جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۱:۳۹Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلینیک تخصصی»

آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس علوم پزشکی گیلان گفت: در گیلان دو متخصص طب سنتی داریم و به زودی کلینیک تخصصی طب سنتی درمان ناباروری را در کلینیک شهدای سلامت رشت دایر می کنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه 2 پزشک متخصص طب سنتی در استان مشاوره های ناباروری به زوج ها ارائه می کنند، گفت: به زودی کلینیک تخصصی طب سنتی درمان ناباروری در کلینیک شهدای سلامت رشت دایر خواهد شد.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۲:۱۷    
برنامه کلینیک تخصصی بیمارستان شهدا در هفته جاری اعلام شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
وکیل زاده اظهار داشت: با دریافت مجوز برای ساخت پلی کلینیک جدید، هم اکنون مکاتبات جهت ارتقاء تشکیلات درمانگاه تخصصی لاهیجان به پلی کلینیک شبانه روزی در دست اقدام است. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۳    
عوامل زیادی در ایجاد بیماری های پا دخیل هستند؛ مثلاً پوشیدن کفش های تنگ و فشار دادن به استخوان های پا می تواند باعث بسیاری از بیماری های میخچه و خار پاشنه شود. متأسفانه در برخی بیماری ها ترکیب عوامل ارثی نشان داده شده است و پیشگیری از آن غیر ممکن است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) شیروان گفت: یک دستگاه سونوگرافی مبله، با هدف گسترش خدمات رسانی به بیماران کلینیک تخصصی این شهر خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۴۸    
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: اولین درمانگاه تخصصی تکامل و نوتوانی شیرخواران و کودکان این استان در بیمارستان آیت الله موسوی زنجان فعالیت خود را آغاز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۴۶    
بوشهر- ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: عملیات اجرایی 2 پروژه عمرانی کلینیک تخصصی و مرکز پایش سلامت و خانه بهداشت روستای بزباز از توابع این شهرستان با اعتبار 225 میلیارد ریال آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: عملیات اجرایی 2 پروژه عمرانی کلینیک تخصصی و مرکز پایش سلامت و خانه بهداشت روستای بزباز با اعتبار 225 میلیارد ریال در عسلویه آغاز شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: عملیات اجرایی 2 پروژه عمرانی کلینیک تخصصی و مرکز پایش سلامت و خانه بهداشت روستای بزباز از توابع این شهرستان با اعتبار 225 میلیارد ریال آغاز شد.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۳:۴۸    
برنامه کلینیک تخصصی بیمارستان شهدا در هفته جاری اعلام شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گام اول برای احیای واحدهای راکد استان، شناسایی واحدهای راکد صنعتی و معدنی استان هست که برای انجام این کار در شرکت شهرک های صنعتی استان کلینیک تخصصی عارضه یابی تشکیل شده است.
با مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۱    
در صورتی که تنگی قفسه سینه رخ دهد، معمولاً با سنگینی یا درد در قفسه سینه همراه است. همچنین، حس گزگز نیز ممکن است نشان گر مشکلات سیستم اسکلتی عضلانی باشد. در این مقاله، به اصلی ترین علت سنگینی قفسه سینه در کلینیک تخصصی قلب و فشار تپش پرداخته و توصیه های پزشکی برای درمان آن ارائه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۰۲    
به منظور رفاه حال مردم و گرامیداشت روز پزشک کلینیک تخصصی شبانه روزی دندانپزشکی در سمنان به بهره برداری رسید.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، در راستای پیگیری های صورت گرفته از وزارت بهداشت و درمان و همچنین جذب اعتبارات و امکانات لازم، همزمان با هفته دولت و با حضور معاون عمرانی استاندار، اولین کلینیک تخصصی دندانپزشکی و همچنین کلینیک ناباروری؛ بخشهای پاتولوژی، گوش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آزمایشگاه مرجع سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: آزمایشگاه مرکز درمان ناباروری سطح 2 دانشگاه علوم پزشکی دزفول در کلینیک تخصصی یازهرا (س) راه اندازی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی گفت: مسئله تامین مواد اولیه برای انجام خدمات در کلینیک های درمانی اهمیت دارد. تخصیص منابع مالی و تدابیر بهینه برای تأمین این مواد می تواند به بهبود کیفیت خدمات ارائه شده کمک کند. ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفته دولت، در راستای ارتقای سطح خدمات درمانی به مردم، به ویژه بیمه شدگان تأمین اجتماعی با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، دکتر آذرنوش مدیر درمان تأمین اجتماعی منطقه کاشان و جمعی از مسئولان شهرستان ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) زاهدان گفت: برای اولین بار در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) به عنوان بزرگترین مرکز تروما جنوب شرق کشور درمان و بهبود آرتروز مفصل زانو با روش PRP انجام شد.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه کلینیک تخصصی بیمارستان شهدا در هفته جاری اعلام شد.
