جمعه ۱۰ تیرساعت ۰۱:۱۱Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نانوایی»

ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش    
کرج - ایرنا - رییس بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان فردیس استان البرز با اشاره به هوشمند سازی بخشی از نانوایی این شهرستان اعلام کرد: طرح نظارت ویژه با هدف پیشگیری از تخلفات این صنف به اجرا درآمده است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
عرضه نان در نانوایی های این شهرستان با نصب کاتخوان هوشمند سازی شد.
کرج رسا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، رامین ربیعی روز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه هدف از طرح هوشمند سازی نانوایی ها این است که جلوی قاچاق آرد گرفته شود، افزود: در واقع به ازای هر خرید نان مابه التفاوت قیمت به صورت یارانه برای نانوایان واریز خواهد شد که این مهم جلوی تخلف در فروش و قاچاق آرد را می گیرد. ...
رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 19 واحد نانوایی در شهرستان شهرکرد پلمب شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندارآذربایجان شرقی و فرماندارویژه مراغه گفت: در راستای هوشمندسازی یارانه نان در مراغه از امروز نصب دستگاه کارتخوان هوشمند در 370 نانوایی این شهرستان آغاز شد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه نانوایان سنتی تهران در پاسخ به اینکه آیا قیمت نان برمبنای آرد یارانه ای تغییری نخواهد داشت، تاکید کرد: نرخ نان برای 1400 است و قرار بود که نرخ جدید به نانوایان ارائه شود، اما با این وجود با افزایش قیمت در این مقطع موافقت نشده است و نرخ های سال گذشته اعمال می شود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس اعلام کرد: به منظور پیشگیری از تخلفات ، بخش عمده نانوایی های این شهرستان به سیستم هوشمند مجهز شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره غله و خدمات بازرگانی بهبهان از اجرای طرح آزمایشی تجهیز نانوایی های بهبهان به دستگاه های کارت خوان هوشمند فروش نان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون 2 هزار و 164 دستگاه کارتخوان توسط بانک سپه در نانوایی های استان با هدف اجرای طرح هوشمندسازی فروش نان نصب و کد شاپرک برای هر واحد نانوایی به صورت مجزا صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تسریع روند نصب دستگاه های کارت خوان هوشمند در نانوایی های استان، گفت: سهم آرد نانوایی هایی که همکاری نمی کنند، باید قطع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۰    
طرح خرید نان با کارت های بانکی هوشمند در نانوایی های فیروزکوه اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۲۵    
دو واحد نانوایی متخلف به دلیل تعطیلی خودسرانه و عدم فعالیت در اراک پلمپ شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۱۱    
ایلام - ایرنا - معاون جهاد کشاورزی ایلام گفت: همه نانوایی های ایلام از ابتدای سال تاکنون پنج هزار و 430 مرتبه مورد بازرسی و گشت مشترک قرار گرفتند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۷    
سومین جلسه شورای آرد و نان شهرستان گمیشان به ریاست سقلی فرماندار گمیشان در دفتر فرماندار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری گمیشان در این جلسه سقلی ضمن تاکید مجدد و ادامه روند نظارت های جدی بر نحوه عملکرد نانوایی های سطح شهرستان با توجه به اهمیت امنیت غذایی و تامین نان مردم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: از 1301 نانوایی استان، 1200 نانوایی یعنی بیش از 92 درصد به کارت خوان های هوشمند مجهز شده اند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
طبق تحقیقات اولیه این کارخانه در پوشش تولید آرد نانوایی، سهمیه گندم خود را از دولت دریافت می کرد، ولی با سندسازی و استفاده از فاکتورها، بارنامه ها و رسیدهای جعلی اقدام به خارج نمودن گندم دولتی از شبکه مصرفی نانوایی می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۷:۳۰    
دو نانوایی متخلف در پیشوا پلمب شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان گفت: با اجرای طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد، تغییری در تقاضای مصرف کنندگان و قیمت نان ایجاد نمی شود و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. همچنین شفافیت در خریدوفروش آرد و نان، یکی از مزایای طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار تنگستان گفت: 78 نانوای فعال در حال ارائه خدمت به مردم در سطح شهرستان تنگستان هستند که 73 درصد این نانوایی ها آمادگی کامل جهت استفاده از کارت خوان را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارتخوان های طرح هوشمندسازی یارانه نان در نانوایی های سبزوار نصب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معرفی پرستار دانشگاه علوم پزشکی به عنوان سفیر مهربانی در حوزه کمک به کودکان بی سرپرست، نصب دستگاههای هوشمند کارت خوان در نانوایی های شهرستانهای کاشمر و نیشابور از عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی برای روز چهارشنبه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرقدس- ایرنا- فرماندار شهرقدس گفت: با توجه به تقاضای بسیاری از شهروندان برای تعیین ساعت کاری نانوایی های شهرستان باید شاخص های عملکرد در این حوزه را ارتقا دهیم.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۱:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق آمار غیررسمی نزدیک به یک میلیون بی شناسنامه در سراسر کشور زندگی می کنند و با اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان برای خرید قوت غالب خود می توانند دچار چالش شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۹    
اصفهان - شریف؛ معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی اصفهان گفت: هوشمند سازی یارانه نان در گام نخست، برای چهار هزار و 600 نانوایی در اصفهان اجرا می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۱۴    
طرح نصب دستگاه کارتخوان و فروش هوشمند نان در انواع نانوایی های کشور در 26 استان اجرایی شده است تا گامی دیگر در مسیر توزیع عادلانه یارانه ها و جلوگیری از قاچاق و فروش آرد خارج از شبکه توزیع برداشته شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۱۶    
