چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۴:۴۱Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه الزهرا»

ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتری اقتصاد و عضو هئیت علمی دانشگاه الزهرا درباره مشکلات اقتصادی کشور و آینده اقتصاد ایران توضیحاتی را ارائه داد.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه از دل تاریخ در آمده است. این توصیف سیمین فصیحی استاد تاریخ دانشگاه الزهرا (س) از منصوره اتحادیه مورخ نام آشناست؛ کسی که از خاندان اتحادیه تاجر بزرگ دوره قاجار است و از طرف مادری، با فتحعلی شاه قاجار نسبت دارد و این نسبت های خانوادگی با آثار تاریخی او پیوند خورده است.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تصویری از مژده دانش پژوه همسر فرهاد اصلانی با یک لبخند و عمیق و جالب منتشر شد. به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، عکسی جالب از همسر فرهاد اصلانی بازیگر سرشناس و مطرح ایرانی با یک لبخند زیبا و عمیق و تیپ هنری منتشر شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۱    
دانشگاه الزهرا (س) مطابق آیین نامۀ پذیرش استعداد های درخشان برای سال تحصیلی 1403-1402 در مقطع دکتری دانشجو می پذیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن های علمی برتر کشور، دوره آموزشی فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته" برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی فناوری دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن علمی فناوری دانشجویی مهندسی صنایع و مهندسی برق دانشگاه الزهرا (س)، دوره مقدماتی آموزش نرم افزار پایتون را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین شماره نشریه وقایع اتفاقیه ؛ ماهنامه فرهنگی اجتماعی انجمن علمی دانشجویی علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا (س) طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلاس های در هفته آخر اسفند سال جاری و هفته دوم فرودین ماه 1402 به صورت حضوری برگزار می شود.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۱    
در برنامه دیگری از مجموعه حضور، دکتر نجفقلی حبیبی به میزبانی محمدحسین رنجبران در حسینیه جماران، از مشی و دیدگاه امام روح الله در زمینه ضرورت پیشرفت علمی، وحدت حوزه و دانشگاه، نگاه دانشگاه به حوزه و نگاه حوزه به دانشگاه و همچنین نگاهی که اکنون در بین دانشجویان در خصوص مسائل کشور وجود دارد، سخن گفت ...
راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه الزهرا تهران در سفر به سرزمین نور به یادمان شهدای فتح المبین رسیدند.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
حسین راغفر، اقتصاددان درباره شیوه دریافت وام 3هزار میلیارد تومانی افشاگری کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۳    
به گزارش دفتر ترویج،آموزش و تحقیقات تعاونی ها، با همکاری اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان تهران، دفتر ترویج وزارتخانه و دانشگاه الزهرا در یک اقدام ترویجی مشترک تعدادی از دانشجویان دانشگاه الزهرا از دو تعاونی موفق شهرستان ورامین در استان تهران بازدید کردند.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۵    
رئیس دانشکده ادبیات دانشگاه الزهرا (س) با بیان اینکه پروین اعتصامی نخستین اعلامیه حقوق زن در کشور را نوشت، گفت: زندگی پروین برای زنان جامعه ایران درس بزرگی است که ضمن فرهیختگی، تحصیلات عالی، آشنا بودن به زبان بیگانه و مطالعه آثار اصول اخلاقی مذهبی را رعایت کرد.
