پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۲:۵۹Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه بهداشت»

فکر شهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار دشتستان گفت: دشتستان در وضعیت بسیار بحرانی کرونایی قرار دارد و رعایت پروتکل های بهداشتی بر آحاد مردم لازم است و نظارت بر اجرای دقیق دستورالعمل های بهداشتی تشدید می شود. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیجار گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونای دلتا در جامعه، افزایش مراکز تزریق واکسن در دستور کار قرار دارد که اولین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید 19 در حسینیه شهر بیجار با این هدف افتتاح و آماده ارایه خدمات است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت قائمشهر گفت که به منظور جلوگیری از سرعت بالای شیوع کرونا ، دادستانی دستور پلمپ تمامی تالارهای این شهرستان را صادر کرده و اماکن نیروی انتظامی موظف به پلمپ تمامی آنها است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان سیمرغ میزان رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اصناف و بازاریان در این شهرستان را بیش از 60 درصد اعلام کرد و گفت: باید رعایت میزان رعایت به 85 درصد برسد تا اثربخش باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان نوشهر با ابراز نگرانی از روند رو به رشد آمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در این شهرستان از افزایش پنج برابری تعداد مراجعه بیماران کرونایی به بیمارستان شهید بهشتی نسبت به 2 هفته گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۴    
ساوه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه از کلنگ زنی سه مرکز خدمات جامع سلامت با هدف توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن گفت: تاکنون 11 هزار دوز واکسن کرونا در این شهرستان برای جامعه هدف تزریق شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، رشید حیدری مقدم روز چهارشنبه در نشست مشترک با روسای مراکز شبکه بهداشت شهرستان های تابعه استان همدان به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، افزود: با احتساب این تعداد در مجموع 43 مرکز واکسیناسیون در استان فعال است که 14 مرکز آن تجمیعی و 29 مرکز نیز بهداشتی و درمانی هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شازند گفت: عملیات بهسازی و تجهیز 15 خانه بهداشت این شهرستان با اعتبار 20 میلیارد ریال کلید خورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از واکسینه شدن 17 هزار کاشمری در برابر ویروس کرونا خبر داد و گفت:شهروندان کاشمری بالای 55 سال برای دریافت واکسن کرونا به مراکز بهداشتی درمانی محل زندگی خود مراجعه کنند.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۱    
بە گزارش پایگاه خبری هاژه، روز چهارشنبه، ششم مردادماه 1400، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد آمار واکسیناسیون انجام شدە در شهرستان مهاباد را اعلام کرد. ...
هاژه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱    
بە گزارش پایگاه خبری هاژه، روز چهارشنبه، ششم مردادماه 1400، پایگاه واکسیناسیون خودرویی شهرستان مهاباد با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان مهاباد در میدان مادر این شهر افتتاح شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: ایستگاه خودرویی واکسیناسیون کووید-19 به منظور تسریع در خدمات رسانی و رفاه حال شهروندان، در این شهرستان راه اندازی شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۹    
معاون سیاسی فرماندار البرز گفت : همکاری دستگاه های خدماتی از جمله شهرداری و شبکه بهداشت در اعلام به موقع وقایع حیاتی در ثبت آمار دقیق الزامی است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۷    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان گالیکش در شرق استان گلستان گفت که این شهرستان 2 هزار نفر جمعیت بالای 60 سال دارد که تاکنون 80 درصد آنان با مراجعه به مراکز تجمیعی واکسیناسیون معرفی شده، واکسن کرونا دریافت کردند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۶    
بهمن خطیبی فرماندار قرچک به همراه طباطبایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان از مرکز تجمیعی شماره 2 واکسیناسیون بازدید کردند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بازدید از مراکز واکسیناسیون کرونا با حضور فرماندار و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رئیس جمعیت هلال احمر انجام شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: تعداد بیماران بستری کرونا مثبت در کاشمر از مرز 70 نفر عبور کرد و شرایط کرونا در کاشمر بحرانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر از ضرورت راه اندازی چهار بیمارستان صحرایی در مازندران خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۴    
رکنا: رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: ظرفیت شبکه بهداشت فراتر از واکسیناسیون 500 تا 600 هزار دُز در روز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: تعداد بیماران کووید 19 بستری در بخش های کرونای بیمارستان تخصصی آیت الله هاشمی شیروان هم اکنون به 90 نفر افزایش یافته و تخت های اورژانس آن هم تکمیل شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۴    
علیرضا مرادی، مسئول واحد پیشگیری شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان ؛ اظهار داشت: با توجه به ابلاغ تزریق واکسن به 60 ساله ها به بالاتر پرسنل بهداشت شهرستان بهار با فراخوان تلفنی اقدام به اطلاع رسانی افراد گروه سنی هدف جهت تزریق واکسیناسیون کرده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۰    
مدیر شبکه بهداشت و درمان ماهشهر از اختصاص سهمیه واکسن کرونا به خبرنگاران این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی گفت: 600 مرکز واکسیناسیون علیه کرونا در سراسر کشور با مشارکت بسیج و شبکه بهداشت و درمان شکل گرفته است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۴:۲۴    
مدیر شبکه بهداشت شهرستان قدس، پس از سالها دیده نشدن در انظار رسانه ها، در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان حاضر شد و گفت: شهر در وضعیت قرمز قرار دارد و فوتی ها نیز نسبت به 10روز گذشته سیر صعودی داشته است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۴۱    
بسیجیان شاهین شهری در جهت رفاه شهروندان در اقدام جهادی در حال یاری رساندن به کادر درمان و شبکه بهداشت جهت مقابله با کرونا و واکسیناسیون مردم هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: ظرفیت شبکه بهداشت فراتر از واکسیناسیون 500 تا 600 هزار دُز در روز است.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: ظرفیت شبکه بهداشت فراتر از واکسیناسیون 500 تا 600هزار دُز در روز است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش مازندران از آغاز واکسیناسیون فرهنگیان از روز شنبه آینده به مدت یک هفته خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ قربانعلی سهرابی در حاشیه اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش ...
