دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۷:۳۹Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سارق مسلح»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / دستگیری عامل انتشار فیلم زورگیری برای رعب و وحشت/ ماجرای دختری که از مرگ نجات یافت!/ آدم ربایی برای 4 میلیارد تومان رمز ارز/ دستگیری گوشی قاپ برای یازدهمین بار/ دستگیری سارق مسلح طلافروشی/ یک زن و 2 مرد در انتظار اجرای حکم قصاص چشم/ قتل همسر با 22 ضربه کارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری سارق مسلح تلفن همراه با 10 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد دفاع جانانه یک فروشنده زن شجاع ترک در مقابل سارق مسلح خواهید بود که در نهایت سارق مجبور به فرار می شود.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - سارق مسلح که به محض شنیدن صدای آژیر خطر طلافروشی قبل از اجرای نقشه اش از محل متواری شده بود، با ردیابی های یک ماهه پلیس دستگیر شد. ساعت 9 صبح 4 تیرماه امسال، صاحب مغازه طلافروشی در خیابان خلیج فارس وارد مغازه اش شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۲:۳۷    
سارق مسلح که به اتهام سرقت ناکام از یک طلافروشی در منطقه خلیج فارس تهران تحت تعقیب قرار داشت، سرانجام بازداشت شد. به گزارش جوان، ساعت 9:30 شنبه چهارم تیر ماه امسال صدای شلیکی از داخل مغازه طلافروشی در محله خلیج فارس به گوش رهگذران رسید و بعد هم صدای آژیر طلافروشی به صدا درآمد ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی بندرگز گفت: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به عمل آمده سارق در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش در بندرگز دستگیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا - فرمانده انتظامی دزفول گفت: یک سارق مسلح حرفه ای موتورسیکلت با هشت فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.
طلا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک زن اهل ترکیه در هلند هنگام کار در فروشگاه عرضه نان که با پسرش اداره می کرد، با پارچه ای که برای پاک کردن گرد و غبار استفاده می کرد، سارق مسلح به چاقو را متوقف کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مردی که با سلاح گرم اقدام به سرقت منزل می کرد برای پانزدهیم بار دستگیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - فرمانده انتظامی دزفول از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: سه باند سارق مسلح و زورگیر باغات، منازل و موتورسیکلت در این شهرستان دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری سه عضو یک بانک آدم ربا و سارق مسلح در شیراز خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دستور پیگیری ویژه در پی وقوع سرقت از منزل یک شهروند ورامینی صادر شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان "اشتهارد" از دستگیری 3 سارق مسلح و کشف خودروی سرقتی توسط ماموران کلانتری 11 این شهرستان خبر داد.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد از دستگیری 3 سارق مسلح و کشف خودروی سرقتی توسط ماموران کلانتری 11 این شهرستان خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان، از شناسایی و دستگیری اعضای 3 باند سارقان مسلح با 11 فقره سرقت مسلحانه در زاهدان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
یک سارق در اکوادور که قصد سرقت از یک فروشگاه مواد غذایی را داشت، توسط پلیس لباس شخصی غافلگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان ازغافلگیری و دستگیری 2 شرور و سارق مسلح سابقه دار با کشف یک قبضه سلاح کمری در این شهرستان خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری شخصی که تحت پوشش مسافرکش اقدام به سرقت مسلحانه از شهروندان کرده بود ، در این استان دستگیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شاهرود- فرمانده انتظامی شاهرود از شناسایی باند سرقت مسلحانه احشام و دستگیری عامل اصلی این سرقت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از دستگیری دو سارق مسلح که اقدام به اعمال مجرمانه کرده بودند، خبر داد و گفت: سارقان مسلح موتورسیکلت در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر 4 سارق مسلح و تحت تعقیب مراجع قضائی آن شهرستان با 12 فقره سرقت دستگیر شدند.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مردی در پوشش پلیس قلابی با اسلحه دسبند به دستان مرد طلافروش زد و از او خواست دو کیلو طلا از مغازه اش بردارد که تقلبی بودن و نبودن آن بررسی شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۲۲:۳۶    
سارق مسلح که با لباس و تجهیزات پلیس و در دست داشتن حکم قضایی قصد داشت با همدستی سه همدستش از مغازه طلافروشی در خیابان 17 شهریور، حوالی تهران نو سرقت کند، با هوشیاری یکی از صاحبان طلافروشی به دام افتاد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا: سارق مسلح بعد از اینکه در سرقت از طلافروشی ناکام ماند دستگیر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۲۱:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مرد جوانی که در خیابان 17 شهریور اقدام به سرقت مسلحانه از یک طلافروشی کرده بود، دستگیر شد . این در حالی است که 2 همدست وی پس از مشاهده ماموران پلیس از مهلکه گریختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اعضای سه نفره باند سارق مسلح که اقدام به سرقت وسایل مسافران یک دستگاه اتوبوس در محور اهواز - مسجدسلیمان کرده بودند، دستگیر شدند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تصاویری از این