جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۷:۴۰Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت مصرف انرژی»

موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۵    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد در پیامی با اشاره به عبور موفق از پیک بار تابستان 1402، از همکاری مردم، صنایع و همکاران خود در صنعت برق استان و همچنین از تلاش رسانه های استان در اطلاع رسانی لزوم مدیریت مصرف انرژی قدردانی کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۳    
سازمان ساتبا در نظر دارد نسبت به برگزاری آنلاین و مجازی دوره آموزشی مدیریت مصرف انرژی برق برای صنایع کشور اقدام نماید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۹    
ا توجه به ثبات قیمت اسمی و کاهش تعرفه حقیقی حامل های انرژی در کشور، مدیریت مصرف انرژی تأثیر محسوسی بر هزینه های خانوار ندارد.
حوزه هنری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۵    
شرکت توانیر اقدام به برگزاری چندین جشنواره در زمینه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق و همچنین فرهنگ سازی مصرف بهینه و نهادینه نمودن فرهنگ مدیریت مصرف انرژی کرده است علاقمندان می توانند در زمینه های اعلام شده ، آثار خود را ارسال نمایند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 6 تهران اعلام کرد در راستای مدیریت مصرف انرژی و بهبود سیمای شبانه و کاهش نقاط بی دفاع شهری، روشنایی بوستان ها و میادین بخش مرکزی شهری بهسازی و اصلاح شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیران علمی و اجرایی جشنواره سایه بان ها و چترهای حرارتی، خورشیدی در پژوهشگاه نیرو عنوان کردند:سعی داریم با شناسایی ایده ها و طرح های این حوزه و حمایت از آنها، شرایط تبدیل این ایده ها به محصولات فناورانه و ورود آنها را به بازار را تسهیل کرده و با چند تغییر کوچک در سبک زندگی ...
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت تهران به تشریح جزئیات اقدامات این سازمان برای جلوگیری از خاموشی صنایع استان و همچنین مدیریت مصرف انرژی در تابستان 1402 پرداخت.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
ساعت کاری شعب بانک اقتصادنوین که در جهت همراهی با سیاست های مرتبط با مدیریت مصرف انرژی تغییر یافته بود، از روز پنجشنبه 16 شهریورماه 1402 به روال عادی بازمی گردد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران(پانا)- معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از تدوین سندی با موضوع مدیریت مصرف انرژی برای بهره برداران انرژی در بخش حمل و نقل کشور خبر داد.به گفته او این سند با هدف تعریف سبد انرژی در این بخش، رعایت الگوی مصرف، ارتقاء استانداردها و کاهش آلاینده های زیست محیطی تدوین شده است. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۵۵    
استاندار تهران با بیان اینکه طرح تغییر ساعت کاری ادارات در روز 15 شهریورماه پایان می یابد، گفت: این طرح در مدیریت مصرف انرژی در پایتخت بسیار اثرگذار بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - استاندار تهران با بیان اینکه طرح تغییر ساعت کاری ادارات در روز 15 شهریورماه پایان می یابد، گفت: این طرح در مدیریت مصرف انرژی در پایتخت بسیار اثرگذار بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته برق مجلس شورای اسلامی با بیان این که تولید برق در کشور ما نسبت به مصرف بهینه زیاد است، گفت: حلقه گمشده مدیریت مصرف انرژی را می توان در نبود برنامه جامعی برای جلوگیری از تلفات مصرف برق دید که انتظار می رود با اجرای قانون مانع زدایی از توسعه صنعت برق شاهد کنترل مصرف برق باشیم.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پردازنده های نسل 14 میتیور لیک اینتل در سیستم مدیریت مصرف انرژی از هوش مصنوعی استفاده خواهند کرد. تبلیغات پردازنده های نسل 14 دسکتاپ اینتل (خانواده ی رپتور لیک رفرش) تغییرات نسلی زیادی تجربه نمی کنند و احتمالاً تفاوت آن ها با نسل 13 (رپتور لیک) به طور میانگین سه درصد خواهد بود ...
