پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۱:۳۵Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت دوازدهم»

خبرگزاری فارس   ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه متاسفانه یکی از عبرت های دولت دوازدهم این بود که در حوزه جنگ سایبری ساده انگاری و غفلت می کرد، گفت: این رویکرد در دولت جدید متفاوت است و ما به یک فهم واحد و مشترک با دولت دست یافته ایم و این امید وجود دارد تا عقب ماندگی های دولت قبل برطرف شود.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه متاسفانه یکی از عبرت های دولت دوازدهم این بود که در حوزه جنگ سایبری ساده انگاری و غفلت می کرد، گفت: این رویکرد در دولت جدید متفاوت است و ما به یک فهم واحد و مشترک با دولت دست یافته ایم و این امید وجود دارد تا عقب ماندگی های دولت قبل برطرف شود.
اول فارس   ۲ ساعت پیش    
در حالی که سه ماه از استقرار دولت آیت الله سید ابراهیم رئیسی می گذرد و از انتصاب استاندار جدید فارس نیز یکماه گذشته است همچنان شاهد استمرار مدیران دولت گذشته در مجموعه های اداری و سازمانهای استان فارس هستیم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : به دنبال انتشار گزارشی از سوی خبرگزاری تسنیم مبنی بر تخلیه خزانه دولت در زمان ریاست جمهوری حسن روحانی، محمدباقر نوبخت، رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه کشور در یادداشتی در توییتر در واکنش به این خبر نوشت: با صراحت اعلام می کنم دولت دوازدهم با وجود تحریم و محاصره اقتصادی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل اینانلو عصر چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان فردیس افزود: اکنون یکی از بهترین بیمارستان های استان البرز در فردیس در حال ساخت است که حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دولت دوازدهم با وجود تحریم ها محاصره اقتصادی؛ میلیاردها دلار به صورت نقدی و قابل دسترسی به عنوان موجودی ارزی، تحویل دولت سیزدهم داد...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: متن توییت اردشیر مطهری به شرح ذیل است: یک وزیر سابق با قرار وثیقه آزاد است و پرونده دیگری برای محاکمه در دست بررسی قرار گرفته؛ از ترکیب حوزه ماموریت این دو وزیر سابق، می توان به سرنخ های مهمی دست پیدا کرد که شاید پاسخی باشد به چرایی و چگونگی حمله سایبری دیروز به امنیت و زندگی مردم.
رسیدگی به تخلفات ارزی و برخی تصمیمات غلط درباره ارز در دولت دوازدهم مطالبه جدی مردم و رسانه هاست اما رای صادر شده دادگاه تخلفات ارزی برای مدیران سابق بانک مرکزی چهار ایراد اساسی دارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: محمد باقر نوبخت در پی ادعای خزانه خالی مجددا واکنش نشان داده است. وی اظهار کرده است که دولت دوازدهم میلیارد ها دلار در اختیار دولت سیزدهم گذاشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت دوازدهم با وجود تحریم، میلیارد ها دلار به صورت نقد به عنوان موجودی ارزی تحویل دولت سیزدهم داده است.
نوبخت در توییتی نوشت: با صراحت اعلام میکنم؛دولت دوازدهم با وجود تحریم و محاصره اقتصادی، میلیاردها دلار به صورت نقد و قابل دسترس به عنوان موجودی ارزی، تحویل دولت سیزدهم داد...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در واکنش به برخی اخبار مبنی بر ثبت شکایت از حسن روحانی در قوه قضاییه اعلام کرد که طبق بررسی که داشتیم در این خصوص پرونده ای در دادسرای تهران تشکیل نشده است. ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۶:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در مطلبی با تیتر "انتشار سؤال برانگیز یک نامه درباره خالی بودن خزانه!" بدون اشاره به نام خبرگزاری تسنیم نوشت: در شرایطی که امید مردم به بهبود اوضاع اقتصادی افزایش یافته است دیروز نامه ای منتشر شد که در آن ادعا شده در روزهای پایانی دولت دوازدهم ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس سند تازه منتشر شده از مکاتبات مسئولان دولت دوازدهم، رییس دفتر رییس جمهوری پیشین در پاسخ به درخواست رییس پیشین سازمان برنامه و بودجه مبنی بر اختصاص بودجه برای یک پروژه عمرانی، به نقل از رییس جمهوری پیشین از خالی بودن خزانه و عدم وجود موجودی در آن سخن گفته است. ...
