دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۰۰:۳۷May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح ملی»

ایلنا   ۱ ساعت پیش    
پس از ارزیابی عملکرد استان های کشور در اجرای برنامه های پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من ذیل طرح تحولی آجر به آجر، کرمانشاه به سبب مشارکت بیش از 81 هزار نفر به عنوان یکی از استان های برتر کشور شناخته شد.
نبض بازار   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش از اجرای طرح ملی مسکن در این جزیره خبر داد و گفت: گرانی مسکن در جزیره کیش بر آینده منطقه تاثیر منفی دارد.
عبیدالله رستمی در جلسه انتخاب و معرفی روستاهای قرآنی استان اعلام نمود: سه روستای قرآنی برتر در استان کردستان به عنوان طرح ملی انتخاب و معرفی شدند
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وبینار توسعه مشاغل خانگی با موضوع ایده پردازی و خلاقیت و با حضور و سخنرانی خانم مهندس قهرمانی در استان آذربایجان غربی برگزار شد. به گزارش بازارکار در این وبینار که با توجه به اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در کشور برگزار شد موضوعات مختلف مرتبط با ایده پردازی و خلاقیت و همچنین زمینه های بهره ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی 18 اردیبهشت ماه مهمان یزد بود، در جریان این سفر علاوه بر بازدید از طرح ملی راه آهن یزد - اقلید، چند طرح جاده ای با حضور محمد اسلامی افتتاح و عملیات ساخت پنج هزار و 425 واحد مسکونی نیز در قالب طرح اقدام ملی مسکن به عنوان مهمترین رهاورد این سفر آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۴    
کانون فرهنگی هنری منتظران ولیعصر(عج) فعالیت های گسترده ای در رواق همدلی طرح ملی ایران قوی داشته است؛ توزیع کارت هدیه 2 میلیون تومانی میان متضررین اقتصادی کرونا و تامین تبلت برای دانش آموزان محروم ازجمله این فعالیت ها است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: طرح ملی روستاهای برتر قرآنی باهدف الگوسازی و جهت دهی فعالیت های قرآن و عترت در روستاها، انجام شد که طی آن بزودی سه روستای استان یزد انتخاب و معرفی می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۲۱    
رضا دهقان : شهر های جدید معمولا جایگاهی برای سیاست های مسکن دولت ها در طول دوره های مختلف هستند. به عقیده کارشناسان بهترین مکان برای برنامه ریزی و ساماندهی این سیاست ها شهر های جدید است، زیرا ظرفیت های بالقوه ا ی که در این شهر ها وجود دارد به انجام این سیاست ها کمک می کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: دولت با اجرای طرح اقدام ملی مسکن قصد خانه دار شدن مردم با قیمت پایین دارد لذا می توانیم با استفاده از زمین های اوقاف در این جهت حرکت کنیم که در نهایت ارزش افزوده هم برای قشر ضعیف جامعه و هم برای شهر کرمانشاه ایجاد شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: با نارنجی شدن رنگ کرونایی استان اصفهان شرایط کمی بهتر شده، اما خطر همچنان در کمین است. مدیر اجرایی مرحله سوم کار آزمایی بالینی واکسن ایران و کوبا گفت: این طرح با استقبال داوطلبان روبرو بوده و تاکنون عارضه جدی از سوی داوطلبان گزارش نشده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی پیش از ظهر امروز به منظور بازدید و افتتاح چند طرح ملی به یزد سفر کرده و قرار است با حضور وی فرآیند ساخت 3765 واحد طرح اقدام ملی مسکن در این استان آغاز شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۵    
خیران و نیکوکاران منوجانی به منظور حمایت همه جانبه از اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه در قالب اجرای طرح ملی پویش ضیافت همدلی به پا خاستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تیم های بهداشتی- درمانی، آموزشی و مشاوره ای طرح ملی شهید دکتر رهنمون بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم شهرستان اردل اعزام شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قرار است امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی چند طرح حوزه حمل ونقل استان یزد به بهره برداری برسد. همچنین عملیات اجرایی 3765 واحد طرح ملی مسکن آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
