پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۱:۲۷Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار جدید تهران»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۶    
اعضای شورای شهر تهران در آخرین روز های شهریورماه با تخفیف 25 درصدی عوارض به متقاضیان پروانه ساختمانی موافقت کردند. طبق قانون چیزی به عنوان حق تخفیف عوارض وجود ندارد و به همین دلیل شهردار جدید تهران لایحه دو فوریتی تخفیف عوارض را به شورای شهر داد که در نهایت تصویب شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۰    
منصور شادکام قائم مقام انجمن نابینایان، مسائل شهری و کار هایی که شورای شهر باید برای قشر نابینا انجام دهد را بررسی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
شهردار جدید تهران دو معاون حناچی را در احکامی جداگانه به عنوان مشاور منصوب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۴    
در حالی که مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران در ششم مرداد و در پاسخ به پرسش یک خبرگزاری درباره بدهی شهرداری تهران، این رقم را 69 هزار میلیارد تومان اعلام کرده بود، علیرضا زاکانی در هفدهم مرداد از بدهی 66 هزار میلیاردی شهرداری تهران در مقابل مطالبات 57 هزار میلیارد تومانی خبر داد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : تا دو روز پیش میزان بدهی های شهر تهران 66 هزار میلیارد بود، اما دو روز پیش علیرضا زاکانی شهردار جدید تهران اعلام کرد که این بدهی ها به 80 هزار میلیارد تومان است .
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
جهان نیوز نوشت: امیر حسین صدیق بازیگر تلویزیون با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام طعنه بی مزه برخی کاربران فضای مجازی که به ویروس خودتحقیری مبتلا هستند را درباره واکسن ایرانی برکت بازنشر داده است. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۵۰ سایت دیگر  
شهردار جدید تهران گفت: شهرداری تهران 80 هزار میلیارد تومان بدهی دارد که 12.5 هزار میلیارد باید بابت آن سود بانکی پرداخت کنیم، اما این به معنای بن بست نیست و شهر ظرفیت های زیادی دارد و راه های متنوعی وجود دارد که بن بستی برای ما نمی گذارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری با ایجاد تعامل سازنده با سازمان بهزیستی کل کشور و بنیاد شهید و امور ایثارگران می تواند در بهبود شرایط جانبازان و معلولین پویاتر از قبل عمل کند.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار تهران شایعه افزایش قیمت بلیت مترو را رد کرد و گفت: بنای ما نه افزایش قیمت و نه تغییری در شرایط آن است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷    
مهدی زارع؛ از نیمه مرداد 1400 به تدریج با استقرار شورای جدید شهر، شهردار جدید تهران مشخص شد و در هفته ای که گذشت سرپرست جدید سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران نیز تعیین شد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سوال شهردار جدید تهران درباره مسیر رسیدن به شهر مطلوب را الگوی جهانی اداره کلان شهر ها پاسخ می دهد. علیرضا زاکانی برای بار دوم طی روز های حضور در شهرداری ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۵    
سوال شهردار جدید تهران درباره مسیر رسیدن به شهر مطلوب را الگوی جهانی اداره کلان شهرها پاسخ می دهد. علیرضا زاکانی برای بار دوم طی روزهای حضور در شهرداری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار جدید تهران با اشاره به اینکه شهرفروشی خط قرمز ماست، گفت: تخفیف در پرداخت عوارض و جایزه خوش حسابی امروز در صحن شورا جهت رفع انقباضات در حوزه ساخت و ساز تصویب شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
علی پیرحسین لو، کارشناس شهری در روزنامه ی ایران نوشت: دوره جدیدی در شورا و شهرداری تهران آغاز شده و در چهار سال آینده سکانداران دیگری غیر از مدیران دوره گذشته هدایت مسیر را عهده دار خواهند بود. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در دوران روحانی جلوی حضور حناچی در جلسات هیات دولت گرفته شد اما در دوره جدید مدیریت شهری از شهردار برای حضور در جلسات دعوت شد. تعامل دولت و شهرداری برای شهر و شهروندان بسیار مثبت و تاثیر گذار است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
آیین معارفه علیرضا زاکانی، به عنوان شهردار جدید شهر تهران در جلسه شورای ششم به ریاست مهدی چمران برگزار شد. علیرضا زاکانی، شهردار تهران نیز با حضور در این جلسه اهداف و برنامه های خود را به نمایندگان ارائه و همچنین از علیرضا جاوید، سرپرست سابق شهرداری تقدیر کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بی ادبی و اظهارات خارج از نزاکت شهردار جدید تهران در روز نخست کاری، خبرساز شد.
