سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۴:۰۳Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

کبنا نیوز   ۱ ساعت پیش    
شهر یاسوج به دلیل بافت قدیمی خیابان های مرکز شهر، پارک بی قاعده خودروها، نبود پارکینگ و ناکارآمدی و ناتوانی مسئولان مدیریت شهری از ترافیک رنج می برد. از طرفی جمعیت یاسوج هر ساله در حال افزایش است اما شهرداری این شهر تحرکی در قبال حل معضل ترافیکی یاسوج نداشته است.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری اراک گفت: توسعه فضای سبز در این شهر به دلیل وضعیت خاص آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از اعلام آمادگی مدیریت شهری برای کمک به ساخت ورزشگاه جدید در تهران خبر داد.
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مدیریت شهری یکی از ارکان لاینفک زیست بوم فناوری است، گفت: یکی از پیشروترین محورهای پیشران در این اکوسیستم، مدیریت شهری در چند بعد شامل آموزشی_فرهنگی، خرید محصولات، حمایت و تشویق، حمایت های فضایی و حمایت مالی است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۱۵    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امروز یکی از اصلی ترین معضلات شهر ارومیه، ترافیک شهری است و یکی از بخش های آن مربوط به عدم فرهنگ سازی و اطلاع رسانی صحیح است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با اشاره به اینکه حرکت به سمت شهر هوشمند از اولویت های مدیریت شهری ششم این کلان شهر است، گفت: برپایی نمایشگاه هایی همچون فن نما، در سرعت بخشی برای دست یابی به شهر هوشمند تاثیر مثبت دارد و کمک می کند سریع تر به سمت شهرهوشمند حرکت کنیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پیروز حناچی شهردار پیشین تهران در مصاحبه با شرق به آسیبهای وارد شده به شهر تهران پرداخته است. بخشهایی از مصاحبه را می خوانید: درباره صفحه اول روزنامه همشهری که آمارهایی از اقدامات مدیریت شهری در دوره جدید ارائه شده بود، باید بگویم خیلی از آن آمارها خلاف واقع بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
6 پروژه عمرانی، خدماتی، ورزشی و فرهنگی در شهر نصیرشهر شهرستان رباط کریم افتتاح و کلنگ زنی شد.
حافظ نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
افسانه خواست خدایی رییس کمیسیون برنامه ، بودجه و کمیته خانواده و بانوان ،شورای اسلامی شهر شیراز در آئین بازگشایی باغ بانوان تحت عنوان مهربانو در منطقه 11 شهرداری شیراز تصریح کرد، افتتاح باغات بانوان در مناطق یازده گانه شهرداری گامی بلند در جهت نشاط افزایی،ارتقاء سلامت و بانوان در مدیریت شهری است .
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برای تامین نیازها و اولویت های سالمندان، کنار ایشان ایستاده ایم و برای بهبود شرایط آنها در شهر تلاش می کنیم.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
پیچیدگی و عدم قطعیت های ناشی از درهم تنیدگی مسائل متنوع شهری با این بحران ها، مدیریت شهرها را دشوارتر کرده و مدیریت شهری تاب آور به دنبال یافتن روش های بومی، چندجانبه و عدالت محور در شهرها و نه لزوما تدوین ساختارها و قوانین ثابت برای تاب آوریست ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی در توئیتی سالمندی جمعیت را ابرچالش کشور دانست.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حمله سیاسی به دوره قبل جای ارائه گزارش؛ این خلاصه چیزی است که شهردار سابق تهران درباره حواشی اخیر دوره ششم مدیریت شهری می گوید. در ماه های اخیر تصویر پیروز حناچی دو بار بر روی جلد روزنامه همشهری، ارگان رسمی شهرداری تهران، رفته است که هر دو بنا بر آنچه منتقدان می گویند ...
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۱    
ملاقات مردمی شهردار یزد با حضور مدیران مناطق دو، سه، چهار و بافت تاریخی شهرداری و تنی چند از مدیران ستادی شهرداری برگزار شد. در این دیدارها ابوالقاسم محی الدینی شهردار یزد به بررسی مستقیم و بدون واسطه درخواست ها و مشکلات شهروندان در حوزه مدیریت شهری پرداخت و دستورات لازم را برای بررسی و یا تسریع ...
