دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۱۶:۲۸Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه بهداشت»

ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: از زمان آغاز واکسیناسیون عمومی در مهاباد تاکنون 220 هزار دُز واکسن کرونا در این شهرستان تزریق شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
ساری – ایرنا – رئیس شبکه بهداشت و درمان قائمشهر علت اصلی تغییر رنگ کرونایی این شهرستان از زرد به نارنجی را عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام کرد و گفت : متاسفانه طبق پایش دانشگاه علوم پزشکی مازندران 65 درصد از جمعیت شهرستان پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند.
آوای رشت   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فیروز نصیرزاده روز دوشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا در شبکه بهداشت و درمان آستارا افزود: تاکنون نصف جمعیت هدف استان، واکسن کرونا را دریافت کرده اند و آمادگی داریم تا پایان آبان ماه، کل جمعیت هدف را واکسینه کنیم و به نقطه مدنظر کارشناسان و ستاد مقابله با کرونا در استان برسیم. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: تاکنون بالغ بر 75 هزار نفر در این شهرستان هر 2 دز واکسن کرونا را دریافت کرده و نسبت به این بیماری ایمن شده اند.
خوزپرس   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان از تزریق بیش از یکصد هزار دُز واکسن در شهرستان مسجدسلیمان خبر داد. ولی الله شرفی در گفتگو با خوزپرس گفت: با دریافت محموله های جدید واکسن، تا اول آبان بیش از یکصد هزار دوز واکسن کرونا به گروه های هدف تزریق شده است ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل هشدار داد که ادامه بحران سوخت در هائیتی که شبکه بهداشت را تحت الشعاع قرار داده است، بسیاری از زنان و کودکان را در معرض خطر مرگ قرار خواهد داد.
ایکنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو گفت: خیران این شهرستان 800 میلیون ریال برای تجهیز مرکز MRI بیمارستان فجر این شهرستان کمک کردند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت گفت: در هفته چهارم مهرماه شاهد مثبت شدن آزمایش پی سی آر 107 نفر از همشهریان تفتی بوده ایم.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت با اشاره به جذب هزار دُز واکسن آسترازنکا گفت: شهروندان خواهان این واکسن برای تزریق دُز دوم و یا دز نخست به مرکز تجمیعی واکسیناسیون این شهرستان مراجعه کنند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: عملیات اجرایی احداث خانه بهداشت روستای "بردخون کهنه" بخش بردخون شهرستان دیر روز یکشنبه در آیینی باحضور مسئولان آغاز شد. به گزارش فکرشهر از ایرنا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۰    
دماوند- رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند از تزریق 160 هزار دُز واکسن کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: بر اثر کرونا 278 نفر فوت کردند و 174 نفر تحت درمان هستند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۱    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: افزایش واکسیناسیون کرونا در این شهرستان خراسان شمالی نیاز به فرهنگ سازی دارد زیرا براساس نتایج یک طرح پژوهشی هنوز بیشتر شهروندان از عوارض واکسن ترس دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: افزایش واکسیناسیون کرونا در این شهرستان خراسان شمالی نیاز به فرهنگ سازی دارد زیرا براساس نتایج یک طرح پژوهشی هنوز بیشتر شهروندان از عوارض واکسن ترس دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکستان، افزایش مهارت ها و اعتماد به نفس در کودکان را بهترین هدیه ای دانست که والدین می توانند به فرزند خود بدهند و گفت : افزایش مهارت های کودک برای مقابله با بحران و سازگاری با آن، منجر به شکل گیری اعتماد به نفس در آنها می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز از قرمز شدن وضعیت کرونایی این شهرستان در استان یزد خبر داد و گفت: رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی عامل مهمی در افزایش شیوع کروناست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم آباد: 3 نوع واکسن سینوفارم، برکت و آسترازنکا تزریق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت: در پی واژگونی خودروی پراید در جاده قدمگاه ابوالفضل العباس در شادگان، 2نفر کشته و 3 نفر مصدوم شدند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۹    
مرصاد نیوز: خیرین نیک اندیش شهرستان پاوه به شبکه بهداشت و درمان این شهرستان مبلغ 545 میلیون ریال کمک کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خور و بیابانک در شرق استان اصفهان گفت: تاکنون 80 درصد مردم این منطقه نوبت اول واکسن و 53 درصد هم هر 2 نوبت واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۱۷    
رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان گچساران پس از عزل زودهنگام خود از بهداشت و درمان گچساران نامه ای خطاب به مردم نوشت.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ ماریا خویش دوست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در حاشیه کلنگ زنی پایگاه اورژانس جاده ای 115 روستای طلحه، گفت: این پایگاه به همت خانواده های شهدای روستای طلحه و همکاری بخشدار بوشکان، اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای طلحه در زمینی به مساحت 120 مترمربع ساخته می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۳    
آرین غلامیان رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران برکنار شد و طی ابلاغیه ای سرپرست جدید منصوب شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۱    
آرین غلامیان رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران برکنار شد و طی ابلاغیه ای سرپرست جدید منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر گفت: متاسفانه استقبال زنان باردار از واکسیناسیون کرونا در بندر ماهشهر خوب نبوده که از آنها درخواست داریم به پایگاه های سلامت این شهرستان مراجعه کنند تا علاوه بر مشاوره، در برابر این ویروس واکسینه شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اردستان-مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت:وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستان اردستان ناپایدار و شکننده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با اشاره به بازگشایی تدریجی مدارس درآبان ماه گفت: 95 درصد فرهنگیان و بیش از 71 درصد دانش آموزان 12 تا 18 سال در گلستان، واکسن کرونا را دریافت کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۱    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز: برای کاهش آمار ابتلا به کرونا و مرگ و میر ناشی از آن، باید شهروندان را به تزریق واکسن ترغیب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۰    
بروجرد - ایرنا - معاون شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: با توجه به تاکید وزارت بهداشت مبنی بر تسریع در کار واکسیناسیون تاکنون ببش از 302 دُز انواع واکسن کرونا در بروجرد تزریق شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دره شهر گفت: خوشبختانه با تلاش شبکه بهداشت و درمان و اطلاع رسانی دقیق آموزش و پرورش بیش از 78 درصد دانش آموزان این شهرستان واکسن کرونا را تزریق کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر با بیان این که تاکنون 101 هزار و 904 نفر دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، گفت: حدود 74 درصد از گروه هدف در این شهرستان علیه کرونا واکسینه شده اند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامسر از شناسایی مرکز غیرمجاز درمانی و دستگیری مدعی طب سنتی در این شهرستان خبر داد.