قرار است امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی چند طرح حوزه حمل ونقل استان یزد به بهره برداری برسد. همچنین عملیات اجرایی 3765 واحد طرح ملی مسکن آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا-رییس شبکه بهداشت و درمان سلماس گفت: از زمان اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا تاکنون 2 هزار و 547 نفر از افراد، گروه های پرخطر و سالمندان در این شهرستان علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مسئول دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان اردبیل در بازدید از کارگاه چرم دوزی در اردبیل گفت: رشته تولید چرمی دست دوز از رشته های پرمتقاضی طرح مشاغل خانگی اردبیل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: 6 هزار نفر در طرح ملی تامین مسکن در استان ثبت نام کردند که تاکنون تقاضای هزار و 610 نفر از آنان تایید نهایی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مسئول دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان اردبیل گفت: طرح مشاغل خانگی از ظرفیت های مناسبی برخوردار است که می تواند باعث اشتغال زایی مناسبی در مناطق روستایی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
درحالی نماینده مجلس از معامله امتیاز طرح ملی مسکن به قیمت 200 میلیون تومان خبر داد که در برخی شهرهای جدید این امتیاز تا 300 میلیون خرید و فروش می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ در راستای طرح ملی واکسیناسیون، گروه سنی بالای 75 سال از امروز در قم واکسن کرونا دریافت می کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۱    
مظاهری از برگزاری طرح ملی کوثر رسالت با عنوان دومین دوره آموزشی هر مادر ایرانی یک مربی قرآنی در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این دوره آموزشی ویژه خواهران عضو کانون های فرهنگی هنری است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۶    
امام جمعه مردم محمد آباد یزد در تبیین طرح ملی محله همدل گفت: یکی از کارهای خوب شناسایی محور و مشکلات محلات است چراکه در محلات مشکلاتی قابل طرح است که از جنس فرهنگی و یا زیر ساخت های فرهنگی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به آغاز ثبت نام طرح ملی مهرواره محله همدل در استان گفت: تاکنون 150 محله متقاضی شرکت در این طرح ملی شده و ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
با هدف پاسداشت اهداف انقلاب اسلامی طرح ملی جریان سازی گفتمان انقلاب اسلامی درآذربایجان غربی اجرا میشود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ساکی از اتصال و اجرای 63 سایت تلفن همراه، از محل منابع طرح ملی USO وزارت ارتباطات و دسترسی بیش از 7300 خانوار به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این که نیمی از خانه های خالی در کشور متعلق به بانک هاست، گفت: امتیاز طرح ملی مسکن 200میلیون تومان معامله می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش از اجرای طرح ملی مسکن در این جزیره خبر داد و گفت: گرانی مسکن در جزیره کیش بر آینده منطقه تاثیر منفی دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل(پانا) - طرح ملی پیشگیری از تنبلی چشم (آمبلیوپی) ویژه کودکان 3 تا 6 سال در استان اردبیل آغاز شد به گزارش اداره کل بهزیستی اردبیل، بهزاد ستاری ،مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به فعالیت 87 پایگاه غربالگری از جمله در مراکز جامع سلامت ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر علوم: .. به گزارش راه مردم آنلاین ، منصور غلامی روز پنجشنبه در آیین افتتاح 188 طرح ملی دانشگاه ها و مراکز آموزشی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که با حضور مجازی رییس جمهوری برگزار شد، گفت: امروزه در اغلب حوزه ها و رشته های تخصصی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی خلخال گفت: از زمان اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا تاکنون 2 هزار نفر از افراد ، گروه های پرخطر و سالمندان در این شهرستان علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، محمدتقی نظرپور روز پنجشنبه در آیین افتتاح 188 طرح ملی دانشگاه ها و مراکز آموزشی وابسته به وزارت علوم که با حضور رییس جمهوری از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
علیزاده گفت: برای شرکت در طرح ملی انتخاب و معرفی روستای قرآنی ایران، 3 روستای برتر قرآنی استان کرمان معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
