دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۲۰:۵۱Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال پایدار»

کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بهزاد غفاری در اختتامیه بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت افزود: ارتقاء و تکمیل مهارت به اقشار مختلف در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاهی با چشم انداز ایجاد شرایط اشتغال پایدار و کشف استعداد های برتر حرفه ای نخبگان مهارتی جامعه هدف و همچنین ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت ها و معرفی آنان به صنایع و ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۰۳    
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان با تاکید بر اینکه باید به دنبال ایجاد اشتغال پایدار باشیم افزود: باید تکمیل اکوسیستم زنجیره های اقتصادی در استان جدی گرفته شود و برای آن ها برنامه مدون داشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان، با اشاره به ایجاد اشتغال پایدار با رویکرد منظومه های روستایی در استان گفت: پرداخت 115 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به 105 متقاضی در قالب طرح منظومه های روستایی انجام می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در سال مهار تورم و رشد تولید و در راستای جذب سرمایه گذار، ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار جوانان، شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین موفق به جذب 61 متقاضی سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته 46 قرارداد بوده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۵    
برگزاری چهارمین جلسه کمیته فنی اشتغال پایدار روستایی و عشایری باحضور بهروز رحیم زاده مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی ، مدیران و روسای دستگاههای اجرایی و بانک های عامل ذیربط.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
خلیقی گفت: رسالت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایجاد اشتغال پایدار از طریق واحد های خرد تولیدی و شرکت های بزرگ صنعتی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چناران گفت: ایجاد زیرساخت های گردشگری در شهرستان می تواند نقش بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار داشته باشد.
رعیتی فرد ادامه داد: در بحث ایجاد اشتغال مولد و اشتغال پایدار و مواردی که ذیل مصوبه دولت برای کار شایسته آمده باید اقداماتی را صورت دهیم و پیگیری کنیم. در برنامه های مختلف توسعه کشور قطعاً باید احکامی برای این موضوع صادر شود که نیازمند استفاده از ظرفیت تشکل ها و تقویت گفت وگوهای اجتماعی هستیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸    
دکتر مسعود امامی نژاد در گفت وگو با خبرنگار علم و فناوری گیلان با اشاره به جوانی و افزایش جمعیت اظهار کرد: دانشگاه ها، نخبگان و مسئولان باید به صورت عملی در راستای فرهنگ سازی برای افزایش جمعیت مثل حمایت دوران بارداری،حمایت از فرزندان متولدشده،ترغیب زوج ها به فرزند آوری و. .. گام بردارند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه آسیب پذیر خانواده های زندانیان، طرح حامی فناور در این استان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: کمیته امداد استان کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی، صنعتی و پیشرفته در راستای هم افزایی منابع و امکانات در ارائه خدمات توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار و ارائه مشاوره شغلی به مددجویان و اقشار نیازمند تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۷    
دکتر رئیسی در نشست شورای عالی اشتغال : ایجاد اشتغال پایدار اولویت اصلی کشور و مأموریت جدی دولتمردان است/ دستگاه های عضو در شورای عالی اشتغال مصوبات شورا را با جدیت پیگیری کنند/ تأکید بر ارزیابی دقیق مصوبات و تسهیلات اعطایی اشتغال زایی در سال های گذشته ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: استفاده از ظرفیت و توانایی های بخش تعاون در روستاها، منجر به ایجاد اشتغال پایدار و رونق آن می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم پاوه، در مجلس گفت: در صورت تصویب نهایی لایحه ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی و ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان در صحن مجلس، معافیت مالیات در حقوق ورودی کالا و تخفیف 50 درصدی مالیات بر ارزش افزوده در تجارت مرزی لحاظ خواهد شد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۷    
