جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۱۷Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال پایدار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۱    
شرکت سیمیدکو صد میلیارد ریال به توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی شهرستان خواف اختصاص داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۷    
در طرح تسهیلات اشتغال پایدار روستایی که با هدف اشتغالزایی در مناطق روستایی تدوین شده است 81 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شریعتی نیا گفت: اشتغال پایدار یکی از نیازهای اساسی جوانان بوده و فراهم کردن بستر مناسب جهت دسترسی به آن یکی از وظایف اساسی دولت ها و خانواده ها محسوب می شود، بنابراین باید به وضعیت اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران توجه ویژه داشت.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۹    
مدیرکل زندان های یزد با حضور در دفتر انجمن حمایت زندانیان یزد با مدیرعامل این انجمن دیدار و گفتگو نمود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
توسعه آب بندان ها در مناطق شمالی کشور می تواند نقش بسزایی در اشتغال پایدار و افزایش تولید محصولات کشاورزی و آبزی داشته باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یداله مالمیر روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همگان از سابقه تاریخی و درخشان صنایع نساجی، پوشاک و محصولات چرمی کشور در تولید و صادرات و نقش آفرینی در ایجاد اشتغال پایدار و فراگیر مطلع هستند، اما متاسفانه طی 2 دهه گذشته این صنایع مورد کم توجهی و بی مهری دولتمردان قرار گرفته است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اکبر انبارته روز سه شنبه در جلسه کار و اشتغال شهرستان هشترود گفت: تسهیلات پرداخت شده در قالب اشتغال پایدار روستایی و عشایری، اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی بوده و در این راستا برای 489 نفر اشتغالزایی ایجاد شده است. وی با بیان اینکه شهرستان هشترود در جذب [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس کل دادگستری گلستان گفت که این نهاد قضایی در راستای سیاست های ابلاغی حوزه اقتصاد مقاومتی و به منظور کمک به بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی مردم و نیز ایجاد اشتغال پایدار یا تثبیت شغل های موجود، موانع پیش روی واحدهای تولیدی استان را بر می دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
خط تولید نخ پنبه ای پلی استر با ظرفیت تولید 1000 تن با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در استان یزد افتتاح شد. این کارخانه با هدف تکمیل زنجیره تولید نخ پنبه و همچنین تأمین نیاز داخلی راه اندازی شده و تاکنون توانسته با سرمایه گذاری 44 میلیارد تومان برای بیش از 60 نفر به طور مستقیم و 120 نفر ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۵    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان همدان گفت: مهم ترین انتظار کارگران از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تامین امنیت شغلی، معیشت، اشتغال پایدار بالا بردن دستمزدها نسبت به تورم حاکم برجامعه است.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از شرکت انرژی سپهر، محمدعلی کریمیان افزود: این قرارداد که همسو با منویات مقام معظم رهبری و سیاست های کلان ملی انجام شده شامل ساخت بیش از 2 هزار تن سازه فلزی از جمله استراکچر و گریتینگ است که قسمت قابل توجهی از پیشرفت پروژه را به دنبال خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: این شهرستان ظرفیت مناسبی در بخش مشاغل خانگی دارد که با برندسازی این تولیدات بسترهای کارآفرینی و اشتغال پایدار فراهم می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده پنج شهرستان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی نسبت به گسترش طرح های اشتغال پایدار به صورت تضمینی بین مددجویان و خانواده های محروم استان تأکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: ایجاد اشتغال وحمایت از اشتغال پایدار از اولویت های این اداره می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: اکنون واحدهای خوبی در شهرک صنعتی دماوند2 آماده افتتاح است که اگر مشکلات زیرساختی همچون برق شهرک مرتفع شود، در آینده ای نزدیک با بهره برداری تمام طرح ها، اشتغال پایدار برای 7 هزار نفر فراهم خواهد شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت گفت: اجرای طرح توسعه این شرکت موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، محمود ارباب زاده در جریان بازدید فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از شرکت فولاد سفیددشت اظهار کرد: گذر از افزایش تولید در شش ماه نخست امسال نسبت به سال گذشته ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۴    