سرقت مسلحانه که یک ماه پیش انجام شده،از روز جمعه گذشته(24 تیرماه) بار دیگر در فضای مجازی استان به صورت گسترده منتشر و ادعا شده بود که این سرقت در ساعت های گذشته به وقوع پیوسته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا- رییس اداره آگاهی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: با اقدامات فنی پلیسی اعضای سه نفره یک باند سارق مسلح که اواخر خرداد ماه اقدام به سرقت وسایل مسافران یکدستگاه اتوبوس در محور اهواز - مسجد سلیمان کرده بودند دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: پنج سارق مسلح در استان دستگیر شدند و 18 فقره سرقت از آنان کشف شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سه سارق مسلح از یک طلافروشی در اصفهان با ضرب گلوله، صاحب مغازه را مجروح و طلا های وی را به سرقت بردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : دو سارق مسلح طلافروشی کرج که به اتهام محاربه به اعدام محکوم شده بودند به دار آویخته شدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دو سارق مسلح حاضر در این فیلم که سال گذشته اینگونه از یک طلا فروشی در کرج سرقت کردند، امروز به دار مجازات آویخته شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مهدی کشت دار مدیر مسئول خبرگزاری میزان طی توییتی نوشت: دو سارق مسلح حاضر در این فیلم که سال گذشته اینگونه از یک طلافروشی در کرج سرقت کردند، امروز به دار مجازات آویخته شدند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دادگستری البرز گفت: حکم اعدام 2 نفر از سارقان مسلحی که مرداد سال گذشته اقدام به سرقت از یک طلافروشی در کرج کرده بودند، اجرا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری استان البرز گفت: حکم اعدام سارقین مسلح یک طلافروشی در کرج اجرا شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۰۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
علی صفایی مشاور علیرضا دبیر و مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان هدف سرقت مسلحانه در اتوبان امام علی (ع) قرار گرفت و 4 سارق مسلح علاوه بر اینکه خودروی تویوتا لندکروز او را به سرقت بردند، به پای چپ او نیز دو مرتبه شلیک کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت: درگیری مسلحانه مأموران انتظامی شهرستان زاهدان با اعضای یک باند حرفه ای سرقت مسلحانه، منجر به هلاکت یک سارق و دستگیری یکی دیگر از اعضای این باند شد.
روزنامه گل   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاور علیرضا دبیر و مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان هدف سرقت مسلحانه در اتوبان امام علی (ع) تهران قرار گرفت و 4 سارق مسلح علاوه بر اینکه خودروی تویوتا لندکروز او را به سرقت بردند، به پای چپ او نیز دو مرتبه شلیک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندهی نیروی انتظامی خمین از درگیری مسلحانه پلیس با سارقین خبرداد و گفت: در این درگیری یک نفر از سارقین کشته شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۷    
یک سارق مسلح قصد داشت اموال مردی را در آمریکا بدزدد. او اسلحه را به سمت مرد نشانه گرفت. این مرد نیز که خود مسلح بود، با تفنگ سارق را از پا انداخت.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،علی صفایی درباره چگونگی وقوع این حادثه اظهارکرد: شنبه ساعت 10 شب در ترافیک اتوبان امام علی (ع) مشغول رانندگی بودم که یک خودروی سوناتا یا النترا با 4 سرنشین به عمد از پشت به ماشین من زد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به شناسایی سویه جدید امیکرون و سرعت بالای انتشار آن، تقویت سیستم ایمنی عمومی در برابر این بیماری را بسیار مهم ارزیابی نموده و تزریق دز یادآور واکسن را بهترین راه مقابله با آن دانستند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
غزل صدر: علی صفایی مشاور علیرضا دبیر و مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان هدف سرقت مسلحانه در اتوبان امام علی (ع) قرار گرفت و 4 سارق مسلح علاوه بر اینکه خودروی تویوتا لندکروز او را به سرقت بردند، به پای چپ او نیز دو مرتبه شلیک کردند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
علی صفایی در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره سرقت مسلحانه خودروی تویوتا لندکروز او در اتوبان امام علی (ع) که منجر به شلیک دو گلوله به پای چپ او شد، اظهارکرد: شنبه ساعت 10 شب در ترافیک اتوبان امام علی (ع) مشغول رانندگی بودم که یک خودروی سوناتا یا النترا با 4 سرنشین به عمد از پشت به ماشین من زد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۴۴ سایت دیگر  
مشاور علیرضا دبیر و مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان هدف سرقت مسلحانه در اتوبان امام علی (ع) تهران قرار گرفت و 4 سارق مسلح علاوه بر اینکه خودروی تویوتا لندکروز او را به سرقت بردند، به پای چپ او نیز دو مرتبه شلیک کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۳:۳۳    
سارقی که قصد دزدیدن اموال مردم را داشت، با شلیک گلوله از پا افتاد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سارقان مسلح پس از زخمی کردن قهرمان اسبق کشتی، خودروی گرانقیمت او را سرقت کردند و از محل گریختند. به گزارش جوان، شامگاه شنبه 18 تیر به مأموران پلیس تهران خبر رسید چند سارق مسلح در بزرگراه امام علی، زیر پل بزرگراه همت مرد جوانی را با شلیک گلوله زخمی و خودروی وی را سرقت کرده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر از غافلگیری و دستگیری 2 شرور و سارق مسلح سابقه دار در آن شهرستان خبر داد.