پرسش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به این ترتیب هم ادعای خالی بودن خزانه تکذیب می شود و هم اینکه عیان می شود دولت دوازدهم تا آخرین روزهای عمر خود متعهد به انجام طرح های عمرانی بوده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: دولت دوازدهم در سیاست گذاری حوزه واکسن غلط عمل کرد و نتوانست ما را به واکسن بومی برساند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۶    
رئیس پیشین سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه خزانه در پایان دولت دوازدهم خالی نبوده، یادآور شد: خزانه ورودی مستمر دارد و هر روز در آن مبالغی تجمیع می شود. این بدان معناست که خزانه هیچوقت خالی نمی شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس سند تازه منتشر شده از مکاتبات مسئولان دولت دوازدهم، ,واعظی در پاسخ به درخواست رییس پیشین سازمان برنامه و بودجه مبنی بر اختصاص بودجه برای یک پروژه عمرانی، به نقل از رییس جمهوری پیشین از خالی بودن خزانه و عدم وجود موجودی در آن سخن گفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
امروز نامه ای منتشر شد که در آن عنوان شده در روزهای پایانی دولت دوازدهم آقای روحانی خطاب به رئیس وقت سازمان برنامه از خالی بودن خزانه سخن گفته است.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۶۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز نوشت: رییس پیشین سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه خزانه در پایان دولت دوازدهم خالی نبوده، یادآور شد: خزانه ورودی مستمر دارد و هر روز در آن مبالغی تجمیع می شود. این بدان معناست که خزانه هیچوقت خالی نمی شود. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
همه موجودی خزانه بر اساس درخواست های جناب عالی تخلیه شده است ؛ این بخشی از پاسخ حسن روحانی به درخواست بودجه رئیس سازمان برنامه و بودجه چهار روز پیش از پایان دولت دوازدهم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین در واکنش به نامه منتشر شده مبنی بر خالی بودن خزانه کشور در دولت دوازدهم گفت: با تأمین بودجه ملی، طرح آبرسانی آبیک تا یک ماه آینده بهره برداری می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، عملیات اجرایی راه آهن اردبیل- میانه به طول 175 کیلومتر از سال 1384 آغاز شد اما سال ها راکد ماند؛ تا اینکه مسئولان دولت یازدهم عملیات اجرایی آن را از سرگرفتند و در دولت دوازدهم نیز کار تا مرحله های پایانی پیش رفت اما باز به سرانجام نرسید. ساخت راه آهن اردبیل- [...]
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وقتی ترامپ از برجام خارج شد، فنر قیمت دلار رها شد و قیمت دلار به شدت افزایش پیدا کرد. راهکار دولت دوازدهم بر علیه شوک های قیمتی، تخصیص ارز 4هزارو200تومانی به واردکنندگان کالاهای اساسی بود تا قیمت کالاهای ضروری افزایش زیادی پیدا نکند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۰    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در دولت دوازدهم شاهد یک نوع ولنگاری و بی قانونی در حوزه سایبری بودیم و حتی جنگ سایبری را انکار می کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: آخرین سال اجرای برنامه ی ششم را در حالی به پایان می رسانیم که نه دولت دوازدهم لایحه ی برنامه ی هفتم را به مجلس تحویل داده و نه فعلا در دولت سیزدهم خبری از آن است ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مهدی عبدیان با بیان اینکه سیاست های غلط بانک مرکزی در سه سال گذشته باعث کاهش 70درصدی صادرات کشور شد، گفت: امروز اتاق بازرگانی به عنوان نماینده صادرکنندگان به یک نهاد بدون عملکرد تبدیل شده است که هیچ نهاد دیگری روی آن نظارت ندارد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۱    
نویسنده: دکتر حمیدرضا حصارکی – مدرس تربیت بدنی(مدیریت ورزشی) دانشگاه و مدارس در شرایطی که واپسین روزهای عمر مدیریتی دولت دوازدهم مصادف با نقدهای مختلف صاحب نظران و کارشناسان در حوزه های سیاسی، اقتصادی و سلامت شده بود ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: در نگاه کلی ما دچار یک ترکیبی از تهدیدات هستیم و امروز آمریکایی ها و اسرائیلی ها در ضعیف ترین حالت ممکن هستند و انسجام آنها به هم خورده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
توانگر در توئیتی نوشت: با اشاره به عدم موفقیت وزارت نیرو دولت دوازدهم در تامین انرژی برق مورد نیاز کشور طبق برنامه های قبلی و خسارت به بنگاه های تولیدی، خواستار ارایه برنامه زمان بندی شده و عملیاتی برای تأمین پایدار برق در تابستان 1401 شدم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست خبری غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل به مناسبت ایام نکوداشت پدافند غیرعامل (8 تا 14 آبان) صبح امروز در محل این سازمان برگزار شد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۳    
محمدصادق کوشکی گفت: دولت روحانی نماینده یک درصد اشراف سیاسی اقتصادی یا رانتی بود یعنی افرادی که در حوزه سیاست و اقتصاد و از طریق رانت های دولتی و مناصب دولتی به اشراف تبدیل شده بودند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۲:۴۶    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با انتشار گزارشی، عملکرد دولت دوازدهم در بخش نفت و گاز را بررسی کرد.
