پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۲:۴۵Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هدفمندی یارانه ها»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: 500 میلیارد ریال از محل سازمان هدفمندی یارانه ها برای پرداخت حقوق کارکنان و آبداران آبفای روستایی خوزستان اختصاص یافت.
نایب رییس هیات مدیره سندیکای صنعت برق کشور گفت: با اجرای درست قانون هدفمندی یارانه ها حجم زیادی از منابع مالی کشور برای توسعه زیرساخت ها آزاد خواهد شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۶    
سخنگوی انجمن صنایع شیر کشور گفت: از زمان اجرای هدفمندی یارانه ها سرانه مصرف لبنیات از 95 کیلو گرم به 85 کیلو گرم کاهش یافت و در سال های اخیر هم سرانه مصرف شیر به 70 کیلو رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: این سازمان آمادگی تامین اعتبارات مصوب شده در هیات دولت مبنی بر کاهش اثرات خشکسالی در استان خوزستان را دارد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: به منظور مدیریت خشکسالی و جبران کمبود منابع آب استان خوزستان، پنجاه درصد اعتبارات مصوبه هیات وزیران به مبلغ 575 میلیارد تومان پرداخت شد.
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: به منظور مدیریت خشکسالی و جبران کمبود منابع آب استان خوزستان، پنجاه درصد اعتبارات مصوبه هیات وزیران به مبلغ 575میلیارد تومان پرداخت شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از سازمان هدفمندی یارانه ها، امید حاجتی مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه ها با اشاره به ضرورت پرداخت به موقع و بدون تأخیر مطالبات کشاورزان گندم کار همزمان با خرید تضمینی گندم و تحویل آن گفت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۴    
ساری- مهاجر دارابی، رئیس اتاق بازرگانی مازندران افزایش 500 درصدی قیمت انرژی را نامناسب با شعار سال جاری دانست و خواستار اصلاح قانون جدید هدفمندی یارانه ها شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نظر به اهمیت جذب و نگهداشت نیروهای مستعد و توانمند در سازمان هدفمندسازی یارانه ها که فعالیت های آن گستره کل کشور را در بر می گیرد، آیین نامه های مالی، اداری و استخدامی به هیات دولت ارائه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه به سازمان هدفمندی یارانه ها، مقرر شد سایر خدمات بهزیستی هم مثل حقوق مستمری باشد و همه معوقات کاملا تسویه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها از پرداخت 785 میلیارد تومان از منابع هدفمندی برای تولید و اشتغال طبق تبصره 18 قانون بودجه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۶:۳۴   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها در جریان شیوع ویروس کرونا 160 میلیارد تومان یارانه حمایتی برای نشر کتاب و مطبوعات پرداخت کرده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۱    
یک کارشناس اقتصادی گفت: اجرای طرح هدفمندی یارانه ها فقط با نگاه پوپولیستی و سیاسی همراه بوده و با توهم درآمدزایی برای دولت همراه بوده است که متاسفانه منجر به دست اندازی دولت در جیب مردم شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرزاد دانشمندی گفت: بانک می تواند از طریق اعتبارسنجی، یک ضامن، سفته و حساب هدفمندی یارانه ها ضامن زوج های متقاضی وام ازدواج را تعیین کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۸   + ۳۵ سایت دیگر  
یارانه نقدی که قرار است ساعت 24 امروز(20 تیرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز شود، یکصدوبیست وپنجمین مرحله از پرداخت یارانه های نقدی 45 هزار و 500 تومانی بدون تغییر مبلغ از گذشته تاکنون است ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان مشکلات به وجود آمه ناشی از خاموشی های برق برای مشترکان خانگی و صنعتی گفت: در ماده یک و دو قانون هدفمندی یارانه ها تلفات برق بالای 24 درصد در نظر گرفته شده بود و قرار بود ظرف چهار سال این تلفات به میانگین جهانی 10 درصد برسد.
