یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۴:۴۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاه سیکل ترکیبی»

فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۰    
با حضور رئیس جمهور و جمعی از اعضای هیئت دولت، مسئولان استان اصفهان و مدیرعامل فولاد مبارکه، واحد اول گازی نیروگاه سیکل ترکیبی فولاد مبارکه اصفهان که به نام شهید حاج احمد کاظمی مزین شده است به عنوان اولین واحد نیروگاهی کلاس F صنایع در محل مصرف ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نیروگاه سیکل ترکیبی سردار شهید حاج احمد کاظمی اصفهان در پاسخ به حل یک چالش ملی و رفع ناترازی برق کشور در دولت سیزدهم توسط ایمیدرو با قرارداد با شرکت مپنا در اسفند ماه 1400 آغاز شد و فاز نخست گازی آن با ثبت یک رکورد کم نظیر در کمتر از 18 ماه به اتمام رسید.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
لازم است از تمامی شهدای ایران و قهرمانانی که رکورد انسانیت را در تاریخ ثبت کردند و شهدایی که فارغ از افتخارات دفاع مقدس نام آن ها برکت آفرین و حماسه آفرین است قدردانی کنیم.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین راه اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید حاج احمد کاظمی فولاد مبارکه(5):
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن-محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین راه اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید حاج احمد کاظمی فولاد مبارکه.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین راه اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید حاج احمد کاظمی فولاد مبارکه (2):
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: هدف ما در فولاد مبارکه فقط تولید فولاد نیست ما هدفمان انسان سازی برای ساخت یک ایران آباد و آرمان ما و هدف تعریف شده ما خلق آینده ای بهتر برای ایران عزیز است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۳۵    
اصفهان - رئیس جمهور در مراسم افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی فولادمبارکه گفت: تولید فولاد سبز و توسعه آن در کشور باید در مدنظر باشد و در زمینه تولید خودکفا شویم.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
صنعت فولاد کشور با استفاده انرژی خورشیدی به سمت تولید صنعت فولاد سبز در حال حرکت است. به گزارش گروه اقتصادی حیات ؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت در آئین راه اندازی نخستین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید کاظمی مجتمع فولاد مبارکه که با حضور رئیس جمهور برگزار شد ...
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس جمهور و جمعی از اعضای هیئت دولت، مسئولان استان اصفهان و مدیرعامل فولاد مبارکه، واحد اول گازی نیروگاه سیکل ترکیبی فولاد مبارکه اصفهان که به نام شهید حاج احمد کاظمی مزین شده است به عنوان اولین واحد نیروگاهی کلاس F صنایع در محل مصرف ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: آیت الله سید ابراهیم رئیسی در آئین راه اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید حاج احمد کاظمی فولاد مبارکه و در جمع کارکنان این شرکت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آئین راه اندازی فاز اول نیروگاه شهید حاج احمد کاظمی فولاد مبارکه از حس ایمان، امید و امنیت در فولاد مبارکه تقدیر کرد و گفت: پیام کارکنان فولاد مبارکه برای رهبر معظم انقلاب تلاش برای آینده درخشان ایران است.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
با حضور رئیس جمهور نخستین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید احمد کاظمی فولاد مبارکه اصفهان افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
اصفهان- نخستین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید احمد کاظمی فولاد مبارکه اصفهان با حضور رئیس جمهور راه اندازی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
