پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۸:۳۷Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست خانوار»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور خانواده و بانوان بهزیستی کشور همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید حمایت های بهزیستی از دانش آموزان و دانشجویان خانوارهای زن سرپرست را تشریح کرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان گفت: 24 میلیارد تومان تسهیلات به 800 نفر از زنان سرپرست خانوار در استان لرستان پرداخت شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۳    
کارگاه آموزشی مهارت های زندگی برای زنان سرپرست خانوار برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۲    
مدیر کل بهزیستی استان البرز از فرآیندهای اجرایی در دو مرکز مثبت زندگی کد 2716 و کد 1372 بازدید کرد و مراحل ارزیابی و چگونگی تکمیل پرسشنامه سطوح توانمندی بانوان سرپرست خانوار را بررسی نمود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ دکتر بریمانی مدیر کل بهزیستی مازندران در حاشیه مراسم افتتاحیه گروه همیار بانوان سرپرست خانوار گفت: با تشکیل این گروه همیار 11 نفر بانوی سرپرست خانوار توانمند و در این بخش شاغل شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: برای 3500 زن سرپرست خانوار شهری و روستایی استان حق بیمه پرداخت می شود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۰    
سپهرغرب، گروه متن زندگی: افزایش تعداد زنان سرپرست خانوار در کشورمان به طور یقین یکی از مصادیق آسیب های اجتماعی به شمار می رود. زنان سرپرست خانوار ممکن است به دلایل مختلفی ناگزیر باشند بار اقتصادی و مالی خانواده را هم در کنار نقش های زنانه به دوش بکشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۵    
7 هزار و 767 زن سرپرست خانوار و همچنین 5 هزار و 534 نفر هم که تحت پوشش نهاد های حمایتی در طرح نهضت ملی مسکن نام نویسی کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل راه وشهرسازی استان زنجان، از ثبت نام 100 هزار و 626 نفر در طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان خبر داد و گفت: 7 هزار و 767 زن سرپرست خانوار و همچنین 5 هزار و 534 نفر هم که تحت پوشش نهادهای حمایتی (کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی) هستند در طرح نهضت ملی مسکن نام نویسی کرده اند.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس گفت: به دولت اجازه دادیم که به جای اینکه بنزین را به خودرو بدهد این امکان را داشته باشد تا این سهمیه را به سرپرست خانوار یا به افراد واریز کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: ضمانت بانکی برای بانوان سرپرست خانوار دهک های یک تا پنج متقاضی دریافت تسهیلات حذف شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با اشاره به برگزاری بزرگترین گلریزان کشور، گفت: این گلریزان در شش ساحت مهم از نیازمندان دستگیری می کند و به دنبال فرهنگسازی همدلی در جامعه است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بخش قابل توجهی از فعالیت اقتصادی بانوان به صورت کارآفرینی است و4000 کارآفرین زن در عرصه های مختلف کشور فعالیت می کنند. اگر شما هم تصمیم گرفته اید کار و کسبی راه بی ندازید و جزء زنان کارآفرین کشور شوید، مراحل زیر را طی کنید تا به صورت قانونی برای خودتان و دیگران شغل ایجاد کنید:
یافته   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل بانوان استانداری لرستان: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری لرستان گفت: بانوان سرپرست خانواری که جزو دهک های اول تا پنجم هستند، مشکل ضمانت بانکی نخواهند داشت و می توانند بدون ضامن وام بگیرند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از پرداخت یک میلیارد و 260 میلیون تومان به زنان سرپرست خانوار از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فردیس- دبیر شورای اسلامی شهر فردیس گفت: 10 درصد از بودجه مدیریت میادین شهرداری برای توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا_ پرچم بزرگ عفاف زینبی روز پنجشنبه در آستانه هفته دفاع مقدس در آیینی با حضور مسوولان محلی توسط بانوان سرپرست خانوار در شهر فردیس رونمایی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۲    