استاندار ایلام: ❑ همراهی خوب دستگاه های اجرایی و بانک ها منجر به کسب رتبه ی نخست اشتغال و رتبه ی دوم کاهش نرخ بیکاری در کشور شد/ پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در اولویت بانک ها باشد/ بانک های خصوصی بیشتر پای کار بیایند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۴۳    
جلسه هم اندیشی اداره بهزیستی شهرستان قصرشیرین با اداره میراث فرهنگی این شهرستان با موضوع صدور مجوزهای مشاغل خانگی و اشتغال پایدار برگزار شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۳    
در این جلسه که رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و تعدادی از مسئولین استانی حضور داشتند آخرین وضعیت عملکرد بند ب تبصره 16 قانون بودجه سال 1401، تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گزارش احیاء واحدهای تولیدی تحت تملک و جانشینی بانک های استان مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۶    
دولت لایحه ای را به منظور ساماندهی تجارت مرزی و اشتغال پایدار مرزنشینان به مجلس ارائه داده، که جزییات آن امروز در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: لایحه ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان تا زمانی که ما بتوانیم اشتغال پایدار را در مرز ها ایجاد کنیم، یک امتیازاتی را برای مرزنشینان ما در نظر می گیرد تا از نظر معیشتی مشکلی نداشته باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب جزئیات لایحه اشتغال پایدار مرزنشینان در جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: در صورت تصویب نهایی این لایحه، فعالیت های غیر رسمی در این بخش به صورت رسمی مبنای عمل قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: مهارت آموزی و تربیت کارگر حرفه ای موجب ایجاد اشتغال پایدار در جامعه می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایران اکونومیست سیدحسین حسینی در آیین رونمایی از سامانه صدور محور پروانه صید سازمان شیلات افزود: بر اساس اسناد بارگذاری شده روسا هر استان به بررسی مدارک پرداخته و در صورت نقص به بهره بردار ارجاع می شود تا رفع نقص شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان از همکاری 150 کارآفرین در حوزه مشاغل تولیدی به عنوان راهبر شغلی با هدف توانمند کردن مددجویان با این نهاد خبر داد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
آیین رونمایی از سامانه صدور مجوز پروانه صید سازمان شیلات برگزار شد. تیتربرتر، آئین رونمایی از سامانه صدور مجوز پروانه صید سازمان شیلات از درگاه ملی مجوزهای کشور در محل این سازمان برگزار شد. از این پس به لحاظ قانونی الزام است مجوزها الکترونیکی و در درگاه ملی مجوزها انجام شود ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جلسات کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در روز های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هفته جاری برگزار می شود. دستور جلسات این کمیسیون به شرح زیر است: یکشنبه: ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان از ایجاد اشتغال پایدار برای 2800 نفر و افزایش 450 شغل بیش از برش استانی در سال گذشته خبر داد.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی: اشتغال پایدار اولویت اصلی کشور و ماموریت جدی دولتمردان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۱۵    
تاکید رئیسی بر ایجاد اشتغال: ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور روز پنج شنبه در جلسه شورای عالی اشتغال با بیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار اولویت اصلی کشور و ماموریت جدی دولتمردان است، تاکید کرد: دستگاه های عضو در شورای عالی اشتغال مصوبات شورا را با جدیت پیگیری کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس جمهور ایجاد اشتغال را اولویت اصلی کشور و مأموریت جدی دولتمردان دانست گفت: همه دستگاه ها در جهت ایجاد اشتغال پایدار و کاهش بیکاری در کشور باید تلاش کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خرم آباد گفت: دولت و مجلس توجه کنند که علاوه بر طرح های بلند مدت و میان مدت در حوزه رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی باید برای کوتاه مدت نیز برنامه های عملیاتی و اجرایی داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۴   + ۹۸ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان این که ایجاد اشتغال پایدار اولویت اصلی کشور و مأموریت جدی دولتمردان است تاکید کرد: دستگاه های عضو در شورای عالی اشتغال مصوبات شورا را با جدیت پیگیری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه شورای عالی اشتغال ارزیابی کیفیت انجام وظایف دستگاه های متولی و مسیر طی شده برای اشتغال زایی در سال های اخیر را مورد تأکید قرار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان از ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد خبر داد و گفت: 130 راهبر شغلی با این نهاد همکاری می کنند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۳    
