دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۰۰Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت حقوق»

شهرآٰرا نیوز   ۱ دقیقه پیش    
برخی کارفرمایان کمتر از میزان معین شده به کارگران حقوق می دهند که با احراز برخی شرایط می توان آن ها را به پرداخت مبلغ بیشتر محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
کارگران شفارود رضوانشهر که 6 ماه است حقوق نگرفته اند و قرار بود طبق قول مدیران و مسئولان حقوق معوقه 3 ماهه خود را تا 17 شهریور دریافت کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی مفتح گفت: طبق گزارش های روسای سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی کشوری، آن ها در پرداخت حقوق به بازنشستگان دچار مشکل هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: این کمیسیون در نشست امروز خود با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان تامین اجتماعی برنامه ها و وضعیت اعتبارات این وزارتخانه را بررسی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با انتشار نامه ای خطاب به آیت الله رئیسی نسبت به نحوه مدیریت در این سازمان و شیوه پرداخت حقوق خود انتقاد کردند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دولت به سمتی حرکت خواهد کرد که خلق پول صورت نگرفته و به این صورت نباشد که برای پرداخت حقوق کارکنان که سهم محدودی در جامعه دارند تبعات و تورم آن کل مردم را تحت فشار قرار دهد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۵    
فرماندار شهرستان رضوانشهر با اشاره به دلایل عدم پرداخت حقوق کارگران سد شفارود گفت: به دلیل وجود اختلاف بین پیمانکار و کارفرما در سد شفارود، شاهد بروز مشکلاتی در زمینه پرداخت حقوق معوقه کارگران در این پروژه ملی هستیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دستگاه های زیر مجموعه این وزارتخانه و سایر نهادهای متولی موظف به ارایه گزارش ملی بر اساس مفاد و مقررات قانونی برای احقاق حقوق معلولان در تمام حوزه ها تا آخر آذرماه هستند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
محمدمهدی مفتح در مصاحبه با بخش باسخنگویان در برنامه زنده رویداد در پاسخ به این سوال که آیا در نیمه دوم 1400، با کسری بودجه بالا رو به رو خواهیم بود یا خیر، گفت: پیش بینی ها حاکی از اینست که اگر کار را با بودجه فعلی پیش بریم، در شش ماه آینده با کسری فوق العاده رو به رو خواهیم بود. ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: سیاست دولت، مهار تورم و افزایش سطح رفاه است که کارمندان نیز باید کمک کنند با افزایش پلکانی حقوق، در پرداخت حقوق ها عدالت ایجاد شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری اندیمشک از تاخیر 11 ماهه در پرداخت معوقات مزدی خود انتقاد دارند. به گفته آنها، پرداخت حقوق کارگران این مجموعه از آبان ماه سال گذشته به تاخیر افتاده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: سیاست دولت، مهار تورم و افزایش سطح رفاه است که کارمندان نیز باید کمک کنند با افزایش پلکانی حقوق، در پرداخت حقوق ها عدالت ایجاد شود.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۴    
برچسب ها افزایش حقوق 1401 پرداخت حقوق ها با افزایش پلکانی رشد اقتصادی 8 درصد در 1401 فرمول جدید برچسب ها
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:سیاست دولت، مهار تورم و افزایش سطح رفاه است که کارمندان نیز باید کمک کنند با افزایش پلکانی حقوق، در پرداخت حقوق ها عدالت ایجاد شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار کرد: سیاست دولت، مهار تورم و افزایش سطح رفاه است که کارمندان نیز باید کمک کنند با افزایش پلکانی حقوق، در پرداخت حقوق ها عدالت ایجاد شود. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رضوانشهر- فرماندار رضوانشهر با اشاره به اختلاف پیمانکار و کارفرما در اجرای سد شفارود و عدم پرداخت حقوق کارگران، گفت: پیگیر حقوق معوقه کارگران سد شفارود هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سال هاست که کارگران ادارات و نهادهای مختلف نسبت به عدم دریافت چند ماهه حقوق خود گلایه مند هستند و این سریال تکراری این بار از شهرداری اندیمشک با عدم پرداخت حقوق کارگران طی 11 ماه اخیر در حال پخش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: سیاست دولت، مهار تورم و افزایش سطح رفاه است که کارمندان نیز باید کمک کنند با افزایش پلکانی حقوق، در پرداخت حقوق ها عدالت ایجاد شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۰۰ سایت دیگر  
آنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد در سال آینده افزایش حقوق کارکنان پلکانی و احتمالا از 10 تا بالای 30 درصد خواهد بود. در بخشنامه بودجه سال 1401 دستگاه های دولتی مکلف شدند میزان افزایش حقوق کارکنان را به طور متوسط 10 درصد در نظر بگیرند که اعلام این میزان با توجه به شرایط تورمی با ...