دوره آموزشی پیشگیری از معلولیت ویژه زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی شهر تهران برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
علی عسگری در گفت وگو با میزان ضمن اشاره به آغاز ششمین مرحله از پویش مشق احسان و توزیع بسته های لوازم تحریر بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار کشور در خصوص همکاری با قوه قضاییه برای تامین بسته های لوازم تحریر بین دانش آموزانی که والدینشان در زندان هستند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی از واریز حق بیمه هزار و 429 سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال مشمول دریافت خدمت حق بیمه کمیته امداد استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۷    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: از طرح های اشتغال زنان سرپرست خانوار و یا بدسرپرست حمایت می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۲    
صبح امروز مدیرکل بهزیستی خوزستان باحضور درمحل خانه سمن ها ازکلاسهای آموزشی فنی وحرفه ای وتوانمندسازی زنان سرپرست خانوار که توسط خانه سمنهای استان درحال اجرا می باشد بازدیدکرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل دفتر امور بانوان خراسان شمالی از ایجاد شغل برای 47 نفر از بانوان استان از طریق انعقاد تفاهم نامه با سازمان تامین اجتماعی وزارت کشور خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر منطقه پخش فرآورده های نفتی هرمزگان گفت: تاکنون بیش از 360 هزار خانوار هرمزگانی برابر با 80 درصد، برای دریافت سهمیه سیلندرگاز مایع در این استان ثبت نام کرده اند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۳    
جمعی از معاونین و کارشناسان حوزه توانبخشی و اورژانس اجتماعی بهزیستی شهریار به عیادت مددجوی ضایعه نخاعی که زن سرپرست خانوار نیز می باشد به بیمارستان رفتند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۵    
تقویت بنیان خانواده با برنامه ریزی از پایه، آموزش والدین دانش آموزان، استقرار مددکار متخصص در مدارس و ادرات، اجرای برنامه های پایش خانواده ها، اجرای برنامه های پیشگیرانه در مکان های پر خطر و آسیب زا و کنترل آسیب های اجتماعی در بدو ظهور ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز از آغاز اجرای طرح غربالگری سلامت نیازمندان ویژه زنان سرپرست خانوار و سالمندان این استان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
این بار هم خبرنگار خبرگزاری بسیج به سراغ یک هنرمند کارآفرین اصفهانی رفته است که تلاش می کند برای زنان سرپرست خانوار اشتغال زایی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۴    
جلسه هم اندیشی طرح توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و حمایت از زنان کار آفرین استان در ارومیه برگزار شد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر کار در واکنش جدید به حادثه معدن طرزه دامغان طبق گزارشاتی که من در آنجا عرض کردم، بازرسان ما به صورت مرتب از معدن بازدید کردند و تذکرات لازم را دادند اما متاسفانه گاهی اوقات حوادث پیش می آید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رباط کریم (پانا) - مسئول گروه جهادی فضة خادمه شهرستان رباط کریم از فعالیت های این گروه جهادی در زمینه فرهنگی، ازدواج جوانان، فرزند آوری، کمک معیشتی با آموزش هنر کار آفرینی به بانوان سرپرست خانوار خبر داد که در راستای تدوین و نشر اخلاق شهدایی در شهرستان رباط کریم فعالیت می کند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۰    
وی در سفر یک روزه در گلزار شهدای گمنام شهربلده حضور پیدا کرد و در ادامه با حضور در منزل خانواده عضو دارای معلولیت روستاهای بردون، بلده و یالرود مسائل آنان را بررسی کرد. ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۶    