تور ترویجی با شرکت دانشجویان دانشگاه الزهرا و بازدید از دو تعاونی موفق شهرستان ورامین در استان تهران برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۵    
دانشگاه الزهرا(س) در اطلاعیه ای زمان ثبت نام وام های نیمسال دوم تحصیلی را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی حقوق دانشگاه الزهرا (س) و علامه طباطبایی، کارگاه جامع دادخواست نویسی را برگزار می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جشن حالِ خوب، زندگیِ خوب از سوی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران در دانشگاه الزهرا (س) برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه آموزش لینکدین و رزومه نویسی را برگزار می کند.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه جامع اطلاعاتی زنان و خانواده برای نخستین بار در کشور با هدف ایجاد نظام جامع اطلاعاتی از پژوهش های انجام شده توسط زنان سرآمد و متخصص، هماهنگ سازی، هم افزایی و بهره گیری موثر از ظرفیت های موجود در تولید و ارائه محتوا در حوزه زنان و خانواده در دانشگاه الزهرا (س) رونمایی شد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، این برنامه یکشنبه هفتم اسفندماه، ساعت 16 الی 19، با حضور و سخنرانی دکتر مسعود شریف زاده درمانگر رسمی انجمن جهانی هیجان مدار به صورت حضوری در مرکز رشد استعدادهای درخشان علوم پزشکی تهران (تقاطع خیابان ایتالیا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه الزهرا گفت: افزایش غنی سازی، دور زدن تحریم ها با همکاری شرکای بزرگ بین المللی و افزایش تبادلات تجاری با همسایگان در جهت بی اثر کردن تحریم، راه مقابله با مکانیسم ماشه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع)، دانشکده مدیریت دانشگاه شهید بهشتی، مدیریت دانشگاه علوم تحقیقات، اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و مدیریت دانشگاه الزهرا (س)، مدرسه زمستانی آموزش عملیاتی نوین بازاریابی بین الملل اوراسیا را برگزار می کنند.
با مردم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۰:۵۱    
راغفر عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا بر این باور است که طرح مولدسازی دارایی های دولتی اعلام ورشکستگی مالی عمومی است و در نتیجه خشک شدن ظرفیت های درآمدزایی سنتی در کشور مطرح شده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حسین راغفر اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا ، به دعوت رییس سازمان خصوصی سازی برای مناظره در خصوص مصوبه مولدسازی پاسخ مثبت داده است. وی با تاکید بر اینکه آمادگی دارد در مقابل اعضای هیات هفت نفره مولدسازی، مناظره کند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا گفت: فرار سرمایه توسط مردم معمولی انجام نمی شود و عده ای به بهانه به اصطلاح دور زدن تحریم ها، ارز از کشور خارج می کنند و عملا بانک مرکزی نمی تواند این ارزهای صادراتی را کنترل کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بورس در شرایط فعلی یکی از بهترین بازارهای سرمایه گذاری است. تیتربرتر، همایش چشم انداز بازار سرمایه در سال 1402 در محل دانشگاه الزهرا برگزار شد، در این مراسم که فعالان بازار سرمایه حضور داشتند کارشناسان بازار سرمایه بر ارزنده بودن بورس تاکید کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث مجتمع علوم آزمایشگاهی، تحقیقاتی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه الزهرا با هدف تامین فضای آزمایشگاهی برای دانشکده ها و اهداف تحقیقاتی برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یادواره 42 شهید محله ونک تهران در دانشگاه الزهرا (س) برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
شماره دوم نشریه دانشجویی کونتوم دات ؛ فصلنامه انجمن علمی نانوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۰:۵۱    
نخستین همایش چشم انداز بازار سرمایه در سال 1402 روز گذشته به همت کارگزاری باهنر در دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد. آژانس خبری تحلیلی شهر بورس حامی رسانه ای این رویداد بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۷    
اولین کنفرانس چشم انداز بازار سرمایه در سال 1402 توسط کارگزاری باهنر توکا فولاد روز جمعه، 28 بهمن ماه 1401 در محل سالن همایش های دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد. (عکاس: میلاد میرزاعلی)
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۳:۰۶    
مریم صف آرا، عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا (س)، روانشناس بالینی و مدیر مسئول مرکز مشاوره پندار در گفتگو با جوان محور های مختلف سواد عاطفی و اثرگذاری آن در روابط زوجین را مورد بررسی قرار داده است ...
پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
موضوع مسمومیت های سریالی دانش آموزان با واردشدن نهادهای امنیتی و سپاه بالا گرفت.هم زمان شماری از والدین دانش آموزان قمی در اعتراض به این شرایط و تکرار علائم مسمومیت در برخی دانش آموزان مقابل فرمانداری قم تجمع کردند و شعار شفافیت، شفافیت و تدریس را آنلاین کنید سر دادند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق دانشگاه الزهرا (س)، وبینار چطور یک برنامه نویس حرفه ای شویم؟ را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی مدیریت دانشگاه شهید بهشتی با همکاری انجمن علمی دانشجویی مدیریت دانشگاه الزهرا (س)، سمینار آموزشی آشنایی با ارزهای دیجیتال را برگزار می کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نفیسه مرادی، پژوهشگر مطالعات اسلامی و دانش پژوه دکتری علوم قرآن و حدیث دانشگاه الزهرا در یادداشتی در سایت قم نیوز به مساله مسمومیت سریالی دانش آموزان دختر در این شهر پرداخت و وجود نگاه های طالبانی مخالف تحصیل دختران را در پشت این حوادث محتمل دانست. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق دانشگاه الزهرا (س)، دوره پردازش سیگنال و تصویر در پایتون را برگزار می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا بر این باور است که طرح مولدسازی دارایی های دولتی اعلام ورشکستگی مالی عمومی است و در نتیجه خشک شدن ظرفیت های درآمدزایی سنتی در کشور مطرح شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شماره سی و نهم نشریه علمی دانشجویی سای : فصلنامه انجمن علمی فیزیک دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مرکز تخصصی خدمات روانشناسی و مشاوره جهاد دانشگاهی واحد الزهرا (س)، در راستای تکمیل کادر خود از مشاوران در تهران دعوت به همکاری می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۷    
دانشگاه الزهرا (س) طی اطلاعیه ای تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی را اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرحناز باور متولد 1372 و اهل افغانستان است و درحال حاضر در مقطع دکتری رشته ادبیات فارسی در دانشگاه الزهرا تحصیل می کند. سال 1398 برای شش ماه در ایران بود، اما با شیوع ویروس کرونا به افغانستان برگشت، این برگشت با سقوط افغانستان همزمان شد تا مجدد راهی ایران شود ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: خانم ها آن گونه که باید در میدان حاضر نمی شوند؛ باید بیشتر از این حاضر شوند و بیشتر از این مدیریت ها را بپذیرند. من خودم در دانشگاه الزهرا (س) مدیریت هایی را به خانم ها پیشنهاد می دادم و نمی پذیرفتند؛ چون گاهی اوقات تا دیر وقت باید وقت گذاری می کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مهلت پیش ثبت نام اسکان نو دانشجویان روزانه واجد شرایط غیر بومی ورودی نیم سال دوم تحصیلی 1402 -1401 دانشگاه الزهرا روز پنجشنبه 13 بهمن ماه پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا و همکار مدعو فرهنگستان علوم با بیان این که صنایع پیشران آینده، باید نگاهی به آینده تحولات علم و فناوری داشته باشند، گفت: نمی توانیم با کارخانه های دودکشی با دنیا رقابت کنیم.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا شرایط پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی جدید این دانشگاه را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق دانشگاه الزهرا (س)، دوره جامع اینترنت اشیا را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا شرایط پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1403-1402 این دانشگاه را اعلام کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
"بهاری فر" اخیرا برای ایام تصدی مدیرعاملی شرکت بیمه ما از بیمه مرکزی ج.ا .ا امتیاز مثبت دریافت کرده بود. اعضای هیات مدیره شرکت تازه تأسیس ( در شرف تأسیس) بیمه زندگی هامرز انتخاب شدند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، این برنامه سه شنبه 25 بهمن ماه، ساعت 21 الی 22، با ارائه مهندس حمید صالحی کارشناس سیستم های نهفته، به صورت آنلاین برگزار می شود. ...