند سهمیه آرد آن واحد کم میشود،شهروندان هم نیز بیشتر از نیاز نباید تقاضا کنند مگر موارد خاص که در سامانه ثبت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۸    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تخلفات برخی نانوایان با شگرد کارت هدیه خبر داد.
با وجود خبرهای زیادی که از ابتدای سال در رابطه با تغییر قیمت نان شنیده می شود، همچنان عاقبت یکی از اصلی ترین کالاهای سفره مردم مشخص نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی شهرستان زنجان از دستگیری عامل قمه کشی شهرک نانوایان خبر داد و گفت: این فرد با ایجاد رعب و وحشت در بین اهالی، اقدام به ایراد خسارت به اموال شخصی مردم می کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نان به عنوان قوت غالب و پرمصرف ترین ماده غذایی در سبد خانوارهاست که کیفیت آن دارای اهمیت زیادی است، اما شاهد آن هستیم که طی سال های اخیر کاهش کیفیت انواع نان ازجمله لواش، سنگک و بربری یکی از اصلی ترین شکایات مردم از نانوایان بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شفت- فرماندار شفت گفت: کیفیت بخشی پخت نان باید از اولویت های مهم نانوایان شهرستان شفت در جهت رضایتمندی شهروندان باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۷    
صبح امروز در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان که به ریاست امید سقلی فرماندار گمیشان و اعضای ذیربط برگزار شد، وضعیت نانوایی ها از نظر تامین آرد، پخت نان و نوع فعالیت مورد بررسی قرار گرفت و اعلام شد از نانوایی هایی که موارد بهداشتی، قانونی و نوع فعالیت طبق برنامه ریزی رعایت کردند، تقدیر خواهد شد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار هشترود خبر داد: نبود پوشش شبکه اینترنت در برخی روستا های این شهرستان باعث شده است کارتخوان های نانوایان به درستی کار نکنند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: در اجرای طرح نظارتی اربعین، چهار نانوایی متخلف استان به پرداخت یک میلیارد و 300 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - رئیس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان گفت: از ابتدای سالجاری بیش از 31میلیون کیلوگرم آرد روستایی توسط تشکل های تعاونی روستایی استان بین نانوایان و روستاییان استان توزیع شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی فرماندار ابهر گفت: از محل صرفه جویی سامانه نانی نو 17 تن سهمیه آرد فوق العاده به نانوایان ابهری اختصاص داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به افزایش مسافرت به مازندران 50 هزار کیسه آرد فوق العاده به نانوایان استان در شهریور ماه اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: از اردیبهشت 1401 و از زمان آغاز طرح هوشمندسازی کارت خوان های نانوایان تا پایان تیر امسال، چهار هزار و 746 میلیارد ریال کمک هزینه بابت جبران افزایش هزینه ها و دستمزد نانوایان استان توسط دولت به آنان پرداخت شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۷    
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان تنگستان از برگزاری انتخابات اتحادیه صنف نانوایان این شهرستان خبر داد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۰    
نان در اصفهان گران نشده، بلکه فقط قیمت چند نوع نان در “نانوایی های آزادپز” متناسب سازی شده است ؛ این پاسخی است که متولیان اتحادیه نانوایان و مسئولان استانداری اصفهان در پاسخ به شبهه هایی که درباره گرانی نان این روزها ورد زبان هاست، اعلام می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه نانوایان شهرکرد از کاهش سهمیه خمیرمایه نانوایان از 10 به 2 تن در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی تهران روی آنتن زنده تلویزیون برای افزایش قیمت نان چراغ سبز نشان داد و گفت: از سال 1400 دستمزد کارگرها گران شده است اما قیمت نان زیاد نشده است. 90 درصد هزینه های نانوایی از بازار آزاد تامین می شود. در تابناک می بینید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مشکلات اتحادیه نانوایان بررسی و رفع موارد باقی مانده پیگیری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیر عامل اتحادیه نانوایان شهرکرد گفت: در چهارمحال و بختیاری 895 نانوایی فعال هستند که سهم شهرستان شهرکرد 385 نانوایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: مشکل اصلی نانوایان در چهارمحال و بختیاری، ارزانی نان نسبت به دیگر نقاط کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: مشکل اساسی نانوایان استان پایین بودن قیمت نان نسبت به استان های دیگر است و تا این لحظه هیچ دستورالعملی مبنی بر افزایش قیمت نان در کارگروه آرد و نان استانداری مصوب نشده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه ایران: 17 خرداد سال 1401 دختر جوانی با مراجعه به اداره پلیس مدعی شد پدر 76 ساله اش به نام اردشیر ناپدید شده است. وی در تشریح ماجرا به مأموران گفت: ساعت 8 صبح پدرم با من تماس گرفت و عنوان کرد از اتحادیه نانوایان با او تماس گرفته اند و برای توضیحاتی باید به محل اتحادیه برود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۷:۴۱    
