جمعه ۰۸ بهمنساعت ۱۱:۳۰Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه گذار»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی بر حمایت از سرمایه گذار و سرمایه گذاری تاکید کرد و گفت: مسئولان شهرستان باید برای حمایت صفر تا صد از سرمایه گذاران آماده باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - در نشست هم اندیشی آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران با شخصیت های اقتصادی روس، 60 فعال و سرمایه گذار مطرح روسیه از رئیس گازپروم نفت این کشور تا روسا و مدیران عامل شرکت ها و اتحادیه های بزرگ صنعتی و کشاورزی روسیه حضور داشتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
روح اله حاتمی: جیمز هوارد مارشال دوم بازرگان، وکیل و دولتمرد میلیاردر آمریکایی بود که در زمینه صنایع نفتی سرمایه گذاری می کرد و توانست 16 درصد از سهام صنایع کوک را در اختیار بگیرد. وی 24 ژانویه 1905 در جرمن تاون پنسیلوانیا به دنیا آمد و در 1926 از کالج هاورفورد فارغ التحصیل شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: موافقت نامه تاسیس منطقه نمونه گردشگری مخملکوه صادر و بر اساس طرح بهره وری و احاله مدیریت اداره کل منابع طبیعی به مدت 15 سال به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- یگانه فرد، رئیس اتاق بازرگانی زنجان بر لزوم توسعه تجارت و جذب سرمایه گذار در استان تاکید کرد و گفت: در حال حاضر 50 درصد مراودات اقتصادی استان با کشور ترکیه است.
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد، حدود 64 درصد شرکت نساجی مازندران در زمان واگذاری سهام آن به سرمایه گذار خارجی، به شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و شرکت مدیریت سرمایه گذاری بانک ملی ایران ( مؤسسه همیاری کوثر ) تعلق داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد، حدود 64 درصد شرکت نساجی مازندران در زمان واگذاری سهام آن به سرمایه گذار خارجی، به شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و شرکت مدیریت سرمایه گذاری بانک ملی ایران ( مؤسسه همیاری کوثر ) تعلق داشته است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از معاونت سیما؛ مسابقه تلویزیونی کارویا که به همت استودیو نوبین و توسط سازمان اوج تولید شده، با محوریت ارائه های کوتاه توانسته است تا پایان برنامه چهاردهم بیش از هزار سرمایه گذار را برای سرمایه گذاری بر روی طرح های برتر راه یافته به سکوهای تامین مالی جمعی جذب کند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سید احسان اصنافی گفت: پروژه شیراز مال به صورت مشارکتی توسط بخش خصوصی با شهرداری احداث شد و کاری ارزشمند و نشان دهنده احساس مسئولیت و تلاش شریک سرمایه گذار است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۹    
ایسنا/زنجان رایزن بازرگانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در هندوستان گفت: برای توسعه صادرات و تجارت، منتظر آمدن سرمایه گذار خارجی نباشید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: همچنان فرهنگ ارج نهادن به ثروت و احترام به سرمایه گذار در جامعه ی ما نهادینه نشده است و در این عرصه اگر انتزاعی رفتار کنیم نتیجه نخواهیم گرفت.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مجید عشقی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار چندی پیش به ضرورت راه اندازی صندوق بازارگردانی اختصاصی برای سهام عدالت اشاره کرده بود. با توجه به اهمیت این موضوع به منظور تحقق حکمرانی بازار سرمایه و حفظ حقوق منصفانه و شفاف تمام سرمایه گذاران به خصوص سهامداران سهام عدالت و سایر شرکت های سرمایه ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۱    
شما به عنوان سرمایه گذار با هر میزان سرمایه می توانید در بورس سرمایه گذاری کنید. اما قانونی که در سال های اخیر از طرف سازمان بورس تصویب شد، حداقل مبلغ برای خرید سهام و سفارش در سامانه های آنلاین، پانصد هزار تومان در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت فناور در حوزه ICT با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری بخش خصوصی و جذب سرمایه گذارهای خارجی در صنعت ICT، گفت: جذب سرمایه گذار خارجی، آوردن دانش فنی به کشور است، نه واردات صِرف که همیشه ما را وابسته می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۳    
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی از ورود سرمایه گذار بخش خصوصی به راه اندازی شعبه پژوهشکده معتمد سرطان پستان جهاددانشگاهی در استان مرکزی خبر داد.
