یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۰۳:۳۰Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشستگان»

روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، عضو کارگروه 31 نفره ی پیگیری مطالبات بازنشستگان با ارسال نامه ای به معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور، به تعلل در ابلاغ لایحه دائمی شدن همسان سازی اعتراض کرد. ----------------------- بیشتر بخوانید: ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان از طرف سازمان برنامه و بودجه به دولت ارائه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان به هیات دولت رسید و احتمالا در کمتر از یک ماه دیگر به مجلس می رود.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۳:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور از ارائه دو فوریتی دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان به مجلس خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
بازنشستگان نگران تعطیلی دو هفته ای مجلس و معطل ماندن لایحه ی دائمی شدن همسان سازی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه پیش نویس لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان تدوین شده است، گفت: احتمالاً تا دو الی سه هفته آینده این لایحه به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به عنوان مطالبه اصلی قشر بازنشسته کشور یکی از اقدامات مهم دولت دوازدهم است که مرداد ماه سال 1399 در شرایطی که جامعه با دشواری های اقتصادی ناشی از شیوع کرونا روبه رو بود، اجرایی شد ...
وزیر آموزش و پرورش گفت: با اینکه وزارت آموزش و پرورش مسئولیتی در قبال پیگیری طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان ندارد، اما با قاطعیت طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان فرهنگی را پیگیری خواهد کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
لایحه دائمی همسان سازی حقوق بازنشستگان در دولت در دست بررسی است. انتظار می رود که ظرف روزهای آینده این لایحه با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال صنفی بازنشستگان فرهنگی در نامه ای خطاب به نمایندگان مجلس شورا خواستار توجه به مطالبات بازنشستگان در بررسی لایحه رتبه بندی شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری و اخیرا تامین اجتماعی، یادآور شد که 120 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری و همچنین 53 هزار میلیارد تومان برای بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق تعدیه بدهی دولت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سرنوشت لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان همچنان در هاله ای ابهام است و دولت و مجلس بایستی هرچه سریع تر نسبت به پرداخت بازنشستگان لشکری، کشوری و بازنشستگان اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا -وزیر آموزش و پرورش در خصوص اعتراض برخی بازنشستگان به بند 7 لایحه رتبه بندی معلمان با بیان اینکه،ترمیم حقوق بازنشتگان باید از طریق لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت گیرد، تاکیدکرد: وزارت آموزش و پرورش با قاطعیت این طرح را پیگیری خواهد کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۰    
آخرین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان مربوط به تغییر لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در حالی به روزهای انتخابات نزدیک شده ایم که هنوز لایحه ی دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی برای بررسی و تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال نشده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی هم با بیان اینکه این سازمان نقش مهمی در زندگی افراد تحت پوشش دارد اظهار داشت: در راستای همسان سازی حقوق بازنشستگان به عنوان خواسته 13 تا 14 ساله آنان این عملیات در 2 مرحله انجام شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد به زودی لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین تامین اجتماعی در دولت به تصویب رسیده و با قید دو فوریت به مجلس ارائه شود. با تصویب این لایحه در مجلس همسان سازی حقوق بازنشستگان دائمی خواهد شد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
برای توسعه وضعیت دریافت حقوق بازنشستگان طرحی با عنوان لایحه دائمی همسان سازی حقوق بازنشستگان در دولت مطرح شد که پیش بینی می شود این لایحه در چند روز آینده با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی ارائه شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
لایحه دائمی همسان سازی حقوق بازنشستگان در آستانه تصویب در دولت قرار دارد و پیش بینی می شود این لایحه با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاونت فنی و عملیات بیمه ای طی اطلاعیه ای در خصوص نحوه محاسبات همسان سازی حقوق در صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد: باعنایت به پیگیری مکرر بازنشستگان و درخواست های این عزیزان درخصوص نحوه اجرای همسان سازی در صندوق فولاد، گزارشی از اقدامات ارائه می شود.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۴    
مطالبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با یک توفیق دیگر برای این اقشار همراه شد به این معنی که در تازه ترین جلسه بین سازمان تامین اجتماعی و کانون های بازنشستگی ، لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان نهایی شد و به تصویب رسید. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
