پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۱:۴۲Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش محسوس دما»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، ضمن اعلام ادامه بارش ها در برخی نقاط کشور، در عین حال از پایداری جوی طی روزهای آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز و فردا شاهد بارندگی، وزش باد برخی مناطق شدید و موقتی و کاهش محسوس دما و احتمال رعدوبرق در آسمان مازندران باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ه.اشناسی سیستان و بلوچستان از کاهش محسوس دما در نیمه ی شمالی و شرقی استان خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
در پی کاهش محسوس دما و وزش باد نسبتا شدید، اداره کل هواشناسی استان کرمان به کشاورزان توصیه هایی را ارائه داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز چهارشنبه (28 مهر) آسمان قسمتی ابری است و در برخی ساعات شاهد وزش شدید باد هستیم. وی ادامه داد: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد ظرف سه روز آینده شاهد کاهش محسوس دما در اکثر مناطق استان هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از روز جمعه، کاهش محسوس دما سراسر استان کرمان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین با اشاره به کاهش محسوس دما در اغل مناطق استان، نسبت به اتخاذ تدابیر لازم جهت جلوگیری از بروز مشکل و خسارت به ویژه به واحدهای کشاورزی و دامی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان با توجه به کاهش محسوس دما و وزش باد شدید از روز پنج شنبه هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به بارش های رگباری و کاهش محسوس دما در این استان هشدار سطح زرد داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا فلاح نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به هشدار هواشناسی سطح زرد بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از گذر موج ناپایدار ضعیف و سرد در اواخر هفته از منطقه البرز مرکزی می باشد که به موجب آن در ارتفاعات سبب کاهش محسوس دما ( چهار تا هفت درجه سانتیگراد ) ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت بحران شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که از سه شنبه تا جمعه، وضعیت جوی ناپایداری در استان حاکم خواهد بود که منجر به بارش باران و وزش باد شدید و کاهش محسوس دما می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
تبریز(پانا)-رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از کاهش 8 تا 10 درجه ای دمای هوای استان تا اواخر هفته جاری خبر داد. محمد امیدفر افزود: از روز دوشنبه تا اوایل روز جمعه، سامانه ناپایداری به منطقه نفوذ خواهد کرد که موجب کاهش محسوس دما و وزش باد، گاهی تا نسبتا شدید خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از 28 مهر تا 29 مهر، در گیلان، مازندران، گلستان و شرق اردبیل، بارش شدید باران، کاهش محسوس دما بین 5 تا 10 درجه و در ارتفاعات رشته کوه البرز بارش برف پیش بینی می شود که ضرورت دارد راهداران مناطق کوهستانی برای مواجهه با برف آماده باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از افزایش شدت وزش باد و گرد و خاک، کاهش محسوس دما و همچنین احتمال بارش پراکنده به ویژه در غرب استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۸    
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام بارش پراکنده و کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور از وزش باد، کاهش دما و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی در این مناطق خبر داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۴    
روز شنبه در کشور در واقع اوج کاهش دما را تجربه خواهیم کرد و هوای سردی را در اغلب نقاط کشور بجز نواز جنوبی برای این روز انتظار داریم . تهران – اقتصادبرتر – 26 مهر 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان زنجان، گفت: از امروز /دوشنبه 26 مهر ماه جاری/ تا صبح جمعه /30 مهر ماه/ میزان دمای زنجان با کاهش محسوس مواجه می شود و سرمازدگی محصولات کشاورزی محتمل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
با نفوذ سامانه بارشی در مازندران، چهارشنبه شب شاهد کاهش محسوس دما و بارش برف در ارتفاعات خواهیم بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
تسنیم : پنجشنبه سامانه بارشی در نوار شمالی کشور فعال است و شدت بارش ها طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در نوار شرقی اردبیل، گیلان و مازندران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی سرد به کشور طی امروز برای 15 استان کشور تا 30 مهرماه هشدار بارش برف و باران و کاهش محسوس دما صادر کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان اصفهان از کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوای استان و ماندگاری توده هوای سرد به ویژه در مناطق کوهستانی تا ابتدای آبان خبر داد. آسیه آقایی با اشاره به روند کاهش محسوس دما در نیمه غرب و جنوب استان از روز سه شنبه گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد و بارشی از سه شنبه به استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - ماه مهر قرار است در مازندران با کاهش محسوس دما و سرمایی که در بعضی از مناطق کوهستانی در سردترین زمان شب به صفر درجه خواهد رسید ، جای خود را به دومین ماه پاییزی ، یعنی آبان بدهد و احتمالا بعضی مناطق مازندران هم شاهد بارش برف پاییزی خواهد بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به نفوذ سامانه بارشی نسبتا سرد و وقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان ها و همچنین وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از کاهش محسوس دما در استان خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : بررسی نقشه های پیش یابی هوا حاکی از گذر موج ناپایدار ضعیف و سرد از اواخر هفته جاری از منطقه البرز مرکزی است که در ارتفاعات سبب کاهش محسوس دما و یخبندان خواهد شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما در برخی مناطق و تداوم بارش ها در نوار شمالی کشور تا پایان هفته جاری خبر داد و با اشاره به نفوذ هوای سرد به کشور نسبت کاهش دما به زیر صفر و احتمال یخ زدگی محصولات کشاورزی در 8 استان هشدار داد.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی، تا روز دوشنبه جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم شده است، گفت: روزهای چهارشنبه و پنج شنبه انتظار داریم به تدریج شاهد بارندگی، وزش باد نسبتا شدید، کاهش محسوس دما و مواج شدن دریا در استان باشیم.
