یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۲:۴۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشترکان خانگی»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از پوشش بیمه حوادث برای مشترکان خانگی و تجاری گاز طبیعی طی سال جاری در استان خبرداد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: طبق قرارداد جدید شرکت ملی گاز با یکی از شرکت های بیمه، همه مشترکان خانگی و تجاری بیمه اجباری شدند!
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۵۴ سایت دیگر  
در پی اجرای موفق طرح پاداش صرفه جویی و کاهش 3 درصدی سرانه مصرف برق خانگی در سال گذشته، اجرای این طرح در سال جاری عمومیت یافت و 40 درصد مشترکان خانگی، 2200 میلیارد تومان پاداش صرفه جویی دریافت کردند. ...
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۸۲ سایت دیگر  
بر اساس قرارداد جدید شرکت ملی گاز ایران با یکی از شرکت های بیمه و در ادامه طرح بیمه مشترکان گاز طبیعی، همه مشترکان خانگی - تجاری در کشور، در برابر حوادث ناشی از گاز بیمه شدند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مشترکان خانگی شهرستانهای 16 گانه استان تهران 49 میلیارد تومان پاداش صرفه جویی دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مصرف برق صنعتی کشور از ابتدای سال تا پایان تیرماه 1402 به مرز 40 میلیارد کیلووات ساعت رسیده است که به گفته کارشناسان این میزان 1.3 برابر برق خانگی بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: از سال 1400 تا کنون 823 موتورخانه های مشترکان خانگی و اداری استاندارد سازی شده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۰    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به برنامه ریزی برای تأمین برق پایدار متروی پرند، گفت: برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی سپری شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به برنامه ریزی برای تأمین برق پایدار متروی پرند، گفت: برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی سپری شود.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به برنامه ریزی برای تأمین برق پایدار متروی پرند، گفت: افزایش ذخیره سوختی نیروگاه ها در حال انجام است و برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی سپری شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطفه ای تهران گفت: تابستان امسال بدون اعمال خاموشی برنامه ریزی شده در بخش خانگی سپری شد و برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ناترازی تولید و مصرف برق در استان یزد، مدیریت را به سمت کاهش مصرف در بخش تولید و مشترکان صنعتی و مدیریت مصرف در بین مشترکان خانگی سوق داده اما صنعتگران از این وضعیت ناراضی هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: با اجرای برنامه های مدیریت مصرف برق در بخش خانگی میزان 608 میلیون کیلو وات ساعت انرژی صرفه جویی شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلامگفت: از 370 هزار قبض که تاکنون برای مشترکان خانگی در فصل تابستان در این استان صادر شده، 108 هزار مورد قبض مشمول پاداش شده که صرفه جویی 11 میلیون کیلووات ساعتی را داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: 44 درصد مشترکان خانگی در استان قزوین در تابستان مصرف برق خود را کاهش دادند.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت : نزدیک به 40 درصد از مشترکان خانگی مشمول دریافت پاداش مدیریت مصرف برق شدند
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: با اجرای برنامه های مدیریت مصرف برق در بخش خانگی میزان 608 میلیون کیلو وات ساعت انرژی در خوزستان صرفه جویی شده است. ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به تداوم گرما در هفته سوم شهریورماه، از مشارکت 40 درصدی مشترکان خانگی در مدیریت مصرف برق تا کنون خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت : نزدیک به 40 درصد از مشترکان خانگی مشمول دریافت پاداش مدیریت مصرف برق شدند
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی صنعت برق در تابستان امسال 850 مگاوات برق صرفه جویی توسط ادارات صورت گرفت.
بررسی مصارف آب شرب مشترکان خانگی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران نشان می دهد که میزان مصرف آب این بخش در پنج ماهه نخست امسال پنج درصد در مقایسه با زمان مشابه پارسال کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۷:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تغییر ساعات کار اداری با جابجایی زمانبندی مصارف و جلوگیری از همزمانی اوج مصرف برق، نقش پررنگی را در گذر از تابستان گرم 1402 ایفا کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت انرژی و امور مشتریان توانیر گفت: بیش از 16 درصد مشترکانی که مشمول پاداش طرح مدیریت مصرف برق شده اند قبض برق رایگان دریافت کرده اند و حتی در برخی موارد بستانکار شده اند.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
30 درصد از مشترکان خانگی استان فارس تا پایان شهریورماه مشمول پاداش صرفه جویی برق شوند. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، محمدرسول تحفه، در جلسه با رابطان روابط عمومی در مدیریت های توزیع نیروی برق شهرستان ها ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه ایران: در فوتبال، مثالی هست که می گویند: به ترکیب تیم برنده دست نمی زنند . منظور هم این است که وقتی تیمی با یک ترکیب و یک ساختار و چینش معین خوب نتیجه می گیرد و برنده می شود، روند آن را تغییر نمی دهند، بلکه با تقویت آن، سعی می کنند تا موفقیت ها را تداوم بخشند. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۰:۱۲    
