جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۹:۱۳Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت ملی نفت»

روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۴    
سکینه مهرائی عصراقتصاد: مدیرعامل شرکت ملی نفت با تاکید بر اینکه تا یکصد سال آینده می توانیم نفت و گاز تولید کنیم، گفت که امروز ما در خط مقدم اقتصادی هستیم تا از منابع و دارایی های زیر زمینی صیانت کرده و برای ثروت کشور از این دارایی ها زیر زمینی ارزش افزوده ایجاد کنیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: خوشبختانه سرمایه گذاری حدود 2 میلیارد دلار برای توسعه ظرفیت ال ان جی در کشور اجرایی شده است.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت در 22 اسفندماه سال گذشته نامه ای به مدیرعامل شرکت ملی نفت می نویسد و خواستار ریز اطلاعات خدمت مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت می شود..
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت با بیان اینکه ایران تا پایان 1404 به یک واحد ال ان اجی دست پیدا خواهد کرد، ظرفیت اولیه این واحد را حدود 5 میلیون مترمکعب در سال اعلام کرد.
ثلاث   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی جم؛ نمایشگاه پیش از ظهر چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه با حضور “محمّد مخبر”، معاون اول رئیس جمهور، “جواد اوجی”، وزیر نفت، “محسن خجسته مهر”، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شانا : مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: نگاه به اکتشاف یک برنامه یکصد ساله است و با توجه به ذخایر کنونی و تولیدی که داریم، قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت با اشاره به اینکه در شرکت ملی نفت ایران نگاه به اکتشاف یک برنامه یکصد ساله است، بیان کرد: با توجه به ذخایر کنونی و تولیدی که داریم قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فاز 11 پارس جنوبی که قرار بود در زمستان سال گذشته شاهد تولیدی شدن آن باشیم، طبق گفته های اخیر وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، در تابستان امسال به تولید خواهد رسید و قفل 20 ساله آن باز می شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۷    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه سفر به خوزستان بمناسبت سالروز کشف نفت در مسجدسلیمان، در یادمان شهید گمنام شرکت ملی حفاری ایران نیز حضور و به مقام شامخ شهید گمنام در این شرکت ادای احترام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت با اشاره به اینکه در شرکت ملی نفت ایران نگاه به اکتشاف یک برنامه یکصد ساله است، گفت: با توجه به ذخایر کنونی و تولیدی که داریم قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم.
رویش زاگرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آقای رئیس شفاف بگوئید سهم مسئولیت های نفت در قبال مسجدسلیمان چقدر است؟ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران: شفاف می گویم 900 میلیارد تومان اعتبارات به شما تعلق گرفته است که مدیران شهرستان و استان باید بتوانند با تعریف پروژه این بودجه را جذب کنند... ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه زمان شروع به کار دولت سیزدهم 2.5 میلیارد بشکه به ذخایر کشور افزوده شده است، گفت: قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس محسن خجسته مهر در بازدید از چاه شماره یک مسجدسلیمان در سالروز اکتشاف نفت از این چاه بر حفظ و نگهداری این چاه تاکید کرد و گفت: باید نسبت به محوطه سازی و ارائه خدمات بهتر به منظور جلب بیشتر گردشگران اقدام شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در مناطق نفت خیز توسعه باید متوازن، برابر و همه جانبه باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران کلنگ احداث ساختمان جدید بیمارستان نفت مسجدسلیمان بر زمین زده شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آغاز مطالعات برای کشف ذخایر جدید نفت و گاز در کشور خبر داد و گفت: بررسی های اولیه نشان می دهد که این مطالعات می تواند برای کشور ما امیدوار کننده باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان همزمان با یکصد و پانزدهمین سالروز اکتشاف نفت معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از چاه اکتشافی شماره یک مسجدسلیمان بازدید کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، عباس غریبی به عنوان مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران منصوب شد.