استانها / تهران رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان ها در مراسم این هفته امید و افتخار، ضمن تأکید بر توجه به اولویت درخواستها و مطالبات شهروندان در حوزه مدیریت شهری از جمله موضوع آلودگی هوا در فصل فصل پاییز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۹    
دزفول- رئیس شورای شهر دزفول گفت: کار جهادی کلید گره گشایی از مسائل کنونی شهری است و مدیریت شهری دزفول نیز این امر مهم را در اولویت قرار داده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرمانشاه گفت: سالمندان صاحب تجربه و از سرمایه های کشور هستند و تلاش برای رفع مشکلات آن ها در دستور کار مجموعه مدیریت شهری است.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اهتمام مدیریت شهری برای تکمیل بزرگراه شمالی این کلانشهر از تصویب لایحه چهارهزارو500 میلیارد ریالی برای تزریق به این پروژه در شورای شهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
احداث "پایانه شرق" در دوره قالیباف کلید خورد و با پیشرفت بیش از 90 درصدی به مدیریت شهری اصلاح طلبان تحویل داده شد اما در سایه سوء مدیریت در دوره گذشته، رها شد و هم اکنون برای تکمیل این پروژه باید 10 برابر معادل 700 ملیارد تومان هزینه شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۲    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس گفت: با همکاری مدیریت شهری در حال حاضر لوازم و تجهیزات آتش نشانی این شهر وضعیت مطلوبی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فروش متری مسکن در بورس نزدیک به یکسال است که توسط شهرداری مطرح شده، اما هنوز لایحه آن به شورای شهر تهران ارسال نشده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرناز محمدزاده-روزنامه نگار ایده بررسی ایمنی ساختمان های مهم پایتخت از آنجایی کلید خورد که متروپل آبادان فروریخت و آوار شدن این ساختمان ناپایدار تجاری-اداری در جنوب کشور ...
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۵۲    
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی در بازدید از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم، بر لزوم به کارگیری سیستم های اطلاعاتی و فناوری های نوپدید در مدیریت شهری تأکید کرد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری کرج؛ با توجه به بازگشایی تقاطع بلوار شهید بهشتی با بلوار آزادی” سه راه پست خانه” و انسداد دوربرگردان واقع در ضلع غرب و شرق این تقاطع ...
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
محمدامین سالاری پور شهردار این منطقه با اشاره به برقراری امنیت در سطح منطقه گفت: به کار گیری سیستم پایش لحظه ای محلات 9 گانه منطقه و رصد دقیق دوربین ها می تواند نقش بسزایی در بهبود عملکرد مدیریت شهری به ویژه در حوزه های ترافیکی و خدمات شهری داشته باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مادر شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم وامنیت استان البرز روز یکشنبه در آیینی با حضور مسوولان استانی و مدیریت شهری کرج تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس کمیسیون سرمایه گذاری، مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گف: کلنگ زنی پروژه های جدید ارومیه به ناچار طبق بودجه نویسی سال 1402 پیش نمی رود و این امر در بعضی مواقع موجب نارضایتی شهروندان شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۸    
گرگان- رئیس شورای اسلامی شهرگرگان گفت: شرایط فعلی حاکم بر مدیریت شهری و موانع و مشکلات موجود سبب شده تا انبوه سازان گرگانی، ترجیح دهند در سایر استان ها سرمایه گذاری کنند.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۲    
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز بر ظرفیت سازی مناسب برای ناشنوایان و نیز استفاده از توان ایشان در ایده پردازی مدیریت شهری تاکید کرد.
