شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۳۵May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش محسوس دما»

کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز شنبه توده گرد و خاک انتقالی از عراق سبب می شود که در غرب، جنوب غرب و بخش هایی از مرکز و شمال غرب کشورمان افزایش آلاینده های جوی و نتیجتا کاهش کیفیت هوا و دید را داشته باشیم.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۲۷    
طی روز های شنبه و یکشنبه شاهد کاهش محسوس دما به ترتیب در نوار شمالی و شرقی کشور خواهیم بود که هوا را در این نواحی بسیار خنک خواهد کرد .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: ابتدای هفته آینده در سواحل دریای خزر، شمال غرب و شمال شرق کشور کاهش دما به طور میانگین 8 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش دمای 8 تا 10 درجه ای در برخی نقاط کشور و خیزش گرد و خاک تا پنج روز آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - بارش برف در پنجاه و چهارمین روز از فصل بهار، ارتفاعات شهرستان تکاب در جنوب آذربایجان غربی را سفیدپوش کرده و موجب کاهش محسوس دما به مثبت 4 دهم (0/4) سانتی گراد شده تا سردترین شهر این استان در شبانه روز گذشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۵    
گرگان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان با اعلام استمرار بارندگی در استان گفت: سامانه بارشی تا روز دوشنبه به فعالیت ادامه خواهد داد و در این مدت مناطق گوناگون گلستان شاهد رعد و برق، کاهش محسوس دما و بارندگی پراکنده است.
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هموطنان در شمال شرق کشور طی روزهای دوشنبه و سه شنبه با کاهش دمای پنج تا هشت درجه ای مواجه خواهند شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طی روز های آینده در بیشتر نقاط کشور از جمله نیمه غربی و شمالی کشور شاهد ریزش هوای سرد و کاهش محسوس دما خواهیم بود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
همچنین در روز دوشنبه ( 12 فروردین ماه) کاهش محسوس دما و از ظهر سه شنبه تا پایان هفته روند افزایش نسبی دما مورد انتظار است
امروز در نوار غربی و بخش هایی از مرکز کشور و فردا در بخش هایی از مرکز کشور آسمان غبار آلود است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل از افزایش ابر و رگبار باران طی امروز در استان و همچنین کاهش محسوس دما تا شنبه هفته آینده خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
گودرزی با اشاره به کاهش محسوس دما در کشور، خاطرنشان کرد: از امروز تا سه شنبه بارش برف در ارتفاعات البرز دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی کرمان با بیان اینکه این اداره کل نسبت به کاهش محسوس دما هشدار سطح زرد صادر کرده گفت: اثر کاهش محسوس دمای کمینه در این استان که از عصر یکشنبه آغاز می شود و تا ظهر چهارشنبه ادامه دارد با احتمال خسارت زدن به محصولات کشاورزی همراه خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی برای نیمه شمالی کشور طی روز جاری رگبار و رعد و برق و وزش شدید باد را پیش بینی کرد و از شروع روند کاهش نسبی دما در شمال غرب کشور از امروز تا دوشنبه خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی سه روز آینده آسمان این استان نیمه ابری تا ابری، همراه با وزش باد و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی البرز با هشدار سطح نارنجی اعلام کرد: بارش های تندری همراه با کاهش دما، وزش باد شدید، گردوخاک و رعد و برق از بامداد جمعه در این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات و نقشه هواشناسی نشان می دهد؛ بیشتر شهر های کشور با کاهش محسوس دما مواجه خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
دمای هوای آذربایجان غربی 6 درجه کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۲۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
کرمان_ایرنا_ کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه از اوایل هفته آینده در نیمه شمالی و غرب استان کاهش محسوس دما پیش بینی می شود گفت: احتمال خسارت سرمازدگی به محصولات کشاورزی در این مناطق محتمل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی استان یزد برای روزهای آتی افزایش ابر و آسمانی غبارآلود تا پایان هفته جاری و از شنبه رگبار و رعد و برق با کاهش محسوس دما پیش بینی کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
طی روزهای دوشنبه و سه شنبه در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل افزایش محسوس دما بین 8 تا 14 درجه سانتیگراد و چهارشنبه کاهش محسوس دما بین 10 تا 12 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
با فعالیت سامانه ناپایدار دمای هوای گلستان امروز نسبت به دیروز بین 15 تا 20 درجه کاهش یافت.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سازمان هواشناسی در بیشتر مناطق کشور جو نسبتا آرام و پایدار است و فقط در ارتفاعات البرز شرقی، سواحل شرقی دریای خزر و شمال شرق کشور بارش های خفیف پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پدیده گرد و خاک ،افزایش ابر و رگبارهای پراکنده و کاهش محسوس دما تا سه شنبه در استان پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی امین حسین نقشینه با تشریح آخرین وضعیت جوی کشور ، گفت: امروز برای بیشتر مناطق کشورمان جوی پایدار همراه با افزایش دما به ویژه در سواحل خزر را پیش بینی می کنیم ...
