جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۱:۱۷Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طلا و جواهر»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۲    
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد هر گرم طلای 18عیار در بازار امروز مشهد 2میلیون و 325 هزار تومان معامله شده است.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، امروز قیمت طلا و سکه برخلاف روز گذشته در روند متوازنی قرار گرفتند. با وجود افزایش نزدیک به سه دلاری قیمت انس جهانی طلا، قیمت در بازار فلز زرد بر مدار کاهش قیمت دلار چرخید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه رکود داد و ستد در بازار طلا، شرایط واحدهای تولیدی و توزیعی این صنعت را بحرانی عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر از روند کاهشی قیمت سکه و منسوجات طلا در یک هفته اخیر خبر داد.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران ضمن تشریح مولفه های موثر بر روند بازار طلا و سکه در نیمه دوم سال 1402، شرایط این بازار در این بازه زمانی را با ثبات عنوان کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه صنف طلا و جواهر مشهد گفت: کاهش 10 الی 15 هزار تومانی نرخ طلا تاثیری در بازار نخواهد داشت. هم اکنون شاهد رکود بی سابقه ای در بازار طلا مشهد هستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر 27 میلیون و 700 هزار تومان است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۴    
نایب رییس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:در ایران قیمت طلا و سکه در چند روز گذشته به دلیل اخبار مثبت سیاسی ،اقتصادی به روند کاهشی خود ادامه داده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۶    
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد هر گرم طلای 18عیار در بازار امروز مشهد 2میلیون و 305 هزار تومان معامله شد که کاهش قیمت نسبت به روز قبل داشته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: اگرچه نرخ ارز یکی از عوامل اصلی قیمت طلا و سکه است، اما در روز های اخیر بازار طلای کشور بیشتر تحت تاثیر تحولات سیاسی و اقتصادی کشور تا توجه به قیمت جهانی طلا بود.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، روند قیمت طلا و سکه در روز جاری نامتوازن بود. امروز قیمت دلار افزایش داشت اما بازار فلز زرد بدون توجه به این افزایش هر سه نوسان افزایشی، کاهشی و خنثی را داشت. گفتنی است قیمت طلای جهانی با رشد 11 دلاری نسبت به دیروز با قیمت 1935 دلار در حال معامله است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۰    
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد هر گرم طلای 18عیار در بازار امروز مشهد 2میلیون و 322 هزار تومان معامله شد که کاهش قیمت نسبت به روز قبل داشته است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۲    
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت :قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به دلیل اخبار مثبت سیاسی اقتصادی نسبت به روز گذشته کاهش یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۷    
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد هر گرم طلای 18عیار در بازار امروز مشهد 2میلیون و 335 هزار تومان معامله شد که کاهش قیمت نسبت به روز قبل داشته است.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
همیشه طلا و سکه یکی از گزینه های سرمایه گذاری مردم است. از این رو ثبات نسبی در بازار ارز طی ماه های اخیر پالس خوبی برای کسانی است که می خواهند بخشی از پس اندازشان را به طلا و یا سکه تبدیل کنند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۶    
نادر بذرافشان، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: باتوجه به اتمام ماه های محرم و صفر و وجود مراسم ها و اعیادی در ماه ربیع الاول، قطعا از شرایط بحرانی و افت تقاضا عبور خواهیم کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۵    
امروز انس جهانی طلا صعودی بود و قیمت طلا و سکه در بازار اندکی افزایش داشت و به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر به نظر می رسد تا پایان هفته شاهد نوسانات یک تا سه درصدی قیمت طلا در بازار باشیم که آن هم طبیعی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه قیمت طلا و سکه تحت تاثیر انس جهانی افزایش یافته است پیش بینی کرد قیمت ها در هفته جاری تغییری نخواهد داشت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به کاهش 6 تا 9 درصدی قیمت طلا و سکه در نیمه نخست امسال گفت: مردم نگران هستند که این کاهش قیمت بیشتر شود ولی ما می توانیم بگوییم که با توجه به اینکه کاهش قیمت ها در ماه های اخیر بیشتر از تحلیل کارشناسان و ما بوده، این اتفاق نمی افتد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۱    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت :قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به دو دلیل با افزایش جزئی داد و ستد می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان گفت: اگر کانالی در فضای مجازی اقدام به خرید و فروش طلای دست دوم کند، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت، زیرا فعالیت صنفی در فضای مجازی نیازمند پروانه کسب فضای مجازی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تیم های امدادی در شهر سیل زده درنه در لیبی مقادیری طلا و جواهر در بین آوار پیدا کردند. فیلم منتشر شده نشان می دهد که امدادگران هنگامی که مشغول پیدا کردن افراد گرفتار در زیر آوار و نجات آن ها بودند، مقادیر زیادی طلا و جواهر زیر آوار کشف کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم های امدادی در لیبی مقادیری طلا و جواهر در بین آوار پیدا کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به روند کاهشی قیمت ها در بازار سکه و طلای داخلی تا اواسط هفته، گفت که بازگشت از این روند کاهشی طی روزهای پایانی دلیلی بر تغییر جهت مسیر قیمت ها در طول هفته نبوده و در مجموع هفته، بازار کاهشی به پایان رسیده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۴    
نادر بذرافشان رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به روند کاهشی قیمت ها در بازار سکه و طلای داخلی تا اواسط هفته، گفت که بازگشت از این روند کاهشی طی روزهای پایانی دلیلی بر تغییر جهت مسیر قیمت ها در طول هفته نبوده و در مجموع بازار کاهشی به پایان رسید.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به روند کاهشی قیمت ها در بازار سکه و طلای داخلی تا اواسط هفته، گفت که بازگشت از این روند کاهشی طی روزهای پایانی دلیلی بر تغییر جهت مسیر قیمت ها در طول هفته نبوده و در مجموع هفته، بازار کاهشی به پایان رسیده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: هر رویدادی در دنیا به خصوص در حوزه سیاست می تواند بر قیمت طلا اثرگذار باشد. بنابراین رویداد مهمی نظیر وقوع توافق برجام منجر به ثبات بیشتر در بازار فلز زرد می شود و باعث رونق بازار طلا نیز می شود.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: هر رویدادی در دنیا به خصوص در حوزه سیاست می تواند بر قیمت طلا اثرگذار باشد. بنابراین رویداد مهمی نظیر وقوع توافق برجام منجر به ثبات بیشتر در بازار فلز زرد می شود و باعث رونق بازار طلا نیز می شود. ...
