جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۱۷Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازسازی عتبات»

حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۱    
حوزه/ در آیینی با حضور امام جمعه سعدآباد، رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات بخش سعدآباد معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه میاندوآب گفت: کمک به بازسازی عتبات عالیات، باقیات صالحات بوده و مردم میاندوآب نیز همواره در چنین کار های خیری پیشقدم بوده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۸    
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات:دو تخته فرش دستباف برای بازسازی عتبات عالیات به همت بانوان خضرآبادی بافته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات در لرستان از عبور 60 درصد زائران اربعین حسینی از استان لرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به خدمات 40 موکب در ایام پایانی ماه صفر در استان، گفت: 40 هزار پرس غذا توسط این مواکب بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد گفت: نام نویسی برای خدمت افتخاری در ستاد بازسازی عتبات عالیات آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
چذابه- رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات خوزستان از تداوم ارائه خدمات مواکب حسینی در مرز چذابه به زوار اربعین خبر داد.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۲    
ثبت نام خادم افتخاری ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات در استان کهگیلویه و بویراحمد شروع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۴    
رئیس ستاد توسعه و بزسازی عتبات عالیات استان قزوین با نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین دیدار و گفتگو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی با بیان اینکه امسال هم همایش عظیم وجهانی اربعین با شکوه هرچه بیشتر برگزار شد، از تلاش ها و مجاهدت های خالصانه مدیران و خادمان مواکب اربعین حسینی مستقر در کربلا، نجف، مسیر پیاده روی، سامرا ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - در اوج مشکلات اقتصادی کشور ایشان از وضعیت اقتصادی کشور و راه های برون رفت از بن بست اقتصادی تحلیل کوتاهی ارائه دادند که من احساس کردم صد تا اندیشمند اقتصادی با ایشان ساعت ها جلسه داشته اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کمک های مردمی به مواکب اربعین حسینی نسبت به سال گذشته رشد 20 درصدی داشته است، گفت: امکاناتی که مواکب برای اسکان و تغذیه زائران در نظر گرفتند بطور کامل از مشارکت های مردمی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور اربعین ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: امسال 1377 موکب در کربلا، 204 موکب در نجف، 56 موکب در کاظمین، 33 موکب در سامرا، 273 موکب در مسیر نجف تا کربلا و 12 موکب در سایر نقاط عراق مستقر بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان فارس گفت: موکب های فارس در پیاده روی بزرگ اربعین روزانه میزبان اسکان 170 هزار زائر بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه، اربعین امسال اسکان بیش از دو میلیون زائر در موکب های برپا شده در مسیر تردد زوار اربعین در استان به ثبت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- مسئول ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: بیش از 40 موکب در مرزهای این استان برای زائران حرم حضرت امام رضا (ع) خدمت رسانی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات اندیمشک گفت: اندیمشک در ایام اربعین و تاکنون میزبان بیش از 2 میلیون و 300 زائر در مسیر رفت و برگشت بوده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۰:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
فردی که همزمان با ایام اربعین حسینی و با انتشار محتوایی درفضای مجازی به مقدسات و باورهای دینی و اعتقادی مردم توهین کرده بود، با دستور ویژه دادستان اردبیل شناسایی و دستگیر شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه از تداوم خدمات رسانی در موکب های اربعین تا بازگشت همه زوار اربعین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات چهارمحال و بختیاری با اشاره به خدمات رسانی موکب های استان به زائران حسینی، گفت: روزانه نزدیک به 30 هزار وعده صبحانه، ناهار و شام بین زائران حسینی در پیاده روی اربعین توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۲۲    
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار گفت: مردم این شهرستان به منظور برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین، حدود 50 میلیارد ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به مواکب اربعین کمک کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه وبویراحمد و رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان در سرکشی از مواکب استان، از آخرین وضعیت مواکب مطلع شدند.
