دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۲:۴۷Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با مواد مخدر»

خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گلستان از کشف 100 کیلو تریاک از یک دستگاه کامیون در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه سه نفر دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 295 کیلو گرم مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر با قاچاقچیان مسلح در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و فرماندهی انتظامی سیرجان بیش از 1600 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان کشف شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف بیش از 71 کیلوگرم شیشه توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در این عملیات پلیسی اعضای یک باند خانوادگی قاچاق مواد افیونی در اقدامی ضربتی دستگیر و متلاشی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۱    
پلیس مبارزه با موادمخدر استان مرکزی گفت: در روزهای آخر سال قبل به حدود 3 کیس(مورد) مهم مواد مخدر ضربه وارد شد و بالغ بر 100 کیلو مواد کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا گفت: با اجرای طرح تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در کشور طی یک ماه گذشته، علاوه بر کشف بیش از 35 تن انواع مواد مخدر، بیش از 10 هزار خرده فروش مواد مخدر نیز جمع آوری شدند.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، فرمانده انتظامی استان از توقیف 2 دستگاه خودرو و کشف بیش از 345 کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه در مهاباد خبر داد. سردار "رحیم جهانبخش" در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس اداره اطلاعات و عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی از کشف 2 کیلو و 400 گرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک توسط ماموران پلیس در شهر بجنورد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 179 کیلو و 500 گرم تریاک از داخل بار توت فرنگی در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهرگفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر آزادشهر موفق شدند، بیش از 25 کیلوگرم تریاک را از یک خودرو سواری در آزادشهر کشف و ضبط کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی ملایر از کشف 11 کیلو و 750 گرم گرم مواد مخدر تریاک و دستگیری سوداگران مرگ در ملایر خبر داد و گفت: در راستای مبارزه قاطع با مواد مخدر ، با بکارگیری شیوه و شگردهای خاص پلیسی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۴۱    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از جمع آوری 484 معتاد متجاهر از سطح شهر کرمانشاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی مهاباد گفت: سال گذشته 102 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان کشف شد که در مقایسه با سال ماقبل 42 درصد کاهش داشت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تیراندازی با تاکید بر بهره گیری از توان هیات های استانی اظهار داشت: در مرحله نخست 5 روستا از هر استان را تجهیز و امکانات رایگان را به روستاها خواهیم برد، معتقدم اگر از هر روستا 500 دختر و پسر جذب این رشته شوند، یک ظرفیت خوب برای استعدادیابی خواهیم داشت
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 96 کیلو و 500 گرم موادمخدر تریاک دپو شده در شهرستان شوشتر خبر داد. سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان خوزستان، با دریافت اطلاعاتی مبنی بر دپوی محموله مواد مخدر در یکی از منازل مسکونی در شهرستان شوشتر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۶    
با تلاش تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در یک عملیات پلیسی 4 قاچاقچی مواد مخدر و سوداگر مرگ با 460 کیلو تریاک شناسایی ودستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۱    
رئیس پلیس مواد مخدر استان مرکزی گفت: اولویت پلیس مبارزه با موادمخدر برخورد با شبکه های مافیایی توزیع و تهیه مواد مخدر است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف 164 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان و ایلام خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران انتظامی استان در دومین روز سال جدید 6 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر را شناسایی و دستگیر کردند و در عملیات های جداگانه نزدیک به 900 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از کشف 144 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک با همکاری عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در این شهرستان خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ علی سلیم پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: : با اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مشخص شد 2 نفر از عناصر تهیه و توزیع مواد افیونی قصد انتقال مواد مخدر به استان البرز را دارند ...