سید ابراهیم رییسی بعدازظهر امروز یکشنبه در جلسه هیات دولت با خوش آمدگویی به معاونین حقوقی و امور زنان ریاست جمهوری و شهردار جدید تهران به مناسبت اولین حضورشان در جلسه هیات دولت از زحمات و تلاش های مسئولین پیشین در این مناصب قدردانی کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
امروز (یکشنبه) نخستین روز حضور شهردار جدید تهران در جلسه شورای اسلامی شهر بود؛ جلسه ای که در آن اعضای پارلمان شهری پایتخت بر ضرورت رعایت عدالت در این کلانشهر تاکید کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز واکسیناسیون بوستان گفتگو تهران با حضور زاکانی شهردار جدید تهران افتتاح شد و همچنین شهردار تهران از روند کار مرکز واکسیناسیون بعثت بازدید به عمل آوردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امروز (یکشنبه) نخستین روز حضور شهردار جدید تهران در جلسه شورای اسلامی شهر بود؛ جلسه ای که در آن اعضای پارلمان شهری پایتخت بر ضرورت رعایت عدالت در این کلانشهر تاکید کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه امروز یکشنبه چهاردهم شهریور ماه شورای اسلامی شهر تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار جدید تهران برگزار شد.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
زاکانی شهردار جدید تهران با بیان اینکه نباید با موضوعات مردم، سیاسی برخورد شود و بنا نیست سرنوشت جامعه با سیاسی کاری گره بخورد، گفت: روند انتصاب من به عنوان شهردار پایتخت به طور کامل قانونی و حقوقی است. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: عضو شورای شهر تهران در تذکری خطاب به شهردار جدید تهران که به نیت 14 معصوم، 14 بند داشت، تاکید کرد: ما به وجود روحیه فسادستیزی و مبارزه با ویژه خواری عناصر لانه کرده در سیاهچاله های بروکراسی به ارث رسیده از دوران سیاه طاغوت در آقای زاکانی امیدواریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار جدید تهران با اشاره به اینکه انتخاب من به عنوان شهردار کاملا قانونی است گفت: برخی با جوسازی و سیاسی کاری می خواستند آرامش شهر را به هم بزنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: شهردار جدید تهران در پاسخ به سوالی درباره غیرقانونی بودن شرایط او برای احراز سمت شهرداری گفت: اطلاعات کسانی که نامه غیرقانونی بودن شهرداری من را امضا کرده بودند، ناقص بود. من می توانستم اکنون پشت تریبون حرف هایی را بزنم که خیلی ها خجالت بکشند. من شهردار کاملا قانونی تهران هستم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به سابقه فسادستیزی شهردار جدید تهران گفت: حرکت به سمت عدالت، تسریع در بازسازی بافت فرسوده و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی باید توسط شهردار تهران به زودی در دست اقدام قرار گیرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار جدید تهران با اشاره به اینکه مفتخریم انقلابی و پیرو امام و شهدا هستیم، گفت: می خواهیم در سایه رهبری نوکری مردم را انجام دهیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس: شهردار تهران در حاشیه جلسه شورای شهر تهران به حواشی حضورش در شهرداری تهران پاسخ داد. علیرضا زاکانی: * بنده به لحاظ کاملا قانونی شهردار تهران هستم، انتقاد باید منصفانه باشد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز واکسیناسیون بوستان گفتگو تهران با حضور زاکانی شهردار جدید تهران در اولین روز کاری افتتاح شد. همچنین شهردار تهران از روند کار مرکز واکسیناسیون بعثت بازدید به عمل آوردند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نیاز است که معیشت آتش نشانان بیشتر مورد توجه مدیران شهری قرار گیرد و موضوعاتی مثل مسکن را مدنظر قرار دهند.
دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی انتخاب علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران را به وی تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با صدور پیام هایی انتصاب معاون جدید رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده و شهردار جدید تهران را تبریک گفت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۵    
سرپرست مرکز پژوهش های مجلس در پیامی انتصاب علیرضا زاکانی را به سمت شهردار کلانشهر تهران تبریک گفت.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
با امضای حکم شهردار جدید تهران توسط وزیر کشور، فعالیت رسمی علیرضا زاکانی در مسئولیت جدید آغاز شد. سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از امضای حکم علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران توسط وزیر کشور خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مرکز واکسیناسیون بوستان گفتگو تهران صبح جمعه 12 شهریور 1400 با حضور دکتر زاکانی شهردار جدید تهران افتتاح شد و همچنین شهردار تهران از روند کار مرکز واکسیناسیون بعثت بازدید به عمل آوردند.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۳:۴۲    
به گزارش عصر امروز، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: گفته بودند قرار است معارفه مجللی برای دکتر زاکانی برگزار شود. دقایقی پیش معارفه شهردار جدید تهران تنها با حضور چندتن از عزیزترین تن های ساکن خیابان بهشت برگزار شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دکتر زاکانی پس از دریافت حکم شهرداری تهران ، اولین روز کاری خود را به عنوان شهردار جدید تهران با شرایط ویژه ای آغاز کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد قمی در پیامی انتخاب شهردار جدید تهران را تبریک گفت. متن پیام رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، به شرح زیر است: برادر گرانقدرم، جناب آقای دکتر علی رضا زاکانی - دامت توفیقاته ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: رئیس شورای شهر تهران از امضاء حکم علیرضا زاکانی شهردار جدید تهران خبر داد و گفت: روز یکشنبه زاکانی در صحن شورا حاضر و رسما فعالیت خود را در شهرداری آغاز می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار جدید تهران گفت: از اولین کار هایی که در برنامه های شهرداری انجام می دهم اقدام اساسی و جدی در خصوص مقابله با کروناست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پیامی انتخاب علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران را به وی تبریک گفت.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نامه رئیس امور مدیریت مشاغل نظام های پرداخت در پاسخ به جمالی نژاد معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور حاکی از بالاتر بودن مدیریت سیاسی نسبت به مفهوم مدیریت ارشد است و در نتیجه تصدی زاکانی بر شهرداری تهران همانگونه که از ابتدا نیز بر آن تأکید شده بود، فاقد هرگونه ایراد قانونی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: فعالیت شهردار جدید تهران رسما از یکشنبه آینده آغاز می شود.
زاکانی سابقه 12 سال نمایندگی مردم تهران در دوره های هفتم، هشتم و نهم مجلس را دارد و در دوره اخیر نیز با رای مردم قم بیش از یکسال نمایندگی این شهر را بر عهده داشته است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۵۲ سایت دیگر  
تسنیم: رئیس شورای شهر تهران از امضاء حکم علیرضا زاکانی شهردار جدید تهران خبر داد و گفت: روز یکشنبه زاکانی در صحن شورا حاضر و رسما فعالیت خود را در شهرداری آغاز می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران از صدور حکم علیرضا زاکانی به عنوان شهردار جدید تهران تا پایان هفته خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۸:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران توضیحانی درباره سرانجام ابلاغ حکم شهردار جدید پایتخت و بازنگری در طرح تفصیلی منطقه 21 ارائه داد.