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه در شمال غرب و غرب کشور و چهارشنبه و پنجشنبه هم در استان های ساحلی خزر کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 26 مهر در غرب و شمال غرب کشور و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در استان های ساحلی خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۳    
کرمانشاه - ایرنا - معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش محسوس دما و سرد شدن هوا در هفته پیش رو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:امروز وزش باد نسبتا شدید و کاهش دما دربرخی مناطق استان پیش بینی می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی هم نسبت به کاهش محسوس دما (5 تا 10 درجه ) طی روزهای شنبه تا اواسط هفته جاری در این استان اخطاریه صادر کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: میانگین بیشینه دما در استان به 20 درجه بالای صفر و کمینه آن نیز به چهار درجه بالای صفر می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت بحران خراسان جنوبی نسبت به کاهش محسوس دما (کاهش 5 تا 10 درجه ای دمای هوا) طی روزهای شنبه تا سه شنبه این هفته در استان اخطاریه صادر کرد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
محمدرضا فلاح نژاد پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بارش لحظه ای برف غروب امروز مناطق دروان، ارتفاعات کاهار، کل نو و ناز در البرز جنوبی را سفید پوش کرد. وی ادامه داد : تحلیل آخرین الگوی پیش یابی حاکی از کاهش محسوس دما در ارتفاعات البرز است. ...
سازمان هواشناسی با صدور یک هشدار سطح زرد هواشناسی از تداوم بارش ها و کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۰    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: برای پایان هفته و اوایل هفته آینده کاهش دما محسوس خواهد بود و پیش بینی می شود دما برای مناطق سردسیر به زیر پنج درجه برسد بنابراین صیفی کاران و ذرت کاران تهمیدات لازم را بیندشیند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان کرمان در باره نفوذ جریانات شمالی و کاهش محسوس دما به کشاورزان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین از کاهش محسوس دما در استان به ویژه در شهرستان های تاکستان و آوج خبر داد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عباس ارغوانی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به کاهش محسوس دما اظهار داشت: طی روزهای آتی دمای هوا در منطقه کاشان کاهش محسوس چهار تا پنج درجه سانتی گراد کاهش پیدا می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه با وزش باد شدید در استان مواجه خواهیم شد گفت: از صبح جمعه کاهش محسوس دما خواهیم داشت به صورتی که دمای صبح گاهی به حدود صفر تا یک درجه سانتیگراد خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد در سطح استان پیش بینی می شود و از اوایل هفته آینده کاهش محسوس دما را داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان روز سه شنبه درباره کاهش محسوس دما و احتمال بارش اولین برف سال در نیمه مهر 1400 هشدار زرد اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی کردستان گفت: دمای هوای استان از امشب تا صبح روز شنبه هفته آینده روند کاهشی دارد و به طور میانگین دمای شبانه و صبحگاهی حدود هشت درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری امروز و فردا بارش باران در استان های اردبیل و گیلان و گاهی بارش پراکنده در برخی مناطق مازندران و گلستان رخ می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۶    
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با صدور هشدار سطح زرد در خصوص احتمال رگبار باران و رعد و برق و کاهش محسوس دما هشدار داد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل هواشناسی استان تهران از کاهش محسوس دمای استان در اواسط هفته آینده خبر داد و گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته از باران در پایتخت فعلاً خبری نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی های کارشناسان هواشناسی بیانگر وقوع بارشهای رگباری در شمال و کاهش محسوس دما درتمامی نقاط آذربایجان غربی است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
باوجود پیش بینی کاهش محسوس دما در برخی نقاط استان خوزستان، احتمال افزایش رطوبت هم وجود دارد.