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا: آنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد در سال آینده افزایش حقوق کارکنان پلکانی و احتمالا از 10 تا بالای 30 درصد خواهد بود. در بخشنامه بودجه سال 1401 دستگاه های دولتی مکلف شدند میزان افزایش حقوق کارکنان را به طور متوسط 10 درصد در نظر بگیرند که اعلام این میزان با توجه به شرایط تورمی ...
بر اساس قانون جدید ایتالیا، افرادی که گواهی سبز کوید -19 را دریافت نکنند، بدون پرداخت حقوق از کار برکنار خواهند شد.این گواهی نشان دهنده واکسیناسیون، تست منفی کرونا و یا گواهی نقاهت بعد از ابتلا به کرونا می باشد.
ثلاث   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۳    
امام جمعه کنگان : دستور ریاست جمهوری در خصوص ساماندهی مسئله ته لنجی ستودنی است / بدهی 25 میلیارد تومانی ، کمبود امکانات ، عدم پرداخت حقوق پرسنل بیمارستان (بیش از 7 ماه) شایسته پایتخت انرژی اقتصادی کشور نیست / انتظار مردم اینست در دولت ایران قوی ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - اگر قرار است شهری زیبا، محیطی سالم و بانشاط، فضای سبزی بانشاط و سرزنده، نظم شهری و حمل و نقل عمومی داشته باشیم و اساسا شهری درخور مردم داشته باشیم، بایستی برای آن هزینه شود. متاسفانه، چون بخش عمده درآمد شهرداری صرف پرداخت حقوق و دستمزد پرسنل شده، همه کار ها بر زمین مانده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس گفت: با توجه به مشکلات پیش آمده در پرداخت حقوق و حق بیمه کارگران، بهتر بود از نخبگان نساجی کشور برای مدیریت این کارخانه استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۵۶    
جمعی از معلمان خرید خدمت با حضور مقابل استانداری یزد به تاخیر هفت ماهه آموزش و پرورش در پرداخت حقوق خود اعتراض کردند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۵۰    
فرماندار رضوانشهر گفت: به دلیل وجود اختلاف بین پیمانکار و کارفرما در سد شفارود، شاهد بروز مشکلاتی در زمینه پرداخت حقوق معوقه کارگران در این پروژه ملی هستیم.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار رضوانشهر گفت: به دلیل وجود اختلاف بین پیمانکار و کارفرما در سد شفارود، شاهد بروز مشکلاتی در زمینه پرداخت حقوق معوقه کارگران در این پروژه ملی هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای پیمانی بیمارستان کنگان نسبت به تأخیر هفت ماهه در پرداخت حقوق خود توسط بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گلایه مند هستند و خواهان رسیدگی به این مساله از سوی مسؤولان استان می باشند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۷    
گروه اقتصاد و درآمد: گزارش تفریغ بودجه سال 1399 در پایان شهریورماه سال جاری از سوی دیوان محاسبات کشور تقم مجلس شورای اسلامی شد. تا کنون متن کامل گزارش تفریغ از سوی هیچ کدام از نهادهای مذکور منتشر نشده اما خلاصه این گزارش توسط سایت دیوان محسابات کشور که روز گذشته توسط مهرداد بذرپاش در صحن مجلس ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۵    
قانون نظام هماهنگ پرداخت حقوق در دهه هفتاد و تا نیمه دهه هشتاد، نتوانست اهداف و منشور انقلاب اسلامی را محقق کند و مانع تبعیض، نابرابری و بی عدالتی در جامعه اداری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۸    
عدم واریز حقوق کارگران کارخانه سبلان پارچه در چند روز اخیر به یکی از مهم ترین موضوعات در اردبیل تبدیل شده و مدیرعامل کارخانه، عدم همکاری بانک را دلیل اصلی تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان عنوان می کند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۲    
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: هفته آینده حقوق تیر و مرداد کارگران شرکت هفت تپه پرداخت می شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در بیانیه ی انجمن صنفی بازنشستگان کشوری، به لزوم اجرای قانون و پرداخت حقوق قانونی بازنشستگان و حیای ماده 125 قانون مدیریت و اجرای کامل آن اشاره شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۳۷ سایت دیگر  
