چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۴:۰۷Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسابقات آسیایی»

دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۸    
با تصمیم مسئولان فدراسیون هاکی دور جدید تمرینات تیم ملی هاکی بانوان از نهم آذرماه با حضور 22 ورزشکار از سراسر کشور جهت حضور در مسابقات آسیایی برگزار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عرفان بویری ووشو کار ایذه ای در مسابقات آسیایی هانگژو چین حضور خواهد یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین مرحله اردوی تیمهای ملی کاراته ایران در سه رده سنی نوجوانان جوانان و امید جهت حضور در مسابقات آسیایی آلماتی قزاقستان در کبودراهنگ برگزار گردید
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، جزئیات ساز و کار اعزام تیم های ورزشی دانشگاهی به مسابقات آسیایی و جهانی را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان کشتی ایران گفت: چه فرقی دارد طلا جهان بگیرم یا استانی وقتی تقدیر و تشکری نمی کنند! هنوز نمی دانند فروردین1400 مسابقات آسیایی رفته ام و چندروز پیش تماس گرفتند و گفتند آقای دلخانی شما مسابقات آسیایی هم رفته ای؟
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۳    
دارنده مدال طلای A کلاس مسابقات آسیایی 2019 امارات گفت: ملی پوشان موی تای کشور بعنوان سفیران فرهنگی، در همه میادین از مکتب سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی پیروی خواهند کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۹    
اردوی آمادگی تیم ملی گلبال جوانان با حضور مربی همدان و اردوی دومیدانی متصل به مسابقات با حضور همدانی ها در تهران آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت کاراته استان همدان، گفت: بانوی کاراته کای همدانی به مسابقات آسیایی قزاقستان اعزام می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ووشو ایران گفت: 20 ورزشکار منتخب رقابت های ووشوی قهرمانی کشور و انتخابی بازی های آسیایی 2022 در قشم، به مسابقات آسیایی هانگژو اعزام می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۹    
نماینده حوزه انتخابیه از رایزنی با رئیس فدراسیون کشتی کشور در خصوص برگزاری مسابقات آسیایی کشتی آلیش در سرخس خبر داد.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ورزشکاران حاضر در چهارمین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کوراش بانوان که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، جهانی و بازی های آسیایی در این رشته ورزشی آماده می کنند، تست آمادگی جسمانی دادند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، شیما زارع کاپیتان تیم ملی هندبال بانوان کشورمان امروز شنبه در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا اظهار داشت: در مسابقات آسیایی اردن موفق شدیم سهمیه مسابقات جهانی را بدست آوریم، اگرچه به خاطر کرونا کادرفنی را کنار تیم نداشتیم ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
لیلا بهرامی در خصوص شرایط دختران کاراته ایران که آماده حضور در مسابقات آسیایی قزاقستان می شوند در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: اکنون کاراته کاها قابل قیاس با روز نخستی که وارد اردو شدند، نیستند و پیشرفت قابل توجهی داشته اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۰    
فدراسیون بدنسازی برای ورزشکارانی که به مسابقات آسیایی پرورش اندام لبنان اعزام نشدند، جوایز نقدی در نظر گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مانوئل مونتایا فرناندز سرمربی تیم ملی هندبال 35 بازیکن به اردوی تیم برای مسابقات آسیایی و جهانی دعوت کرد که در بین آنها چهارهندبالیست استان فارس وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هندبالیست های طبسی در اردوی آمادگی تیم ملی اعزامی به مسابقات 2022 عربستان می جنگند و شمشیر نوجوان بیرجندی برای حضور در مسابقات آسیایی امارات می چرخد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی هندبال مردان ایران نام 35 بازیکن را برای تمرینات قبل از مسابقات قهرمانی آسیا اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۶:۳۰    
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در گفت وگو با خبرنگار ورزشی برنا ابراز امیدواری کرد از لیگ شنا استقبال خوبی صورت بگیرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۳:۵۷    
رکنا: سخنگوی فدراسیون بدنسازی گفت: فدراسیون جهانی بدنسازی مسابقات آسیایی را در تقویم مسابقات ثبت کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در روز 2 آذرماه 1361 و در جریان یک بازی تاریخی، تیم ملی فوتبال کشورمان که در آستانه حذف از دور گروهی مسابقات آسیایی 1982 دهلی نو بود، با پیروزی 1-0 برابر تیم ملی کره جنوبی به روزهای خوبش بازگشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- از سوی سرمربی تیم ملی والیبال دختران جوان ایران ، 25 بازیکن به اردوی این تیم برای مسابقات آسیایی دعوت شدند که نام سه بازیکن از فارس در بین آنها وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته فنی فدراسیون کاراته در خصوص اعزام تیم ملی به مسابقات آسیایی قزاقستان توضیحاتی را بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به عدم حضور تیم ملی کاراته در مسابقات قهرمانی جهان، تصمیم برای ترکیب اعزامی به مسابقات آسیایی مهمترین آزمون کاراته ایران خواهد بود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر از دعوت دانشجوی مرکز شهمیرزاد این دانشگاه به اردوی تیم ملی والیبال ساحلی برای حضور در مسابقات آسیایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس هیات والیبال استان سمنان گفت: مجتبی آرو ورزشکار این استان با حضور در ترکیب اصلی تیم ملی بزرگسالان والیبال ساحلی در مسابقات آسیایی تایلند شرکت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مربی تیم ملی بدنسازی و پرورش اندام در واکنش به صحبت هایی که این روزها درخصوص حواشی تیم اعزامی کشورمان به رقابت های جهانی اسپانیا می شود، گفت: اشتباهات کوچکمان را بزرگ می بینند و دود این حواشی هم به چشم تیم اعزامی به مسابقات آسیایی رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۱    