نیروگاه سیکل ترکیبی فولاد مبارکه در شرایطی به بهره برداری می رسد که کشور بیش از پیش با مشکل کمبود برق مواجه است و در این میان صنایع در خط مقدم مدیریت ناترازی برق قرار گرفتند. به طوری که با قطع دوروزه برق آن ها در طول هفته بیشترین زیان در تابستان به صنایع و بخش تولید کشور وارد شد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت سیزدهم از همان ابتدا اقدام به رفع ناترازی های اقتصادی کرده است که این ناترازی ها در ابعاد کلان مالی و اقتصادی از دولت دوازدهم به جا مانده بود. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فاز اول نیروگاه سیکل ترکیبی راشد و بزرگترین مجتمع آموزشی منطقه تربت حیدریه با حضور معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- مرحله نخست نیروگاه سیکل ترکیبی راشد تربت حیدریه با ظرفیت 546 مگاوات عصر پنجشنبه با حضور دکتر داوود منظور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه به بهره برداری رسید.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: واحد یک نیروگاه سیکل ترکیبی راشد تربت حیدریه با ظرفیت 183 مگاوات و ارزش 9 هزار و 600 میلیارد تومان به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی کشور به بهره برداری رسید و وارد چرخه تولید برق کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی گفت: با توجه به ناترازی تولید و مصرف گاز، به ویژه در فصل زمستان و اوج پیک مصرف و تجربه سال گذشته، ضرورت دارد تا صنایع و نیروگاه سیکل ترکیبی برای پایداری خط تولید نسبت به ذخیره سازی گاز و سوخت اقدامات جدی انجام دهند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، سید یحیی نوبخت با اعلام این خبر، افزود: از این میزان تولید بیش از دو میلیون و 669 هزار مگاوات ساعت سهم واحدهای گازی و بیش از یک میلیون و 103 هزار مگاوات ساعت مربوط واحدهای بخار بوده است . ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
به همت متخصصان گروه مپنا گواهی تحویل دائم واحد هفتم گازی (واحد اول فاز سوم) نیروگاه سیکل ترکیبی رمیله روز 16 تیر 1402 اخذ و سوم مهر ماه توسط کارفرمای پروژه صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مجموع واحدهای نیروگاهی ساخته شده تا پایان سال 1404 در دو بخش تجدیدپذیر و حرارتی به ظرفیت 24.8 هزار مگاوات می رسد.
مدیرعامل نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان گفت: میزان تولید برق این مجموعه در نیمه نخست امسال از مرز سه میلیون و 773 هزار مگاوات ساعت عبور کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان از تولید 767 هزار مگاوات ساعت انرژی در این نیروگاه، طی شهریور ماه امسال خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی مدیریت تولید برق شهید رجایی، بهمن غنوی معاونت تعمیرات نیروگاه سیکل ترکیبی با اشاره به آغاز برنامه های تعمیراتی در واحدهای این نیروگاه گفت: با پایان یافتن موفقیت آمیز پیک تابستان1402 و آغاز فعالیت های تعمیراتی برای کسب آمادگی تولید برق ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گواهی تحویل موقت واحد دو بخار فاز دوم نیروگاه سیکل ترکیبی رمیله با تلاش متخصصان گروه مپنا روز بیست و هفتم شهریور ماه 1402 توسط کارفرمای پروژه صادر شد. تاریخ اخذ تحویل موقت و شروع دوران گارانتی هفتم مردادماه بوده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های بزرگ فولادی از جمله فولاد مبارکه در کاهش ریسک های ناشی از این حوزه ها تلاش های خوبی کرده اند؛ از جمله این اقدامات می توان به احداث نیروگاه خورشیدی 600 مگاواتی شرکت فولاد مبارکه اشاره کرد همچنین نیروگاه سیکل ترکیبی این شرکت نیز به زودی به بهره برداری می رسد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۶    
نماینده مردم سبزوار، جغتای،جوین،خوشاب و داورزن در مجلس در توئیتی از اختصاص 10 میلیاردتومان برای تکمیل ایستگاه راه آهن شهدای حکم آباد و قول وزیر نیرو در تکمیل نیروگاه سیکل ترکیبی ابن یمین داورزن خبرداد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، بهمن غنوی معاون تعمیرات و نگهداری نیروگاه سیکل ترکیبی گفت: اشکال در بوش گرافیتی شافت هیدرو توربین 2 سیستم کولینک واحد شماره 3 بخاری این نیروگاه سبب خروج اضطراری این واحد شد که بلافاصله متخصصان امور تعمیرات ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- فاز 2 نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان و راه اندازی بخش 400 کیلوولت، تکمیل و بهره برداری بیش از 10 پست 63 کیلوولت طی 550 روز نخست دولت سیزدهم در استان اردبیل محقق شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با اشاره به برنامه احداث نیروگاه 360 مگاواتی توسط این شرکت گفت: اسناد مناقصه این پروژه از حدود 10 روز گذشته منتشر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۳    