ندای استان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ندای استان ،میرهاشم موسوی ظهر پنج شنبه در جریان بازدید از بیمارستان سلمان فارسی بوشهر اظهار داشت: تصمیم گرفته شد تا با توجه نحوه خدمت رسانی و تراکمی که در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر است کلینیک تخصصی به خارج از بیمارستان منتقل شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۴    
رییس هیات پزشکی ورزشی استان البرز خواستار مساعدت و همراهی دانشگاه علوم پزشکی استان جهت صدور پروانه بهره برداری کلینیک تخصصی ورزشکاران این هیات ورزشی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران، از پایش آنلاین میانکاله و منطقه البرز مرکزی خبر داد و گفت: باتوجه به خسارات و تعارضاتی که در حوزه حیات وحش داریم دو کلینیک تخصصی تیمار و درمان حیات وحش در سمسکنده ساری و چالوس راه اندازی شد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: نخستین کلینیک تخصصی طب سنتی شمال کشور که اکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد به زودی در بابل راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: نخستین کلینیک تخصصی طب سنتی شمال کشور که اکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد به زودی در بابل راه اندازی می شود.
نظارتی مستمر و سخت گیرانه بر کیفیت داروها صورت بگیرد به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از فارس کمیسیون بهداشت امروز شاهد حضور انجمن حمایت از بیماران پارکینسون بود، متأسفانه بیماری های نادر و خاص در این برهه با افزایش قیمت دارو مواجه شدند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۱    
کلینیک پا به مرکز درمانی تخصصی اشاره دارد که در آن به بررسی و درمان مشکلات مختلف پا، از جمله مشکلات مچ، ساق، زانو و ران پرداخته می شود. در کلینیک دکتر میرپا ، با استفاده از تجهیزات تشخیصی پیشرفته، مشکلات و بیماری ها را تشخیص داده و با بهبود وضعیت بیماران، رویکرد درمانی مؤثری انتخاب می کنند. ...
