دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۲:۲۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت ایران»

روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: حفار مردان این شرکت در ساعات پایانی سال 1401 موفق به تکمیل نود و نهمین حلقه چاه نفت و گاز شدند و این در حالی است که حفر و تکمیل تعداد قابل توجهی چاه در مراحل اجرا قرار دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از ثبت رکورد تولید روزانه 706 میلیون متر مکعب گاز در پارس جنوبی در سال 1401 خبر داد و گفت: این اقدام مهم در اوج سرما و در شرایطی که مصرف گاز به بالاترین میزان خود رسیده بود، سبب رضایت مندی مردم شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در گفت وگوی تلفنی با کارکنان سکوهای پارس جنوبی در آستانه تحویل سال 1402 ضمن قدردانی از زحمات کارکنان گفت: با انجام به موقع تعمیرات اساسی در سال 1401 حداکثر ظرفیت برداشت را از سکوهای پارس جنوبی داشتیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر اهتمام این شرکت به تحقق شعار سال تاکید کرد و گفت: در دوره فعالیت وزارت نفت در دولت سیزدهم افزایش تولید در بخش نفت و گاز اولویت جدی بوده و با فرمایشات مقام معظم رهبری این مقوله به عنوان یک هدف راهبردی با تمام توان در دستور کار قرار دارد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تبریک سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران در آستانه سال 1402، از راهنمایی، هدایت و حمایت های همه جانبه مقام عالی وزارت نفت برای ارتقای فعالیت ها و تحقق پروژه های نفت و گاز قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
فریدون برکشلی گفت: نفت ایران، پس از پیروزی انقلاب و بر اساس تصمیم شورای انقلاب در مهرماه 1358 از نظر قانون ملی شد و بر مبنای این تصمیم، وزارت نفت در مکان شرکت ملی نفت ایران تاسیس شد.
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، دکتر حمید رضا گلپایگانی با اشاره به اهتمام شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت و حمایت دولت از این شرکت، گفت: عملکرد سال جاری در بخش های مختلف عملیاتی، فنی، مهندسی، پشتیبانی، خدماتی و ستادی در قیاس با سال های 1399 و 1400 قابل توجه و روند افزایشی داشته است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی و فدراسیون روسیه قرارداد های فراوان توسعه میادین نفتی و گازی را با یکدیگر امضا کردند. اسپوتنیک – اخیرا گواهی سپرده عرضه نفت خام در بورس انرژی جمهوری اسلامی ایران با حضور آقایان جواد اوجی وزیر نفت، سیداحسان خاندوزی وزیر اقتصاد ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن سال نو،مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران از اداره HSE پایانه نفتی خارگ بازدید کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آخرین وضعیت آماده سازی مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب برای میزبانی از بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت بازدید کرد.
علی نقوی گفت: در نظر داریم تا افزون بر عمق بخشی و افزایش سهم معاملات گواهی سپرده نفت خام با همکاری شرکت ملی نفت ایران و با توجه به پذیرش قراردادهای آتی نفت خام و میعانات گازی در بورس، معاملات این قراردادها را برای فعالان برقرار و در گام بعدی از قراردادهای اختیار معامله رونمایی خواهیم کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: دومین مرحله از قرارداد احیای چاه های نفتی کشور امروز (سه شنبه، 23 اسفندماه) با امضای رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران و نماینده چهار شرکت دانش بنیان ایرانی تنفیذ شد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دومین مرحله از قرارداد احیای چاه های نفتی کشور با امضای رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران و نماینده چهار شرکت دانش بنیان ایرانی امضا شد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران با رویکرد مرور اقدام های امسال و بررسی اهداف و برنامه های این شرکت در سال 1402 برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران ضمن تشریح فعالیت اکتشافی ایران در کشورهای همسایه گفت: مخازن ایران به لحاظ پیچیدگی در بولتن های دنیا معروف هستند بنابراین کسانی که در مخازن ایران مهارت کسب کرده اند تبحر خاصی دارند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از عرضه 6 میلیارد دلار گواهی سپرده نفت خام و میعانات گازی در طول سال در بورس انرژی خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۱:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
گواهی سپرده نفت خام با حضور وزیر نفت و وزیر اقتصاد راه اندازی و از امروز دوشنبه در بورس انرژی ایران قابل معامله می شود. به گزارش تعادل در مراسمی با حضور احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، جواد اوجی ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
چهارمین نشست تخصصی روابط عمومی های شرکت ملی نفت ایران با حضور غلامرضا جمالی، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و روسای روابط عمومی شرکت های تابعه این شرکت صبح امروز (شنبه، 20 اسفندماه 1401) برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران : مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه خارج از بلوک های کنونی میدان مشترک پارس جنوبی در حال انجام عملیات اکتشافی هستیم، گفت: به تازگی در یکی از چاه های اکتشافی در این میدان به نتایج خوبی رسیده ایم.