مرد جوان، ساق پایش را نشان می دهد که با پابندهای واریس، پوشانده شده است، با صدایی خسته می گوید: از بچگی در نانوایی کار کرده ام، واریس دارم، ریه ام خراب است و حالا که سهیمه آرد نانوایی ام را کم کرده اند، نمی دانم، چطور از پس هزینه های زندگی خودم و کارگرانم برآیم.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۵۷    
رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی تهران: از سال 1400 دستمزد کارگرها گران شده است اما قیمت نان زیاد نشده است. 90 درصد هزینه های نانوایی از بازار آزاد تامین می شود. در حال ارسال... یکی از فیلدها را پر نکرده اید یا چند نظر با سرعت ارسال کرده اید با تشکر، نظر شما پس از بررسی منتشر می شود ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۴    
رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی تهران: از سال 1400 دستمزد کارگرها گران شده است اما قیمت نان زیاد نشده است. 90 درصد هزینه های نانوایی از بازار آزاد تامین می شود.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۵۳    
رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: نانوایان در تعطیلات اربعین موظف هستند فعالیت داشته باشند و نباید خودسرانه تعطیل کنند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد سلیمانی رئیس اتخادیه نانوایان سنگکی تهران مدعی است که آرد تنها 8-10 درصد قیمت نان سنگگ را پوشش می دهد و 90 درصد هزینه نان مربوط به کارگر و اجاره محل و ... از سال 1400 به بعد، افزایش داشته، اما قیمت نان سنگک ثابت مانده است ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۱۳    
گارکاه آموزش سامانه نانینو به منظور آشنایی هرچه بیشتر نانوایان با این سامانه در محل فرمانداری رامشیر برگزار گردید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی تهران گفت: از سال 1400 دستمزد کارگرها گران شده است اما قیمت نان زیاد نشده است و همچنین 90 درصد هزینه های نانوایی از بازار آزاد تامین می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دومینوی گرانی در سال جاری سرعت بیشتری را نسبت به سال های گذشته گرفته است. هرچند مسئولان همواره بر کاهش نرخ تورم اصرار دارند، اما واقعیت در کف بازار مصرف نشان می دهد که قدرت مالی مردم کم و قیمت کالا های اساسی از جمله نان در حال افزایش است. ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۱:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی تهران: از سال 1400 دستمزد کارگرها گران شده است اما قیمت نان زیاد نشده است. 90 درصد هزینه های نانوایی از بازار آزاد تامین می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۸    
هوشمندسازی یارانه آرد و نان از اردیبهشت سال گذشته اجرایی شد اما ضعف در زیرساخت ها سبب شد عرضه نان با مشکلاتی روبرو شود از همین رو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در نشستی مشترک با رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران، مدیرکل اقتصادی وزارت کشور، حسابرس کل دیوان محاسبات ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:بیش از 6 ماه کار قضایی، تحقیقی و نظارتی در دادگستری استان برای کشف سوءجریانات در مقوله آرد و نان استان انجام شد که حاصل آن کشف فساد گسترده در حوزه آرد سهمیه ای بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی زمزمه هایی از افزایش خودسرانه قیمت نان توسط بعضی از نانوایان به گوش می رسد که معاون امور اقتصادی استاندار کرمان می گوید: افزایش قیمت نان در استان کرمان نداریم و نظر دولت هم همین است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
طرح هوشمندسازی یارانه آرد با وجودی که توانسته بخشی از تخلفات و مافیای آرد را کنترل کند اما با توجه به تورم و هزینه های جانبی تولید نان جوابگوی شرایط اقتصادی نانوایان نبوده و همچنان برسر کاهش کیفیت نان و هزینه آن چالش وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۰    
سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از نظارت بر توزیع 2 تن خمیرمایه بین نانوایان استان خبر داد.