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۴    
پس از آنکه یک فعال اجتماعی و رسانه ای در بخش ارم دشتستان به منظور تشویق مردم به شرکت در واکسیناسیون عمومی کرونا با انتشار چند عکس از تلاش جبهه سلامت تقدیر و از رییس شبکه بهداشت به علت عدم توجه به این قشر زحمت کش انتقاد کرده بود، با شکایت مرکز بهداشت دشتستان به دادگاه احضار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۲    
مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان، گفت: رعایت محدودیت های اعلام شده در ستاد ملی و استانی کرونا توسط ادارات ذی ربط و همکاری مردم می تواند از حاد شدن شرایط موجود جلوگیری نماید.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۶    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بیان اینکه واکسیناسیون کرونا در برخوار به 57 درصد رسیده است گفت: تا کنون بیش از 84 هزار دُز واکسن کرونا تزریق کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۳    
رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم آباد: 3 نوع واکسن سینوفارم، برکت و آسترازنیکا تزریق می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از راه اندازی دستگاه سونوگرافی در کلینیک شهرستان لنده خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۷    
آمارنرمال و قابل قبول تزریق واکسن در شهرستان گچساران نسبت به سایر شهرستان های استان، کاهش میزان مرگ و میر کرونایی در شهرستان گچساران با توجه به شرایط حساس و موقعیتی این شهرستان (گچساران قطب کارگری که از سرتاسر ایران در پروژه های پتروشیمی، سد چم شیر، اکتشافات نفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان رازوجرگلان گفت: پنج هزار و 500 نفر از دانش آموزان 12 تا 18 سال این شهرستان مرزی خراسان شمالی در برابر کرونا واکسینه شدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایرانیان آذربایجان غربی با هدف کمک به شهرستان های کم برخوردار استان تجهیزات پزشکی به ارزش دو میلیارد ریال به بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان اهدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: مرحوم "ابراهیم باهنر" دومین مدافع سلامت این شهرستان جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان ایسنا/همدان: رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند، گفت: آمنه سلگی بهورز روستای شهرک سلگی پس از چند روز مبارزه با بیماری کرونا آسمانی و نخستین شهید مدافع سلامت نهاوند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل با اشاره به جمعیت 18 هزار و 251 نفری زنان میانسال (30 تا 60 سال) این شهرستان گفت: 64 و 2 دهم درصد این زنان دچار اضافه وزن و چاقی هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۵:۵۴    
کلاس های آموزشی به همت امور توسعه و پیشگیری بهزیستی شهرستان اسلامشهر با همکاری ادارات آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و شهرداری اسلامشهر در آموزشگاه ها برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از اجرای طرح محله محور واکسیناسون عمومی شهروندان در این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: اولین شهید مدافع سلامت در نهاوند آسمانی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۰    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میرجاوه گفت: نوزاد عجول با همت مامای همراه مادر و پرسنل پر تلاش فوریت ها در آمبولانس متولد شد .
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: تاکنون 50 درصد دانش آموزان این شهرستان( 18-12 سال ) علیه کرونا واکسینه شده اند که نسبت به میانگین استانی پایین تر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهیگلویه با توجه به شروع پیک ششم کرونا گفت: این شهرستان در آستانه وضعیت قرمز قرار کرونایی گرفته است.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مسئول بهبود تغذیه شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: خیساندن برنج سفید با آب سرد و برنج قهوه ای با آب گرم در دفع آرسنیک بسیار موثر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: تاکنون 50 درصد دانش آموزان این شهرستان( 18-12 سال ) علیه کرونا واکسینه شده اند که نسبت به میانگین استانی پایین تر است.