یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۴:۵۸Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

روزنامه نصف جهان   ۵۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: برای جذب گردشگر خارجی باید در سال چندین اتفاق بزرگ در اصفهان شکل بگیرد نه اینکه به وجود چند ابنیه تاریخی بسنده کنیم. علی قاسم زاده در نخستین کارگروه توسعه گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه حساسیت لازم و انگیزه کافی در بدنه مدیریت شهری برای نقش آفرینی در حوزه ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ایجاد دسترسی برای ساکنان نواحی مختلف شهر لطف نیست بلکه وظیفه ای برزمین مانده از مدیران پیشین شهری است.
هه وال موکریان   ۲ ساعت پیش    
به گزارش هه وال موکریان ، حسین مهدی زاده در نشست جمعی از نخبگان بسیجی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی مدیریت شهری را یک مدیریت فراگیر و مدیریت در میدان عنوان کرد و افزود ...
شبستان   ۲ ساعت پیش    
ذاکری هرندی با اشاره به وظایف مدیریت شهری برای ایجاد یک شهر مناسب برای زندگی گفت: نخبه پروری و پویایی از ماموریت های مدیریت شهری برای رسیدن به این چنین نقطه ایده آل است.
همت خبر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبری در جلسه ای که به منظور بررسی و تعیین تکلیف موانع نوسازی در منطقه 16 برگزار شد، تصریح کرد: جابجایی گود آذری، یکی از مهمترین پروژه هایی است که می تواند در این دوره از مدیریت شهری به نتیجه برسد و مسأله آخرین گود باقی مانده این منطقه را حل کند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
لایحه اصلاحیه بودجه مصوب سال 1400 شهرداری تهران با موافقت اعضای شورای شهر تصویب شد اما برخی اعضای شورا لایحه کاهش بودجه شهرداری را امری بی سابقه در مدیریت شهری خواندند.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره محیط زیست سلامت و ایمنی شهرداری مشهد گفت: حفاظت و توسعه محیط زیست شهری، یکی از اصلی ترین اولویت های مدیریت شهری در مشهد است.
ایبنا   ۳ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت توسعه فضا های فرهنگی شهرداری تهران درباره ضرورت رویکرد فرهنگی در مدیریت شهری نوشت : توسعه عرصه های گوناگون جامعه بدون توسعه فرهنگ، نه می تواند مداوم و پایدار باشد و نه می تواند در جهت خودشکوفایی و تکامل انسانی موثر واقع شود.
ایبنا   ۴ ساعت پیش    
کارشناسان معتقدند بقای کناب فروشی ها به حمایت های دولتی نیاز دارد؛ چه با تاسیس فروشگاه های جدید در مراکز تجاری و چه با تسهیل در ایجاد مجتمع های فرهنگی با تلفیق کتاب فروشی، سینما، کافه و...
شورا آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 در یادواره شهدای محله شیوا، بسیجیان را نیروی کارآمد در همه عرصه ها و استفاده از این ظرفیت محلی در جهت جلب مشارکت شهروندان را از اولویت های مدیریت شهری برشمرد. ...
شبستان   ۵ ساعت پیش    
عبداللهی با اشاره به اهمیت الگوگیری از برنامه های شهری موفق جهان گفت: نقشه راه مدیریت شهری کرج برای تحقق سیمای شهری با سبک اسلامی ایرانی باید ترسیم شود.
از عدالت محوری اصل مهم مدیریت شهری تا گاز گرفتگی 28 دانش آموز در کاشان تیتر درشت صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان است.
