دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۹:۱۷Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت برق حرارتی»

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بهره برداری تولید شرکت برق حرارتی گفت: میزان تولید برق نیروگاه های حرارتی از ابتدای امسال تاکنون به بیش از 50 میلیون مگاوات ساعت رسیده است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهبری شرکت برق حرارتی گفت: 97 درصد تعمیرات نیروگاهی انجام شده و 3 درصد باقی مانده نیز طی روز های آتی تکمیل خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اسکندری معاون شرکت برق حرارتی با بیان اینکه 97 درصد تعمیرات نیروگاهی به اتمام رسیده است، گفت: 10 سال است حتی یک قطره مازوت هم نیروگاه های تهران و اصفهان استفاده نشده است.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی، بر لزوم ایفای نقش روابط عمومی های بخش تولید برق برای به تصویر کشیدن سختی های تولید این حامل انرژی برای مشترکان تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی گفت: مشکلی از نظر تامین برق در هیچ حوزه ای نداریم و پیش بینی می کنیم حداکثر تا دو ماه آینده واحد چهارم نیروگاه اصفهان را هم در مدار داشته باشیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، عبدالرسول پیشاهنگ امروز (دوشنبه) در همایش مشترک وزارتخانه های نیرو، کشور و صمت با استانداران و مدیران صنعت برق کشور افزود: برای پیک تابستان سال گذشته 94 هزار مگاوات برنامه تعمیراتی در دستور کار قرار گرفته بود. ...
مدیرعامل برق حرارتی با اشاره به آمادگی کامل نیروگاه های حرارتی برای تولید برق پایدار در روزهای پیک مصرف، گفت: میانگین رقم آمادگی تولید نیروگاه های حرارتی دنیا در فصل تابستان حدود 95 درصد است ولی این رقم در کشورمان به 98 درصد افزایش می یابد.
معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی گفت: دو واحد گازی جدید نیروگاه های سبزوار و راشد تربت حیدریه به ظرفیت 366 مگاوات تابستان امسال در ر استای کمک به کاهش خاموشی ها و ایجاد برق پایدار در شبکه سراسری وارد مدار می شوند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا با حضور ناصر اسکندری، معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدتی است که اخباری مبنی بر قاچاق سوخت از نیروگاه ها منتشر می شود، موضوعی که به گفته مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بهره برداری تولید شرکت برق حرارتی باتوجه به نظارت سه جانبه و تطبیق میزان تولید و سوخت دریافتی این موضوع صحت ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی کشور از اظافه شدن 6 هزار مگاوات ظرفیت جدید به صنعت برق کشور خبر داد.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه در سال گذشته 100 هزار قطعه نیروگاهی در داخل کشور ساخته شده است، گفت: این قطعات ضمن تامین نیازهای داخلی به کشورهای منطقه نیز صادر و در مالزی و اندونزی این تجهیزات تولیدی جایگزین قطعات نیروگاه های ساخت آمریکا می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی با اشاره به آمادگی کامل نیروگاه های حرارتی برای تولید برق پایدار در فصول گرم امسال، گفت: تا انتهای اردیبهشت با تکمیل 100 هزار مگاوات برنامه تعمیرات واحدهای تولید برق حرارتی، رکورد جدیدی در این زمینه به ثبت خواهد رسید.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق منطقه مرکزی با حضور ناصر اسکندری، معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی برگزار شد. ...
مدیرعامل شرکت برق حرارتی در پیامی ضمن تبریک روز کارگر به نیروهای متخصص نیروگاهی کشور، دستاوردهای اخیر بخش نیروگاهی کشور را نتیجه همت و تلاش شبانه روزی کارکنان عرصه تولید در صنعت برق برشمرد.
مجری طرح نیروگاه های سیکل ترکیبی شرکت برق حرارتی گفت: واحد گاز نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس F دوکوهه اندیمشک در حال حاضر با توان 250 مگاوات در حال تولید انرژی مورد نیاز شبکه سراسری برق کشور است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، حمید بادرستانی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق ری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه شرکت برق حرارتی با وزارت آموزش و پرورش برای انجام بازدیدهای دانش آموزی، اظهار داشت: با توجه به اهمیت مدیریت مصرف در پیک برق ...