شاهرود_نماینده شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بر سرمایه گذاری شرکت سهامی سیمان سیتا در شرق استان سمنان و ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایرنا ، ارژنگ عزیزی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری خلخال اعلام کرد: از آغاز اجرای طرح ایجاد اشتغال پایدار روستایی در استان اردبیل 311 میلیارد ریال به متقاضیان و مجریان طرح های اشتغال زا پرداخت شده و خلخال از لحاط ایجاد مشاغل پایدار روستایی رتبه چهارم را در بین شهرستانهای ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس بدنبال مردمی کردن اقتصاد جامعه است گفت: با ساز و کار جدید به دنبال رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان تحصیل کرده و ایده پرداز هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی: با ساز و کار جدید به دنبال رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان هستیم
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا - سرپرست فرمانداری پلدشت گفت: بنیاد برکت در 2 سال گذشته بالغ بر 190 میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال پایدار روستاییان این شهرستان پرداخت شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۵    
کمیته اشتغال بهزیستی شهرستان فردیس روز چهارشنبه مورخ 24 شهریور ماه به منظور بررسی تسهیلات اشتغالزایی مددجویان، شرکت مددجویان در کلاس های حرفه آموزی (دوره های کسب و کار)، کلاس های آموزشی مهارت و ایجاد انگیزه و تشویق مددجویان و معلولین تحت پوشش در راستای توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۲    
مشهد معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی از اشتغال پایدار 180 مددجو طی سه سال گذشته در مشهد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی گفت: 180 مددجو به همت مؤسسات غیر دولتی طی سه سال گذشته با صرف 2 میلیارد تومان هزینه مشغول به کار شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۸    
گرگان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: اکنون موقوفه های مستعد سرمایه گذاری این استان با هدف افزایش ارزش افزوده و ایجاد اشتغال پایدار برای اجرای طرح های گردشگری، تفریحی، تجاری و کشاورزی، به بخش خصوصی واگذار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- صحرایی، استاد دانشگاه تبریز و نخبه کشوری بر ضرورت حمایت از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان نقش ویژه ای دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: برای رونق معیشت روستاییان و ایجاد اشتغال پایدار بیش از 673 میلیارد تومان تسهیلات به طرح های اقتصادی روستایی و عشایری استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مشکل اشتغال در جامعه و بیکاری جوانان به ویژه دانش آموختگان، نداشتن مهارت یا ضعف مهارتی است که دستیابی به اشتغال پایدار را سخت می کند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه سفر دو روزه خود به آذربایجان غربی و در بازدید از شرکت مارال صنعت- یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کشنده های کشور – تعامل و همکاری بانک توسعه تعاون با واحدهای صنعتی فعال برای تداوم تولید و پیشرفت را از برنامه های این بانک عنوان کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست مطرح کرد: معاون وزیر ارتباطات ، پست را بستری در توسعه اشتغال پایدار برشمرد و گفت : استفاده از شبکه توزیع مویرگی پست در همکاری با کسب و کارهای نوین حائز اهمیت است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۱    
ایسنا/همدان فرماندار ملایر با تأکید بر اینکه باید به سمت توسعه تعاونی ها و استفاده از خرد جمعی برای ارائه خدمات بهتر به مردم و ایجاد اشتغال پایدار حرکت کنیم، گفت: نتیجه زحمات شرکت های تعاونی، سربلندی شهرستان است و ضمن حمایت همه جانبه از تعاونی ها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی مهریز از اختصاص 17 میلیارد تومان بودجه برای ایجاد اشتغال پایدار روستایی در شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: منطقه آزاد تجاری قصرشیرین ظرفیت بسیار خوبی برای صادرات و رونق اقتصادی و کمک به توسعه هرچه بیشتر شهرستان مرزی قصرشیرین است که می تواند منجر به ایجاد اشتغال پایدار شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۲    