توکلی گفت: سهام شرکت هایی که دولت قبل به نفع خود مصادره کرده بود اگر بازگردد جاماندگان سهام عدالت نیز تعیین تکلیف می شوند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با انتشار گزارشی، عملکرد دولت دوازدهم در بخش نفت و گاز را بررسی کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز آمار ایران، اجاره بها واحدهای مسکونی خانوارهای شهری یزد در آخرین تابستان حکمرانی دولت دوازدهم در یزد نسبت به فصل مشابه سال قبل27.7درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
درحالی که دولت دوازدهم با شعار بهره برداری از نتایج برجامی و رفع تحریم ها بر سر کار آمد و دولتمردان این دولت تمامی ظرفیت های کشور را معطل مذاکره کرده بودند، در طول این دولت شاهد سقوط آزاد تولید و صادرات نفت بودیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با انتشار گزارشی، عملکرد دولت دوازدهم در بخش نفت و گاز را بررسی کرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سازمان برنامه و بودجه دولت روحانی در آخرین روز کاری خود در 11 مرداد امسال، گزارشی منتشر کرده که در آن ادعا شده با فرض عدم لغو تحریم ها نرخ دلار در ایران به بالای 284 هزار تومان خواهد رسید و دولت ورشکسته خواهد شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
برای نمونه، اخذ مالیات از خانه های لوکس در قانون بودجه سال 99 و1400 پیش بینی شد اما تا پایان دولت دوازدهم آئین نامه آن به مرحله اجرا نرسید و هنوز دارندگان خانه های لوکس، ریالی مالیات به خزانه دولت نمی پردازند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، پروژه انتقال آب از سد طالقان به قزوین که آرزوی دیرینه مردم استان بود در اواخر دولت یازدهم در سال 96 در سفر رییس جمهوری به قزوین کلنگ زنی شد و در دولت دوازدهم هم مورد پیگیری جدی مسوولان قرار گرفت اما به دلیل کمبود اعتبارات و مضایق مالی [...]
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استان یزد بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، با نرخ بیکاری 13.6درصد رتبه چهارم بالاترین نرخ بیکاری در میان استانهای کشور را به خود اختصاص داده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دولت دوازدهم با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توییتر، میلاد پیامبر را تبریک گفت.
رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیان اینکه لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان از ششم مرداد ماه سال جاری به مجلس ابلاغ شده، ولی مورد بی مهری مجلس قرار گرفته و از دستور کار خارج شده است گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق برنامه ششم توسعه قرار بود تا سال 1399 ضریب بازیافت مخازن کشور به میزان 1 درصد افزایش یابد، اما نه تنها این امر میسر نشده است، بلکه ضریب بازیافت مخازن نفت بین سال های 1395 الی 1398 با کاهش 4 درصدی مواجه شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در هفته پایانی دولت دوازدهم مکاتبه داخل سازمانی با امضای رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه تنظیم شد که در پیوست آن جدولی وجود داشت که بدهی های دولت و بخش های مختلف اقتصادی را در یک باز زمانی هفت ساله براساس دو سناریو رفع تحریم ها و تداوم تحریم های اقتصادی به تصویر کشیده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سیاست وزارت نفت دولت دوازدهم در اجرای طرح های جمع آوری گاز همراه نفت، انفعالی و فاقد برنامه ریزی منسجم و عزم جدی برای سامان دادن به این معضل بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
در گزارش مرکز پژوهش های مجلس برخی از اسناد بالادستی مرتبط با صنعت نفت ارائه و در بخش دوم وضعیت موجود بخش نفت و گاز کشور بررسی شده است.
سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در قسمت جدید سریالیست پدرام کریمی میزبان بازیگر و کارگردان سریال گاندو 2 است و کوروش سلیمانی نیز پرونده سریال های امنیتی را در برنامه باز می کند. علی افشار کارگردان و شهرزاد کمال زاده بازیگر گاندو 2 مهمانان اولین بخش از سریالیست هستند ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه شرق در گزارشی با عنوان اقدام جدید مجلس برای محاکمه روحانی نوشت: بهارستان که کمر به محاکمه روحانی و کابینه او بسته است، روز گذشته گزارش جدیدی رادر باب متخلف دانستن دولت دوازدهم به قوه قضاییه ارسال کرد ...