همگردی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۷    
لیزر موهای زائد ریمو تاتو برداشتن خال و لک فیشیال و پاکسازی تزریق بوتاکس تزریق فیلر مزوتراپی مزونیدلینک پی ار پی
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۸    
زنجان - مدیر کلینیک تخصصی بسیج صنعت و معدن استان زنجان گفت:کیفیت کار اولویت اول کلینیک تخصصی بسیج صنعت و معدن است و خوشبختانه مسئولین در سه شنبه های صنعت به صورت جدی پیگیری مشکلات واحد های صنعتی هستند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس، در راستای پیگیری مسائل و مشکلات حوزه درمان شهرستان لنگرود به ویژه راه اندازی و تجهیز کلینیک تخصصی بیمارستان شهید حسین پور این شهرستان ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۱    
مدیر درمان تأمین اجتماعی قم با بیان اینکه توسعه خدمات درمانی تأمین اجتماعی قم در دستور کار است، گفت: ساخت انبار دارویی و پلی کلینیک تخصصی از جمله این برنامه های توسعه ای است.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۱:۴۳    
برنامه کلینیک تخصصی بیمارستان شهدا در هفته جاری اعلام شد.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم آباد در نشست با خبرنگاران از راه اندازی کلینیک اسکلروتراپی در این بیمارستان خبر داد. به گزارش تمدن لر ، مانیا بیرانوند پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه رسالت خبرنگاران را درجامعه مهم خواند و افزود ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۹    
شاهرود_ در راستای برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی 3، گروه جهادی کلینیک صنعت یار شهید فخری زاده کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شاهرود در شرکت های تولیدی حضور یافت و مشکلات را بررسی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین خدمات درمانی در کلینیک تخصصی زخم پای دیابتی در مرکز درمانی ولایت به بیماران ارائه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلی کلینیک تخصصی دزیانی گرگان از انجام طرح توسعه ای در این پلی کلینیک خبر داد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۶    
در طول زندگی، بسیاری از ما با درد کمر مواجه شده ایم. پس از تجربه این ناراحتی، معمولاً به دنبال راه های درمانی می گردیم. در واقع، انتخاب بهترین تخصصی که بتواند به ما در تشخیص، پیشگیری و درمان مشکلات کمر کمک کند، مهم است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۶    
به همت مرکز مردمی نفس شهرستان قوچان، 150 زوج نابارور در کلینیک تخصصی زنان بیمارستان شهدا این شهرستان تحت مشاوره و ویزیت رایگان قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول فنی کلینیک تخصصی گیاه پزشکی اداره فضای سبز شرکت نفت گچساران گفت: رویکردی نوین در اقدامات زیست محیطی و کاهش آلاینده های فضای سبز برای نخستین بار در شرکت نفت گچساران صورت گرفته است.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه کلینیک تخصصی بیمارستان شهدا در هفته جاری اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر درمان تأمین اجتماعی استان بوشهر گفت: در راستای ارتقای بهداشت باروری و سلامت مادر و نوزاد واحد مامایی پلی کلینیک تخصصی شبانه روزی مبعث بوشهر راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۰    
مدیردرمان دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری گفت: تنها کلینیک تخصصی نازایی وناباروی فاطمه زهرا (س) در شهرکرد یکی از مراکز موفق کشوری شناخته شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۰۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- گرگان : مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان گفت: سازمان تامین اجتماعی مجوز ساخت پلی کلینیک در گرگان را صادر کرده و ما پیگیر تهیه زمین برای ساخت این پروژه هستیم. رمضان زینلی اظهار کرد: در تمام بیمارستان های دولتی و دانشگاهی سراسر استان خدمات بستری برای بیمه شدگان رایگان است ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: پنج پروژه بهداشتی و درمانی به ارزش 700 میلیارد ریال در شهرستان کنگان در حال ساخت است. به گزارش فکرشهر از مهر ...
هورگان   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
برنامه کلینیک تخصصی بیمارستان شهدا در هفته جاری اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۶    
مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی هرمزگان با تاکید بر اینکه پایین ترین سطح خدمات درمانی تامین اجتماعی برابر پروتکل ها در دندانپزشکی است گفت: در حال رایزنی برای دریافت زمین برای احداث پلی کلینیک تخصصی دهان و دندان در بندرعباس هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مرد م دامغان در مجلس از آغاز به کار کلینیک تخصصی دندانپزشکی در دامغان در آینده نزدیک خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۶    
شاهرود_ مسئولین درمانگاه رضوی و بسیج جامعه پزشکی شاهرود با سرپرست پلی کلینیک تخصصی شهید بیاری شاهرود دیدار کردند.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۲    
به مناسبت هفته تامین اجتماعی تجلیل فرماندار از کارکنان تامین اجتماعی یکشنبه 1402/04/25 همزمان با هفته تامین اجتماعی سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان با حضور در اداره و پلی کلینیک تخصصی سازمان تامین اجتماعی شاهین شهر از کارکنان اداری و درمان تامین اجتماعی تجلیل کرد ...