علی نقوی گفت: در نظر داریم تا افزون بر عمق بخشی و افزایش سهم معاملات گواهی سپرده نفت خام، با همکاری شرکت ملی نفت ایران و با توجه به پذیرش قراردادهای آتی نفت خام و میعانات گازی در بورس، معاملات این قراردادها را برای فعالان برقرار کنیم.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: آیین رونمایی از معاملات گواهی سپرده نفت خام و میعانات گازی پیش از ظهر امروز (یکشنبه، 21 اسفندماه) با حضور جواد اوجی، وزیر نفت، احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی، محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و علی نقوی ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۳    
منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران امروز اعلام کرد: از حدود 12 هزار نفر از مشمولین طرح تبدیل وضعیت ایثارگران تاکنون برای 8 هزار نفر احکام پیمانی صادر شده است و فرایند تبدیل وضعیت بقیه مشمولین نیز با سرعت در حال پیگیری است.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشست خبری آغاز معاملات گواهی سپرده نفت خام و میعانات گازی گفت: هم اکنون با عرضه این اوراق، امکان تحویل فیزیکی نفت وجود دارد. شرایط خرید این اوراق در حال حاضر فقط برای خریداران حقوقی فراهم شده است و کف خرید 500 بشکه می باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده افزایش سهم معاملات گواهی سپرده نفت خام با همکاری شرکت ملی نفت ایران در دستور کار است.
شادا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: معاملات گواهی سپرده نفت خام و میعانات گازی در تابلوی گواهی سپرده حامل های انرژی بورس انرژی ایران از فردا دوشنبه 22 اسفند ماه آغاز می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: سالانه دو محموله 36 میلیون بشکه ای نفت خام و میعانات گازی به ارزش شش میلیارد دلار به صورت گواهی سپرده در بورس کالا عرضه خواهد شد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم افزون بر عمق بخشی و افزایش سهم معاملات گواهی سپرده نفت خام، با همکاری شرکت ملی نفت ایران و با توجه به پذیرش قراردادهای آتی نفت خام و میعانات گازی در بورس، معاملات این قراردادها را برای فعالان برقرار کنیم.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از عرضه 6 میلیارد دلار گواهی سپرده نفت خام و میعانات گازی در طول سال در بورس انرژی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: دارندگان ارز و ریال، به جای آنکه به خرید و سرمایه گذاری در ارز و سکه و طلا توجه کنند، طلای سیاه بخرند و این امکان، در بورس انرژی فراهم شده است.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه خارج از بلوک های کنونی میدان مشترک پارس جنوبی در حال انجام عملیات اکتشافی هستیم، گفت: به تازگی در یکی از چاه های اکتشافی در این میدان به نتایج خوبی رسیده ایم و با حفاری چند حلقه چاه دیگر مقدار دقیق ذخایر احتمالی کشف شده اعلام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اوراق سپرده نفتی ضمانت شده و مشکلی بابت خرید وفروش آن وجود ندارد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
گواهی سپرده نفت خام با حضور وزیر نفت و وزیر اقتصاد راه اندازی و از روز دوشنبه در بورس انرژی ایران قابل معامله می شود. به گزارش ایسنا، صبح امروز در مراسمی با حضور احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، جواد اوجی ...
