سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۲۰:۲۱Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارش زا»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از بارش های رگباری، همرفتی، ناگهانی و لحظه ای با فعالیت سامانه بارش زا تا دهم خردادماه در استان خبر داد و گفت: نیروهای امدادی در قالب 200 تیم تا پایان فعالیت این سامانه برای ارائه خدمات جاده ای و منطقه ای در آماده باش کامل قرار دارند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با فعالیت سامانه بارش زا از روز جمعه تا پایان وقت یکشنبه با رگبار باران بهاری گاهی با رعد و برق، احتمال تگرگ، وزش باد شدید موقتی و گردوخاک، وقوع صاعقه همراه است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با ورود سامانه بارش زا در استان، احتمال جاری شدن روان آب، طغیان رودخانه های فصلی، مه آلودگی و کاهش دید، احتمال اختلال در راه های روستایی به واسطه رگبار باران پیش بینی می شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش 6 تا 8 درجه ای دمای هوا در این استان به همراه بارش رگبار و تگرگ و احتمال آبگرفتگی معابر از امشب خبر داد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه امروز موقتا کاهش دما را در سطح استان داریم، گفت:کماکان استان تحت تاثیر سامانه بارش زا است که فعالیت این سامانه تا چهارشنبه ادامه دارد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۰    
هواشناسی برای بارش سنگین در نیمه غربی کشور هشدار نارنجی داد. فعالیت سامانه بارش زا در نواحی غربی کشور آغاز شده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۰    
هواشناسی برای بارش سنگین در نیمه غربی کشور هشدار نارنجی داد. فعالیت سامانه بارش زا در نواحی غربی کشور آغاز شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از آغاز رگبارهای بهاری در نیمه غربی استان از امشب و فراگیر شدن بارش ها در سطح استان طی 72 ساعت پیش رو خبرداد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از روز یکشنبه با نفوذ سامانه بارش زا به استان، افزایش ابر و بارش های رگباری همراه با رعدوبرق و احتمال تگرگ، آغاز خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۱    
رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی و نفوذ سامانه بارش زا به استان از روز یکم فروردین ماه 1401 گفت: فعالیت سامانه بارشی تا روز پنج شنبه سوم فرودین ماه ادامه دارد لذا مردم و گردشگران اصفهان تمهیدات لازم را در خصوص شرایط جوی بیاندیشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از نفوذ سامانه بارش زا به استان از روز سه شنبه یکم فروردین خبر داد و گفت: بارش های رگباری تا سوم فروردین اکثر مناطق اصفهان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر گذر یک موج طی امروز و نفوذ سامانه بارش زا از فردا به استان و فعالیت آن تا اوایل روز شنبه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: سامانه بارشی تا فردا صبح در استان استقرار دارد و طی 25 سال گذشته این شدیدترین سامانه بارش زا بوده که وارد استان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر ادامه فعالیت سامانه بارش زا تا اوایل وقت روز پنجشنبه بر روی استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه بارش زا بر روی استان تا اوایل روز پنجشنبه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه بارش زا بر روی استان تا اوایل روز پنجشنبه است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: سامانه بارش زا تا اوایل پنجشنبه هفته جاری در استان فعال خواهد بود و شدت فعالیت آن در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه خواهد بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از فعالیت متناوب سامانه بارشی بویژه در غرب و جنوب استان طی چهار روز پیش رو خبر داد. آسیه آقایی در گفت وگو با خبرنگار مهر به نفوذ سامانه بارش زا از شامگاه امروز اشاره و اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه هشدار نارنجی اعلام کرد: نقشه های پیش یابی بیانگر تقویت سامانه بارش زای در حال گسترش به سمت نواحی شرقی کشور از جمله خراسان رضوی همراه با آبگرفتگی و ایجاد رواناب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: از عصر دوشنبه با استقرار و گسترش سامانه بارش زا، انتظار می رود ضمن افزایش شدت وزش باد (گاهی شدید)، شاهد گسترش بارش در سطح خراسان رضوی باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به نفوذ سامانه بارش زا که از فردا استان را فرا می گیرد ، همه دستگاه های اجرایی باید آمادگی لازم را داشته باشند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲    
به گزارش اینتیتر، براساس پیش بینی هوای هواشناسی سامانه بارش زا از شمال کشور وارد کشور می شود و فردا نیز شاهد ورود سامانه بارشی جدیدی از جنوب کشور خواهیم بود.