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
از ابتدای سال بازار طلا در رکود به سر می برد و فاصله قیمت طلای نو و دست دوم کم شده است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:در هفته ای که گذشت به دلیل خبر آزادسازی ارزهای بلوکه شده شاهد روند کاهشی قیمت طلا و ارز بودیم.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا وجواهر ساری از رکود حال حاضر بازار طلا خبر داد و گفت: همه منتظرند تا ببینند چه اتفاقی قرار است در بازار طلا رقم بخورد و به محض اینکه قیمت ها رو به بالا حرکت کند، شاهد هجوم مردم برای خرید طلا خواهیم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت: قیمت ارز، سکه و منسوجات طلا در در یک هفته اخیر روند کاهشی داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران از روند کاهشی قیمت ارز، سکه و منسوجات طلا در یک هفته اخیر خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز(22 شهریور1402) به 28 میلیون و 150 هزارتومان و سکه طرح قدیم به 25 میلیون و 300 هزارتومان رسید. قیمت نیم سکه 15 میلیون و 200 هزارتومان، ربع سکه 10 میلیون و 250 هزارتومان و سکه یک گرمی 6 میلیون تومان است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۶    
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد هر گرم طلای 18عیار در بازار امروز مشهد 2میلیون و 344 هزار تومان معامله شد که افزایش قیمت نسبت به روز قبل داشته است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا,قیمت سکه,قیمت دلار و ارز آزاد چهارشنبه22 شهریور 1402در فرتاک نیوز مشاهده کنید. طلا - سکه و ارز آزاد قیمت (ریال) انس طلا 1,910.18 $ طلا 18 عیار 23,304,000 طلا 24 عیار 31,071,000 سکه امامی 278,520,000 سکه بهار آزادی 251,970,000 نیم سکه 150,500,000 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۵۰    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر کرمانشاه گفت : میزان فروش طلا در استان کرمانشاه نسبت به گذشته حدود 40 درصد کاهش داشته است.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، امروز قیمت طلا و سکه همانند روزهای گذشته نوسان کاهشی با دامنه محدود داشت. با وجود اینکه دیگر در بازار فلز زرد از ریزش ها و پرش های شارپی خبری نیست، اما همین کاهش های محدود 50 تا 150 هزار تومانی، قیمت طلا و قطعات سکه را در آستانه ورود به کانال های قیمتی پایین تر قرار داده است ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۰    
قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر 27 میلیون و 850 هزار تومان است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۹    
نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با حیات مطرح کرد؛
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر 27 میلیون و 850 هزار تومان است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (21 شهریور1402) به 27 میلیون و 850 هزار تومان و سکه طرح قدیم به 25 میلیون و 200 هزارتومان رسید. قیمت نیم سکه 15 میلیون و 50 هزارتومان، ربع سکه 10 میلیون و 150 هزارتومان و سکه یک گرمی 5 میلیون و 950 هزارتومان است. ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۴    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت :قیمت طلا و سکه در معاملات امروز با توجه به اخبار مثبت سیاسی ،اقتصادی و نبود تقاضا به روند کاهشی خود ادامه داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۱    
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد هر گرم طلای 18عیار در بازار امروز مشهد 2میلیون و 327 هزار تومان معامله شد که روند نزولی قیمت داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات آزاد طلا و جواهر سازی با حضور 12 نفر از هنرمند صنایع دستی از سمنان ، شاهرود و مهدیشهر در شهمیرزاد برگزار شد .
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی به 27 میلیون و 948 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار با قیمت دو میلیون و 345 هزار تومان معامله شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۰    
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد هر گرم طلای 18عیار در بازار امروز مشهد 2میلیون و 345 هزار تومان معامله شد که روند نزولی قیمت داشته است.