جلسه کمیته بررسی مشکلات و پرونده های مجتمع های خدماتی استان قزوین در راستای حمایت گردشگری و اشتغال پایدار به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار و با حضور بارگاهی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۲    
با هدف حمایت از اشتغال پایدار و تکمیل زنجیره تولید ابریشم 15 دستگاه ابریشم کشی در مناطق پرورش نوغان راه اندازی می شود.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۵    
جلسه تخصصی دکتر کهن سال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با معاونت بهداشت و درمان بنیاد استان صبح روز چهارشنبه سوم خرداد ماه برگزار شد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سید محسن حسینی تبار در گفت و گو با ایرنا افزود: طرح راهبرهای شغلی توجه ویژه ای به خرید تضمینی محصولات و ایجاد اشتغال پایدار دارد که در این طرح از ظرفیت بخش خصوصی و کسب و کارهایی مانند قالیبافی، تراش سنگ های قیمتی که می توانند راهبری شغلی مددجویان کمیته امداد را عهده دار شوند، استفاده می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۱    
کمیته امداد استان کرمان با تحقق 111 درصدی اشتغال در 1401 موفق شد به عنوان دستگاه برتر استان در ایجاد اشتغال پایدار معرفی شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۲    
برگزاری سومین جلسه کمیته فنی اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان باحضور مدیران دستگاههای اجرایی و روسای بانک های عامل ذیربط.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان ، در مراسمی تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه هرمزگان و اتاق اصناف مرکز هرمزگان به امضا رسید . در این تفاهم نامه میان دانشگاه و بازار ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره پتروشیمی ستاره هرمز از بی رغبتی بانک ها در حمایت از تولید انتقاد کرد و گفت: متاسفانه بانک ها بیش از آنکه بدنبال حمایت از صنایع و اشتغال پایدار باشند، به فکر کسب سود ناشی از تجارت و دلال بازی هستند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۰    
جلسه کارگروه شورای هماهنگی روابط خارجی استان در راستای حمایت از سرمایه گذاری و اشتغال پایدار به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور بارگاهی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رسالت انجمن حمایت زندانیان ایجاد اشتغال پایدار برای زندانیان و خانواده آنها است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۸    
جلسه کمیته تخصصی تسهیلات خوداشتغالی شهرستان پیشوا پیرامون پرداخت تسهیلات و به منظور بررسی تسهیلات اشتغالزایی مددجویان و شرکت آنها در کلاس های حرفه آموزی (دوره های کسب و کار)، کلاس های آموزشی مهارت، ایجاد انگیزه، تشویق مددجویان و معلولین تحت پوشش در راستای توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: در یک سال گذشته تلاش کرده ایم با کاهش تدریجی رشد کل های پولی و کنترل و مهار تورم و همین طور تعقیب سیاست های هدایت اعتباری به فعالیت های مولد اقتصادی، زمینه را برای افزایش تولید و اشتغال پایدار فراهم کند.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بیجار گفت: 44 معدن موجود در این شهرستان ظرفیت مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۱    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان لنجان گفت: برای دستیابی به اشتغال پایدار در حوزه صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنجان با اتکا بر آموزش های اصولی و کاربردی مرکز آموزش فنی و حرفه ای تفاهم نامه ای امضا شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ورئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور گفت: تربیت و توانمند سازی نیروی انسانی ماهر مورد نیاز صنایع سواحل مکران و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان در دستور کار سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۵    
مدیرکل بهزیستی استان سمنان یکی از عوامل مؤثر در جلوگیری از بازگشت بیماران بهبودیافته از اعتیاد را ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد و از ایجاد اشتغال برای 229 نفر از بهبودیافتگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان سمنان یکی از عوامل مؤثر در جلوگیری از بازگشت بیماران بهبودیافته از اعتیاد را ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد و از ایجاد اشتغال برای 229 نفر از بهبودیافتگان خبر داد.