سلام نو / تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پای نفت ایران بالاخره به بورس باز شد و معاملات گواهی سپرده نفت خام از دوشنبه هفته جاری یعنی 22 اسفند آغاز خواهد شد
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از بازگشایی نماد گواهی سپرده نفت خام و میعانات گازی در بورس انرژی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری ،روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: این همایش با حضور معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، جمعی از مدیران کل این وزارتخانه و همچنین مدیران ارشد صنعت نفت کشور ازجمله مدیران عامل شرکت های نفتی در جنوب، مدیرکل ایمنی ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران اجرای بزرگ ترین پروژه برداشت داده های لرزه ای سه بعدی کشور را در استان خوزستان آغاز کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه امروز (یکشنبه، 21 اسفندماه) در مراسمی با حضور وزیر نفت و وزیر اقتصاد طرح معاملات گواهی سپرده نفت خام و گواهی سپرده میعانات گازی در تابلوی گواهی سپرده حامل های انرژی بورس انرژی ایران رونمایی می شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس افتتاح پالایشگاه فاز 14 میدان مشترک پارس جنوبی ازسوی شرکت ملی نفت ایران را نماد توانایی ایرانی آن هم در شرایط تحریمی و باوجود تمامی محدودیت ها دانست و گفت: افتتاح ایرانی ترین فاز پارس جنوبی نماد اعتماد به نخبگان است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
به گفته مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از فردا گواهی سپرده نفت خام که شامل طبقه ای تازه از دارایی ها برای نفت خام است، راه اندازی می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بورس انرژی ایران از معاملات گواهی سپرده نفت خام سنگین و میعانات گازی شرکت ملی نفت ایران خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
جواد اوجی گفت: در فاز 11 پارس جنوبی به عنوان مرزی ترین و مهمترین فاز پارس جنوبی 20 سال هیچ اقدامی انجام نشده بود، اما خوشبختانه در شرکت ملی نفت ایران طی یک سال و نیم گذشته برنامه ریزی خوبی انجام شد و با جابه جایی سکوی 12 C روی چاه های فاز 11، ان شاالله تا 2 ماه آینده شاهد بهره برداری از آن هستیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۵    
در حالی که فقط حدود 10 روز به پایان سال جاری باقی مانده است، وزارت اقتصاد همچنان از انتشار صورت های مالی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی گاز ایران خودداری کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از اکتشاف هیدرات های گازی در دریای عمان خبر داد و گفت: اردیبهشت سال آینده اطلاعات و مطالعات اولیه تکمیل می شود.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران ضمن مقایسه فعالیت های این مدیریت با دوره های گذشته از فعالیت بی سابقه لرزه نگاری در سالی که گذشت خبر داد.
هورگان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
فرصت ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نفت تا 26 اسفندماه 1401 تعیین شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه ایران به فناوری ژئوشیمی و ژئوبوتان در اکتشاف نفت دسترسی پیدا کرده است، گفت: ایران جزء 4 کشور برتر در اکتشاف نفت و گاز قرار گرفته است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۳۱    
نمایشگاه دائمی مدیریت موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت در محل ساختمان مرکزی هفدهم شرکت ملی نفت ایران افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حسین شاملی، مدیر موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت، در مراسم افتتاح مرکز اسناد و گنجینه های موزه نفت که صبح امروز (سه شنبه ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به تمایل بالای کشورهای همسایه برای بهره گیری از دانش فنی ایران در زمینه اکتشاف اشاره کرد و از مذاکرات برای صادرات دانش بومی و تجهیزات به این کشورها خبر داد. ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به راه اندازی گام نخست کارخانه گاز و گاز مایع (ان جی ال) در آینده ای نزدیک، گفت : تا پایان سال آینده 50 درصد گازهای مشعل همراه نفت جمع آوری شود که هم اکنون برای تحقق این هدف پروژه های مختلفی در حال اجراست.