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بهره برداری تولید شرکت برق حرارتی گفت: عمده تولید برق نیروگاه ها در فصل تابستان با توجه به مصرف حداقلی سوخت گاز در بخش خانگی با استفاده از سوخت گاز خواهد بود.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با تاکید بر اینکه برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی تا انتهای اردیبهشت ماه به پایان خواهد رسید، گفت: واحدهای تولید برق حرارتی کشور از ابتدای خرداد با آمادگی حداکثری مهیای تولید برق پایدار در پیک تابستان امسال خواهند بود.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی عبدالرسول پیشاهنگ، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، خیراله شجاعی به عنوان مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بعثت منصوب شد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت نیرو، "عبدالرسول پیشاهنگ" در بازدید میدانی از روند آماده سازی واحدهای تولید برق و میزان پیشرفت این فعالیت ها در شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران با تاکید بر تسریع و شتاب در آماده سازی و انجام فعالیت های پایانی تعمیراتی واحدهای تولید برق حرارتی ...
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با اشاره به عزم جدی و جهادی نیروگاه های حرارتی برای گذر از پیک تابستان امسال، گفت: باید با برنامه ریزی دقیق و تلاش شبانه روزی کارکنان این صنعت تمامی نیروگاه های کشور تا پیش از آغاز پیک مصرف برق به آمادگی 100 درصدی برسند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مجری طرح های نیروگاهی سیکل ترکیبی شرکت برق حرارتی گفت: در قالب طرح 5000 مگاواتی بومی سازی فناوری توربین کلاس F، برنامه نصب 11 توربین در دستور کار است و همزمان با نصب توربین های شماره 10 و 11، میزان 85 درصد از قطعات این توربین پیشرفته بومی سازی خواهد شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، دی ماه سال 1401 علیرضا نصراللهی، مجری طرح نیروگاه های سیکل ترکیبی شرکت برق حرارتی از برنامه احداث 10 هزار مگاوات نیروگاه کلاس F در کشور خبر داد که احداث آن ها از طریق دو بخش دولتی و خصوصی دنبال شد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آقای حمید سرداری، مدیرکل دفتر مهندسی نظارت بر طرح های نیروگاهی شرکت برق حرارتی گفت: ما هر سال برای دوره پیک سال تا سال آینده برنامه ریزی می کنیم و برنامه مشخصی برای واحد هایی که قرار است وارد مدار شوند تنظیم می کنیم که عموما این ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در حال حاضر عمر برخی از نیروگاه ها به 66 سال می رسد، اما تمام این نیروگاه ها با ظرفیت نامی همان ابتدا کار می کنند و آنطور که مدیرعامل شرکت برق حرارتی اعلام کرده، یک برنامه برای جایگزینی نیروگاه ها با راندمان کم با نیروگاه های راندمان های بالا در دستور کار قرار دارد.
مجری طرح نیروگاه های گازی شرکت برق حرارتی با اشاره به پروژه ساخت بلوک سیکل ترکیبی طرح توسعه نیروگاه نکا، گفت: در حال حاضر عملیات شمع ریزی بخش گاز و بخار این پروژه 484 مگاواتی به صورت همزمان آغاز شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت نیرو، هادی مدقق افزود: برای تامین برق پایدار در شبکه سراسری و کاهش خاموشی در دولت سیزدهم، ساخت بیش از 15 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاهی جدید در دستور کار شرکت برق حرارتی قرار گرفته است. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی گفت: ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور در یک سال اخیر به منظور کمک به کاهش خاموشی ها و ایجاد برق پایدار در شبکه سراسری حدود 4900 مگاوات افزایش یافته است.
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی گفت: میزان تولید برق نیروگاه های حرارتی در سال گذشته با ثبت رکوردی جدید به 332 میلیون مگاوات ساعت رسیده است.
معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت شرکت برق حرارتی گفت: ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور با سنکرون واحدهای جدید به بیش از 74 هزار مگاوات رسیده است.
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی گفت: سال گذشته توان عملی 286 واحد نیروگاهی کشور با اجرای طرح های ارتقای توان واحدهای گازی و سیکل ترکیبی و رفع محدودیت نیروگاه های بخاری حدود یک هزار و 35 مگاوات افزایش یافت.