کرج - ایرنا - تسریع در اشتغال زایی پایدار با اولویت بستر سازی در ایجاد مشاغل خانگی و زود بازده برای زنان و مردان سرپرست خانوار و افراد بی بضاعت و کم بضاعت نظرآباد در دستور کار مشترک مرکز آموزش فنی و حرفه ای و ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۱    
با ایجاد 1500 فرصت شغلی پایدار در سایه تشکیل تعاونی ها وصندوق قرض الحسنه شعار سال و اقتصاد مقاومتی عملی خواهد شد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
پست بانک ایران در سال 1397 مبلغ 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و کم برخوردار پرداخت کرده بود که این میزان در پایان مرداد ماه سال جاری به 21/8 هزار میلیارد ریال افزایش یافته و برای 43 هزار نفر فرصت شغلی در این مناطق فراهم کرده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان با اشاره به کارکردهای بخش تعاون در اشتغال گفت: ایجاد و توسعه اشتغال پایدار و رونق تولید در کشور و استان در بستر تعاون شکل می گیرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۹    
طی تفاهم نامه فی مابین شرکت بیمه دی استان خراسان شمالی و اداره اشتغال اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی جهت اشتغال به کار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و افراد وابسته به ایشان از طریق جذب آموزش و تخصیص کد نمایندگی بیمه به تعداد حداقل 30 نفر نماینده تفاهمنامه منعقد شد .
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان یکی از مهم ترین راهکارهای این نهاد برای توانمندسازی مددجویان را ایجاد اشتغال دانست، افزود: طرح راهبران شغلی این نهاد گام مهمی برای ایجاد اشتغال پایدار و کسب وکار موفق برای مددجویان است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تعاونی های نوآور، اشتغال پایدار ایجاد می کند و برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه تعاون باید تعاونی ها، نوآور و فناور شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی فنی و حرفه ای یزد، هدف از برگزاری استارت آپ های مهارتی را حمایت از نخبگان برای ورود آن ها به بازار کار و تجاری سازی محصول بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- بستر و زیر ساخت سرمایه گذاری در حوزه صنعت و معدن بشاگرد با ایجاد ناحیه صنعتی آماده شد.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
شرکت فولاد اکسین در سال 1388 با ظرفیت تولید یک میلیون و 50 هزار تن ورق عریض به بهره برداری رسید. علاوه بر این یکپارچه سازی زنجیره ارزش محصولات فولادی در جنوب کشور به عنوان عاملی موثر در توسعه صنعت فولاد و آثار توسعه ای و اشتغال پایدار ناشی از آن منوط به الحاق خط نورد تجهیزات ورق عریض در اختیار شرکت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های تولیدی با بیان اینکه مقوله تولید در بخش تعاون اولویت نبوده است گفت: 48درصد بخش تعاون، تعاونی تولیدی است.با تقویت این بخش اشتغال پایدار را شاهد خواهیم بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: سند اشتغال پایدار برای تمام روستاهای استان تهیه و تدوین می شود تا به عنوان اسناد بالادستی مورد توجه مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران قرار گیرد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شبستر به نقش ارزنده تعاونی ها در ایجاد اشتغال پایدار این شهرستان اشاره کرد، گفت: کاهش نرخ بیکاری به شش درصد در شهرستان شبستر حاصل تلاش تعاونی ها است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعداد زیادی از وام های مشاغل خانگی و اشتغال پایدار روستایی که در مسیر اشتغالزایی استفاده نشده بود، از متقاضیان پس گرفته شد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تعاونی ها می توانند زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار و گفتمان اقتصادی عدالت خواهانه باشند، اما هیچ گاه نتوانسته اند جایگاه حقیقی خود در اقتصاد را کسب کنند. وزیر تعاون در این باره می گوید: طبق برنامه ششم توسعه باید در حوزه تعاون به سهم 25 درصدی می رسیدیم اما اکنون این عدد حدود 3.5درصد است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در استان اصفهان تشکیل جلسه داد. علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در این جلسه بیان داشت: با اقدامات، حمایت ها و تصمیمات این ستاد ضمن ایجاد انگیزه در سرمایه گذاری و کمک به پایداری و ادامه فعالیت بنگاه های اقتصادی ...