شهر سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیران تیم آبی در جریان یک کنفرانس خبری اطلاعات جالبی را درباره پردازنده های Meteor Lake منتشر کرده اند. به نظر می آید اینتل مدیریت مصرف انرژی در پردازنده نسل بعدی خود را به هوش مصنوعی سپرده است تا مصرف انرژی را در پردازنده های جدید خود تا 15 درصد کاهش دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۵۱    
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان ضمن درخواست از مردم برای دیدن سختی ها و تلاش های حوزه تامین انرژی گفت: بیان ارزش این کالاهای بزرگ مصرفی در مدیریت مصرف انرژی موثر است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- هادی سلگی : منفی شدن تراز گاز در ماه های سرد سال از سال 99 و پیش بینی تعمیم آن به کل سال و منفی شدن تراز بنزین و گازوئیل در سال جاری، حاکی از بحران انرژی در آینده ایران است ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی در بازدید دانش آموزان قزوین و تهران از نیروگاه شهید رجایی در قالب اردوهای راهیان پیشرفت گفت: دانش آموزان نمایندگان ما در نهادینه کردن فرهنگ توجه به مدیریت مصرف در ساعات اوج مصرف باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست شرکت گاز استان با اشاره به اینکه مدیریت مصرف انرژی باید در دستور کار مردم قرار گیرد از افزایش قیمت گاز بهای مشترکان در زمستان امسال خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ کامبیز ناظریان با اشاره به همکاری قابل تقدیر مشترکان شهر تهران در مدیریت مصرف برق گفت: بیش از نیمی از مشترکان خانگی شهر تهران مصرف برق خود را نسبت به سال گذشته کاهش داده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم مدیریت مصرف انرژی گفت: اگر مدیریت بهینه مصرف انرژی را در کشور جدی نگیریم، امسال و سال آینده به جای صادرکننده تبدیل به واردکننده برخی فرآورده های نفتی می شویم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه در مجلس گفت: این کمیسیون مصوب کرد تا از تجمیع ظرفیت های سازمانی و ساختاری موجود در وزارتخانه های نفت و نیرو، سازمان بهینه سازی و مدیریت راهبردی مصرف انرژی تشکیل شود.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امید محبی در این اطلاعیه افزود: نظر به اهمیت مدیریت مصرف انرژی به ویژه در روزهای آتی به دلیل ضرورت پایداری انرژی برق برای مصارف خانگی و عدم اخلال در عرصه تولید کشور، حسب دستور جناب آقای حسینی پور استاندار مازندران مقتضی است، تمامی ادارات، نهادها، سرپرستی امور شعب بانکها و بخش های عمومی دولتی [...]
تبیان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۲    
این نکته را باید بدانید که مدیریت مصرف انرژی به معنای کم مصرف کردن نیست بلکه هدف، درست مصرف کردن است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین گفت: با همکاری رسانه ها در فرهنگ سازی و جلب مشارکت مردم در مدیریت مصرف انرژی تاکنون توانسته ایم از چالش های پیک تابستان به سلامت عبور کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۳    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: با کمک رسانه ها و همراه کردن مردم و فرهنگ سازی در مدیریت مصرف می توانیم پیک تابستان را سپری کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۵    
دکتر مسعود فیروزی : مدیریت مصرف انرژی یکی از شاخص های مورد توجه در جشنواره شهید رجایی است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین گفت: در موضوع مدیریت مصرف انرژی باید آموزش های لازم صورت بگیرد و آگاهی مردم در خصوص هزینه های مصرف گرایی افزایش یابد و رسانه ها در این موضوع باید بیش از گذشته نقش آفرین باشند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس گروه بهره وری و مدیریت مصرف انرژی توانیر گفت: 80 درصد مشترکان برق زیر الگوی مصرف، 10 درصد بین الگو تا 1.5 برابر الگو، 6 درصد 1.5 تا 2 برابر الگو و چهار درصد بیش از 2 برابر الگو مصرف می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه نقش رسانه ها در آگاه سازی جامعه برای مدیریت مصرف انرژی بسیار مهم و تأثیرگذار است، گفت: قرار است وزارت نیرو فصل نوین همکاری با رسانه ها را در کنار بیان مطالبات مردم رقم بزند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت نیرو، علی اکبر محرابیان در نشست مشترک با اهالی رسانه که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، ضمن تأکید بر نقش مؤثر رسانه ها در آگاه سازی افکار عمومی و همراه کردن مردم با برنامه های توسعه ای و مدیریت مصرف آب و برق افزود ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین جشنواره "سایه بان ها، چترهای حرارتی و خورشیدی"، با هدف جذب و حمایت از ایده ها ، طرح های فناورانه و خلاق در حوزه مدیریت مصرف انرژی و سرمایش سنتی، 19 شهریور سال جاری در محل پارک علم و فناوری نیرو مستقر در پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک استان تهران به بیان توضیحاتی درباره زمان شروع ساعت کاری ادارات از ابتدای مهر ماه پرداخت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس گروه بهره وری و مدیریت مصرف انرژی توانیر از جمع آوری 8876 مرکز غیر مجاز رمز ارز در سطح کشور از ابتدای اجرای طرح جمع آوری مراکز غیر مجاز تولید رمز ارز تا پایان خرداد امسال خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
از جمله چالش های جدی فرایند تامین انرژی قاره اروپا که در زمستان سال گذشته با مشکلات فراوانی همراه شد، جنگ روسیه و اوکراین و تداوم آن در سال جاری میلادی است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح مدیریت مصرف انرژی در خانواده از پاداش 7.7 میلیارد تومانی مشترکین برق کرمانشاهی طی 2ماه اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با تاکید بر مدیریت مصرف انرژی در روزهای تعطیل باتوجه به ورود گردشگران به استان گفت که ویلاداران استخرها را با آب آشامیدنی پُر نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیات دولت همزمان با سراسر کشور امروز ادارات به دلیل گرمای هوا و به منظور حفظ سلامت شهروندان و مدیریت مصرف انرژی تعطیل بود و بر همین اساس فردا نیز تعطیل است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۷:۱۹    
در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری، نشست ساختمان های سازگار با محیط زیست با رویکرد مدیریت مصرف انرژی عصر امروز سه شنبه دهم مردادماه برگزار شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: تا سال 1410 تمام انرژی شهرداری این کلانشهر را خورشیدی خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی بقایی امروز _سه شنبه ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۳    
سیستم هوشمند ویلایی ، با مدیریت مصرف انرژی و امکان کنترل از راه دور، موجب بهبود تجربه کاربری می شود. به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل به استفاده از سیستم های هوشمند دارند ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس گروه بهره وری و مدیریت مصرف انرژی شرکت توانیر با بیان اینکه با تنظیم کولرگازی روی دمای 25 درجه و بالاتر بیش از 20 درصد در مصرف برق کولر صرفه جویی می شود، گفت: استفاده از تجهیزات اینترنت اشیاء (IOT) به منظور قطع و وصل کنترل شده کمپرسور چیلرها ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هر ساله با آغاز فصل گرم نگرانی های برقی و شرایط پایداری شبکه برق آغاز می شود که با راهکارهایی ساده می توان به راحتی از این نگرانی ها را بدون قطعی برق پشت سر گذاشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، کامبیز ناظریان با قدردانی از همراهی عموم مشترکان برق شهر تهران در مدیریت مصرف انرژی و کاهش بار شبکه در ساعات اوج مصرف بار ضمن اشاره به تداوم موج گرما در کشور و لزوم صرفه جویی هرچه بیشتر در مصرف برق ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۴۸ سایت دیگر  
با تداوم گرمای هوا و رکورد شکنی های پی درپی مصرف برق کشور، امروز شنبه هفتم مردادماه، برق 30 سازمان ملی و استانی پرمصرف دیگر در شهر تهران قطع شد. این در حالی است که اداراتی که همکاری نکرده اند به مراجع ذیربط نیز معرفی می شوند . ...
مصرف انرژی در کشور نشان می دهد که بهینه سازی مصرف در حد یک شعار باقی مانده و حتی روند تولیدات صنعتی نیز خلاف جهت این سیاست گذاری بوده است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران بحث مدیریت مصرف انرژی و بهینه سازی در جهان از سال 1970 آغاز شد و قاره اروپا نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین مصرف کنندگان ...
شادا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ثبت و به روزرسانی اطلاعات کارکنان در سامانه یکپارچه نظام اداری، ممنوعیت احداث و خرید ساختمان های جدید اداری، تمرکز حساب نزد بانک مرکزی و مدیریت مصرف انرژی از جمله مهمترین تکالیف شرکت های دولتی مطابق ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1402 است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه انتظار ما از فرزندان و خانواده همکاران در رعایت مدیریت مصرف آب و برق بیشتر از سایر قشرها است، گفت: شما به عنوان سفیران مدیریت مصرف انرژی در کنار شهروندان باشید. ...