یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۱:۵۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اقتصادی کوثر»

ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ناصرفخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به نیابت از دکتر قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با سفر به شهرستان کم برخوردار نورآبادممسنی استان فارس با اعلام پیام دکتر قاضی زاده هاشمی، با خانواده های دو شهید عالی مقام امنیت شجاعیان و خوشنام و سه خانواده شهید دیگر دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۷    
فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و نماینده دکتر قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان فارس به همراه ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با 5 خانواده شهید شهرستان ممسنی دیدار و گفتگوکرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت هلدینگ سازمان اقتصادی کوثر گفت: پس از دستور رئیس جمهور مبنی بر احیاء کارخانه آرد و نشاسته و دکستروز یاسوج به چرخه تولید، احیاء این کارخانه به سرعت در حال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل هلدینگ شرکت سرمایه گذاری کشاورزی سازمان اقتصادی کوثر گفت:کارخانه آرد و نشاسته یاسوج که در حال حاضر با ظرفیت 56 درصد فعالیت دارد تا دو ماه آینده به ظرفیت 100 درصدی می رسد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر از احیاء شش شرکت زیان ده تا سودآوری 2,000 میلیارد ریالی این شرکت ها در سال مالی 1401 خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سازمان اقتصادی کوثر با حضور موثر در نمایشگاه 4 روزه روایت خدمت در هفته دولت با استقبال مسئولان ارشد از جمله رییس جمهور و اعضای هیأت دولت روبرو شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۹    
فاش نیوز - آنقدر برایشان فروشگاه با شرایط ویژه ایجاد کرده اند که نمی دانند از کدام یک خرید کنند. ابتدا فروشگاه شاهد برای آنان ایجاد کردند؛ سپس فروشگاه 15 خرداد، بعد از آن کارت حکمت تحویلشان دادند که هر چه می خواهند بخرند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: کارت اعتباری مشترکی میان سازمان های اتکا و کوثر تعریف شده که به صورت ماهانه شارژ و بزودی بین ایثارگران توزیع می شود.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۱۱    
ناصر فخاری، مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به مناسبت هفته دولت و با حضور در پایگاه خبری حیات به سوالات خبرنگار حیات پاسخ داد. حیات
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی، مدیران و کارکنان سازمان اقتصادی کوثر را به ادامه تلاش ها در مسیر نیل به خودکفایی فراخواند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در حاشیه نمایشگاه روایت خدمت در جمع خبرنگاران گفت: با اینکه مدیریت سازمانی اقتصادی با ماست اما سازمانی کاملاً استراتژیک و راهبردی است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی با حضور در غرفه سازمان اقتصادی کوثر ، سازمان کوثر را بازوی مهم اقتصادی بنیاد شهید برشمرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دکتر غلامحسین اسماعیلی، رئیس دفتر رئیس جمهوری ایران پس از افتتاح نمایشگاه روایت خدمت به مناسبت هفته دولت، با دیدار از غرفه سازمان اقتصادی کوثر گفت: از میزان توفیقات سازمان اقتصادی کوثر بخصوص در حوزه های مولدسازی، خودکفایی و نوآوری اطلاع دارم.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان های اتکا و کوثر، تقویت و همکاری در حوزه های تجاری، سرمایه گذاری، خدماتی،پشتیبانی و انتقال دانش در دستور کار قرار گرفت. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان های اتکا و کوثر، تقویت و همکاری در حوزه های تجاری، سرمایه گذاری، خدماتی،پشتیبانی و انتقال دانش در دستور کار قرار گرفت. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۱    
