چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۲۹Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال وقوع سیل»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آسیب به محصولات کشاورزی 9 استان از کاهش 5 تا 10 درجه ای دما در برخی مناطق کشور خبر داد.
طلا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آب گرفتگی معابر در 13 استان از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از رشد ابرهای همرفتی در برخی مناطق کشور خبر و نسبت به احتمال وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و خسارت به محصولات کشاروزی هشدار داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: بر اساس هشدار زرد سازمان هواشناسی مناطقی ار جنوب شرق و شمال کشور امروز تا جمعه با باران، باد شدید و رعدو برق همراه است که در برخی ساعت ها موجب بالاآمدن آب رودخانه ها خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه هایی نسبت به فعالیت سامانه بارشی، کاهش محسوس دما، سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر در 9 استان کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به سیلابی شدن مسیل ها در دامنه و ارتفاعات شمال شرق استان تهران هشدار داد و گفت: از مردم می خواهیم از رودخانه ها فاصله بگیرند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار تهران با اشاره به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آب گرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار تهران با اشاره به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آبگرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد.
سلام نو / نیک نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 30 مرداد 1401 از احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در 11 استان کشور خبر داد.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که به علت احتمال آب گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها مردم ها از رودخانه ها فاصله بگیرند!
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه منطقه اثر سامانه پیش بینی شده ارتفاعات شمال استان تهران است، گفت: به علت احتمال جاری شدن روان آب و آب گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها به مردم هشدار می دهیم که از رودخانه ها فاصله بگیرند!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی، از مردم خواست از حاشیه رودخانه ها بویژه در مناطق شمال و شمال شرق تهران فاصله بگیرند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۵۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی وقوع سیل و آب گرفتگی معابر در 9 استان از خیزش گردوخاک طی 5 روز آینده در نوار شرقی کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیریت بحران خوزستان با توجه به احتمال وقوع سیل در ارتفاعات استان ، از شهروندان خواست از منطقه خارج نشوند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز خود 25 مرداد 1401، از بارش باران و احتمال سیلاب در 3 استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به سیلاب ناگهانی در استان های جنوبی کشور از افزایش آلودگی هوا در جنوب غرب و غرب طی 3 روز آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اداره هواشناسی ژاپن از وقوع طتوفان استوایی در برخی مناطق از جمله توکیو خبر داد و نسبت به احتمال وقوع سیل و رانش زمین در بخش هایی از این کشور هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد از احتمال وقوع رگبار و ر عد و برق و وزش باد شدید موقتی از امروز پنجشنبه بیستم مردادماه تا روز یکشنبه 23 مرداد در 12 استان کشور خبر داد و اعلام کرد که در نواحی مستعد، احتمال خیزش گرد و خاک نیز وجود دارد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: مطابق اعلام سازمان هواشناسی، امروز در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، فارس، سمنان و خوزستان هشدار نارنجی احتمال وقوع سیل برقرار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۲    
تهران- مدیرکل هواشناسی استان تهران از احتمال وقوع سیل در نواحی کوهستانی و پرشیب شمال استان تهران طی دوشنبه و سه شنبه خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به صدور هشدار نارنجی از سوی اداره کل هواشناسی استان از عصر امروز سه شنبه تا فردا چهارشنبه در خصوص احتمال وقوع سیل در استان گلستان هشدار داد و گفت: هم استانی ها در این مدت از نزدیک شدن و توقف در حاشیه رودخانه های استان خودداری کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل هواشناسی استان از هموطنان خواست از استقرار در مسیل ها و کنار رودخانه های استان خودداری کنند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال هشدار جوی مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی در خصوص احتمال وقوع پدیده سیل در روزهای یکشنبه و دوشنبه 16 و 17 مرداد در سطح استان، کمیته مدیریت بحران سیل در اداره کل دامپزشکی استان تشکیل جلسه داد.