در آخرین جلسات مشترک برگزار شده، نسخه ی نهایی لایحه ی دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان تهیه شد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رسولی نژاد در ادامه گفت: در بحث بودجه دولت و سازمان تأمین اجتماعی اعلام کردند که برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری ما به 60 هزار میلیارد بودجه احتیاج داریم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران با تاکید بر اینکه وقتی سه جانبه گرایی واقعی در تامین اجتماعی به وجود نیاید نتیجه همین می شود که امروز شاهد هستیم؛ تامین اجتماعی به نقطه سربه سری رسیده و دچار بحران شده است گفت: از حالا به بعد این بحران با همسان سازی حقوق بازنشستگان بیشتر هم خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: پس از تصویب لایجه دایمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان در هیات دولت و ارسال آن به مجلس، این قول را به بازنشستگان عزیز می دهم که این مطالبه در دستور کار فوری کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی قرار خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کارگروه 31 نفره همسان سازی حقوق بازنشستگان جزییات اعطای گروه های تشویقی به بازنشستگان قبل از 96 را تشریح کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، بازنشستگان خوزستانی خواستار توجه به مطالبات خود در تنظیم لایحه دائمی شدن همسان سازی شدند. ---------------- بیشتر بخوانید: جزییات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در احکام جدید/مستمری بگیران چقدر حقوق دریافت می کنند؟ ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تادیه بدهی دولت به سازمان ظرف 5 سال، منظور شدن سرانه کارگران و بدهی جاری در بودجه سالانه و پرداخت بودجه ی تقریباً 80 هزار میلیارد تومانی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کارگری از محل درآمدهای عمومی و خزانه ملی ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۷    
آخرین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1400 است. در این میان متناسب سازی مشمول مزایای جانبی همچون کمک معیشت، مسکن و حق عائل مندی نیز می شود.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از تأیید در هیئت دولت راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تسری حقوق کارکنان زندان ها قابل تغییر نیست به گزارش فرتاک نیوز ؛ معاون رئیس جمهور در ابتدا به موضوع قانون تسری حقوق کارکنان زندان ها پرداخت و گفت: کرکنان سازمان زندان ها به حق انتظار داشتند که ما بتوانیم بر اساس قانون از 1 فروردین 1400 این قانون تسری را به انجام برسانیم ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان را با مصوبه ای که از دولت می گیریم، می توانیم هرچه سریع تر به مجلس تقدیم نماییم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه از تهیه پیش نویس لایحه دایمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی خبر داد. حدود یک ماه پیش بود که محمدباقر نوبخت در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشستگان اعلام کرد که، نگرانی بابت متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از تهیه پیش نویس لایحه دایمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نوبخت گفت: منابع مالی اجرای قانون تسری به سازمان زندان ها ابلاغ شده و از این ماه اجرا می شود که پرداخت ها از اول فروردین ماه حساب خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۷    
حکم حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی با اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تغییر یافت. بازنشستگان و مستمری بگیران برای مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران چطور باید اقدام کنند؟
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای به واحدهای اجرایی این سازمان درسراسر کشور نحوه اجرای دومین مرحله از متناسب سازی حقوق مستمری بگیران را ابلاغ کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
آخرین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1400 است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفت وگویی اینستاگرامی به پرسش های مخاطبان این سازمان پاسخ می دهد. به گزارش ایلنا این گفت وگوی زنده اینستاگرامی روز دوشنبه (27 اردیبهشت) از https:/ / instagram ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آخرین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مربوط به پرداخت ما به التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان است که به گفته رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی طی روزهای آینده انجام می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی گفت: 75درصد از همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شده است که قدمی رو به جلو است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، درخصوص آخرین وضعیت دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: این لایحه در سازمان برنامه و بودجه درحال نهایی شدن است و احتمالا در هفته جاری یا نهایتا اوایل هفته آینده به دولت می رود و تلاش می شود قبل از اتمام کار دولت ...