نیک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۴:۰۴    
نیکزاد، نایب رئیس مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه منابع هدفمندی یارانه ها را به وزارت نیرو نداده و مجلس کارگروهی برای پیگیری مشکل قطعی برق و حل و فصل این مشکل تشکیل می دهد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، علی نیکزاد امروز در حاشیه جلسه فوق العاده کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با موضوع قطعی برق، اظهار داشت: علیرغم اینکه نمایندگان مجلس برای سرکشی در حوزه های انتخابیه به سر می برند، امروز کمیسیون انرژی مجلس که کمیسیون ذینفع در بحث صنعت برق است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با انتقاد از سازمان برنامه و بودجه به دلیل اینکه منابع هدفمندی یارانه ها را به وزارت نیرو نداده تا نیروگاه برق بسازد گفت: در جلسه فوق العاده کمیسیون انرژی مقرر شد کارگروه رفع موانع احداث نیروگاه و کاهش قطعی های برق تشکیل شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۰    
حسن حیدری، کارشناس مسائل اقتصادی در خصوص راه های تحقق عدالت اقتصادی گفت: اگر نگاه دولت آینده به عدالت اجتماعی، رونق اقتصادی و چابک سازی دولت و افزایش هدفمندی یارانه ها است، قطعا مسیر درستی را در پیش گرفته است و نتایج مثبت آن در سطح درآمد خانوارها و تولید ناخالص داخلی کشور دیده خواهد شد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت یارانه نقدی به افراد واجد شرایط، براساس دستورالعمل مشترک وزارت کار و سازمان هدفمندی یارانه ها انجام می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۸:۱۰   + ۶۱ سایت دیگر  
پرداخت یارانه به دهه های گذشته مربوط نمی شود و سابقه پرداخت یارانه در ایران از دوره صفویه( سال های 1101- 880 ه.ش) با تخفیف های مالیاتی شروع شد. یارانه به مفهوم کنونی در دهه 1340 به گوشت و آرد (نان) پرداخت می شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی تصریح کرد: تا اعلام شرایط ثبت نام جاماندگان یارانه از سوی این وزارتخانه، افراد متقاضی ثبت نام یارانه، از مراجعه حضوری به این وزارتخانه و سازمان هدفمندی یارانه ها خودداری کنند.
مبلغ 2000 میلیارد ریال به وزارت جهاد کشاورزی بابت یارانه نهاده ها و عوامل تولید از محل منابع سازمان هدفمند سازی یارانه ها پرداخت شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۷۲ سایت دیگر  
تا اعلام شرایط از سوی این وزارتخانه، افراد متقاضی ثبت نام یارانه، از مراجعه حضوری به این وزارتخانه و سازمان هدفمندی یارانه ها خودداری کنند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
دولت دهم تیرماه، مرحله بیستم از یارانه معیشتی را از محل افزایش قیمت بنزین به حساب سرپرستان خانوار واریز می کند و فعلا از ثبت نام جاماندگان خبری نیست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری- حکایت سبوس در دامداری و دامپروری روایت بنزین و هدفمندی یارانه ها است و بالا رفتن آن سبب شده تا ناقوس و زنگ خطر انقراض این صنعت در مازندران به صدا درآید.
رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه ها نیز چندی پیش فرایند ثبت نام جاماندگان یا درخواست کنندگان جدید برای دریافت یارانه ها را تشریح کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سعیده نبی زاده : سرانه مصرف لبنیات در ایران طی یک دهه گذشته افت شدیدی داشته و از 110 تا 120 کیلوگرم برای هر فرد در سال در میانه دهه 80، با هدفمندی یارانه ها به 90 کیلوگرم کاهش یافته و در حال حاضر به حدود 70 کیلوگرم رسیده است؛ این در حالی است که متوسط سرانه مصرف لبنیات در دنیا 160 کیلوگرم است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، حسین رنجبران، معاون برنامه ریزی توسعه، مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران اظهار کرد: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با سازمان هدفمندی یارانه ها و وجوه دریافتی از محل اعتبارات سال 1400، کلیه مطالبات سال 99 موسسات خصوصی ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۴۹    
بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها برای ثبت نام انواع یارانه نقدی – یارانه 45500 تومانی و یارانه معیشتی – نیاز به مراجعه حضوری به این سازمان نیست و ثبت نام به صورت غیرحضوری انجام می شود. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها گفته بود که منابع لازم جهت ورود افراد جدید با استفاده از ظرفیت جابه جایی 10 درصد منابع که در قانون وجود دارد، فراهم شده و این سازمان آمادگی پرداخت جدید را خواهد داشت.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
به دنبال تصمیم دولت برای ثبت نام از جاماندگان یارانه فعلا با ابلاغ آیین نامه مربوطه باید وزارت رفاه مقدمات ثبت نام را فراهم و در نهایت لیستی را به سازمان هدفمندی یارانه ها ارائه و پرداخت انجام شود ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۳   + ۵۷ سایت دیگر  
ایسنا: به دنبال تصمیم دولت برای ثبت نام از جاماندگان یارانه فعلا با ابلاغ آیین نامه مربوطه باید وزارت رفاه مقدمات ثبت نام را فراهم و در نهایت لیستی را به سازمان هدفمندی یارانه ها ارائه و پرداخت انجام شود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها گفت: با هدف کاهش هزینه های خانواده های تحت تاثیر بیماران خاص و صعب العلاج و کمک به بخش بهداشت و درمان کشور ...
با هدف تنظیم بازار کالاهای اساسی ضروری و به جهت اهمیت ویژه خرید تضمینی گندم از کشاورزان برای تأمین یارانه نان و امنیت غذایی کشور پرداخت از محل منابع نقدی سازمان هدفمندسازی یارانه ها صورت گرفت.
پرداخت یارانه نقدی به افراد واجد شرایط، براساس دستورالعمل مشترک وزارت کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه ها تعیین و در حد وصولی دریافتیها (منابع) جدول تبصره (14) بودجه صورت می پذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت : تمرکز ما در دولت سیزدهم بر روی توانمند سازی و اصلاح و هدفمندی یارانه ها است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد احمد میدری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با برنامه چالش از پرداخت یارانه زمان کرونا گفت و افزود: قبل از آن در سال 98 نیز به 60 میلیون شهروند کشور یارانه پرداخت شد که تا کنون ادامه دارد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان هدفمندی یارانه ها معتقد است: هیچ کسی به صورت خودسر نمی تواند مبلغ یارانه نقدی را افزایش یا کاهش دهد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
نقدینه - مدیر عامل هدفمندی یارانه ها، با اشاره به پرداخت 454 میلیارد تومان به وزارت نیرو بابت تصفیه آب گفت: 3000 میلیارد تومان بابت یارانه نان و خرید گندم اختصاص یافته است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان هدفمندی یارانه ها معتقد است: هیچ کسی به صورت خودسر نمی تواند مبلغ یارانه نقدی را افزایش یا کاهش دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : میدری گفت: در سال 89 دولت به دلیل عدم وجود پایگاه اطلاعاتی نتوانست خوشه بندی خانوارهای ایران را انجام دهد و همین امر باعث شد هدفمندی یارانه ها جهت توزیع عادلانه ثروت و کاهش فقر گروه های کم درآمدی که اصلی ترین هدف این برنامه بود اجرا نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی : اصلاح هدفمندی یارانه ها و افزایش حداقل دستمزد به 6 میلیون و 500 هزار تومان از برنامه های دولت من است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
به گفته معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سال 1389 دولت به دلیل عدم وجود پایگاه اطلاعاتی نتوانست خوشه بندی خانوارهای ایران را انجام دهد و همین امر باعث شد تا از 75 میلیون جمعیت کشور به 68 میلیون و 500 هزار نفر یارانه پرداخت شود و همین امر باعث شد هدفمندی یارانه ها جهت توزیع ...