تلنگر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۱    
به گفته سازمان هواشناسی، کشورمان میزبان سامانه بارشی دیگری از امروز تا دوشنبه 17 مرداد خواهد بود.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بیشتر شدن فعالیت سامانه بارشی در 6 استان کشور خبر داده و نسبت به آب گرفتگی در خیابان ها ، صاعقه و همچنین سیلابی شدن رودخانه های فصلی هشدار داده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به احتمال وقوع سیل در پی بارش رگبار های تابستانی مردم از رودخانه ها فاصله بگیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران لرستان با صدور اطلاعیه ای درباره احتمال وقوع سیلاب در استان هشدار داد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که امکان وقوع سیلاب در برخی از مسیل ها و رودخانه های فصلی وجود دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲    
چه کسی باور می کرد که در مردادماه، شاهد شکل گیری سیل های مخرب در نقاط مختلف کشور باشیم که باعث ضرر های مالی و آسیب به لوازم خانه از جمله فرش ماشینی و... می شود ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی صنعت آب کشور با بیان این که بارندگی های شدید یک ماه اخیر مجموعا 7 میلیارد متر مکعب آب وارد سفره های آب زیرزمینی سراسر کشور کرد، گفت: با توجه به افزایش احتمال وقوع سیل در آینده طبق روند تغییرات اقلیمی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به تداوم بارش های موسمی از احتمال سیلاب ناگهانی در 8 استان و وقوع طوفان گردوخاک در 9 استان خبر داد.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در نواحی مستعد و احتمال بارش تگرگ در مناطق شمالی به ویژه ارتفاعات استان تهران پیش بینی شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با توجه به هشدار اداره کل هواشناسی لرستان مبنی بر ورود سامانه بارشی جنوب و جنوب غربی استان، احتمال آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها، و نیز لغرنده شدن محورهای مواصلاتی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور به معاونان مربوط و بازرسان کل استان هایی که درگیر سیلاب شدند، دستور داد با قید فوریت تکالیف دستگاه ها را با توجه به هشدارها و پیش بینی های دستگاه های متولی و احتمال وقوع سیل بررسی کنند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱۱۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران هشدار داد که احتمال وقوع سیل طی امروز و فردا وجود دارد و دستگاه های مسئول باید در آماده باش باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی از احتمال وقوع سیل در نیمه شمالی استان تهران بویژه در ارتفاعات خبر داد.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز رگبار پراکنده باران و احتمال سیل در ساعات بعد از ظهر در جنوب و جنوب غرب و ارتفاعات مرکزی استان کرمان پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۰    
برای امروز رگبار پراکنده باران و احتمال سیل در ساعات بعد از ظهر در جنوب و جنوب غرب و ارتفاعات مرکزی استان کرمان پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه موسمی (مانسون) در 7 استان طی امروز خبر و نسبت به آب گرفتگی گسترده، طغیان رودخانه ها و آب گرفتگی منازل هشدار داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت خاکریز آب شهرداری تهران با بیان این که مناطق 21 و 22 پایتخت بیش از سایر مناطق تهران در خطر خسارات ناشی از سیل شدید قرار دارند، عنوان کرد: اساسا خطر وقوع سیل در تهران بخصوص در مناطق توسعه کالبدی و حومه پایتخت بسیار بیشتر از زلزله است ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا:اگرچه وقوع سیل یک اتفاق طبیعی است، تغییرات آب و هوایی ناشی از فعالیت بشر باعث می شود احتمال وقوع سیل های شدید متداول شود. فرانسیس داونپورت از محققان علوم جوی در دانشگاه ایالتی کلرادو در مطالعه ای به این موضوع پرداخته که چگونه تغییرات آب و هوایی بر هیدرولوژی و سیل تاثیر می گذارد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: هشدار سطح قرمز درباره تشدید بارش ها و احتمال وقوع سیل در بسیاری از مناطق کشور تا فردا صادر شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
هشدار سطح قرمز درباره تشدید بارش ها و احتمال وقوع سیل در بسیاری از مناطق کشور تا فردا صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۰    
مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی نیشابور درباره طغیان رودخانه ها و احتمال وقوع سیل و پیامدهای ناشی از آن هشدار جدی داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که مناطق شمالی و شرقی خوزستان درگیر بارش های باران هستند و استانداری خوزستان از احتمال وقوع سیل در استان خبر داده بود، اما از لحظاتی پیش به یک باره طوفانی شدید وارد اهواز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران اردبیل گفت: با احتمال وقوع سیل ضروری است شهروندان و گردشگران از استقرار در نقاط پرخطر استان خودداری کنند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
هواشناسی برای 2روز آینده، هشدار سطح قرمز وقوع سیلاب در جنوب و شرق کشور صادر کرد. دیشب و صبح امروز هم به دلیل وقوع سیلاب در مناطق مختلفی از کشورمان خساراتی وارد شد. از ابتدای مرداد ماه تاکنون در حوادث سیلاب 61 نفر فوت و 32 مفقود شدند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۲:۵۷    
هشدارها و اخطارها از چند روز قبل آغاز شد و اصفهان به حالت آماده باش در برابر بارش باران های مونسونی و احتمال وقوع سیل درآمد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد حسن نامی، معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به احتمال وقوع دوباره سیل در برخی از مناطق کشور، اظهار کرد: این امکان وجود دارد که امشب و یا حتی فردا جنوب تهران را همین باران های سیل آسا فرا بگیرد چرا که تغییرات آب و هوایی بیانگر این موضوع هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: در سنوات قبل منابع طبیعی در حوزه آبریز منطقه ده بالا طرح های آبخیزداری و کنترل سیلاب زیادی اجرا کرده و ریسک خطرپذیری را پایین آورده است و بعید می دانم که شهر کرمان از این بخش تهدید شود اما در هر حال باید مدیریت شهری اقدامات و آمادگی لازم را ...