بانوی سرپرست خانوار قزوینی با راه اندازی طرح خودکفایی در حوزه لبنیات، به توانمندی رسیده و از حمایت کمیته امداد خارج شده است.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دهیار درنگمدو بخش گافر و پارامون بشاگرد گفت: یک پنل خورشیدی در بشاگرد روی خانه کپری سقوط کرد و شرکت پیمانکار پنل های خورشیدی قول جبران خسارت خانه خراب شده در این روستا را داده است. به گزارش پایگاه خبری مکران، معصومه میران نژاد : یک ماه ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۴۸ سایت دیگر  
چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۱    
در راستای آگاهسازی و بالا بردن سطح اطلاعات افراد ساکن روستاها کارگاه آموزشی پیشگیری از معلولیت ها به همت معاونت پیشگیری توسط مرکز مثبت زندگی 2729 و تدریس دکتر ایوب قاسمیان و سمیرا قدیمی در روستاهای شهرستان ملارد برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۷    
دوره آموزشی کسب و کار ویژه زنان سرپرست خانوار به همت دفتر زنان بهزیستی شهر تهران در سالن جلسات این اداره برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۹    
دوره آموزش پیشگیری از معلولیت ها ویژه ی زنان سرپرست خانوار در 4 دوره و تعداد 8 کارگاه و کلاس آموزشی در بهزیستی اسلامشهر برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۲    
به منظور اجرای وضعیت توانمندی بانوان سرپرست خانوار تحت وشش بهزیستی استان و با هدف شناسایی توانمندی های این عزیزان در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و روانی، پرسشنامه وضعیت توانمندی بانوان در این عرصه ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به همت اداره بهزیستی عنبر اباد وهمکاری اداره فنی وحرفه ای این شهرستان جمعی از زنان سرپرست خانوار به همراه فرزندان خود در یک دوره کلاس آموزشی آماده سازی شغلی و مهارتهای کسب و کار خرد و آشنایی با مشاغل خانگی شرکت کردند .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه کرج اعلام کرد: 70 زن سرپرست خانوار با راه اندازی کارگاه های خیاطی خانگی در این شهرستان مشغول به کار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بانوان سرپرست خانوار بویین میاندشتی ماهانه بیش از 200 کیلو گرم نخ سنتی مرغوب ازپشم گوسفند بومی، تولید وروانه بازار می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حدود 300 نفر از بانوان آبدانانی در داخل خانه به کار تولید اسکاچ و لیف مشغول هستند که بر اساس توافق و تفاهمی که با کمیته امداد استان ایلام در زمینه تأمین نیروی انسانی داشته تعداد 200 نفر از نیروی کاری وی مددجویان کمیته امداد شهرستان آبدانان هستند.
صبح کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه پخش فرآورده های نفتی هرمزگان گفت: سیلندرگاز مایع از 20 شهریور براساس نام نویسی در سامانه درخواست فرآورده های نفتی انجام می شود. احمد سالاری فر افزود: ساکنان جزیره کیش با مراجعه به سامانه سدف به نشانی به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،newtejaratasan.niopdc ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برنامه جهانی غذای سازمان ملل اعلام کرد با پایان یافتن منابع مالی خود، سهیمه غذایی مردم افغانستان را به دو میلیون نفر کاهش می دهد، تقریبا 20 درصد از افرادی که برنامه جهانی غذا به آنها کمک می کند، زنان سرپرست خانوار هستند که با محدودیت های اجتماعی و بحران اقتصادی ناامیدتر می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱    
کارگاه پیشگیری از معلولیت ها ویژه زنان سرپرست خانوار بهزیستی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۵    
کارآفرین البرز گفت: بعد از 20 سال توانستم 30 نیروی ثابت و 20 نیروی پاره وقت را با هنر خیاطی و طراحی روی لباس به اشتغالزایی برسانم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۳    
دوره آموزشی مهارت های زندگی ویژه زنان سرپرست خانوار شهرستان سیریک برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۸    
کارگاه آموزشی استعدادیابی مشاغل خانگی ویژه جمعی از زنان سرپرست خانوار و فرزندان شان با تدریس دکتر سیدرحمان حسینی کارآفرین برتر کشوری و حضور کارشناسان اجتماعی بهزیستی استان و مدیران مراکز مثبت زندگی درسالن شهید سلیمانی مجتمع شهید فیاض بخش بهزیستی گیلان برگزار شد.