مدیرعامل فولاد شادگان گفت: این شرکت ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی با ظرفیت اسمی 360 مگاوات را در دستور کار خود قرار داده است.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -شرکت فولاد شادگان احداث نیروگاه سیکل ترکیبی با ظرفیت اسمی 360 مگاوات را در دستور کار خود قرار داده و در این راستا اسناد مناقصه آن منتشر شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، مدیرعامل فولاد شادگان با اعلام این مطلب افزود: پروژه ساخت نیروگاه 360 مگاوات شادگان در راستای اجرای تفاهم نامه بین وزارت نیرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ساخت 10 هزار مگاوات نیروگاه قرار دارد. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: تمدید زمانی آگهی ( 214923) مناقصه عمومی دو مرحله ای با موضوع تأمین مالی، طراحی، تأمین تجهیزات، احداث و بهره برداری نیروگاه سیکل ترکیبی با ظرفیت اسمی 350 مگاوات در قالب قرارداد B.O.T
مدیرعامل نیروگاه سیکل ترکیبی یزد گفت: در دو سال گذشته تعداد 80 قطعه نیروگاهی با استفاده از توان شرکت های دانش بنیان در این مجموعه ساخت داخل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق یزد گفت: با تولید بیش از 567 هزار مگاوات ساعت انرژی برق در مرداد امسال، رکورد شش ساله تولید ماهانه برق در نیروگاه سیکل ترکیبی یزد شکسته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق یزد از تحقق شعار سال با روشد تولید در نیروگاه سیکل ترکیبی یزد و رکورد زنی این نیروگاه در مرداد ماه امسال، گفت: این نیروگاه به عنوان بزرگترین نیروگاه دولتی در استان یزد 40 درصد نیاز برقی استان را تامین می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق یزد گفت: مولدهای هشت گانه نیروگاه سیکل ترکیبی یزد در مردادماه امسال با تولید 568 هزار و 630 مگاوات ساعت انرژی برق و تزریق آن به شبکه سراسری، توانست پس از 6 سال رکورد جدیدی در زمینه تولید برق به ثبت برساند.
سبا724   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بخش معدن کشور پایش مناسبی انجام نشده و اکتشافات معدنی باید با جدیت بیشتری انجام شود. به گزارش سبا724 ، پس از بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی شرکت فولاد مبارکه در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق یزد با بیان این که 80 قطعه مورد نیاز صنعت برق توسط نخبگان بومی ساخته شده است، گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی یزد با تولید 570 هزار مگاوات ساعت برق در مردادماه امسال، رکود شش ساله تولید برق در مردادماه های گذشته در استان را شکسته است.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۸    
معدن 24:وزیر صمت گفت: در بخش معدن کشور پایش مناسبی انجام نشده و اکتشافات معدنی باید با جدیت بیشتری انجام شود. عباس علی آبادی، پس از بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی شرکت فولاد مبارکه در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق یزد گفت: با تولید بیش از 567 هزار مگاوات ساعت انرژی برق در مردادماه سال جاری، رکورد 6 ساله تولید ماهانه برق در نیروگاه سیکل ترکیبی یزد شکسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ت️هران- ایرنا- پژوهشگاه نیرو اعلام کرد: نخستین بار در کشور، پمپ آب تغذیه بویلر واحدهای بخار نیروگاه سیکل ترکیبی (160 مگاواتی) با روش مهندسی معکوس در پژوهشگاه نیرو ساخته شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیر انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه در تشریح مزایای نیروگاه سیکل ترکیبی 914 مگاواتی فولاد مبارکه گفت: نیروگاه جدیدالاحداث از راندمان بالای 58 درصد برخوردار است و می تواند با تامین بخش قابل توجهی از برق ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان به عنوان بزرگ ترین شرکت صنعتی شرق کشور، گام های بزرگی را در راستای توسعه زیرساختی به خصوص انرژی برداشته است که از جمله آن ها می توان به احداث نیروگاه برق بادی به ظرفیت 200 مگاوات، احداث نیروگاه سیکل ترکیبی و نصب مخازن ANG جهت تامین گاز مورد نیاز مجموعه اشاره کرد.