مدیرکل دفتر فناوری و بومی سازی نیروگاه های شرکت برق حرارتی گفت: در سال گذشته تعداد 31 پروژه کلان ساخت داخل نیروگاهی به مبلغ 6 هزار و 432 میلیارد ریال با شرکت های دانش بنیان منعقد و در مرحله اجرا است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بهره برداری تولید شرکت برق حرارتی گفت: نیمی از برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی برای افزایش آمادگی این واحدها به منظور تولید برق پایدار و مطمئن در پیک تابستان امسال به پایان رسیده است.
پاون   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۸:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بهره برداری تولید شرکت برق حرارتی گفت: نیمی از برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی برای افزایش آمادگی این واحدها به منظور تولید برق پایدار و مطمئن در پیک تابستان امسال به اتمام رسیده است.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: همزمان با ایام تعطیلات نوروز بیش از هشت هزار و 800 از پرسنل نیروگاه های حرارتی سراسر کشور مشغول به کار هستند تا در این ایام خللی در تولید برق پایدار برای مردم ایجاد نشود.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی در پیامی ضمن تبریک نوروز 1402 به همه هموطنان، دستاوردهای یکسال اخیر بخش نیروگاهی کشور با وجود سخت ترین تحریم های اقتصادی را مرهون غیرت ایرانی و تلاش و همت شبانه روزی خط شکنان عرصه تحریم ها در صنعت برق برشمرد.
مدیرکل دفتر نظارت و بهسازی نیروگاه های شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه ظرفیت نیروگاه های کشور به حدود 91 هزار مگاوات رسیده است، گفت: در طی سال جاری هفت هزار مگاوات ظرفیت نیروگاهی جدید وارد مدار شده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۴    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ دکتر اسماعیل نمازی مدیرکل دفتر فنی شرکت برق حرارتی کشور به اتفاق دکتر هاشم مرتضوی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق خراسان با حضور در نوزدهمین همایش ملی و هشتمین کنفرانس بین المللی ساخت و تولید از غرفه شرکت مدیریت تولید ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، حسین طارمی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت برق حرارتی در نشست با مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو که به میزبانی نیروگاه طرشت برگزار شد، با اشاره به ابلاغ دستورالعمل بازدید از نیروگاه های حرارتی کشور ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، محمد رمضانی، معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی در مراسم آغاز عملیات اجرایی نیروگاه مقیاس متوسط دورود، گفت: به منظور توانمندسازی نیروگاه قدیم دورود، افزایش راندمان، کاهش آلایندگی ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : استاندار لرستان در مراسمی با حضور مهندس رمضانی معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی در آغاز عملیات اجرایی نیروگاه مقیاس متوسط شهرستان دورود با اشاره به ظرفیت بالای لرستان در حوزه تولید برق و انرژی ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون، مسعود میرزاعسگری مدیرعامل نیروگاه، با اشاره به ظرفیت تولید برق در این نیروگاه، به تشریح فرآیند تعمیرات اساسی واحد یک پرداخت. ...
مدیرکل دفتر فناوری و بومی سازی نیروگاه های شرکت برق حرارتی گفت: در طی پنج سال اخیر بیش از 724 هزار قطعه نیروگاهی با 800 میلیارد تومان صرفه جویی ارزی توسط 152 شرکت دانش بنیان در داخل کشور ساخته شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری و بومی سازی نیروگاهی شرکت برق حرارتی گفت: تولید تجهیزات و قطعات مورد نیاز در صنعت برق توسط شرکت های دانش بنیان موجب صرفه جویی 2 هزار میلیارد تومانی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی گفت: سومین واحد بخار 160 مگاواتی نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه با حجم سرمایه گذاری 128 میلیون یورو به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، ناصر اسکندری با اشاره به اجرای فصل تعمیرات نیروگاه های حرارتی سراسر کشور، افزود: از ابتدای مهرماه به منظور تامین برق پایدار پیک تابستان سال آینده حدود 107 هزار مگاوات برنامه تعمیراتی در دستور کار قرار گرفته است . ...