شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۳:۵۱Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات بانکی»

معاون صنایع دستی کهگیلویه وبویراحمد از اختصاص 90میلیارد ریال تسهیلات بانکی به حوزه صنایع دستی این استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
واحد های مسکن محرومان بخش سنگر و کوچصفهان نیمه کاره مانده اند، بانک ها همکاری لازم را برای ارایه تسهیلات ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی بر حمایت از بخش خصوصی در راستای بازسازی و مرمت بازار تاریخی تبریز تاکید کرد و افزود: ما در زمینه های مختلف از جمله اعطای تسهیلات بانکی کم بهره از بخش خصوصی حمایت می کنیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران(پانا)-مدیرعامل بانک کشاورزی گفت با توافق وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صمت، سامانه 124 برای اعلام قیمت های جدید ماشین های کشاورزی به روزرسانی می شود و پرداخت و جذب تسهیلات بانکی از سر گرفته خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در سیزدهمین نمایشگاه صنایع دستی، گردشگری و هتل داری فعالان عرصه صنایع دستی به بیان چالش های این حوزه پرداختند و از عدم تخصیص تسهیلات بانکی و کاهش صادرات به عنوان مهم ترین معضل این عرصه نام بردند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در سال گذشته 51 میلیارد تومان اعتبار عمرانی و 300 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بخش های مختلف آسیب دیده از حوادث طبیعی در استان پرداخت شد.
صما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۴    
سعید آسویار، نایب رئیس انجمن صنفی انبوه سازان استان تهران در گفتگو با صما درباره معایب نهضت ملی مسکن بیان کرد: قیمت ساخت این نوع مسکن به متری 8 تا 9 میلیون تومان رسیده که اگر کسی بخواهد متریال خوب استفاده کند با این قیمت قابل اجرا نیست ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در قالب طرح نهضت ملی مسکن 30 هزار واحد در شهر اردبیل در حال احداث است و به زودی به بهره برداری می رسد. محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل در جلسه شورای مسکن استان گفت ...
تخصیص 48 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به پروژه 24 واحدی خیرساز مهاباد شهرستان اردستان به گزارش پایگاه خبری اردستان زیبا مهندس محمدعلی نریمانی-سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان از تخصیص اعتبار و انعقاد قرارداد بانکی تسهیلات پروژه 24 واحدی خیرساز مهاباد به مبلغ 48 میلیارد ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور از وزرای راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و کشور و رئیس کل بانک مرکزی خواست در قالب دو هیئت ضمن بررسی آمارهای ارائه شده از متقاضیان تسهیلات مسکن معرفی شده به بانک ها، تعداد قراردادهای منعقده و میزان تسهیلات پرداختی ...
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
محمد خزاعی در هفتاد و هشتمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان سینمایی از اختصاص تسهیلات بانکی برای پروژه های سینمایی خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، رئیس سازمان سینمایی ...
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بازدید دوره ای از صنایع با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به اتفاق محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار ، حسین طرفی رئیس اداره صنعت ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه شورای عالی مسکن دستور داد: ظرف 15 روز راهکارهای تسریع در تامین تسهیلات بانکی ساخت مسکن از جمله خط اعتباری ویژه بانک مسکن بررسی و اعلام نظر شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه شورای عالی مسکن دستور داد: ظرف 15 روز راهکارهای تسریع در تامین تسهیلات بانکی ساخت مسکن از جمله خط اعتباری ویژه بانک مسکن بررسی و اعلام نظر شود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در جلسه شورای عالی مسکن دستور داد: ظرف 15 روز راهکارهای تسریع در تامین تسهیلات بانکی ساخت مسکن از جمله خط اعتباری ویژه بانک مسکن بررسی و اعلام نظر شود. ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهرانن-ایرنا-رئیس جمهور در جلسه شورای عالی مسکن دستور داد: ظرف 15 روز راهکارهای تسریع در تامین تسهیلات بانکی ساخت مسکن از جمله خط اعتباری ویژه بانک مسکن بررسی و اعلام نظر شود. منبع
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۳    
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت توجه تمامی دستگاه های مرتبط از جمله بانک ها به طرح نهضت ملی مسکن گفت: هیچ مانعی نباید بر سر راه اعطای تسهیلات بانکی در اجرای این طرح در گیلان باشد و مسئولان بانک ها باید همه تلاش خود را برای رفع این موانع انجام دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان گفت: هیچ مانعی نباید بر سر راه پرداخت تسهیلات بانکی در اجرای این طرح در گیلان باشد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۶۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، رئیس جمهور در جلسه شورای عالی مسکن دستور داد: ظرف 2 هفته راهکارهای تسریع در تامین تسهیلات بانکی ساخت مسکن از جمله خط اعتباری ویژه بانک مسکن را بررسی و اعلام نظر شود. ...