استانها / البرز نشستی مشورتی با حضور رییس و دبیر شورای اسلامی استان البرز، روسای شوراهای اسلامی شهرها و شهرستان های استان البرز، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و معاونان و مشاورین وی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در خصوص جایگاه مدیریت شهری و هوشمند سازی شهر و به منظور برگزاری ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، معماری، شهرسازی و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به برگزاری نمایشگاه فن نما در اصفهان گفت: عملکرد مدیریت شهری نشان می دهد که در حوزه هوشمندسازی پیشرو است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عمارت سفید 8 طبقه در خیابان پاکدامن که در دوران گذشته قد علم کرد و سایه بر خانه های فرسوده همجوار انداخت لکه سیاهی در پرونده مدیریت شهری دوره گذشته است و مدیریت شهری فعلی در تلاش است تا با این قبیل اقدامات مقابله کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
محسن پیرهادی،رییس فراکسیون مدیریت شهری مجلس با بیان اینکه وقوع سالمندی جمعیت در کشور قبل از طی فرایند توسعه یافتگی ابر چالش 3 دهه پیش روست،گفت: با توجه به اینکه سالمندی جمعیت بصورت مستقیم بر میزان بهره وری و رشد اقتصادی کشور اثر گذار است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر دستگیری یک عضو شورای شهر نوشهر به اتهام دریافت رشوه و استیضاح دوباره شهردار از شب گذشته نقل محفل فضای مجازی شد و منابع رسمی با تایید این اخبار فضای مدیریت شهری نوشهر را آماده تغییرات می دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران اقدامات شهرداری تهران در حوزه مسکن را اعلام کرد و گفت: نوسازی بافت فرسوده یکی از اولویت های مدیریت شهری است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۵    
در جریان برگزاری کنفرانس توسعه ی اقتصادی ایران و چین در تهران، 3 تفاهم نامه همکاری در حوزه های انرژی های پاک ، کشاورزی و روابط دوستانه و مدیریت شهری میان استان اردبیل(ایران) و استان چینگ های(چین) امضا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: دوره سرپرستی مدیریت شهری به لحاظ قانونی، سه ماه دیگر قابل تمدید است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به رونمایی از چند دستگاه اتوبوس گفت: البته با این اقدام رضایت مدیریت شهری جلب نمی شود و همچنان این موضوع را پیگیری می کنیم تا خودروسازان دستگاه هایی را که قول داده بودند، تامین کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در سفر رئیس جمهور به اصفهان امکان ملاقات مدیریت شهری فراهم نشد، اما در قالب 3 نامه پیشنهادهایی را ارائه داده ایم.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۵    
این خودروی دارای نردبان هیدرولیکی 32 متری آتش نشانی که با اعتباری بالغ بر 67 میلیارد تومان تهیه شده برای عملیات های سازمان آتش نشانی در ساختمان های بلند مرتبه استفاده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز خانواده بزرگ تاکسیرانی شهر قم با حضور مسئولان مدیریت شهری برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۳    
تنگنا های موجود در تامین زمین برای پروژه های مسکونی و تجاری در شهر گرگان سبب شد تا مدیریت شهری مرکز استان گلستان، با ارسال لایحه ای به کمیسون ماده 5 استانداری گلستان خواستار تحصیل مجوز برای بلند مرتبه سازی تا 30 طبقه در شهرگرگان شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس شورای اسلامی شهر تبریز بر ظرفیت سازی مناسب برای ناشنوایان و نیز استفاده از توان ایشان در ایده پردازی مدیریت شهری تاکید کرد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیین گرامیداشت مقام آتش نشان به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی امروز شنبه 8 مهر 1402 به همت مدیریت شهری آستارا با حضور مسئولان برگزار شد. The post گزارش تصویری آیین گرامیداشت مقام آتش نشان در آستارا appeared first on پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زینب زینال زاده-روزنامه نگار هفتاد و چهارمین رویداد امید و افتخار در ایستگاه اتوبوس توقف کرد. از این آیین، خبرهای خوشی در حوزه ناوگان حمل ونقل عمومی به پایتخت نشینان مخابره شد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: تمام توان و ظرفیت های مدیریت شهری در سال 1402 در راستای تعیین تکلیف حداکثری پروژه ها نیمه تمام بوده و تکمیل فاز b1 و b4 تقاطع غیر همسطح آذربایجان باید در دستور کار مدیریت شهری باشد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل سلامت شهرداری تهران از اجرای ویژه برنامه های خاص افراد دارای معلولیت ناشنوایی با شعار نقش آفرینی ناشنوایان با پذیرش اجتماعی در مناطق 22 گانه تهران خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز از پرداخت کمک هزینه تعویض مخازن فرسوده ناوگان تاکسیرانی در راستای سیاست های حمایتی مدیریت شهری خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر چالوس گفت: با همه اقداماتی که در جهت آزادسازی و اتصال و تملک در چالوس در حال انجام است به زودی شاهد کاهش بار ترافیک از هسته مرکزی شهر چالوس خواهیم بود.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار چالوس گفت: در مدیریت شهری دوره ششم چالوس تلاش زیادی برای توانمندی نیروها و تجهیز آتش نشانی و خرید دستگاههای مجهزتر صورت گرفت.