جمعه ۰۸ بهمنساعت ۱۲:۰۹Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت»

اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران امروز به شایعه درباره درآمد های نفتی و میزان صادرات نفت واکنش نشان داد. این شرکت دولتی بدون ارائه آمار و ارقام، افزایش 40 درصدی صادرات نفت را تایید کرد. اما چه کسی نفت ایران را خریده و پول نفت ایران به کجا رفته است؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی حکمی محمد محمدی پور را به عنوان مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت منصوب کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شرکت ملی نفت در بورس انرژی گفته، صادرات گازوئیل با وجود تقاضا در بورس انرژی، برای تامین نیاز داخلی همچنان متوقف است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۹    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی حکمی محمد محمدی پور را به عنوان مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت منصوب کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی حکمی محمد محمدی پور را به عنوان مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رکوردشکنی مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری باعث شده تا گازرسانی به نیروگاه ها کاهش پیدا کند و از همین رو آن گونه که نماینده شرکت ملی نفت در بورس انرژی گفته، صادرات گازوئیل با وجود تقاضا در بورس انرژی برای تامین نیاز داخلی همچنان متوقف است.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مقتضی است که مقاصد فروش نفت ایران بسیار بیشتر از کشور چین بوده و هم اکنون بخش قابل ملاحظه ای از دیگر کشورها نیز به فهرست مقاصد صادراتی نفت ایران اضافه شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت: نفت، صنعت پیشران اقتصاد کشور است و با توجه به پیچیدگی، گستردگی و تنوع نیازهای این صنعت، شرکت ملی نفت باید تامین مالی از طریق بازار سرمایه را به صورت فرایندی مستمر و نه مقطعی مورد توجه قرار دهد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی گفت: با توجه به پیچیدگی، گستردگی و تنوع نیازهای صنعت نفت، شرکت ملی نفت باید تامین مالی از طریق بازار سرمایه را به صورت فرایندی مستمر و نه مقطعی مورد توجه قرار دهد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل بورس انرژی ایران صنعت نفت صنعت پیشران اقتصاد کشور است و با توجه به پیچیدگی، گستردگی و تنوع نیازهای این صنعت، شرکت ملی نفت باید تامین مالی از طریق بازار سرمایه را به صورت فرایندی مستمر و نه مقطعی مورد توجه قرار دهد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تولید 705 میلیون مترمکعبی گاز از میدان مشترک پارس جنوبی اعلام کرد: هدف ما فقط خدمت رسانی به مردم است، نه اعلام اعداد و ارقام.
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۰    
شانا _ گروه فیلم: نخستین نشست هم اندیشی شرکت ملی نفت ایران و فعالان بازار پول و سرمایه روز گذشته (سه شنبه، پنجم بهمن ماه) در مرکز همایش های تخصصی شرکت ملی نفت ایران (باشگاه کوشک) برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی سرتیپ پاسدار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ، یعقوبعلی طالبی به عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی نفت ایران منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ابوظبی (ادنوک) واحد جدیدی را ایجاد کرده است که نخستین اوراق قرضه این تولیدکننده اماراتی را در راستای تنوع سازی درآمدهای نفتی، خواهد فروخت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون مدیر بین الملل در بازاریابی و عملیات گاز شرکت ملی نفت ایران گفت: درآمدی که در ازای صادرات گاز به اروپا حاصل می شود چندان بالا نیست ولی منافع و مباحث سیاسی و استراتژیک بودن؛ بحث درآمد را کمرنگ کرده و تحت تاثیر قرار می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم : شرکت گازپروم روسیه روز دوشنبه اعلام کرد که این شرکت در تاریخ 18 ژانویه، رکورد جدیدی را در صادرات گاز به چین طی یک روز به ثبت رساند. به گزارش خبرگزاری تاس، این هلدینگ گفت: در تاریخ 18ژانویه ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۰    
در حالی که شرکت ملی نفت در نامه ای بر پرداخت حقوق و مزایای پرسنل پیمانکاری تا پنجم هر ماه تاکید دارد گزارش های دریافتی نشان می دهد که با گذشت پنجم بهمن ماه 1400 پرسنل پیمانکاری در بعضی از شرکت های نفتی همچنان حقوق و مزایای خود را دریافت نکرده اند.
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران از برنامه ریزی ها برای رساندن ظرفیت تولید نفت خام ایران به 5 میلیون و 700 هزار بشکه در روز ظرف هشت سال آینده خبر داد.
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: لازم است تا 10 سال آینده در بخش فشارافزایی چاه های پارس جنوبی، در مجموع 12 میلیارد دلار سرمایه گذاری شود تا شاهد افت فشار در این میدان نباشیم.
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کسب وکار شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد که سهم شرکت ملی نفت ایران از سرمایه گذاری های خارجی برای سال 1401، 5 میلیارد دلار در نظر گرفته شده است.