در راستای اجرای طرح هدفمندی یارانه ها نخستین دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های کاشمر نصب شد تا این شهرستان با نصب کارتخوان ها خود را برای اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان آماده کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: نانوایی های متخلف در سطح استان بالغ بر 14 میلیارد ریال جریمه نقدی شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- شیوه جدید عرضه نان در استان سمنان از هفته جاری آغاز شده و نانوایی ها در سیستم جدید، کارتخوان الکترونیکی دارند که میزان عرضه نان را محاسبه و سهمیه را لحاظ خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۵    
معاون سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، نوعِ عمل آوریِ خمیر را دلیل کیفیتِ نامطلوبِ نان در یکی از نانوایی ها عنوان کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ حجت الاسلام ناصر صفری افلاکی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و افزایش بی رویۀ قیمت ها و در شرایطی که سفره مردم کوچکتر شده است، توجه به کیفیت نان می تواند مرهمی بر زخم دل مردم باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- رئیس اتاق اصناف تویسرکان گفت: به دلیل نبودن کارگر و شاطر نانوایی اکثر نانوایی های تویسرکان به مشکل برخورده اند و این اتفاقات باعث تعطیلی برخی از این نانوایی ها شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۲۸    
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / 30 سال زندگی مشقت بار/ مسمومیت کارگران نانوایی با گاز سمی/ چرخ گوشت، انگشتان دختربچه 2 ساله را بلعید/ دستگیری آدم ربا در کوه های اطراف شهر/ تیراندازی اشتباهی عروسی را به عزا تبدیل کرد!/ شلیک با کلاشنیکف به خاطر قدرتنمایی/ چاقوکشی زورگیران مشکی پوش در شهر ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۱۰    
انتشار گاز سمی در زیرزمین یک نانوایی سنگکی منجر به مسمومیت 6 کارگر شد. به گزارش ایران، سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره گفت: ساعت 23 ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۰:۳۵    
استاندار مازندران در بازدیدی سرزده از روند پخت نان، نحوه عرضه و ساعت کار نانوایی ها در شهرستان نوشهر، گفت: بازرسان به طور مستمر از نانوایی ها بازدید و درصورت مشاهده تخلف، بدون هیچ اغماضی برخورد شدید قانونی صورت گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۰:۳۰    
دو سوم نانوایی های شهرستان بروجرد به کارتخوان هوشمند مجهز شدند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح نصب دستگاه کارتخوان و فروش هوشمند نان در انواع نانوایی های کشور در 26 استان اجرایی شده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: اکنون وضعیت نانوایی های کرمانشاه از نظر فروش آرد و تعطیلی خودسرانه نسبت به قبل بهتر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: تاکنون در حوزه نانوایی ها واحدهای صنفی که منجر به اخذ تعهد شدند، 136 واحد بودند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
نقی زاده تاکید کرد: در واحدهای عرضه عمده و تحویل به بنکداران، برنج های طارم هاشمی و طارم محلی به قیمت کیلویی 115 هزار تومان، برنج فجر کیلویی 88 هزار تومان، برنج شیرودی کیلویی 70 هزار تومان ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
دستگاه های جدید که کار با آنها نیز چندان تفاوتی با کارتخوان های معمولی ندارد، با یک نرم افراز اندرویدی کار می کند و هدف از ساخت و طراحی آن این است که میزان دقیق فروش نان و حتی نوع نان در نانوایی به دقت ثبت و رصد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار بیله سوار گفت: در شهرستان بیله سوار 135 نانوایی وجود دارد که 60 مورد آن ها به کارت خوان های هوشمند مجهز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر بازرسی ونظارت بر بازار سازمان جهادکشاورزی استان سمنان گفت: تجهیز 379 نانوایی، رفع ایراد 21 واحد و تامین 300 دستگاه کارتخوان جدید تاکنون برای اجرای طرح فروش هوشمند نان انجام شد.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۳    
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی از تشدید نظارت در نانوایی های استان به جهت جلوگیری از صف های نامتعارف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تعزیرات حکومتی مریوان از پلمپ 2 واحد نانوایی و سه مغازه میوه فروشی متخلف در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی بانک های استان زنجان گفت:شماره تلفن هایی برای پشتیبانی ازدستگاه های کارتخوان هوشمندتعریف شده و دراختیار نانواهاقرارگرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان با بیان اینکه کارخانه های آرد تولید متنوعی دارند گفت: فعلا شرایط برای مجزا کردن سهمیه هر شهرستان نیست و نانوایی ها باید آرد خود را از شهرستان های مختلف تهیه کنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۸    
فرماندار گالیکش در کارگروه آرد و نان شهرستان گفت: در اجرای دستورالعمل استانی مبنی بر تجهیز خبازی های استان به دستگاه کارتخوان، با تلاش کارگروه آرد و نان شهرستان و همکاری بانک سپه، این مهم در بیش از 93درصد نانوایی های سطح شهرستان انجام شده است و ظرف چند روز آینده این روند بطور صد درصد محقق خواهد شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از اتمام نصب دستگاه های کارت خوان هوشمند در نانوایی های استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: با هدف کنترل و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی امسال بیش از 115 هزار و 112 مورد بازدید از واحدهای صنفی و نانوایی های سطح استان انجام شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، جواد قناعت شامگاه جمعه در این بازدید تامین یک میلیارد تومان اعتبار برای ساخت مسجد امام حسن عسکری (ع) منطقه 9 دی مهرشهر را وعده داد. پیگیری برای رسیدگی به مسایل بهداشت و درمان منطقه و ایجاد نانوایی از دیگر وعده های استاندار خراسان جنوبی در جمع مردم منطقه 9 دی مهرشهر [...]