کارشناس سازمان هواشناسی از حاکمیت جوی پایدار در بیشتر مناطق طی امروز خبر داد و گفت: فردا در استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و خراسان شمالی، کاهش محسوس دما بین 10 تا 12 درجه رخ خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش محسوس دما در چند روز اخیر گفت: سرمازدگی به 11 هزار هکتار از باغات استان خسارت وارد کرد.
سلام مرودشت   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از وقوع سرمازدگی در باغ های این شهرستان خبر داد و گفت:1780 هکتاراز باغ های این شهرستان دچار خسارت شدید شده اند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد، کشاورزان استان های شرق و مرکز کشور طی دو روز آینده منتظر کاهش 6 تا 10 درجه ای هوا باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران استان کرمان اعلام کرد: از سه شنبه تا چهارشنبه دمای استان کرمان کاهش چشم گیری خواد داشت، کشاورزان آماده باشند.
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
روز پنجشنبه مجددا در استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و جمعه در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی خراسان رضوی در اطلاعیه ای با توجه به کاهش محسوس دما در نیمه شمالی استان و افزایش شدت وزش باد هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۵۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور نسبت به کاهش محسوس دما و خسارت های ناشی از آن به کشاورزان هشدار داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نارنجی از نفوذ توده هوای سرد و در نتیجه کاهش محسوس دما بطور میانگین 6 تا 8 درجه و حداکثر تا 10 درجه سانتیگراد از سه شنبه 9 فروردین تا پایان صبح چهارشنبه 10 فروردین در مناطق خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شرق سمنان، یزد، شمال سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کاهش محسوس دمای کمینه از اواخر وقت امروز تا صبح روز چهارشنبه به جز جنوب در دیگر مناطق استان کرمان پیش بینی می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز در اکثر مناطق استان جوی آرام و از فردا کاهش محسوس دما را خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: کاهش محسوس دمای کمینه از امشب در شمال و غرب این استان آغاز می شود و تا اواخر هفته جاری ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: توده هوای سرد تا اواسط هفته جاری در سطح این استان ماندگار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد به همراه گردوخاک و کاهش محسوس دما در استان کرمان پیش بینی می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان_ کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش محسوس دما بین 8 تا 12 درجه سانتیگراد در بسیاری از مناطق استان از امروز تا یکشنبه هفتم فروردین ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: تا اواسط هفته آینده بیشتر آسمان استان صاف تا کمی ابری، و پدیده غالب در روزهای پیش ِرو وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها _ براساس اعلام هواشناسی روزهای آینده در استان همراه با کاهش محسوس دما خواهد بود و تاکنون تردد در جاده ها 12 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - کارشناس هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه بارشی گفت: از فردا جمعه با کاهش محسوس دما شاهد بارش های پراکنده تا اواسط هفته آینده در استان خواهیم بود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به احتمال برخاستن گردوغبار و کاهش محسوس دما هشدار سطح زرد کشاورزی اعلام کرد. با سلام واحترام با توجه به هشدارهای سطح زرد هواشناسی و کشاورزی مورخ 3 فروردین 1401 هواشناسی خوزستان درخصوص : ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به گرد و خاک ، کاهش محسوس دما ، افزایش سرعت باد و ارتفاع موج هشدارهای سطح نارنجی و زرد صادر کرد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی یزد برای این استان در پنجشنبه شب و بعضاً جمعه طوفان گرد و خاک و متعاقب آن کاهش محسوس دما پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۰    
هئواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به کاهش محسوس دما از فردا چهارشنبه در استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی کاهش محسوس دما در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: روند افزایش دما در این استان تا فردا افزایشی است و پس از آن روند کاهش محسوس دما برای استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: روند افزایش دما در این استان تا فردا افزایشی است و پس از آن روند کاهش محسوس دما برای استان پیش بینی می شود.