تیک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
متاسفانه همه توجهات درباره برجام متمرکز بر رفع تحریم نفت و دستیابی به ارزهای حاصل از فروش آن است، در حالی که برجام چیزی فراتر از آن بود. هنگامی که برجام تصویب شد، سیل آمدن نمایندگان صنعتی، تجاری و.. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مجید محمدپور فعال صنعت نفت و گاز ایران بیشترین حجم از منابع هیدروکربوری را در بین تمامی کشورهای دنیا دارد و بهره گیری از این پتانسیل، نیازمند همراهی شرکت های سازنده تجهیزات نفتی است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۸    
بیژن زمانی فعال استارت آپ چالش های جذب سرمایه برای اکوسیستم استارت آپی ایران، چه از طریق جذب سرمایه و چه از طریق عرضه اولیه سهام آنها در بورس مورد بحث کارشناسان این حوزه بوده است ...
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: شهرک صنعتی ایلام با توجه به نزدیکی به شرکت پتروشیمی و پالایشگاه گاز بهترین مکان برای توسعه صنایع پایین دستی است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، نورالله اسعدی ظهر امروز سه شنبه در نشست بررسی چالش ها و مشکلات سرمایه گذاران حوزه بندری اظهار کرد: رونق اقتصادی به عنوان هدف اساسی و مشترک بندر خرمشهر با بخش های خصوصی و سرمایه گذاران است و سرمایه گذاران مرتبط با اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در این مسیر گام های استواری ...
مدیر گروه بازارها و ابزارهای مالی مرکز پژوهش سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: امیدواریم از طریق بازار کریپتوها، مرزهای بازار سرمایه به خارج از کشور توسعه یابد و با ایجاد ابزارهای مالی جدید، تنوع بیشتری در پرتفوی سرمایه گذاران به وجود آید.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۴۹ سایت دیگر  
روال برگزاری مجامع در دو شرکت ایران خودرو و سایپا قانونی بوده، ما تاکید داریم که نباید دولت به عنوان سرمایه گذار در این شرکت ها باشد؛ به همین خاطر می خواهیم سهام دولت را بلوکی واگذار کنیم؛ ان شاءالله این کار در اسرع وقت انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- بعد از 9 سال روند اجرای طرح نیمه تمام آزاد راه ارومیه – تبریز با ورود سرمایه گذار جدید وارد فاز جدیدی شده است و پیش بینی می شود عملیات اجرایی این طرح مهم از سرگرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان شهردار اسدآباد با بیان اینکه بافت روستای ملحمدره بسیار خوبی برای احداث تله کابین دارد، گفت: با نهایی شدن طرح جامع شهر اسدآباد احداث تله کابین در این منطقه با کمک سرمایه گذار بخش خصوصی امکان پذیر خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر گروه بازار ها و ابزار های مالی مرکز پژوهش بورس گفت: با ایجاد پل ارتباطی بین بازار کریپتو (رمزدارایی یا رمز ارز) و بازار سرمایه، به سرمایه گذار خارجی این امکان داده می شود تا با انواع کریپتو های بین المللی، از طریق توکن با پشتوانه دارایی، در بازار سرمایه سرمایه گذاری کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۸    
عضو شورای اسلامی شهر شاندرمن با برشمردن موقعیت های ویژه گردشگری این شهر، گفت: شاندرمن برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی کاملا آماده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
خلیلی با اشاره به معضل سرمایه در گردش شرکت فولاد و همچنین عدم پایبندی به تعهدات سرمایه گذار در شرکت نئوپان که موجب شده است هر دو واحد در توقیف بانک ملی درآیند، تصریح کرد: هم اکنون این واحدها در اختیار شرکت سرمایه گذاری بانک و با حداقل ظرفیت مشغول به کار هستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۴    
سرمایه گذاران فرشته به دنبال رسیدن به اهداف سرمایه گذاری خود در پروسه ای 3 تا 8 ساله اند. درنتیجه از همان ابتدا موقعیت کسب و کار شما را می سنجند تا ببینند شرکت تان می تواند به اهدافش برسد یا نه.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و شورای هماهنگی فعالان اقتصادی مناطق آزاد قانون مالیات برارزش افزوده را نوعی تیرخلاص برای مناطق آزاد دانست و گفت: قرار بود که مناطق آزاد حلقه واسط بین اقتصاد ملی و بین المللی باشد ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سرمایه گذار خارجی وقتی می بیند در ایران دولت به قیمت خودرو ورود می کند، برای حضور در خودروسازی کشور دچار تردید می شود، چون نمی خواهد سرمایه اش را در معرض چنین سیاست های مخربی قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: ما باید یار و مددکار بخش خصوصی باشیم و مشکلات آن ها را برطرف کنیم تا سرمایه گذاران دغدغه ای جز تولید و صادرات نداشته باشند.