سرویس اقتصادی- مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران با بیان این که نخستین مرکز راهبردی و پایش هوشمند برق در پایتخت راه اندازی شده از رصد هر نوع مشکل در شبکه برق قبل از تماس مشترکان خبر داد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور مشتریان توانیر گفت: مهم ترین ابزار بازدارنده برای مدیریت مصرف برق در بخش خانگی، تعرفه است که هم در آن تشویق لحاظ شده و هم بازدارندگی مورد توجه قرار گرفته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان کرمان گفت: مشترکان خانگی تا پایان شهریور همچنان فرصت دارند تا با بهینه سازی مصرف از مزایای طرح بهره مند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۲۴    
8 و نیم میلیارد تومان پاداش صرفه جویی و مدیریت مصرف برق مشترکان خانگی در قبوض برقشان اعمال شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه 36 درصد مشترکان بخش خانگی مشمول دریافت پاداش طرح مدیریت مصرف شده اند، گفت: تا کنون 1223 میلیارد تومان پاداش صرفه جویی برق به 13 میلیون از مشترکان خانگی پرداخت شده است.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یزدفردا: 8 و نیم میلیارد تومان پاداش صرفه جویی و مدیریت مصرف برق مشترکان خانگی در قبوض برقشان اعمال شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تاکنون 1450 میلیارد تومان پاداش صرفه جویی به 36 درصد از مشترکان خانگی برق کشور پرداخت شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۶:۴۹    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: به مناسبت هفته دولت، سه خدمت رایگان به مشترکان خانگی ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مشترکان خانگی کم مصرف برق، تابستان امسال 13 میلیارد تومان پاداش گرفتند و در قبض برق آنان لحاظ شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: با توجه به کاهش مجموع رقم پاداش تخصیص داده شده به مشترکان خانگی برق در شهر شیراز، این کاهش نشان دهنده همکاری قابل ملاحظه شهروندان شیرازی در اجرای طرح مدیریت مصرف برق در ساعات اوج مصرف بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان، با بیان اینکه امسال 61 درصد مشترکان بخش خانگی مشمول دریافت پاداش طرح مدیریت مصرف شده اند، گفت: از ابتدای خردادماه تاکنون، 730 میلیارد ریال پاداش صرفه جویی برق به 377 هزار مشترک خانگی در استان پرداخت شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اقدامات و فعالیت های شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در زمینه تامین برق مشترکان خانگی در استان خوزستان قابل تقدیر است و نشان از برنامه ریزی جهادی برای خدمت رسانی دارد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: تا پایان مرداد حدود 40 درصد مشترکان خانگی مشمول دریافت پاداش صرفه جویی برق شدند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از شرکت توانیر، آرش کردی، مدیرعامل شرکت توانیر با یادآوری این که طرح پاداش صرفه جویی در مصرف برق از خرداد امسال آغاز شده و تا پایان شهریور ادامه دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: تا پایان مرداد حدود 40 درصد مشترکان خانگی مشمول دریافت پاداش صرفه جویی برق شدند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: آخرین ماه اجرای طرح پاداش صرفه جویی و آخرین فرصت برای رایگان کردن قبوض مشترکان خانگی از امروز آغاز شد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با اشاره به اینکه تا پایان شهریور ماه فرصت بهره مندی از پاداش مدیریت مصرف برای مشترکان خانگی وجود دارد، گفت: از ابتدای تابستان 34 روز است که میزان حداکثر تقاضای برق نسبت به نصاب سال گذشته بیشتر است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت برق گفت: تا اواخر هفته آینده 3 هزار مگاوات به مصرف برق کشور افزوده می شود و ما شاهد افزایش بار 72 هزار مگاواتی خواهیم بود؛ این عدد برای اوایل شهریورماه بی سابقه بوده و تا کنون اتفاق نیافتاده است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
با مشارکت لرستانی ها روند مصرف برق در استان کاهشی شد. به گزارش میرملاس معاون خدمات مشترکان شرکت توزیع برق استان لرستان گفت: روند مصرف برق استان امروز نسبت به روزهای گذشته رو به کاهش است. همایون بختیاری از مشترکان خانگی و تجاری لرستانی خواست تا دو هفته آینده به ویژه در شب با [...]
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ کامبیز ناظریان با اشاره به همکاری قابل تقدیر مشترکان شهر تهران در مدیریت مصرف برق گفت: بیش از نیمی از مشترکان خانگی شهر تهران مصرف برق خود را نسبت به سال گذشته کاهش داده اند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مصطفی رجبی مشهدی: در یک گفت وگوی تلویزیونی اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح پرداخت پاداش مدیریت مصرف به مشترکان خانگی تاکنون، 36 میلیون قبض صادر شده که از این تعداد حدود 13 میلیون قبض مشمول دریافت پاداش شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۵۹    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان گفت: تاکنون 293 هزار صورت حساب مصرفی برای مشترکان بخش خانگی استان کردستان در ماه های خرداد، تیر و مرداد مشمول پاداش شده که 12 هزار قبض آن رایگان بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از پرداخت 620 میلیارد ریال پاداش مدیریت مصرف برق به مشترکان خوزستانی خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: 27 هزار و 500 مشترک معادل 3.8 درصد از مشترکان خانگی استان از ابتدای خردادماه جاری تاکنون بیش از الگو برق مصرف کردند.