در پی برودت هوا و ورود سامانه بارش زا به گیلان، جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان گیلان برگزار شد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۸:۳۶    
به گزارش اینتیتر به نقل از پارسینه، آلودگی همچنان در شهرهای صنعتی مثل تهران و کرج ادامه دارد و هشدار سطح نارنجی تا فردا پابرجاست.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سامانه بارش زا از مناطق غرب و جنوب غرب وارد کشور شده و بارش باران را برای روز پنجشنبه در شهرهای غربی و جنوب غربی شاهد هستیم. برای روز جمعه و شنبه در بخش های مرکزی کشور و دامنه های جنوبی البرز بارش باران را در پیش داریم. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۲    
سامانه بارش زا از مناطق غرب و جنوب غرب وارد کشور شده و بارش باران را برای روز پنجشنبه در شهرهای غربی و جنوب غربی شاهد هستیم. برای روز جمعه و شنبه در بخش های مرکزی کشور و دامنه های جنوبی البرز بارش باران را در پیش داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه بارش زا بر روی استان طی روزهای شنبه و یکشنبه است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۰    
معاون پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با فعالیت سامانه بارش زا طی امروز تا اوایل پنجشنبه شاهد شرایط بارش پراکنده باران، برف و مه آلودگی در مناطق جنوب، شرق و غرب خواهیم بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۲    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: طی روز چهارشنبه تا اوایل پنجشنبه به سبب فعالیت سامانه بارش زا شرایط بارش پراکنده برف و باران و مه آلودگی در مناطق شرق، غرب و جنوب استان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-کارشناس هواشناسی ایلام با اشاره به فعالیت سامانه بارش زا در استان، گفت: شهرستان آبدانان با 26.3 میلیمتر بیشترین بارش را در استان داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارش زا به استان بوشهر از شب گذشته بارش رحمت الهی همراه با تندباد و رعد و برق نقاط مختلف استان را در بر گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سامانه بارشی که تا شنبه ادامه دارد ، همراه با رعد و برق و وزش باد شدید است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۱    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در پی ورود سامانه بارش زا به استان کرمان وآغاز فعالیت این سامانه جلسه ستاد بحران بهزیستی استان کرمان با حضور اعضا ستاد فوق برگزار گردید
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت صنعت هواشناسی در گفت وگو با قدس با اشاره به تأثیرات سامانه بارش زا از امروز در مناطقی از کشور، خواستار اعلام وضعیت قرمز در این مناطق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۵    
سامانه بارش زا از امشب بتدریج وارد استان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۲    
با ورود سامانه بارش زا به استان بارش باران و تگرگ شهرصفی آباد را فرا گرفت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
از بعداز ظهر امروز بارش باران آغاز خواهد شد. سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر، دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی، با توجه به گسترش و تقویت سامانه بارش زا در استان خراسان رضوی پیش بینی می شود امروز دوباره بارندگی به تدریج از مناطق شمال غربی استان آغاز شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از دیشب این استان تحت تاثیر سامانه بارش زا قرار گرفته است و بر همین اساس تاکنون بیشترین مقدار بارش از بجستان در حدود 5.4 میلیمتر و بیشترین سرعت وزش باد از بردسکن با 112 کیلومتر در ساعت به ثبت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۰    
پیرو هشدار قرمز هواشناسی خراسان شمالی، سامانه بارش زا از دیشب وارد استان شد و تا بعد از ظهر سه شنبه فعال است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۱    
با توجه به گسترش و تقویت سامانه بارش زا به سمت استان خراسان رضوی، هواشناسی خراسان رضوی هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور هشدار نارنجی از تقویت سامانه بارش زا توام با رعد و برق و بارش تگرگ خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
پیرو هشدارقرمزسامانه بارش زا بتدریج از امشب وارد استان خواهد شد و تا بعد از ظهر سه شنبه فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام از هشدارسطح زرد و نفوذ سامانه بارش زا و آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل ها خبرداد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۵    
هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد: با ورود سامانه بارشی به استان از عصر امروز، دمای روزانه به صورت نسبی کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای هشدار سطح زرد اعلام کرد و نوشت: طبق تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی از فردا جمعه تا اوایل وقت روز دوشنبه هفته آینده استان خراسان رضوی تحت تأثیر سامانه بارش زا قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از اوایل هفته این استان با شدت و ضعف تحت تاثیر سامانه بارش زا قرا گرفت که این بارشها تا اوایل صبح فردا وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارش زا به استان هواشناسی استان خراسان رضوی هشدار نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۰    
سامانه بارش زا، از اواخر امشب وارد استان خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۸    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ادامه فعالیت سامانه بارش زا تا روز سه شنبه در استان خبر داد و گفت: از فردا پدیده غالب در استان، بارش نسبتا شدید تا شدید است که در روزهای پنجشنبه و جمعه به اوج می رسد.