شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۴:۳۷Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ و ارشاد اسلامی»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص واکسیناسیون اصحاب رسانه و خبرنگاران توضیحاتی منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۲ دقیقه پیش    
تفاهم نامه تامین 10 هزار واحد مسکونی برای هنرمندان و خبرنگاران بین وزرای راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی به امضا رسید.
بازار نیوز   ۱۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به کاهش شدید سطح درآمدی اصحاب فرهنگ و هنر، خواستار توجه جدی به رفع دغدغه های معیشت و مسکن هنرمندان و دیگر اقشار مرتبط با فرهنگ و هنر شد.
ایسنا   ۲۲ دقیقه پیش    
ایسنا/اصفهان معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از آغاز طرح تخفیفی تابستانه کتاب در این استان، با مشارکت 93 کتاب فروشی خبر داد.
موج   ۲۳ دقیقه پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: میانگین درآمد اصحاب فرهنگ و هنر از میانگین درآمد کارکنان دولت بسیار پایین تر است؛ بنابراین اگر قصد داریم به حوزه هایی که آسیب پذیری بیشتری دارند، توجه کنیم اصحاب فرهنگ و هنر جزو این حوزه ها هستند.
ایسنا   ۳۳ دقیقه پیش    
ایسنا/یزد نمایشگاه نقاشی تابلو هایم نگاهت می کنند به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط چهار هنرمند نقاش ابرکوهی برگزار شد.
این برنامه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و حوزه هنری استان در رده سنی کودک و نوجوان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۴۴ دقیقه پیش    
همزمان با عید بزرگ سعید غدیر مراسم شعرخوانی غدیر با حضور امام جمعه شهرستان رباط کریم و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دوستداران شعر و ادب پنجشنبه 7 مرداد ماه در فرهنگسرای معلم برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۴۴ دقیقه پیش    
به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت، نشست هم اندیشی با موضوع شناخت سینمای ولایی و هنر فاخر بعد از انقلاب به همت انجمن سینمایی شهرستان اسلامشهر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر روز چهارشنبه 6 مرداد ماه در سالن جلسات این اداره برگزار گردید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۴۴ دقیقه پیش    
به مناسبت عید غدیر خم دو نفر از همکاران سادات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار مورد تجلیل قرار گرفتند.
ایبنا   ۴۵ دقیقه پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از پیوستن 54 کتابفروشی به طرح تابستانه کتاب 1400 خبر داد.
تفاهم نامه همکاری برای احداث 10 هزار واحد مسکونی برای هنرمندان و خبرنگاران به امضای وزیر راه و شهرسازی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسید.
ارانیکو   ۵۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمودزاده گفت: تفاهمنامه ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای هنرمندان و خبرنگاران امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به امضا رسید.
ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش    
ایسنا/مرکزی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: طراحی یادمان قطعه هنرمندان آرامستان اراک فراخوان می شود.
ایبنا   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: طرح تابستانه کتاب 1400 از امروز شنبه 9 مرداد ماه به مدت یک هفته همزمان با سراسر کشور در 16 کتابفروشی استان گلستان آغاز می شود.
ایبنا   ۱ ساعت پیش    
معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از اختصاص 25 میلیون تومان کمک فرهنگی در قالب اهدای کتاب به شهر صدرا خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
قزوین-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت:با هماهنگی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی واکسیناسیون خبرنگاران استان آغاز شده است و آمادگی داریم در ایام روز خبرنگار تمامی اصحاب رسانه استان واکسینه شوند.
در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، براساس اعلام معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی فهرست تجمیعی پروانه های صادره امسال اعم از ساخت و نمایش در دو بخش سینمایی و غیر سینمایی منتشر شد.
در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات،براساس اعلام معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی آخرین وضعیت نوبت شورای پروانه ساخت و پروانه نمایش در دو بخش سینمایی و غیر سینمایی منتشر شد.
مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اضافه شدن شاخص جمعیت به امتیاز نهایی انتخاب روستای قرآنی کشور، گفت: اسامی روستاهای منتخب نهایی و برای تأیید به دفتر وزیر ارسال شده است.
مهنا بابایی مقدم رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت از سوی ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مورد تقدیر قرار گرفت.
پانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا)- داوری آثار رسیده به جشنواره مطبوعات زنجان آغاز شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، مدیر خانه مطبوعات استان زنجان گفت: 91 نفر از فعالان رسانه استان این تعداد اثر را در سامانه جشنواره بارگذاری کرده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پیامی درگذشت اکبر محبوبی فر هنرمند پیشکسوت تئاتر و تلویزیون را تسلیت گفت.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از امضای تفاهم نامه این وزارت خانه با وزارت ارشاد برای آغاز ساخت پروژه 10 هزار واحدی مسکن خبرنگاران و هنرمندان خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرناپلاس- هر چند شبکه نمایش خانگی این روزها با سانسور و نظارت های عجیب از سوی ساترا همراه شده اما به نظر می رسد اتفاقات دیگری پیرامون این ماجرا مطرح است که به مجلس کشیده شده و با دفاع قابل توجه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه شده است.
رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دره شهر، از اعلام اسامی مسابقه مجازی عکس به مناسبت "پنجم مرداد" سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور در این شهرستان خبر داد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از آغاز طرح تابستانه کتاب 1400 در سراسر استان خبر داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز طرح تابستانه کتاب 1400 در خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور از امروز خبر داد و گفت: این طرح تا 15 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۵۱   + ۸۳ سایت دیگر  
ایسنا: رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو از آغاز واکسیناسیون برخی گروه های شغلی پرخطر و همچنین بیماران دیابتی در کشور علیه کرونا خبر داد و در عین حال جزئیات آن را تشریح کرد. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
رشت – ایرنا – معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: 30 کتابفروشی استان همزمان با آغاز طرح تابستانه کتاب 1400 به استقبال این طرح رفتند.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه برای جذب مردم به سمت کتاب و کتابخوانی باید در روش عرضه کتاب تغییراتی ایجاد شود؛ گفت: تغییر در روش عرضه کتاب، نیازمند تعریف کارکردهای جدید است تا موجب جذب مخاطب، فروش کتاب و در نهایت ارتقاء سطح فرهنگی جامعه شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از آغاز طرح تابستانه کتاب در کتابفروشی های عضو خبر داد و گفت: این طرح تا پانزدهم مردادماه جاری ادامه دارد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجدسلیمان از واکسینه شدن اصحاب خبر و رسانه در برابر ویروس منحوس کرونا خبر داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: توزیع عادلانه خدمات فرهنگی و رفع محرومیت در شهرستان ها نیازمند تغییر رویکرد در برنامه هاست.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران این استان به مناسبت 17 مرداد به صورت وبیناری خبر داد و گفت: قرمز شدن شرایط کرونایی و تداوم آن مانع از برگزاری این مراسم به صورت حضوری است..
به مناسبت عید سعید غدیر خم محفل شعری با عنوان عاشقان ولایت به همت کانون ادبی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان آوج برگزار شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوجبلاغ به همراه جمعی از شعرای این شهرستان به مناسبت عید سعید غدیر به دیدار امام جمعه این شهرستان رفت.
خلیج فارس   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون مطبوعاتی و فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از آغاز طرح تابستانه کتاب 1400 با مشارکت 12 کتابفروشی در بوشهر خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از آغاز طرح تابستانه کتاب در کتابفروشی های قزوین با 20 درصد تخفیف خبر داد.
فراخوان دومین دوره جشنواره استانی ادبیات داستانی پویش پایداری که توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان برگزار می شود، منتشر شد.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: همزمان با عید غدیر، فیلم کوتاه هم ولایتی با روایت سنت حسنه قرض دادن در روز عید غدیرخم به کارگردانی محمد مهدی فکریان از هنرمندان شهرستان آران و بیدگل تولید شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: 123 کتابفروشی در این استان در طرح سراسری خرید تابستانه کتاب شرکت و از امروز همزمان با سراسر کشور فروش خود را آغاز کردند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: طرح تابستانه کتاب 1400 از طریق کتاب فروشی های عضو طرح از 9 تا 15 مردادماه در این استان برگزار می شود.
مدیر امور سینمایی اداره کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: حوزه هنری بدون هیچ هماهنگی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سینماهای آسیا و قدس در مشهد را تخریب کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: سقف مجاز خرید برای هر خریدار در طرح تابستانه کتاب از 200 هزار تومان در طرح های پیشین به مبلغ 300 هزار تومان در تابستان امسال افزایش پیدا کرده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از آغاز اجرای طرح تابستانه کتاب 1400 در 20 کتابفروشی این استان خبر داد و گفت: دوستداران دانایی می توانند کتاب های مورد علاقه خود را با تخفیف های ویژه از این مراکز تهیه کنند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تسلیت درگذشت اکبر محبوبی فر هنرمند و پیشکسوت رسانه ای استان گفت: استاد صبح امروز و به مرگ طبیعی درگذشت.
عصر همدان   ۳ ساعت پیش    
به گزارش عصرهمدان ، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در اعیاد دهه ی امامت و ولایت، طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، از فرهیخته هنرمند آقای حسین رضا زارعی پیشکسوت رشته موسیقی در منزل ایشان تجلیل و تقدیر به عمل آمد. ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: هنرمندانِ این استان که از دریافت تسهیلات کرونا جامانده اند می توانند با مراجعه به سایت کارا، اطلاعات خود را تکمیل و ثبت نام کنند.