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای اسلامی پیرانشهر، مدیر اربعین ستاد بازسازی عتبات عالیات و مواکب اربعین کشور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- مسئول بازرسی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر گفت: فعالیت موکب های استان بوشهر مطلوب و رضایت بخش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایذه - مدیر ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان ایذه گفت: 12 موکب در این شهرستان در حال خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی هستند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام از موکب شهدای عشایر چنگوله بازدید کرد |به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا استاندار ایلام و رییس ستاد اربعین استان روز دوشنبه 13 شهریورماه از مواکب شهدای عشایر روستای چنگوله بازدید کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی موکب امام علی(ع) ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات البرز با اشاره به ساخت اردوگاه امام علی(ع) در نجف برای پذیرایی از زائران اربعین گفت: این اردوگاه در شرایط عادی می تواند پذیرای شش هزار زائر باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان گفت: خادمان مواکب گیلانی به عشق اباعبدالله الحسین (ع) در هوای بسیار گرم در حال خدمات رسانی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
کربلا - رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات گیلان از پخت روزانه 100 هزار پرس غذا در کربلا خبر داد و گفت: امکانات و تجهیزات مواکب گیلان به روزرسانی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور اربعین ستاد بازسازی عتبات عالیات با اشاره به کمبود جا برای استقرار موکب های ایرانی در عراق گفت:از این به بعد امکان هماهنگی برای حضور مواکب جدید در عراق را نداریم، بنابراین موکب های جدید باید در مرزهای خروجی کشورمان به ارائه خدمات بپردازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۱۴    
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان آوج گفت: در موکب سیدالشهدا آوج 300 خادم افتخاری مشغول فعالیت هستند و روزانه 7 هزار وعده غذای گرم و 8 هزار میان وعده توزیع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان با اشاره به اینکه طبق آمار در کربلا روزانه بیش از 50 هزار پرس غذا طبخ و توزیع می شود،افزود: اگر مواکب نجف،بین راه همچنین دو مرز خسروی و مهران را نیز در نظر بگیریم روزانه بیش از 100 هزار پرس غذا توسط مواکب استان گیلان طبخ و توزیع می شود.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۸    
اجرای طرح کمک به بازسازی عتبات عالیات توسط کارکنان گروه 44 توپخانه
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
حسین حاجیلری هنرمند عکاس و از خادمین ستاد بازسازی عتبات عالیات در برنامه سدره شبکه پنج سیما از ماجرای یکی از عکس های معروف خود از حرم اباعبدالله(ع) سخن گفت. ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله حسینی ضمن بازدید از ستاد بازسازی عتبات عالیات تصریح کرد: حرکت تمدن ساز اربعین، یکی از ارکان مهم مبارزه با تهاجم فرهنگی و از مصادیق مهم جهاد اکبر است.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و موسسه تصویر شهر با همکاری ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات نخستین سوگواره تولیدات مردمی هفتاد و دو ثانیه را با موضوع پیاده روی اربعین برگزار می کند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و موسسه تصویر شهر با همکاری ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات نخستین جشنواره تولیدات مردمی هفتاد و دو ثانیه را با موضوع پیاده روی اربعین برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات گفت: در راستای تحقق هرچه بیشتر "اربعین مردمی" انتخاباتی بین موکب داران برگزار کردیم که منجر به تشکیل شورای راهبردی مواکب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: مساله مهم زائران بحث مفقود شدن گذرنامه است که افراد باید به سرکنسول گری ایران در بغداد، نجف، کربلا، سلیمانیه، اربیل و بصره برای دریافت برگه تردد اقدام کنند.
حج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی از ثبت 4 هزار درخواست تمدید و صدور پروانه جدید موکب داری در سامانه ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد گفت: 24 موکب استان در کشور عراق و در مسیر نجف تا کربلا به زائران خدمت رسانی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: زائران ایرانی و خارجی در مساجد، حسینیه و تکایا در شهر های منتهی به پایانه های مرزی استان اسکان داده می شوند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آذربایجان غربی-مدیر امور اربعین ستاد بازسازی عتبات عالیات و مواکب اربعین کشور گفت: حضور فعال موکب های فرهنگی کتابخانه های عمومی جزو پازل های خالی برنامه های اربعین است که کامل خواهد شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان همدان گفت: استان همدان در سه پروژه عمرانی در کشور عراق ورود پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مسئول امور روحانیون در ستاد بازسازی عتبات عالیات چهارمحال وبختیاری زائران اربعین حسینی را سفیران فرهنگ ایرانی و اسلامی در کشور عراق دانست و گفت: ضرورت دارد زائران ضمن توجه به ظاهر، اعمال و رفتار در طول مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، فداکاری، ظلم ستیزی ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات کهگیلویه و بویراحمد از اسکان بیش از 35 هزار زائر در مواکب این استان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد گفت: 60 موکب از این استان به زائرین اربعین در ایران و کشور عراق خدمات رسانی می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از آغاز پیاده روی اربعین حسینی 1402 تاکنون بیش از 580 هزار پرس غذا و میان وعده در موکب های این استان بین زوار توزیع شده است.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۲:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: سردار حسن حکمتیان؛ رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با رسانه ها از حضور پر رنگ استان در خدمت رسانی در پیاده روی اربعین 1402 گفت و اظهار داشت: ...