یاشار سلطانی: می توانی نام ⁧#شهید⁩ را یدک بکشی و به نان و نوا برسی. ولو با یک سایت خبری! داوود حسین زاده مدیر مسئول سایت شهیدنیوز طی سال های 93 تا 96 نزدیک 1 میلیارد تومان (دلار 3 هزار تومانی) با سازمان اقتصادی کوثر که زیر مجموعه #بنیاد_شهید⁩ است، قرداد داشت.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک دی و سازمان اقتصادی کوثر به منظور توسعه سطح همکاری های مشترک، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان سازمان اقتصادی کوثر و بانک دی به امضای ناصر فخاری و علیرضا قیطاسی رسید.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۴    
این سوال برای فعالان بازار سرمایه مطرح شده است که آیا سرانجام سازمان بورس ترمز قانون شکنی بنیاد شهید و سازمان اقتصادی کوثر را می کشد؟
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین سازمان اقتصادی کوثر و بانک دی صبح امروز با حضور ناصر فخاری مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر و علیرضا قیطاسی مدیرعامل بانک دی منعقد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۹    
مدیران بانک دی و سازمان اقتصادی کوثر و به منظور ایجاد هم افزایی بیشتر در فعالیت های اقتصادی و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر ( زیر مجموعه سازمان اقتصادی کوثر) گفت: اولین محموله صادراتی این شرکت در انتظار تایید بانک مرکزی و تخصیص ارز است؛ در بخش بازرگانی داخلی هم از شرکت های زیر مجموعه سازمان اقتصادی کوثر به سمت شرکت های خارج از این سازمان و در کل کشور گام برداشته ایم و در صدد مشتری یابی و ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۳:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در اطلاعیه سازمان اقتصادی کوثر آمده است: سفر پر خیر و برکت دولت مردمی آیت الله رئیسی به سر منزل استان محروم و ولایت مدار کهگیلویه و بویراحمد رسید ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس جمهور در خصوص احیای کارخانه آرد یاسوج تذکر داد و گفت: سازمان اقتصادی کوثر حداکثر ظرف دو ماه آینده نسبت به راه اندازی این کارخانه اقدام کند در غیر اینصورت به سازمان دیگری واگذار می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در صفحه توئیتر خود از اخطار رئیس جمهور به سازمان اقتصادی کوثر، خبر داد و نوشت: اخطار آیت الله رییسی به سازمان اقتصادی کوثر: حداکثر ظرف مدت دو ماه سازمان اقتصادی کوثر کارخانه آرد یاسوج را احیاء کند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۸    
حجت الاسلام رئیسی از سازمان اقتصادی کوثر خواست حداکثر ظرف دو ماه کارخانه آرد یاسوج را راه اندازی کند و گفت: در صورتی که این کارخانه در این بازه زمانی راه اندازی نشود، به سازمان دیگری واگذار خواهد شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آیین افتتاح واحدهای تولیدی راکد کارخانه قند یاسوج به فروش کارخانه آرد یاسوج نیز واکنش نشان داد که با تشویق و هیاهوی کارگران مواجه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: در وزارت جهاد کشاورزی تصمیم گیری شده که 10 تا 15 درصد ذخایر استراتژیک مرغ کشور از نژاد آرین باشد و این سازمان 150 هزار تن مرغ آرین برای ذخایر استراتژیک کشور تولید خواهد کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معین کوثر در کارنامه سازمان اقتصادی کوثر اغلب در اوائل با کارویژه مولدسازی اموال و دارایی های راکد به گوش می رسید این روزها کم و بیش به همراه ماموریت رفاه آفرینی نیز در گفته ها به میان می آید تا چرخه خدمت بر مدار اقتصاد رهنما در پیشران سازمان تکامل
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۰:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
با حضور دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و دکترجواد حسین زاده، رئیس مرکز آمار ایران، تفاهمنامه ای دوجانبه با موضوع همکاری های گوناگون در زمینه تبادل اطلاعات و داده های آماری منعقد و امضاء شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه وجود آمار و اطلاعات شفاف در بخش کشاورزی می تواند منجر به بهبود امنیت غذایی کشور شود، گفت: سیاست گذاری در کشور نیازمند آمار و اطلاعات شفاف است و بدون آن نمی توان مدیریت درستی داشت.
