جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۸:۰۳Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کل گمرک»

تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خودرو رئیس کل گمرک ایران به دلیل لغزندگی جاده دچار حادثه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان خودرو رئیس کل گمرک ایران به دلیل لغزندگی جاده دچار حادثه شد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
خودروی حامل رییس کل گمرک ایران در مسیر بروجرد در استان لرستان تصادف کرد و سرنشینان دچار حادثه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: امسال هم مالیات بر ارزش افزوده کالاهای اساسی وارداتی از 9 درصد به یک درصد کاهش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران با بیان جزئیات توافق گمرکی ایران با اقلیم کردستان عراق گفت: امسال 2 مرز جدید برای زائران اربعین به سمت اقلیم کردستان باز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک گفت: با اقداماتی که صورت گرفته، سهم اقلیم کردستان از صادرات ایران به عراق از 22 درصد به بیش از 28 درصد رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به افزایش صادرات به مقصد اقلیم کردستان، گفت: گسترش همکاری های اقتصادی میان ایران و عراق و نیز اقلیم کردستان جزو دستورکارهای اصلی ما است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت:سهم اقلیم کردستان عراق از مقاصد صادراتی ایران به پنج درصد می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک گفت: میزان صادرات ایران به کشورهای عضو اکو 13 میلیارد دلار و واردات از کشورهای اکو به 7 میلیارد و 500 میلیون دلار رسید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۵   + ۷۵ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران گفت: از مجموع تجارت خارجی کشور در 2 ماه امسال 21 میلیون تن به ارزش 7 میلیارد و 513 میلیون دلار به صادرات قطعی کالاهای غیرنفتی به استثنای نفت خام، نفت کوره ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تحریم ها مانعی جدی در مسیر تجارت ایران با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا است. تا زمانی که برگشت ارز به راحتی اتفاق نیفتد، می توانیم حجم تجارت بالایی با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا داشته باشیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: بخشی از رسوب یا ایستایی کالا به قبل از اظهار کالا به گمرک بازمی گردد و عموماً ناظر بر نداشتن ثبت سفارش است اما بعد از اظهار، عموما به دلیل عدم دریافت تأییدیه های مختلف از دستگاه های همجوار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک دلایل رسوب کالاهای اساسی در گمرک و بنادر و راهکار تسهیل در ترخیص آنها را تشریح کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روسای گمرکات ایران و روسیه در نشستی مشترک در تهران بر تسهیل تجارت و توسعه ترانزیت بین دو کشور توافق کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، توافق تازه مابین گمرکات ایران و روسیه برای تسهیل و توسعه تجارت در دیدار محمد رضوانی فر، معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران، با روسلان داودف ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک با بیان اینکه طبق مصوبه دولت، همه دستگاه های اجرایی از فردا مکلف هستند بخشنامه های خود را قبل از صدور در سامانه مقررات دولت بارگذاری کنند، گفت: 83 درصد بخشنامه های مرتبط با گمرک، از سوی 2 وزارتخانه دیگر صادر شده است.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی با اشاره به مصوبه هیات دولت مبنی بر راه اندازی گمرک تخصصی فاوا در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با راه اندازی این گمرک، اولین گمرک تخصصی کشور در پیام ایجاد می شود.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران از ایجاد گمرک تخصصی ICT در استان البرز پس از فراهم شدن بستر سخت افزاری و نرم افزاری خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضوانی فر در جمع فعالان اقتصادی استان البرز اظهار داشت: با توجه به حضور شرکت های تولیدی در حوزه های مختلف از جمله فناوری اطلاعات و ارتباطات در این منطقه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران از ایجاد گمرک تخصصی ICT در منطقه ویژه اقتصادی پیام پس از فراهم شدن بستر سخت افزاری و نرم افزاری از سوی این منطقه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اوایل اردیبهشت ماه رئیس کل گمرک در مکاتبه ای با وزیر اقتصاد با اشاره به معطل ماندن احکام بودجه مرتبط با تجارت خارجی و کالاهای اساسی خواستار اقدام 5 گانه دستگاههای دولتی برای جلوگیری از رسوب کالا در بنادر و افزایش قیمت اقلام مصرفی مردم شده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی اعلام کرده فهرست شرکتهای ذیل دستور العمل فعالان مجاز اقتصادی تا اطلاع بعدی همچنان به قوت خود باقیست و این شرکتها میتوانند از تسهیلات مختلف گمرکی از جمله تودیع ضمانت نامه استفاده کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به منظور بررسی مشکلات حوزه دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، پیش از ظهر امروز(دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402) جلسه ای با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، وزرای بهداشت و اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس کل گمرک ایران، رئیس سازمان غذا و دارو ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
به منظور بررسی مشکلات حوزه دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، پیش از ظهر امروز(دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402) جلسه ای با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، وزرای بهداشت و اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس کل گمرک ایران، رئیس سازمان غذا و دارو ...
