شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۱۶Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شانا : مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: نگاه به اکتشاف یک برنامه یکصد ساله است و با توجه به ذخایر کنونی و تولیدی که داریم، قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۷    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه سفر به خوزستان بمناسبت سالروز کشف نفت در مسجدسلیمان، در یادمان شهید گمنام شرکت ملی حفاری ایران نیز حضور و به مقام شامخ شهید گمنام در این شرکت ادای احترام کرد.
رویش زاگرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آقای رئیس شفاف بگوئید سهم مسئولیت های نفت در قبال مسجدسلیمان چقدر است؟ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران: شفاف می گویم 900 میلیارد تومان اعتبارات به شما تعلق گرفته است که مدیران شهرستان و استان باید بتوانند با تعریف پروژه این بودجه را جذب کنند... ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه زمان شروع به کار دولت سیزدهم 2.5 میلیارد بشکه به ذخایر کشور افزوده شده است، گفت: قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس محسن خجسته مهر در بازدید از چاه شماره یک مسجدسلیمان در سالروز اکتشاف نفت از این چاه بر حفظ و نگهداری این چاه تاکید کرد و گفت: باید نسبت به محوطه سازی و ارائه خدمات بهتر به منظور جلب بیشتر گردشگران اقدام شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در مناطق نفت خیز توسعه باید متوازن، برابر و همه جانبه باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران کلنگ احداث ساختمان جدید بیمارستان نفت مسجدسلیمان بر زمین زده شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آغاز مطالعات برای کشف ذخایر جدید نفت و گاز در کشور خبر داد و گفت: بررسی های اولیه نشان می دهد که این مطالعات می تواند برای کشور ما امیدوار کننده باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان همزمان با یکصد و پانزدهمین سالروز اکتشاف نفت معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از چاه اکتشافی شماره یک مسجدسلیمان بازدید کرد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران "عباس غریبی" به عنوان مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران منصوب شد. به گزارش دیارجنوب ، عباس غریبی مدیر متخصص استان بوشهری که از اسفند امسال سرپرست شرکت پایانه های نفتی بود پیش از این رئیس پایانه های نفتی منطقه عملیاتی خارگ بوده است دانش آموخته دانشگاه های ...
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۷    
به گزارش ایفنا، خجسته مهر در این زمینه گفت: بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به صورتی متفاوت نسبت به نمایشگاه سال گذشته برگزار شد. روزانه در حدود 35 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی مرحله دوم توسعه لایه های نفتی پارس جنوبی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران آغاز شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه طراحی، خرید ساخت، بارگیری و نصب جکت میدان گازی فرزاد بی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بین شرکت های پتروپارس و مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی امضا شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه طراحی، خرید ساخت، بارگیری و نصب جکت میدان گازی فرزاد بی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بین شرکت های پتروپارس و مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی امضا شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از امضای 50 قرارداد و 120 تفاهم نامه و توافقنامه در حاشیه روز پایانی بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر لزوم حمایت از دانش بنیان ها، قول مساعد داد تا در رفع چالش های شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که در حوزه نفت فعالیت می کنند، بکوشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: وقتی ما می گوییم صنعت نفت را ایرانی کنیم، یعنی شرکت های اکتشاف و تولید، این کار را انجام دهند و اگر شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی نبودند، تحریم ها سهمگین تر بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در خلال برنامه هفتم توسعه 160 میلیارد دلار پروژه نفت و گاز، پیش بینی شده است، بخش مهمی از آن، نگهداشت توان تولید و بخشی مربوط به میادین جدید و توسعه نیافته است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اگر شرکت های صاحب صلاحیت بتوانند دکل بیاورند، ما حاضر به اجاره بلندمدت پنجساله آن هستیم؛ در این شرایط پیمانکار با اجاره به شرط تملیک صاحب یک دکل می شود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به امضای ساخت و بومی سازی 14 توربوکمپرسور نفت با استفاده از توان داخلی به ارزش 183 میلیون یورو، گفت: نزدیک به 500 میلیون یوروی دیگر در قالب طرح های پیشرو برای ساخت 60 دستگاه توربین و کمپرسور جدید به شرکت های ایرانی واگذار خواهد شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه تدوین فرمولاسیون بهینه و طراحی مفهومی اولیه واحد ساخت کاتالیست هیدروتریتینگ نفتا و نفت سفید به منظور تولید صنعتی به امضای رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و مدیرعامل شرکت توسعه صنایع نفت و گاز سرو رسید، همچنین افزایه لاتکس حفاری با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رونمایی شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده از ایجاد زمینه های لازم برای حضور اثرگذار بانوان متخصص در صنعت نفت و گاز کشور خبر داد و اعلام کرد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۱    