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا در مورد تهدید گسترده فنتانیل ترکیب شده با زایلازین هشدار ایمنی عمومی صادر کرد. انتشار تصاویر عوارض استفاده از این ترکیب مخدر بسیار خطرناک که به زامبی کننده یا ترنک نیز مشهور است در شهرهای بزرگ آمریکا نظیر نیویورک نگرانی های زیادی را ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: 313 کیلو تریاک از یک منزل مسکونی در پی کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوشتر با بیان اینکه معتادان متجاهر در این شهرستان در حال جمع آوری هستند، گفت: 59 معتاد متجاهر در قالب یک طرح ضربتی در این شهرستان جمع آوری شدند. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت که امسال 64 تُن و 786 کیلوگرم انواع مواد مخدر با انجام 469 عملیات پلیسی در این استان کشف شده است. به گزارش صبح ساحل، سردار "غلامرضا جعفری" اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران بر استفاده از روش های نوین علمی برای مقابله با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۲    
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر سیما، عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر در یک سال گذشته را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی گفت: در اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر، تاکنون بیش از 700 نفر در استان جمع آوری شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
این خبر و کاهش کشفیات مواد مخدر در نشست اعضای کارگروه مبارزه با مواد مخدر مهاباد اعلام شد.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رشت- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با تاکید بر توجه به آموزش در سنین پایه گفت: فرهنگ سازی و آموزش در خصوص عوارض اعتیاد و مصرف مواد مخدر باید از مهدها کودک و مدارس شروع شود. به گزارش خبرنگار مهر، حسین مصطفی پور ظهر یکشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان [...] ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آران و بیدگل طرح آرامش برای پیشگیری و کاهش سرقت های خرد به اجرا گذاشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رشت- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان از اجرای طرح ساماندهی معتادین متجاهر در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و گفت: این طرح با جدیت تمام در گیلان اجرایی می شود.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۶    
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف 5 کیلوگرم تریاک در پوشش خانواده و دستگیری 4 نفردر این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، پایگاه خبری پلیس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۴    
گرگان- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: با تلاش شبانه روزی فراجا امسال 11 تن انواع مواد مخدر کشف و شعاع 500 متری مراکز آموزشی گلستان پاکسازی شد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ ارسلان افزود: مبارزه با این ماده شوم از سوی پلیس ادامه دارد و خانواده ها نیز فرزندان خود را از مضرات آن بیشتر آگاه کنند. وی بیان کرد: این میزان مواد مخدر امسال با اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر در نقاط مختلف این شهرستان کشف و ضبط شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی از کشف 97 کیلوگرم مواد مخدر در مشهد و دستگیری 2 متهم خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۴    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: در چند سال اخیر قاچاقچیان موادمخدر تمایل فراوانی برای استفاده از مسیر دریائی دارند و از این بابت، بنادر ایران و پاکستان مورد تهدید هستند، بنابراین دو کشور باید ، همکاری قاطع و لازم داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه علیرغم فرمان منع کشت از سوی طالبان، سطح زیر کشت در افغانستان به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته و افزایش چشمگیر قیمت ها، انگیزه مضاعفی را برای کشاورزان به وجود آورده است، گفت: ضمن آن که در سال های اخیر، افغانستان علاوه بر کشت و تولید مواد افیونی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر ارشد موسسه کادراس با تاکید بر لزوم تدوین استراتژی کلان رسانه ای از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نگاه افراطی بیمار پنداری معتادان منجر شده هرگونه مسئولیتی از عهده آنان در ذهن برخی اقشار برداشته شود این در حالیست که در این خصوص نیاز به توجیه رسانه ها و تدوین سیاست مخدری رسانه ای سازمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر طی ایام نوروزی در کرمانشاه آغاز شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
فارس : سردار دوستعلی جلیلیان اظهار کرد: در مورخه ششم دی ماه سال جاری در پی شهادت ستواندوم "محمد زور" از عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح در شهرستان گلشن پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران گفت: ایران و روسیه با توجه به موقعیت جغرافیایی و سیاست های شرارت آمیز قدرت های استکبار جهانی، در معرض پیامد های زیانبار مصرف موادمخدر قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
همدان-فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری 10 معتاد متجاهر توسط مأمورین پلیس مبارزه با مواد مخدر ملایر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: ایران و چین از نفوذ و منابع خود برای متقاعدسازی سران افغانستان برای توقف کشت موادمخدر و همچنین پایبندسازی شان به تعهدات موجود استفاده کنند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از جمع آوری و ساماندهی یک هزار معتاد متجاهر در کرمانشاه طی نوروز 1402 خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۱    
مجمع خیرین یاریگران زندگی با هدف جلب مشارکت آحاد مردم خصوصاً خیرین و متخصصین در عرصه های مختلف مبارزه با موادمخدر با شعار هر ایرانی یک یاریگر زندگی در عرصه های پیشگیری، درمان، توانمندسازی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
9روز پس از سفر رئیس قوه قضائیه به استان اصفهان رئیس کل دادگستری این استان از تعیین تکلیف 333 دستگاه خودروی مربوط به پرونده های مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر در آستانه عید نوروز خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۷    
وین- ایران پرس: سند پنج ساله همکاری ایران و سازمان ملل متحد عصر چهارشنبه بین اسکندر مومنی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران و خانم (غدا والی) مدیر اجرایی دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد در وین امضا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: 20 مرکز، خدمات به معتادان متجاهر در استان ارائه می دهند که دادستانی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر نیز در امر ساماندهی آن ها کمک کننده هستند.