فرهاد فرهاد پور کمک داور استان امروز در اولین رور مسابقات آسیاسی کافا 2021 ، یک دیدار را قضاوت خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۱    
تیم ملی کبدی برای حضور در مسابقات آسیایی دومین اردوی آماده سازی خود را به میزبانی الیگودرز بر پا کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۵    
سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان کامپوند پس از کسب 2 مدال در مسابقات آسیایی بنگلادش توضیحاتی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۷    
الیگودرز میزبان دومین اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی برای حضور در مسابقات آسیایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان گفت: شهرداری سیرجان توانست در تورنمنت سخت شرکت کند و نایب قهرمان مسابقات آسیایی شود و افتخاری را کسب کرد که در تاریخ فوتبال بانوان بی سابقه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر با اشاره به برگزاری دهمین دوره مسابقات دراگون بوت بانوان قهرمانی کشور در دهکده گردشگری ساحلی بوشهر گفت: تیم های برتر با انتخاب کادر تیم ملی جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی، چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های بازی های آسیایی و جهانی 2022 را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اگر تیم های شهرداری تبریز به لیگ برتر و یا مسابقات آسیایی صعود نکنند، چیزی را از دست ندادیم.
پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۴    
برگزاری کلاس های درس در اردوی تیم ملی رده های پایه در اردوی گلستان کلاس های درس علاوه بر تمرینات ملی پوشان در اردو های تیم ملی آموزش داده می شود. به گزارش " پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۷:۲۵    
سه سالی می شود فدراسیون جودوی ایران در خواب زمستانی تعلیق به سر می برد و ورزشکاران این رشته باید یک سال دیگر نیز منتظر بمانند تا به تاتامی برگردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۵    
فرهاد فرهادپور از خراسان جنوبی در مسابقات فوتبال آسیایی کافکا 2021 سوت می زند و دختران نوجوان جودوکار به اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی هنرنمایی می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم بانوان شهرداری سیرجان از درخشش در مسابقات آسیایی و نایب قهرمانی در آن صحبت کرد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۱:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: فدراسیون بسکتبال سرپرست تیم شیمیدر را به دلیل حضور در اردوی بانوان و عدم رعایت شئونات اخلاقی به کمیته انضباطی فراخواند. امیرحسین صفرزاده، سرپرست تیم بسکتبال شیمیدر که ظاهرا پیش از اعزام تیم ملی بانوان به مسابقات آسیایی در اردوی این تیم حاضر شده بود ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۷    
رکنا: ملی پوش باتجربه پرورش اندام که قرار بود به مسابقات آسیایی در وزن مثبت 100 کیلوگرم اعزام شود، گفت: امیدوارم به بهترین شکل از ملی پوشان دلجویی شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرورزشی نوشت: ملی پوش کشورمان که باز هم با دست پر از مسابقات جهانی بازگشته است گفت: برنامه اصلی ام برای مسابقات آسیایی و المپیک 2024 پاریس است.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
قهرمان سابق پرورش اندام جهان می گوید اعزام کردن تیم ملی به مسابقات آسیایی از دست فدراسیون خارج شده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۶    
تیم ملی بدنسازی ایران اسفندماه در مسابقات آسیایی کیش شرکت خواهد کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا شاهرودی، متولد اول فروردین 1350 یکی از محبوب ترین بازیکنان دهه 70 فوتبال ایران و همچنین از بهترین بک چپ های تاریخ فوتبال ایران است. بارها نام رضا شاهرودی را در پروژه برترین های قرن شنیده ایم، بازیکن تیم ملی در مسابقات آسیایی 1994 هیروشیما، جام ملت های 1996 و مقدماتی جام جهانی 1998 ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسعود حیدرزاده با اشاره به این که فدراسیون بدنسازی تا آخرین لحظه تلاش کرد تا تیم ملی پرورش اندام به مسابقات آسیایی لبنان اعزام شود، از وجود مشکلات امنیتی در این کشور به عنوان علت اصلی اعزام به لبنان خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون دو روز قبل تصمیم به لغو حضور تیم ملی پرورش اندام در مسابقات آسیایی لبنان به دلیل آنچه شرایط امنیتی لبنان اعلام شده گرفت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، اردوی تیم ملی کشتی آلیش زنان از 29 آبان تا چهارم آذرماه در سالن زنده یاد مهندس توفیق جهان بخت برگزار می شود. فاطمه درخشانی نایب رییس زنان فدراسیون کشتی در گفت وگو با ایرنا اعلام کرده بود که ملی پوشان در 2021 مسابقات آسیایی و جهانی ندارند و در صورت برگزاری مسابقات جایزه بزرگ ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: روز یکشنبه 9 آبان ماه بود که مهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی این فدراسیون به مسابقات جهانی و آسیایی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، به برخی ابهامات و مسایل روز این فدراسیون پاسخ داد. ...