رویش زاگرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۵    
رویش زاگرس : اصحاب خبر و رسانه ی شهرستان مسجدسلیمان واکسینه می شوند. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجدسلیمان از واکسینه شدن اصحاب خبر و رسانه در برابر ویروس منحوس کرونا خبر داد ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی رازوجرگلان گفت: از آغاز واکسیناسیون علیه ویروس کرونا تاکنون 53 درصد از گروه های هدف براساس شیوه نامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این شهرستان خراسان شمالی واکسن دریافت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه با بیان اینکه اجرای طرح واکسیناسیون علیه ویروس کرونا برای افراد بالای 50 سال در چهار مرکز بهداشتی شهرستان فراهم است، گفت: در این مراکزمحدویتی وجود ندارد و به هر تعداد از جامعه هدف مراجعه کننده واکسن ترزیق می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۰    
بجنورد- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی رازوجرگلان گفت: از آغاز واکسیناسیون علیه ویروس کرونا تاکنون 53 درصد از گروه های هدف براساس شیوه نامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این شهرستان خراسان شمالی واکسن دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چشمی گفت: در موضوع واکسیناسیون کرونا حدود 600 مرکز در کل کشور با مشارکت بسیج و شبکه بهداشت و درمان شکل گرفته است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر از احتمال تکمیل ظرفیت بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر طی 24 ساعت آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۴    
رشت-ایرنا-مدیر شبکه بهداشت و درمان املش گفت:تاکنون بیش از 10 هزار نفر از جمعیت 44 هزار نفری شهرستان برابر ویروس کرونا واکسینه شده اند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان از آغاز تزریق واکسن به آتش نشانان بهارستانی خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۵۹    
طی حکمی از سوی دکتر ابری مدیر شبکه بهداشت شهرستان دکتر حسینعلی عبدالصالحی به سمت ریاست بیمارستان بقیه ا..الاعظم شهرستان علی آباد کتول منصوب شد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون گفت: 99 بیمار مشکوک و مبتلا به کووید19 در بیمارستان ولیعصر (عج) بستری هستند که شرایط جسمی 8 نفر از آنها نامساعد گزارش شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۹    
رئیس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان گفت: در حال حاضر 20 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان امام حسین گلپایگان بستری هستند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر از بستری 108 بیمار کووید - 19 در تنها بیمارستان این شهرستان خبر داد و گفت که ظرفیت پذیرش بیمارستان سجاد (ع) تکمیل شده و در صورت صورت تداوم عادی انگاری و ابتلای بیشتر مردم به کرونا ، منطقه نیازمند بیمارستان صحرایی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرانشهر گفت: یک چوپان پیرانشهری بر اثر حمله یک قلاده خرس زخمی و بیمارستان منتقل شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۴۸    
رئیس شبکه بهداشت ودرمان هشترود آخرین وضعیت بیماری کرونا در هشترود را تشریح کرد
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
چشمی با اشاره به اینکه 600 مرکز واکسیناسیون با مشارکت بسیج و شبکه بهداشت در سراسر کشور بر پا شده است، تصریح کرد: 140 مرکز تجمعیعی واکسیناسیون در سراسر کشور صفر تا صد آن توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی اداره می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونشهر از افزایش شمار مبتلایان و بستری شدگان بخش کرونا در فریدونشهر خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان لنجان گفت: به دنبال اجرای طرح ملی واکسیناسیون در سطح کشور، شهرستان لنجان 2 مرکز تجمیع واکسیناسیون را مورد بهره برداری قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردستان-مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان از اتمام عملیات سمپاشی علیه حشرات ناقل بیماری سالک در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس با اشاره به اینکه تاکنون حدود 19 هزار دُز واکسن کرونا در بین جامعه هدف این شهرستان تزریق شده است گفت: شهروندان همچنان پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را برای عبور از خیز پنجم کرونا رعایت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی استان بوشهر گفت: وضعیت کرونا در این شهرستان بسیار نگران کننده و آمار مبتلایان رو به افزایش است طوریکه زنگ خطر جدی به صدا درآمده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: ایستگاه آموزش و اطلاع رسانی کرونا به منظور حساس سازی، اطلاع رسانی و ارتقای سطح آگاهی افراد در زمینه بیماری کووید 19 و و اکسیناسیون آن در این شهرستان برپا شد. ...