معدن24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معدن24: برنده مزایده معدن مس جانجا سیستان و بلوچستان، کنسرسیوم به رهبری شرکت توسعه معادن و فلزات است بهره این معدن از سوی ایمیدرو در قالب یک قرارداد بلندمدت به این کنسرسیوم فوق واگذار و سرمایه گذار متعهد به احداث یک واحد کنسانتره مس به ظرفیت حداقل 130 هزار تنی و بهره برداری از آن خواهد بود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، عزت الله طیبی- مدیرعامل سبدگردان کاریزما در نشست خبری یک دیدار، یک عرضه ویژه پذیره نویسی صندوق در صندوق صنم کاریزما (اولین صندوق در صندوق قابل معامله بازار سرمایه) با اشاره به اینکه صنم اولین صندوق در صندوق قابل معامله بازار سرمایه است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری خرم آباد از احیای "شهربازی کودک" و واگذاری آن به یک سرمایه گذار طی هفته های آتی خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا آینده- مدیر موسسه مطالعات بین المللی چشم انداز ابرار نوین و کارشناس دیپلماسی عمومی و مسائل بین الملل درباره چالش های مهم ایران در آینده می گوید: مهمترین چالش ما در بحث های سیاسی و اقتصادی و امنیتی بحث رفع تحریم ها است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شواری اسلامی شهر اهواز گفت: طی چند سال گذشته میزان کرایه ماهیانه ای که باید به شهرداری توسط سرمایه گذار پرداخت شود، افزایش نداشته است؛ به گونه ای که همچنان با نرخ چهار سال پیش هنوز پرداخت می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۲:۰۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست هم اندیشی با روسای خانه های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور گفت: بیش از 30 درصد واحدهای صنعتی راکد و نیمه تعطیل به دلیل عدم صلاحیت مدیر یا سرمایه گذار به این وضعیت درآمده اند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، در یادداشت امیرحسام اسحاقی آمده است: جذب سرمایه گذار مستقیم خارجی در هر کشور تابع زنجیره ای از عوامل اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی همچون هزینه تولید، میزان و قیمت مواد اولیه، نقش آفرینی دولت و بخش خصوصی، ریسک سرمایه گذاری، آزادی اقتصادی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: برای ایجاد اشتغال در استان، برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذار و حضور بخش خصوصی در حوزه تولید ضروری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۵    
عباسی بابیان اینکه 52 مجوز بی نام در گیلان جهت سرمایه گذاری در گیلان صادر شده است گفت: معطلی سرمایه گذار در ادارات بخشیده نخواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۵    
خرمشهر- موسی پور، رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر گفت: منطقه آزاد اروند جزو اولویت های سرمایه گذاری قطر در بخش بنادر است و بنادر آبادان و خرمشهر می توانند حامی سرمایه گذار باشند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش بازرگانی مهر به نقل از روابط عمومی اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران، طبق مصوبه هیئت مدیره این اتحادیه، از ابتدای بهمن ماه سال جاری سرمایه گذارانی که در پروژه های تحت نظارت این اتحادیه مشارکت نمایند، تا 55 درصد تخفیف در مدل های تعریف شده تعلق خواهد گرفت. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مرادیان نماینده قائم شهر گفت : سال 88 این کارخانه توسط بانک ملی واگذار شد و قرار بود سرمایه گذاری 130 میلیون یورویی با 2 هزار شغل در مرحله اول تا سال 90 انجام شود. 13 سال از آن زمان می گذرد اما نه از 130 میلیون یورو ، خبری است و نه از 2 هزار شغل. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به پای کار آمدن سرمایه گذار جدید پروژه آزادراه ارومیه-تبریز گفت: موافقت اولیه با سرمایه گذار انجام گرفته است.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان با تاکید بر نیاز این استان به اجرای طرح های بزرگ و تکمیل پروژه های نیمه تمام تاکید کرد که این استان از حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی استقبال می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: طرح حمایت از کارخانجات بسیار انقلابی است و نیت طراحان عدم تعطیلی خطوط تولیدی کارگاه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس در مخالفت با طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی گفت: ممانعت از بازداشت سرمایه گذار واحدهای تولیدی و کارخانه دار استقلال قاضی را زیر سوال می برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس در مخالفت با طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی گفت: در این طرح، پیش بینی نشده که اگر فردی به دروغ خود را مولد عنوان می کند آیا می توانیم آن را پیگرد قضایی کنیم یا نه؟
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال جنایت جدید ائتلاف سعودی در یمن و به خاک و خون کشیدن صدها نفر در زندان صعده این کشور، سخنگوی نیروهای مسلح یمن به شرکت های سرمایه گذار خارجی توصیه کرد خاک امارات را هر چه سریعتر ترک کنند چرا که دیگر این کشور کوچک برای آنها امن نخواهد بود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۳:۴۰    
سنگ اندازی جلوی پای سرمایه گذار کارخانه سیمان مارگون چرخه تولید را در این کارخانه با مشکل مواجه کرده است. مسئولان کهگیلویه و بویراحمد چاره اندیشی کنند.