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۷    
به گزارش ایفنا، خجسته مهر در این زمینه گفت: بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به صورتی متفاوت نسبت به نمایشگاه سال گذشته برگزار شد. روزانه در حدود 35 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: با اجرای طرح های توسعه میدان های فرزاد بی و لایه نفتی پارس جنوبی روزانه 28 میلیون مترمکعب به ظرفیت تولید گاز و روزانه 25 هزار بشکه به ظرفیت تولید نفت کشور افزوده می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی مرحله دوم توسعه لایه های نفتی پارس جنوبی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران آغاز شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه طراحی، خرید ساخت، بارگیری و نصب جکت میدان گازی فرزاد بی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بین شرکت های پتروپارس و مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی امضا شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه طراحی، خرید ساخت، بارگیری و نصب جکت میدان گازی فرزاد بی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بین شرکت های پتروپارس و مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی امضا شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از امضای 50 قرارداد و 120 تفاهم نامه و توافقنامه در حاشیه روز پایانی بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر لزوم حمایت از دانش بنیان ها، قول مساعد داد تا در رفع چالش های شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که در حوزه نفت فعالیت می کنند، بکوشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: اگر شرکت های اکتشاف و تولید نبودند، تحریم ها سهمگین تر بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در خلال برنامه هفتم توسعه 160 میلیارد دلار پروژه نفت و گاز، پیش بینی شده است، بخش مهمی از آن، نگهداشت توان تولید و بخشی مربوط به میادین جدید و توسعه نیافته است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اگر شرکت های صاحب صلاحیت بتوانند دکل بیاورند، ما حاضر به اجاره بلندمدت پنجساله آن هستیم؛ در این شرایط پیمانکار با اجاره به شرط تملیک صاحب یک دکل می شود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به امضای ساخت و بومی سازی 14 توربوکمپرسور نفت با استفاده از توان داخلی به ارزش 183 میلیون یورو، گفت: نزدیک به 500 میلیون یوروی دیگر در قالب طرح های پیشرو برای ساخت 60 دستگاه توربین و کمپرسور جدید به شرکت های ایرانی واگذار خواهد شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه تدوین فرمولاسیون بهینه و طراحی مفهومی اولیه واحد ساخت کاتالیست هیدروتریتینگ نفتا و نفت سفید به منظور تولید صنعتی به امضای رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و مدیرعامل شرکت توسعه صنایع نفت و گاز سرو رسید، همچنین افزایه لاتکس حفاری با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رونمایی شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده از ایجاد زمینه های لازم برای حضور اثرگذار بانوان متخصص در صنعت نفت و گاز کشور خبر داد و اعلام کرد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۱    
به گزارش ایران اکونومیست، محسن خجسته مهر امروز در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در مراسم امضای قرارداد ساخت 14 توربوکمپرسور نفت بین شرکت ملی نفت و شرکت توربوکپمرسور نفت با بیان اینکه امسال سال رشد تولید و مهار تورم است و رشد تولید در صنعت نفت فقط به معنای ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بومی سازی ساخت دستگاه های توربوکمپرسور از قصد این شرکت برای استفاده حداکثری از توان شرکت های ایرانی در ساخت تجهیزات خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
قرارداد ساخت و بومی سازی 14 توربوکمپرسور نفت با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به امضای ساخت و بومی سازی 14 توربوکمپرسور نفت با استفاده از توان داخلی به ارزش 183 میلیون یورو، گفت: نزدیک به 500 میلیون یوروی دیگر در قالب طرح های پیشرو برای ساخت 60 دستگاه توربین و کمپرسور جدید به شرکت های ایرانی واگذار خواهد شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، با تاکید بر اهمیت اجرای طرح های پیشرو نفت و گاز در مسیر دستیابی به اهداف تعریف شده در برنامه هفتم توسعه گفت: در این حوزه افزون بر 50 میلیارد دلار طرح راهبردی تعریف شده که در یک برنامه ریزی مدون اجرایی می شود. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ارتباط زنده با دستگاه حفاری 86 فتح از محل بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تلاش های شبانه روزی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران به عنوان طلایه داران خط مقدم تولید قدردانی کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شانا_ گروه فیلم: نشست خبری محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران صبح روز پنجشنبه (28 اردیبهشت ماه) در حاشیه دومین روز بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشست خبری 27مین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عنوان کرد: تا سال 1408 نیاز به 160 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بالادست صنعت نفت داریم که ضروری است از منابع داخلی و سرمایه گذاری خارجی تامین شود. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران جزئیات هفت طرح پیشران شرکت ملی نفت ایران به ارزش 50 میلیارد دلار را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت:میادین نفتی جفیر و سپهر در شهریور ماه به بهره برداری میرسند و و در مدار تولید قرار می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: به دنبال اجرای طرح های پیشرو در طی برنامه هفتم توسعه هستیم که در این زمینه 7 طرح پیشرو به ارزش 50 میلیارد دلار تعریف کرده ایم که مهمترین آن طرح فشار افزایی میدان گازی پارس جنوبی به ارزش 15 تا 20 میلیارد دلار است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تعریف 160 میلیارد دلار طرح نفتی تا سال 1408، گفت:در سالی که گذشته توانستیم 630 هزار بشکه تولید نفت کشور را افزایش دهیم و به صادرات نفت ایران اضافه کنیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمد مخبر، معاون اول رییس جمهوری، جواد اوجی، وزیر نفت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و دیگر مدیران ارشد صنعت نفت در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران کار خود را آغاز کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و قائم مقام معاون مدیرعامل شرکت دولتی گازپروم روسیه درباره نحوه همکاری در آینده برای توسعه میدان های نفت و گاز گفت وگو کردند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: پیش از این حدود 10 بلوک اکتشافی معرفی شده بود که اکنون با اضافه شدن 16 بلوک تازه، شمار بلوک های اکتشافی تازه به 26 عدد می رسد.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: پیش از این حدود 10 بلوک اکتشافی معرفی شده بود که اکنون با اضافه شدن 16 بلوک تازه، شمار بلوک های اکتشافی تازه به 26 عدد می رسد.