استانداری گیلان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت توجه تمامی دستگاه های مرتبط از جمله بانک ها به طرح نهضت ملی مسکن گفت: هیچ مانعی نباید بر سر راه اعطای تسهیلات بانکی در اجرای این طرح در گیلان باشد و مسئولان بانک ها باید همه تلاش خود را برای رفع این موانع انجام دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
اعضای انجمن قطعه سازی ایران برخی چالش های پیش روی صنعت قطعه سازی ایران را موانع دست و پاگیر برای دریافت تسهیلات بانکی و تامین مواد اولیه برشمردند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
در بسیاری از نقاط جهان بانک ها بهترین و مناسب ترین تسهیلات خود را در اختیار کسانی قرار می دهند که به دنبال خرید مسکن هستند، این تسهیلات علاوه بر نرخ پایین بهره بانکی مدت زمان بالایی نیز برای بازپرداخت آن تعیین شده است. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در حوزه های بافت های فرسوده و مسکن روستایی طرح نهضت ملی مسکن در بسیاری از استان ها از جمله مازندران باید سرعت بیشتری داشته باشیم.مکانیزم شهرداری ها و تسهیلات بانکی می تواند ساخت مسکن در بافت های فرسوده شهری را رونق ببخشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهادکشاورزی میاندوآب گفت: امسال 900 میلیارد ریال تسهیلات بانکی در راستای اجرای طرح های کشاورزی در این شهرستان پرداخت شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عملکرد بانک ها در حذف شرط ضامن از وام های خرد مطابق انتظار نبوده و بررسی ها نشان می دهد به جز 2 بانک که برای بخشی از مشتریان معتبر خود این امکان را تا حدود فراهم کرده اند، مابقی بانک ها طبق روال قبلی خواستار معرفی ضامن هستند یا اصلا وام نمی دهند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۱    
سهم خانوارها از تسهیلات بانکی در 5 ماه نخست امسال تحت تأثیر سیاست های تکلیفی به 17.7درصد رسید، اما رشد تسهیلات در نتیجه اعمال برنامه کنترل ترازنامه بانک ها و رشد نقدینگی برای مهار تورم تنها 26.3درصد رشد کرده است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان روز چهارشنبه به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه از بانک مرکزی برای اصلاح سامانه سمات و نظارت پیشینی بر تسهیلات بانکی وظیفه اصلی مجلس است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک ها در 5 ماهه سال 1402 مبلغ 1786 هزار میلیارد تومان بود که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل 372 هزار میلیارد تومان (معادل 26.3 درصد) افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: این صندوق400 میلیارد ریال تسهیلات بانکی امسال در قالب 322 فقره وام پرداخت کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۶    
در حالی که ساخت مسکن مهم ترین وعده دولت سیزدهم است و طبق قانون باید 20 درصد از تسهیلات شبکه بانکی به ساخت مسکن اختصاص یابد، آمارهای پنج ماهه نشان می دهد سهم کل بخش مسکن از تسهیلات بانکی تنها 4.4 درصد بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کمیته امداد کشور با بیان این که آذربایجان شرقی رتبه نخست را در جذب تسهیلات بانکی اشتغال دارد، گفت: طی سالجاری مقرر شده تا مبلغ 35 هزار میلیارد تومان از طریق بانک های عامل به افراد تحت پوشش کمیته امداد، وام اشتغال تعلق گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - تسهیلات بانکی عمده درخواست های متقاضیان در سی و پنجمین دیدارهای مردمی مدیران کل در دفتر غرب استانداری مازندران در نوشهر بود که با حضور 11 مدیرکل نهادهای اجرایی استان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از انعقاد و پرداخت تسهیلات بانکی 20 هزار و 169 واحد مسکن از سوی بانک های عامل استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس اداره مکانیزاسیون فناوری های نوین جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: امسال 2 هزار و 750 میلیارد ریال به صورت تسهیلات بانکی به عاملیت بانک کشاورزی برای خرید ماشین آلات و ادوات کشاورزی در استان واگذار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۲    
