چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۱۵Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری کرج گفت: مجموعه مدیریت شهری در این دوره اهتمام ویژه ای برای حمایت از آتش نشانان دارد و بخشی از تلاش های صورت گرفته در قالب تصویب لایحه ارتقاء معیشت آتش نشانان به ثمر نشسته است.
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
مجموعه مدیریت شهری شهرکرد از ماموران مجروح نیروی انتظامی عیادت کردند.
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نیازمند ارتقا و تکمیل تجهیزات حوزه آتش نشانی هستیم، لذا لازم است در بودجه سال آینده این موضوع مورد توجه قرار گیرد.
جام جم   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از این موارد مربوط به معضل همیشگی آب گرفتگی معابر بود. نام دیگر این آب گرفتگی معابر در این شهر ها زباله ریزی در جوی های شهری است. حالا سال هاست که کاربری جوی های تهران از محلی برای گذر از سیلاب ها به سطل زباله تغییر پیدا کرده است! ...
نصر نیوز   ۶ ساعت پیش    
نصر: مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری تبریز گفت: حلقه وصل و کانال ارتباطی بین شرکت های دانش بنیان و مدیریت شهری در حال شکل گیری است.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
غفاری با اعلام پیگیری تلاش های مدیریت شهری کرج به منظور بهره مندی از قطار شهری گفت: افتتاح قطعه اول خط 2 قطارشهری کرج در اولویت برنامه مدیریت شهری کرج است.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با اشاره به اقدامات مجموعه مدیریت شهری قم در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: 82 درصد معابر و میادین شهری در 6 سال گذشته به نام شهدا نام گذاری شده است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز گفت: حلقه وصل و کانال ارتباطی بین شرکت های دانش بنیان و مدیریت شهری در تبریز در حال شکل گیری است.
روزنامه همدان پیام   ۸ ساعت پیش    
توسعه کشور مرهون زحمات معلمان و در گرو تربیت دانش آموزان می باشد تا به کمک دستگاه های مختلف از جمله مدیریت شهری به ایرانی آباد برسیم. مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور شهردار همدان، برخی از اعضای شورا و مدیران شهرداری در مدرسه ابتدایی پسرانه شهدای گمنام واقع در کوی امام خمینی (ره) منطقه 4 برگزار شد ...
شهروند البرز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری، ورزشی، اجتماعی و جوانان شورای اسلامی شهر کرج بر استفاده از پتانسیلهای مدیریت شهری کرج و ظرفیتهای علمی، اجتماعی و فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیای استان البرز در راستای فعالیتهای فرهنگی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مدیریت شهری به دنبال این است که کارخانه ریسباف به موزه تبدیل شود، اما مشکلاتی وجود دارد که اقدامات را کُند می کند و مهم ترین آن مالک نبودن شهرداری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۵    
خدمات مدیریت شهری در روز شهادت امام رضا(ع) به گونه ای بود که خیل مشتاقان آن حضرت، لب به تحسین گشودند و از تجربه خود در مورد استفاده از خدمات شهری گفتند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۵    
شهردار تیران گفت: ایجاد گفتمان و جریان سازی، محور برنامه های مدیریت شهری در حوزه جوانی جمعیت و حمایت از خانواده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۶:۰۳    
هم زمان با شهادت امام رضا(ع) مدیریت شهری مشهد در تلاش برای برگزاری باشکوه عزاداری شهادت امام رضا (ع) است و اقدام به سیاه پوشی شهر، نصب پرچم و المان هایی در سطح شهر کرده و موکب هایی در مسیرهای منتهی به حرم مطهر برپا شده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۰    
به گزارش قم پرس سیدمرتضی حسام نژاد در پنجاه و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، اظهار داشت: توسعه ظرفیت های پارکینگ جزو اولویت های مجموعه مدیریت شهری است و در حال حاضر چند پروژه در این خصوص در حال اجراست. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: حجت الاسلام مرتضی استقامت در پنجاه و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری قم در طول دوران اربعین حسینی علاوه بر خدمات در داخل شهر قم ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه ناوگان حمل و نقل شهری در دوره گذشته با بی مهری مدیریت شهری مواجه بود و از تعداد واگن های مترو و اتوبوس های موجود کاسته شد، گفت: ضعف در نگهداشت، سبب شد که علاوه بر کاهش کمیت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه زمان صحبت روی ضرورت احیای بافت فرسوده به سر آمده است از اقدام عملیاتی مدیریت شهری برای حل مشکلات بافت فرسوده و پیگیری جدی شورای شهر تهران برای این موضوع خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از گذشت یکسال از مدیریت شهری ششم و سکان داری علیرضا زاکانی در شهرداری تهران صبح امروز تعدادی از معاونان شهرداری تغییر کردند. شهردار تهران طی احکامی جداگانه تعدادی از معاونان خود را ابقاء و تعدادی دیگر را عزل کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران گفت: در مدل مدیریت شهری عهد اخوتی با مدیران بسته نشده و در مقابل آن تعهد و خدمت به مردم ملاک قرار گرفته است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۲    
هم زمان با آغاز فصل مدرسه، شهرداری منطقه 3 همدان با برگزاری جشن مهر در مدرسه پسرانه حافظ و نواختن زنگ مدرسه به استقبال از مهر رفت. مدیر شهرداری منطقه 3 همدان در این مراسم گفت: امیدوارم دانش آموزان به شهروندانی دقیق و دغدغه مند نسبت به مدیریت شهری تبدیل شوند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۲    
قاسم پور سربلندی، عزت و امنیت کشور را از برکت وجود شهدا دانست و گفت: تکمیل موزه دفاع مقدس از اولویت های مجموعه مدیریت شهری است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۸    
نایب رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه سیاست کاهش فاصله جنوب و شمال تهران سیاست تغییر ناپذیر شورا است، پویش افتتاح های شنبه های مدیریت شهری را نشان نوکری مردم خواند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۱    
شهردار مهاجران با بیان اینکه کسب درآمدهای پایدار از اولویت های مهم مدیریت شهری است، گفت: شهرداری به منظور کسب درآمدهای پایدار ممیزی کردن شهر را در اولویت قرار داده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
انعامی گفت: با نگاه ویژه استاندار مرکزی و تعامل دوجانبه اداره کل راه و شهرسازی و حوزه مدیریت شهری پروانه ساخت پروژه 8100 واحد مسکونی اراک به عنوان بزرگترین پروژه ساخت مسکن کشور صادر شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۶    
بعد از دو سال آموزش غیرحضوری مدارس بازگشایی شده است و تمام ارگان های ذی ربط به دنبال رفع معضلات هستند تا دانش آموزان با خیال آسوده به مدرسه بروند، در این بین مدیریت شهری نیز وظایفی بر عهده دارد و در تلاش است تا زیرساخت های لازم برای تسهیل تردد دانش آموزان فراهم شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز از اهتمام جدی مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر در خصوص اجرای پروژه های مسیرگشائی بخصوص در مناطق کم برخوردار خبر داد و گفت: اجرای چنین پروژه هایی که اغلب دچار رکود بودند، چهره مناطق کم برخوردار را دگرگون می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۳:۴۰    
مسئله زیارت و بودجه زیارت همیشه جز مطالبات مدیریت شهری مشهد از مسئولان کشوری بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تبریز از اهتمام جدی مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر در خصوص اجرای پروژه های مسیرگشایی بخصوص در مناطق کم برخوردار خبر داد و گفت: اجرای چنین پروژه هایی که اغلب دچار رکود بودند، چهره مناطق کم برخوردار را دگرگون می کند.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
در هفته ای که گذشت شهرداری تبریز با توزیع چهار هزار و 525 تن آسفالت اساسی و لکه گیری در نقاط مختلف شهر، ساماندهی و معابر شهر را که یکی از مطالبات جدی شهروندان و از اولویت های مدیریت شهری است، تداوم بخشید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 21 از برنامه ریزی این دوره از مدیریت شهری برای توسعه شبکه فاضلاب در این منطقه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۳    
در مدیریت شهری جهان امروز، بسیاری از دولت های محلی و کشورهای در حال توسعه در حال گذار با فشار مالی به دلیل افزایش مسئولیت ها و کاهش یارانه ها از سطوح بالاتر دولت و به رسمیت شناخته شدن مواجه هستند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۶:۰۰    
توسعه های جدید پیرامون شهرها هزینه های بالایی را در مقایسه با توسعه میان افزا طلب می کند، از این رو توجه به بافت های فرسوده و نوسازی و بهسازی آن، باید در دستور کار مدیریت شهری قرار گیرد.