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نیاز 160 میلیارد دلاری صنعت نفت برای طرح های توسعه ای نفت و گاز گفت: اگر صنعت نفت و بازار سرمایه کشور کنار هم قرار گیرند، می توان جهش سرمایه گذاری در صنعت نفت را در دولت سیزدهم رقم زد.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران موفقیت صنعت نفت در دولت سیزدهم را مرهون درایت های وزیر نفت و تفکر بسیجی حاکم در ارکان این مجموعه خواند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از انتشار خبر تخلف مدیرعامل شرکت ملی نفت، حالا خبر احتمال برکناری او به گوش می رسد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۵    
با صدور حکمی توسط فرمانده سپاه تهران بزرگ ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی نفت ایران منصوب شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان لیگ فوتبال ایران روز شنبه با ارسال نامه ای به مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، خواستار مشخص شدن شرایط مدیریتی باشگاه نفت مسجدسلیمان شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی مطرح کرد؛از دولت انتظار می رفت پس از انتشار تخلفات مالی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، راسا وارد این پرونده شود.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فراخوان طرح احیای چاه های بسته و کم بازده نفت از سوی مدیریت سرمایه گذاری و کسب وکار شرکت ملی نفت ایران منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت ملی نفت ایران با اعلام فراخوان به شرکت های فناور برای احیای چاه های بسته و کم بازده، افزایش ظرفیت تولید و برداشت صیانتی از منابع هیدروکربوری را آغاز کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا: سرمربی جدید نفت مسجدسلیمان با دردسر بزرگی مواجه شده است. در حالی که چند روز پیش قرارداد محمود فکری توسط ابوذر شجاعی، سرپرست سابق باشگاه نفت مسجدسلیمان به امضا رسید اما نامه اخیر سازمان لیگ به مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۹    
سازمان لیگ با ارسال نامه ای رسمی خواهان تعیین تکلیف وضعیت مدیریتی باشگاه نفت مسجدسلیمان شد. به گزارش ایلنا، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال با ارسال نامه ای به مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، خواهان تعیین تکلیف مدیریتی و مالکیتی باشگاه نفت مسجد سلیمان شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون مدیر بین الملل در بازاریابی و عملیات گاز شرکت ملی نفت ایران رقم گازی را که قرار بود جهت تبدیل به ال ان جی به عمان ارسال شود 1.5 میلیون تن در سال یعنی حدود 6 میلیون متر مکعب در روز عنوان کرد که بتدریج این رقم افزایش پیدا می کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال با ارسال نامه ای به مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، خواهان تعیین تکلیف مدیریتی و مالکیتی باشگاه نفت مسجد سلیمان شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مجتبی توانگر نماینده تهران خواستار بررسی تخلفات مالی مدیرعامل شرکت ملی نفت شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نشست خبری با موضوع تفحص عدالت در بودجه 1401 گفت: بودجه 1401 نسبت به گذشته وابستگی بیشتری به نفت دارد.
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان اچ اس ئی شرکت ملی نفت ایران با هدف نظارت و بررسی اجرای دستورعمل های ایمنی از پایگاه پشتیبانی، سکوی نیمه شناور امیرکبیر و شناورهای شرکت نفت خزر بازدید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت کویت در بیانیه ای، از بروز آتش سوزی در یکی از مراکز متعلق به این شرکت خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران که اواسط این هفته در صدر هیاتی به روسیه سفر کرده بود مذاکرات متعددی را با شرکت های مطرح روسی انجام داده است و در این میان اخبار خوبی از نتایج این مذاکرات به گوش می رسد. ...
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عملیات اجرایی بیابان زدایی و نهال کاری 2000 هکتار از اراضی استان خوزستان با تامین مالی شرکت ملی نفت ایران و مدیریت اداره کل منابع طبیعی خوزستان، هم زمان با 29 دی ماه روز هوای پاک آغاز شد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح 2000 هکتاری بیابان زدایی و کاشت نهال در شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون برگزار شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، محسن خجسته مهر در آیین تکریم مانی عبدالله زاده و معارفه عباس رزمی، سرپرست مدیریت HSE این شرکت با بیان اینکه این حوزه از حساسیت زیادی برخوردار است به طوریکه همواره باید عبارت “اول ایمنی، بعد کار” در راس اقدام ها و فعالیت های شرکت ملی نفت قرار گیرد ...
خبر روز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبر روز، ستادهای مردمی و معین دکتر ابراهیم رییسی در شهرستان های مسجدسلیمان، امیدیه، گچساران، اهواز، لالی و هفتکل طی بیانیه ای حمایت قاطع خود را از دکتر خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کردند که متن این بیانیه به شرح زیر می باشد: مردم شریف، فعالین حوزه نفت، علاقه مندان [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
آیین عملیات اجرایی طرح 2 هزار هکتاری بیابان زدایی و کاشت نهال در خوزستان با همکاری شرکت ملی نفت ایران و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
تصاویر گرفته شده توسط پلانت لبز- Planet Labs ، دودی را نشان می دهد که دیروز (دوشنبه) بر فراز انبار سوخت شرکت ملی نفت ابوظبی به هوا بلند می شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر ماهواره ای شدت حمله پهپادی به تاسیسات نفتی امارات را مشخص کرد. به گزارش فرارو، این تصاویر که توسط پلانت لبز PBC تهیه شده و به تایید خبرگزاری آسوشیتدپرس رسیده است لحظاتی پس از حمله مرگبار دوشنبه ابوظبی را نشان می دهد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: برداشت گاز از فاز 11 پارس جنوبی سال آینده آغاز می شود. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، محسن خجسته مهر افزود: توسعه و تکمیل فاز 11 پارس جنوبی از اصلی ترین اولویت های شرکت ملی نفت است ...
شانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران بر نگاه ویژه این شرکت به توسعه سهم فناوری های نو در زنجیره تأمین تجهیزات صنعت نفت تأکید کرد.