یاسوج_ سیل وعده های پرداخت خسارت مانسون در کهگیلویه و بویراحمد به جایی نرسید و تاکنون تسهیلات بانکی پرداخت نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- وجود مشکلات فراوان برای اقشار بازنشسته از خدمات دولتی در استان بوشهر، آنها را به سوی بانک ها به امید دریافت تسهیلات بانک می کشاند اما در عمل جز سرگردانی چیزی عایدشان نمی شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
میزان تسهیلات بانکی تا پایان مرداد ماه با افزایشی 26.3 درصدی نسبت به سال گذشته همراه شد و سهم خانوار از این وام ها نیز به 17.7 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اتوبوس و سواری کرایه بین شهری جدید با تسهیلات بانکی به متقاضیان واگذارمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: روستاییان می توانند از اسناد ملکی خود به عنوان وثیقه دریافت تسهیلات بانکی استفاده کنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه گفت: حمایت از اشتغال به منظور افزایش ازدواج به تنهایی کافی نیست، بلکه باید حمایت های بیشتری از جوانان شاغلی که قصد ازدواج دارند، صورت گیرد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از انعقاد و پرداخت تسهیلات بانکی20 هزار و 169 واحد مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن، بافت فرسوده و خودمالکی از سوی بانک های عامل استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و باز آفرینی راه و شهرسازی زنجان گفت: با اقدامات انجام گرفته 608 واحد مسکونی در محلات بافت فرسوده استان زنجان برای اخذ تسهیلات بانکی معرفی شد که این کار طبق فرآیندهای اعلامی انجام می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق گزارش جدید بانک مرکزی، در مردادماه امسال رقم مانده تسهیلات استان تهران 148 برابر مانده تسهیلات کهگیلویه بوده است که در مقایسه با نسبت 212 برابری در اردیبهشت سال 1400، عادلانه ترشدن بهره مندی استان ها از تسهیلات بانکی در دولت سیزدهم را نشان می دهد. بر همین اساس، ضریب جینی نیز از 40 ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اگر وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی با همین شیوه ادامه پیدا کرده و تغییری در آن ایجاد نشود، بعید است تا پایان 4 سال کار دولت، بیش از یک میلیون واحد مسکونی ساخته و تحویل مردم شود.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانداری ویژه کرج از تخصیص تسهیلات بانکی برای 661 بانوی کارآفرین در این شهرستان خبر داد و گفت : این تسهیلات در زمینه مشاغل خانگی و تولیدی پرداخت شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، ایرج رهبر با بیان اینکه کُند بودن روند پرداخت تسهیلات بانکی یکی از موانع جدی بر سر راه نهضت ملی مسکن است، اظهار داشت: تمایل بانک ها بیشتر به این سمت است که تسهیلات خود را برای خرید ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: در استان تعاونی های مسکنی وجود دارند که با پیشرفت 80 درصدی اما تسهیلاتی دریافت نکرده اند، به عنوان مثال در شهر سیرجان دو تعاونی مسکن وجود دارد که نزدیک به 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و اگر تسهیلات به آنها داده شود تا دو ماه آینده نزدیک به 230 واحد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اعطای تسهیلات بانکی به دانشجویان مقاطع مختلف را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.