به گزارش ایران اکونومیست، محسن خجسته مهر امروز در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در مراسم امضای قرارداد ساخت 14 توربوکمپرسور نفت بین شرکت ملی نفت و شرکت توربوکپمرسور نفت با بیان اینکه امسال سال رشد تولید و مهار تورم است و رشد تولید در صنعت نفت فقط به معنای ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بومی سازی ساخت دستگاه های توربوکمپرسور از قصد این شرکت برای استفاده حداکثری از توان شرکت های ایرانی در ساخت تجهیزات خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
قرارداد ساخت و بومی سازی 14 توربوکمپرسور نفت با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به امضای ساخت و بومی سازی 14 توربوکمپرسور نفت با استفاده از توان داخلی به ارزش 183 میلیون یورو، گفت: نزدیک به 500 میلیون یوروی دیگر در قالب طرح های پیشرو برای ساخت 60 دستگاه توربین و کمپرسور جدید به شرکت های ایرانی واگذار خواهد شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ارتباط زنده با دستگاه حفاری 86 فتح از محل بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تلاش های شبانه روزی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران به عنوان طلایه داران خط مقدم تولید قدردانی کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شانا_ گروه فیلم: نشست خبری محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران صبح روز پنجشنبه (28 اردیبهشت ماه) در حاشیه دومین روز بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشست خبری 27مین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عنوان کرد: تا سال 1408 نیاز به 160 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بالادست صنعت نفت داریم که ضروری است از منابع داخلی و سرمایه گذاری خارجی تامین شود. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران جزئیات هفت طرح پیشران شرکت ملی نفت ایران به ارزش 50 میلیارد دلار را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: به دنبال اجرای طرح های پیشرو در طی برنامه هفتم توسعه هستیم که در این زمینه 7 طرح پیشرو به ارزش 50 میلیارد دلار تعریف کرده ایم که مهمترین آن طرح فشار افزایی میدان گازی پارس جنوبی به ارزش 15 تا 20 میلیارد دلار است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تعریف 160 میلیارد دلار طرح نفتی تا سال 1408، گفت:در سالی که گذشته توانستیم 630 هزار بشکه تولید نفت کشور را افزایش دهیم و به صادرات نفت ایران اضافه کنیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمد مخبر، معاون اول رییس جمهوری، جواد اوجی، وزیر نفت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و دیگر مدیران ارشد صنعت نفت در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران کار خود را آغاز کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از داخلی سازی اقلام و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت و شرکت های صاحب فناوری حمایت کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و قائم مقام معاون مدیرعامل شرکت دولتی گازپروم روسیه درباره نحوه همکاری در آینده برای توسعه میدان های نفت و گاز گفت وگو کردند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: پیش از این حدود 10 بلوک اکتشافی معرفی شده بود که اکنون با اضافه شدن 16 بلوک تازه، شمار بلوک های اکتشافی تازه به 26 عدد می رسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: قبلا حدود 10 بلوک اکتشافی معرفی شده بود که اکنون با اضافه شدن 16 بلوک جدید، به 26 بلوک اکتشافی می رسیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: قبلا حدود 10 بلوک اکتشافی معرفی شده بود که اکنون با اضافه شدن 16 بلوک جدید، به 26 بلوک اکتشافی می رسیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
محسن خجسته مهر از کشف 16 بلوک جدید نفتی خبر داد و گفت: ایران رتبه اول در تولید نفت وگاز جهان را به خودش اختصاص داده است. محسن خجسته مهر. معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در خصوص مدیریت اکتشافات نفتی گفت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: مصرف انرژی موضوعی فرابخشی است و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در وزارت نفت به تنهایی نمی تواند آن را مدیریت کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کارگروه راهبری طرح فشارافزایی، حفظ و نگهداشت تولید میدان گازی پارس جنوبی با ابلاغ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تشکیل شد. تیتربرتر به نقل از شرکت ملی نفت ایران، محسن خجسته مهر، معاون وزیر نفت (رئیس کارگروه) در احکام جداگانه ای مدیر برنامه ریزی تلفیقی، مدیر توسعه و مهندسی (دبیر کارگروه) ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
کارگروه راهبری طرح فشارافزایی، حفظ و نگهداشت تولید میدان گازی پارس جنوبی با ابلاغ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تشکیل شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار خارگ گفت: دو اقدام موثر در دو حوزه مهم درمانی و ایاب ذهاب صورت گرفت، راه اندازی دستگاه سی تی اسکن جزیره از خواسته های دیر و به حق مرزدران صدیق خارگی بود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در سال 1402 ظرفیت تولید نفت کشور به بیش از چهار میلیون بشکه در روز و تا پایان برنامه هفتم، به 4.6 میلیون بشکه در روز خواهد رسید.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه نه تنها گازی از سمت ایران مهاجرت نمی کند؛ بلکه مهاجرت گاز در پارس جنوبی به سمت ایران معکوس شده است، گفت: تولید نفت کشور در دولت سیزدهم 600 هزار بشکه در روز افزایش پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از افزایش روزانه 600 هزار بشکه ای تولید نفت خام در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: برنامه امسال هم رشد تولید و بهره برداری از طرح های مختلف همسو با این موضوع است.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به احتمال کشف لایه جدید گازی در پارس جنوبی گفت که با اجرای فاز نخست میدان گازی کیش، تولید گاز 28 میلیون بشکه در روز افزایش پیدا خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اکنون مهاجرت گاز در پارس جنوبی به سمت ایران معکوس شده است.