حیات   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۸:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
آیین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان اقتصادی کوثر و مرکز آمار ایران، ظهر امروز دوشنبه 19 تیر 1402 در سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد حیات
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: مرکز آمار ایران اطلاعات با ارزشی در حوزه های مختلف دارد که می توانیم برای افزایش تولیدات کشاورزی و ثبات بازار از آن ها استفاده کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر گفت:برخی کالاها در بخش های مختلف به صورت ریالی در کشور تولید اما به صورت دلاری به دست مردم می رسد که با شفاف سازی و آمار و اطلاعات دقیق می توان جلوی آن را گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
امروز تفاهم نامه همکاری سازمان اقتصادی کوثر و مرکز آمار ایران امضا شد، قرار است مرکز آمار اطلاعات مهم بخش های کشاورزی، صنعت، مسکن و غیره را در اختیار سازمان اقتصادی کوثر قرار دهد تا این سازمان مدیریت دقیق تری در برنامه های تولید، بازار و پیش بینی از وضعیت آینده داشته باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری بین سازمان اقتصادی کوثر و مرکز آمار ایران منعقد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اقتصادی کوثر گفت: ثمره این اتفاق ان شاءالله در سفره مردم احساس شود و بتوانیم تصمیمات درستی که نیازمند داده های درست است، بگیریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه برخی تصمیمات نادرست و برخی مشکلات به دلیل نبود شفافیت و آمار و اطلاعات درست است، گفت: چرا در کشورمان برخی محصولاتشان را ریالی تولید می کنند اما به مردم آن را دلاری و بر اساس فوب خلیج فارس و بورس لندن می فروشند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فخاری در آیین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان اقتصادی کوثر و مرکز آمار ایران:
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۹    
سرویس اقتصادی، انصاف نیوز: با انتشار اطلاعیه عرضه اولیه کتوسعه امروز سهام شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر (نماد کتوسعه) در بازار بورس تهران به سرمایه گذاران و سهام داران خرد عرضه می شود. ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
م دیرعامل گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر از استمرار روند صعودی ارزش سهام شرکت های بورسی این هلدینگ خبر داد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر از خروج این سازمان از 2 پروژه زیان ده برج های دوقلوی کیو خرم آباد و مجتمع تجاری یاسوج به نفع مردم و جامعه ایثارگری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۱    
سازمان اقتصادی کوثر 2 پروژه مهم در خرم آباد و یاسوج را به نفع مردم تعیین تکلیف کرده،و قرار است درآمدهای حاصل از مولدسازی این پروژه ها در طرح های همان استان هزینه شود.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۸:۰۳    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: کهگیلویه و بویراحمد بیش از 1600 شهید در راه وطن داشته است. از نظر تعداد شهدا به نسبت جمعیت این استان در رتبه های نخست ایران است. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۲۱:۱۰    
ناصر فخاری، مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در بازدید از نمایشگاه آبادیران گفت: توسعه فناوری حوزه دام و طیور در مناطق محروم به واسطه این نمایشگاه افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در روزگاری که بخش مهمی از مدیریت سازمان اقتصادی کوثر در دست بعضی فرزندان کهگیلویه و بویراحمد بود از جمله مهندس پناه به عنوان معاون آن مجموعه، جلسات زیادی برگزار شد، استانداران متعددی هم در جلسات تصمیم گیری حاضر بودند اما سوال این است؛ کدام یک از آن تصمیمات به نتیجه رسید؟.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۹:۵۶    
مدیر عامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر گفت: سال گذشته مولدسازی اموال و املاک سازمان اقتصادی کوثر را آغاز کردیم که بر همین اساس 1500 میلیارد تومان ارزش افزوده برای بنیاد شهید به منظور خدمت به جامعه هدف ایجاد کرده و سال گذشته هم 1700 میلیارد تومان به حساب بنیاد شهید واریز کردیم.