شهردار تهران در اولین روز بازگشایی مدارس به دبیرستان ماندگار البرز رفت و زنگ سال تحصیلی جدید را نواخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۵    
شهردار منطقه 7 در خصوص خدمات شهرداری این منطقه برای اسکان و استقبال از زائران و دلدادگان امام رئوف گفت: مدیریت شهری علاوه بر مأموریت های تعریف شده ی خود، از تمام ظرفیت های موجود برای استقبال و اسکان موقت زائران پیاده و سواره استفاده کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از موضوعات مهم در شهر تهران توجه ویژه به موضوع فرهنگ ایثار و شهادت است، لذا تلاش کردیم تا در دوره ششم مدیریت شهری تهران صدها معابر شهری را به نام شهدا مزین کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: اقدامات ما در دهه پایانی ماه صفر حول پنج محور تقسیم می شود که شامل رفت وروب و جمع آوری زباله، ایمنی، تامین ارزاق، اسکان و تامین سرویس بهداشتی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۳    
شهردار ورنامخواست گفت: مدیریت شهری در تلاش است تا با افزایش تعاملات و هم فکری با دستگاه های مرتبط، خدمت رسانی به شهروندان را افزایش دهد تا رفاه و آسایش شهروندان افزایش پیدا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: تکلیف اول این است که شهر را مناسب سازی کنیم چرا که شهر ما برای استفاده این عزیزان مناسب نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به برنامه ریزی مدیریت شهری جهت خدمت رسانی مناسب و به موقع به شهروندان گفت: در هفته های آتی توزیع محصولات میادین میوه و تره بار از طریق نرم افزار موبایلی در درب منازل در اختیار خانواده ها قرار خواهد گرفت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای شهر تهران با انتقاد جدی از نبود توجه ویژه مدیریت شهری به پیوست های محیط زیستی عنوان کرد در جریان اجرای بسیاری از پروژه ها، فقدان پیوست محیط زیستی دیده می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قدس به تکمیل نشدن ساخت سوله مدیریت بحران از سوی مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: تأمین اعتبارات مورد نیاز برای اتمام این پروژه ضروری است تا بتوان آن را با وسایل و اقلام اساسی مجهز کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهد مقدس بیان کرد: اصلی ترین حوزه های ماموریتی مدیریت شهری خدمات شهری و حمل ونقل عمومی است و در حمل ونقل عمومی، امیدواریم بتوانیم ظرفیت خطوط اتوبوس منتهی به حرم مطهر را افزایش دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار مهاباد گفت: دانش آموزان به عنوان قشری تاثیرگذار و آینده ساز می توانند در مدیریت شهری مشارکت داشته و در این زمینه به عنوان یک شهروند فعال نقش خود را ایفا کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۵    
امسال مشهد در دهه آخر صفر شرایط خاص تری را در مقایسه با سال های گذشته تجربه می کند. آمار هایی که مسئولان در چند روز گذشته ارائه کرده اند، نشان می دهد که بیش از 8 میلیون زائر برای زیارت به مشهد سفر خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم کاهش فاصله شمال و جنوب شهر تهران، گفت: امیدواریم در دوره ششم مدیریت شهری بتوانیم وعده کاهش فاصله شمال و جنوب شهر تهران را محقق کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۶    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شورای ششم و مدیریت شهری در این دوره برای تحقق وعده ساخت چهار میلیون مسکن خود را در کنار دولت می داند؛ لذا به سهم خود باید در این خصوص نقش آفرینی کنیم، تاکنون نیز گام های مؤثری در این زمینه برداشته شده است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۶    
مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان گفت: در این دوره مدیریت شهری راهکارهای زیادی برای احیای بافت های فرسوده و اجرای پروژه های مختلف داریم که پروژه های عمرانی، ورزشی، فرهنگی و خدماتی از مهم ترین سرفصل های آن است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امسال همزمان با بازگشایی مدارس مدیریت شهری کوشیده تا بعد از دو سال تعطیلی، شرایط ایده آلی برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم کند، لذا در طرح استقبال از مهر به رفع مشکلات در این زمینه پرداخته است.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۴۸ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به اقدامات یک سال اخیر مدیریت شهری در حوزه های مختلف از آسیب به 43 اتوبوس و 23 خودروی آتش نشانی در اغتشاشات اخیر خبر داد.