شهروند البرز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: مدیران باید پاسخگوی رسانه ها باشند و از پیشنهادات و انتقادات سازنده آن ها برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دولت دیونی به شهرداری تهران دارد.در ادوار گذشته این بدهی به درستی پرداخت نشده و روی هم انباشت شده است. در این دوره مدیریت شهری هماهنگی خوبی بین دولت و شهرداری وجود دارد و دولت در زمینه پرداخت دیون چراغ سبز نشان داده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۳:۵۲    
در آغاز هفته معلولان، شهردار میبد به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر میبد از مرکز اوتیسم رویای زیبا بازدید کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، فاطمه اشدری روز شنبه در جلسه بسیج رسانه بانوان با بیان اینکه منطقه بهار در ایرانگاز و منطقه امیدیه در شهرک ناصر آباد از جمله مناطقی است که نیاز به بازنگری در زیرساخت ها دارد؛ افزود: استحکام این مناطق یکی از دغدغه های مهم مدیریت شهری بوده، در این [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۳۰    
گرگان- ایرنا- فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: مدیریت شهری گرگان علاوه بر تمرکز در اتمام پروژه های نیمه تمام باید در ارایه خدمات عمومی و توسعه زیرساخت های لازم برای بهبود زیست شهری توجه ویژه ای به مناطق کم برخوردار داشته باشند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مدیران شهری باید بتوانند افراد ثروتمند شهر را برای سرمایه گذاری جذب کنند و شرایط سرمایه گذاری برای این افراد تسهیل و برخورد مناسب با سرمایه گذار داخلی انجام شود. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
علی علیزاده روز شنبه در دیدار مجموعه مدیریت شهری مراغه با وی، افزود: بسیاری از مسائل مربوط به شهرستان با سیاست خارجی و تحریم ها ارتباط مستقیم ندارد و حل آنها بیش از همه چیز به همت و نگاه عالمانه مسئولان وابسته است. وی همچنین به تداوم دیدارهای اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری مراغه با وی [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
قم- دبیر ستاد کنگره ملی شهدای استان قم گفت: در سال های گذشته فقط 5 مجموعه به صورت جدی در کنار کنگره ملی شهدای استان بودند که مهم ترین و اصلی ترین آن ها مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر بود.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۴۱    
شورای شهر یک انتخاب دارد و آن انتخاب شهردار است و ما حدود انتظارات خود را مطرح کردیم و انتظار شایسته گزینی در امور مدیریت شهری داریم و در عین حال ما عقد اخوت و برادری با هیچ مسئولی در مدیریت شهرداری نداریم و همواره به وظایف نظارتی خود عمل خواهیم کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : شهردارتهران مدعی است دیگر تنش مالی در شهرداری ندارد و هزینه نگهداشت شهر را هم یک ماه زودتر پرداخت کرده است، یک عضو شورای شهر تهران هم اعلام کرد: پرداخت منظم حقوق و هزینه های نگهداشت شهر ناشی از ایجاد خزانه کل است که درآمدهای همه زیر مجموعه شهرداری صرف امور جاری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۸    
گروه استان ها - فرمانده سپاه گلستان گفت: شورای شهر و شهرداری مناطق محروم و ضعیف را دریابد، محرومان و مردم پایین شهر در راه انقلاب ایستادند ولی خدمات و برنامه های شهرداری اغلب برای بالاشهر در نظر گرفته می شود.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار رشت گفت: نخستین گام “عزم خدمت” هفته جاری در محله حمیدیان اجرایی خواهد شد. عصر کاسپین/ سید امیر حسین علوی شهردار رشت امروز شنبه 6 آذر 1400 ضمن بازدید از شهرداری منطقه چهار عنوان کرد: مدیریت شهری با اتخاذ رویکردی متفاوت ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ملک شاهکوهی گفت: فلسفه شورا مشورت است و دوره رقابت اعضای شورا تمام شده و فصل خدمت است و خدمت با انسجام شکل می گیرد و با انشقاق شورای شهر به جایی نمی رسد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار سمنان گفت: باید بستر شهر را برای برآوردن نیازهای مختلف کودک و رشد و پرورش همه جانبه آن فراهم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر ضرورت استفاده از نخبگان در مدیریت شهری گفت: مشکلات محیط زیست در پایتخت حرف اول را می زند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: امیدواریم نتیجه مثبت نشست هایی نظیر نشست شهرداران ادواری مشهد که با هدف استفاده از خرد جمعی در مدیریت شهری و مدیریت عالمانه طراحی شده است، به مردم برسد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۲    
معاون قضایی دادستان کل کشور در حقوق عامه در نشست تخصصی اخلاق اجتماعی در مدیریت شهری گفت: مدیران سازمان های خدمت رسان مکلف هستند برای رفع مشکلات مردم و تسهیل خدمات به آن ها اقداماتی انجام دهند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۹    
شهردار اصفهان با بیان اینکه در دوره جدید مدیریت شهری بر روی برخی اصول حساسیت، تاکید و اصرار وجود دارد که یکی از آنها عدالت محوری است، گفت: باید به دنبال تحقق عدالت باشیم که نقطه آغازین آن باید از اطراف و پیرامون خودمان باشد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۲    