کرمان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از معرفی روستاهای برتر قرآنی این استان برای شرکت در طرح ملی انتخاب و معرفی روستای قرآنی ایران خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: بهره برداری از طرح های عمرانی، آموزشی، پژوهشی و رفاهی دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور و وزارت آموزش و پرورش با دستور رییس جمهوری آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مسئولان ارشد استان از کانون های برتر استانی که در سال 99 در طرح ملی ایران قوی شرکت کرده و رتبه شاخص کسب کردند تجلیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۵    
معاون آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به ارائه نتایج پایش دستگاه های عضو ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم، گفت: دستگاه ها فعالیت هایی داشته اند، اما اکثر اقدامات ابلاغی انجام نشده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور امام جمعه و استاندار یزد، کانون های برتر استان یزد در طرح ملی ایران قوی سال 99 تجلیل شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
راهنمای شرکت در بخش نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشکان متخصص سال 1400 طرح ملی کووید منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- درحالی که ثبت نام کنندگان طرح ملی مسکن در استان خراسان جنوبی از مشخص نبودن محل اجرای طرح و سوء مدیریت گلایه دارند، مسئولان اعلام می کنند اگر دستگاه های مرتبط همکاری کنند پروژه بسرعت آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- طرح ملی پیشگیری از تنبلی چشم (آمبلیوپی) ویژه کودکان 3 تا 6 سال روز چهارشنبه در آیینی با حضور جمعی از مسئولان استان اردبیل آغاز شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۷۷ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اقتصادی: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آشفتگی های عمیق در پایانه های مرزی و جذب سرمایه گذاران خارجی در بنادر، گفت: طرح ملی مسکن تحویل می شود، البته اگر مردم آورده خود را به موقع واریز کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از معرفی 3 روستای قرآنی منتخب از استان در راستای اجرای طرح ملی انتخاب روستای قرآنی ایران به دبیرخانه این طرح در کشور خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- خبرنگار کیهان: مدیرکل تامین اجتماعی همدان از بخشودگی جرایم کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی و اصناف از سوی این سازمان خبر داد و گفت: کارفرمایان می توانند برای بهره مندی از این طرح ملی نسبت به تسویه بدهی خود تا تیرماه اقدام کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۶    
این طرح ملی امروز با برق رسانی به روستای عشایری دوغ آباد از توابع بخش انابد با اعتبار بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان در شهرستان بردسکن خراسان رضوی آغاز شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
طرح دوره مهارتی و حرفه ای ICU کروناویروس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز توسط وزارت بهداشت تصویب شد و در قالب طرح ملی کووید در کشور ارائه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: خرید و فروش امتیاز واحدهای مسکن ملی غیرقانونی است و با خاطیان برخورد قانونی می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۰۹    
آذربایجانی گفت: رویداد ملی فهما و طرح ملی ایران قوی در واقع پله ای برای ارتقا فعالیت های مساجد و استفاده از ایده جوانان در مسجد است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک مسکن از واریزی 7113 میلیارد تومان توسط متقاضیان طرح ملی مسکن خبر داد و گفت: روند پرداخت وام واحدهای این طرح سرعت گرفته است. محمدحسن علمداری درباره جدیدترین آمار مربوط به طرح ملی مسکن اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا -سنندج- آفت جوانه خوار و برگ خوار بلوط از مهمترین عوامل تخریب طبیعی در جنگل های حوزه زاگرس از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی و طرح ملی صیانت از جنگل های زاگرس با استفاده از محلول بیولوژیک BT در جنگل های بلوط مریوان و شهرستان ها توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان درحال انجام است.