مفاد و بندهای تفاهم نامه برای تسهیل و تسریع بیشتر ترخیص محصولات سلامت محور در نشستی با حضور محمد رضوانی فر معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران و سید حیدر محمدی معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر، رئیس کل گمرک ایران در نشستی با وزیر گمرکی اتحادیه اقتصادی اوراسیا از افزایش افزایش حجم مبادلات بین ایران و اوراسیا در 2 سال آینده به میزان 10 میلیارد دلار خبر داده است. اتحادیه اقتصادی اوراسیا (EAEU) در کشورهای بلاروس، قزاقستان، روسیه، قرقیزستان و ارمنستان فعالیت می کند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و روسیه گفت: صادرکنندگان ایرانی می توانند ارزشان را به روبل در روسیه دریافت کرده و در کشور به ریال با نرخ های بسیار بالا و مناسب تبدیل کنند. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل گمرک ایران گفت: طولانی شدن تشریفات گمرکی باعث کمبود کالا در بازار خواهد شد به همین دلیل باید فرایند ترخیص کالا سریعتر انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل گمرک ایران گفت: طولانی شدن تشریفات گمرکی باعث کمبود کالا در بازار خواهد شد به همین دلیل باید فرایند ترخیص کالا سریعتر انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: بعد از امضای موافقت نامه تجارت آزاد با کشور های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و تسهیل تجارت، مبادلات تجاری ایران و اوراسیا 32 درصد رشد داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران از برنامه ریزی برای رسیدن به مبادلات تجاری و بازرگانی 10 میلیارد دلاری بین ایران و کشورهای اوراسیا تا دو سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: در سال گذشته 3.3 میلیارد دلار حجم کل مبادلات ایران و کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا بود که در این میان سهم صادرات 1.5 میلیارد دلار بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران در دیدار با مسئول گمرکی اتحادیه اقتصادی اوراسیا گفت: تجارت با کشورهای اوراسیا را باید به 10 میلیارد دلار برسانیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس کل گمرک ایران پنجشنبه از گمرک و بندر های آبادان و خرمشهر بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در آبادان: دستگاه های دخیل در صدور مجوز ترخیص کالا در گمرکات کشور به قانون تمکین کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از طرح موضوع رسوب کالا در گمرکات و مبادی ورودی کشور و چرایی سکوت معنی دار رئیس کل گمرک ایران در این خصوص، سایر رسانه هم دست به کار شدند و با ورود به مسئله شروع کرده اند به هشدار دادند.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معدن 24:نشست مشترک وزارت اقتصاد و صمت با حضور رئیس کل گمرک و مدیرعامل بورس کالای ایران با هدف کاهش التهاب بازار فولاد کشور دیروز برگزار شد. ️مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو در فضای مجازی اعلام کرد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
اخیرا دفتر ارزش گمرک ایران طرح تکمیل و هوشمند سازی بانک اطلاعات ارزش را در دستور کار قرار داده است، بر اساس تاکید رئیس کل گمرک ایران این طرح تا پایان سال تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۷:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک در مکاتبه ای با سازمان برنامه و بودجه خواستار تعیین تکلیف فهرست کالاهای اساسی مشمول کاهش حقوق ورودی شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۰    
گفته شده که پروژه مذکور یا احیای دفتر کل تنها 30 درصد پیشرفت داشته که بر اساس ابلاغ رئیس کل گمرک این پروژه حداکثر تا پایان سال جاری بایستی تکمیل و بهره برداری گردد ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۰    
نصر: محمد رضوانی فر معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران در حکمی، امید گلزاری را به سمت سرپرست دفتر همکاری های بین الملل گمرک منصوب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس سازمان گمرک در نامه ای به وزیر صمت خواستار تدوین و تصویب دستورالعمل اعمال عوارض نیم درصدی بر کالاهای صادراتی طبق قانون بودجه 1402 شد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
چندی قبل رئیس کل گمرک ایران اعلام کرده برای تحقق خرید و نصب 50 ایکس ری در گمرکات کشور به اعتبار 8 الی 10 هزار میلیارد تومانی نیاز است. برنامه تجهیز گمرکات....
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
در همایش وبیناریی که به ابتکار معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و با حضور رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در محل وزارت امور خارجه و مشارکت سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه برگزار گردید ، ضمن بررسی مسائل و مشکلات موجود در گمرکات کشورمان در رابطه با همسایگان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران در این نشست با تاکید بر اهمیت تجهیز گمرک به ابزارهای الکترونیکی و دستگاه های آشکارساز (X_RAY) به منطور سرعت بخشیدن به انجام تشریفات گمرکی گفت: با برنامه ریزی انجام شده در سال جاری بیش از 30 دستگاه آشکارساز ( X_RAY) در گمرکات کشور راه اندازی خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق آبادان در نشست فعالان اقتصادی این شهر با رئیس کل گمرک ایران، پیشنهاد کرد برای رونق مناطق اروندکنار، آبادان و چوئبده، تخفیفات گمرکی اعطا شود.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی در مکاتبه با رئیس گمرک خواستار تسری مالیات بر ارزش افزوده از 9 به 1 درصد برای کالاهای اساسی شد. به گزارش روند بازار به نقل از اقتصاد آنلاین ، معاون جهاد کشاورزی در مکاتبه ای با رضوانی فر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران سرپرست گمرک استان البرز منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران در احکام جداگانه، مدیران کل حوزه ریاست، گمرک استان البرز و دو عضو کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی را منصوب کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک با اشاره به مصوبه شورای گفت و گو درباره مهلت 7 روزه پاسخگویی سازمان های همجوار گمرک گفت: در این مورد هیچ الزام و ضمانت اجرایی وجود ندارد. ما از طریق وزیر اقتصاد موضوع را پیگیری می کنیم.