معاون مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به ظرفیت های بالای انرژی خورشیدی در کشور، گفت: استفاده از انرژی های پاک باعث کاهش آلودگی هوا می شود و در حوزه مدیریت شهری با توسعه حمل ونقل عمومی، می توانیم گام بسزایی برای کنترل آلودگی هوا برداریم.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۳    
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، نشست خبری محسن خرمی شریف شهردار قرچک با اصحاب رسانه، مطبوعات و فعالین فضای مجازی در سالن اجتماعات مدیریت شهری برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۱    
گروه استان ها- امام جمعه قزوین گفت: مدیریت شهری شامل شهرداری و شورای شهر ششم باید شهری عدالت و سلامت اقتصادی در شهر قزوین را بازآفرینی کنند و در جهت از بین بردن آسیب های اجتماعی در شهر حرکت کنند تا امید و شادی به کهن شهر مینودری برگردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- شهردار قزوین گفت: پشت میزنشینی در حل مشکلات مدیریت شهری پاسخگو نیست و باید به صورت میدانی برای رفع چالش ها و معضلات شهر تلاش کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر کشور ساختار و ماموریت های قرارگاه عملیاتی توسعه و تامین ناوگان و تجهیزات مدیریت شهری و روستایی کشور را طی نامه ای به ستاد وزارت کشور، سازمان ها و استانداری ها و شهرداری ها و دهیاری های سراسر کشور ابلاغ کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر با بیان اینکه محلات جنوبی مرکز استان بوشهر از امکانات اولیه محروم هستند گفت: مدیریت شهری 14 میلیارد تومان برای مناطق محروم جنوب شهر بوشهر اختصاص داده است.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ مهدی حیدری، رئیس کمیسیون فنی، عمرانی و حمل ونقل ترافیک شورای شهر همدان در سی ونهمین جلسه صحن شورای شهر همدان ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک به بسیجیانی که دل در گرو امتداد و بقای خط جریانی آرمان های انقلاب دارند ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی٬ حجت الاسلام والمسلمین رضا احمدی فرد٬ با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر بجنورد، ضمن تبریک به شورای اسلامی شهر و شهردار جدید نسبت به تعاملات بیشتر در خصوص برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی دینی با مدیریت شهری تاکید کرد. ...
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۵    
به گزارش هه وال موکریان ، کانال های روباز آب، امسال 2 رویداد مشابه و تلخ را در ارومیه رقم زدند و آن هم گرفتن جان دو کودک معصوم بود که نادانسته در بهار زندگیشان قربانی بی مبالاتی و بی مسئولیتی مدیریت شهری ارومیه شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: مدیریت شهری بر محور بازآفرینی عدالت و سلامت در شهر، بهبود آسیب های اجتماعی و بازگرداندن شادی و نشاط به مردم تلاش کند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قرچک از واگذاری سند مالکیت شهرک های گلشهر و باغ شهر از مسکن و شهرسازی به مدیریت شهری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
زباله ها، مواد ارزشمندی هستند که می توان از آنها استفاده بهینه کرد، اما در استان البرز رها شدن زباله ها در محیط اثر سوئی به جا گذاشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد آخرین وضعیت نوسازی تاکسی های فرسوده و نحوه نوسازی در دوره مدیریت شهری توضیحاتی را ارائه کرد و با بیان اینکه رانندگان تاکسی در سالهای اخیر تنها گذاشته شدند، گفت: با شروع آلودگی هوا بحث نوسازی تاکسی ها به مسئله روز تبدیل می شود ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۱    
جلسه دولت و مدیریت شهری با هدف طرح و بررسی مشکلات پایتخت در خیابان پاستور برگزار شد. به این ترتیب، علیرضا زاکانی همراه با معاونان خود به سالن جلسات هیأت دولت رفتند تا گزارشی از آنچه در شهر می گذرد و برنامه هایی را که برای رفع کمبودها و حل مشکلات و البته توزیع عادلانه امکانات و خدمات در حال انجام ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به عدم حضور رئیس و اعضای شورای ششم در جلسه روز پنجشنبه (4 آذر) شهردار تهران با رئیس جمهوری، با بیان اینکه این عدم حضور بهانه مناسبی برای اختلاف افکنان مدیریت شهری شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: ورزش در اولویت برنامه دوره ششم مدیریت شهری است زیرا می تواند نشاط اجتماعی را فراهم کند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر، حجت الاسلام علی زاهددوست با تبریک انتصاب شهردار جدید شهر خورموج افزود: امیدوارم از این فرصت برای خدمت به مردم و شهروندان نهایت استفاده صورت گیرد. مدیریت شهری باید با برنامه جلو برود ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
در دیدار شهردار تهران و مدیران شهری با رئیس جمهور، سید ابراهیم رئیسی ضمن ابراز ناخرسندی از وجود فقر، تبعیض و ناعدالتی در شهری مانند تهران، بیان داشت که باید کاری کرد که تبعیض و ناعدالتی از جامعه بیرون رود و با تحقق عدالت اجتماعی شرایط برای نشاط اجتماعی مهیا شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- شهردار مشهد گفت: ورزش در اولویت برنامه دوره ششم مدیریت شهری است و می تواند نشاط اجتماعی را فراهم کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: یاد و نام شهدا مسیر پیروزی و عزت را نشان می دهد و لذا همه وظیفه داریم به اندازه توان خود نام مبارک شهدا در بخش های مختلف جامعه زنده نگه داریم که درخشیدن نام شهدا در خیابان ها و کوچه ها از ضرورت های امروز است و باید مورد توجه مدیریت شهری باشد.