تعداد زیادی از بازنشستگان سال گذشته، همچنان در انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان با اشاره به اینکه بخشی از مطالبات عقب افتاده کارگران هفت تپه هفته آینده پرداخت می شود، گفت: با برنامه ریزی که صورت گرفته، پرداخت حقوق نیروی انسانی این شرکت به صورت ماهانه پرداخت می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۳    
حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از 20 مهرماه 1400 تا 30 مهرماه براساس حروف الفبا پرداخت می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
شب گذشته بخشنامه بودجه سال 1401 توسط رئیس جمهور به دستگاه های کشور ابلاغ شد، برهمین اساس تمام دستگاه ها با محوریت سازمان برنامه و بودجه کشور با اهتمام جدی و مساعی جمعی و با تدوین برنامه ای منظم و تلاشی فراگیر و منضبط، کشور را برای رشد اقتصادی 8 درصد و تحقق جهش اقتصادی در سال آینده مهیا کنند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری پروژه تونل آزاد راه منجیل به رشت از وعده پرداخت حقوق از سوی کارفرما خبر دادند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای زمان بندی پرداخت مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در مهر 1400 را اعلام کرد.
فارس: بخشنامه بودجه سال 1401 از سوی رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد که در آن چارچوب و قواعد کلی حاکم بر تدوین بودجه تعیین می شود. بر این اساس همه دستگاه ها با محوریت سازمان برنامه و بودجه کشور با اهتمام جدی و مساعی جمعی و با تدوین برنامه ای منظم و تلاشی فراگیر و منضبط ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۵۰ سایت دیگر  
تمامی شرکت های دولتی از جمله شرکت هایی که دارای قوانین و مقررات خاص پرداخت حقوق و مزایا هستند، افزایش ضریب ریالی حقوق را به طور علی الحساب ده (10) در صد لحاظ نمایند
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۵    
مترجم: سیدحسین علوی لنگرودی alavitarjomeh@gmail.com در بخش های قبلی این سلسله مطالب به شرکت هایی اشاره شد که موفق شده اند از طریق تمرکز بر مواردی همچون تناسب حداکثری شغل با توانایی ها و مهارت های فردی، ترویج شادکاری و افزایش بهره وری از طریق ارائه مشوق های شادی آور به کارکنان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : سید نظام موسوی، نماینده تهران و سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه توییتر خود، واگذاری هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی را دومین گام بزرگ برای احیای این شرکت خواند و گفت که با همکاری بانک ها حقوق معوق کارگران پرداخت می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۲    
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر، که شرکت هفت تپه به آن واگذار شده گفت: اولین بخش از حقوق معوق کارگران این شرکت، یعنی حقوق معوق تیر، تا ده روز آینده، پرداخت می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر، که شرکت هفت تپه به آن واگذار شده گفت: اولین بخش از حقوق معوق کارگران این شرکت، یعنی حقوق معوق تیر، تا ده روز آینده، پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۹    
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت هفت تپه گفت: اولین قدم برای بهبود شرایط شرکت هفت تپه پرداخت حقوق معوقه کارگران است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۳    
ناصری: اولین اقدام برای بهبود شرایط شرکت هفت تپه پرداخت حقوق معوقه کارگران است. بانک ملی و صادرات همکاری های لازم را خواهند داشت.
شادا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در مقابله با پدیده شوم فرار مالیاتی و عدم پرداخت حقوق ملت، بهترین راهکاری که می تواند از سوی نظام مالیاتی کشور اجرایی گردد، راهکارهایی است که از یک سو دستاوردهای نظام مالیاتی را به منصه ظهور رسانده و آثار مبارک آن را در نظام اجتماعی و اقتصادی کشور عیان سازد تا افکار عمومی با اقدامات تحول برانگیز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مشکل تاخیر در پرداخت حقوق و دستمزد نیروهای شرکتی این مرکز بزودی برطرف و مطالبات آنان پرداخت می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزات آموزش و پرورش گفت استقرار سامانه سیدا ، روند ساماندهی منابع انسانی را منظم تر از گذشته خواهد کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان ...