یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۶:۱۰Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون راهداری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: در حال حاضر و با تلاش های شبانه روزی راهداران و سایر عوامل، تمام راههای اصلی استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۸    
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: جاده زنجان - طارم که روز پنجشنبه بر اثر وقوع کولاک مسدود شده بود برای سومین بار در یک هفته اخیر بازگشایی شد و این در حالی است که هم اکنون تردد در جاده های کوهستانی استان فقط با زنجیر چرخ امکان دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- یوسفی، معاون راهداری زنجان گفت: راه ارتباطی روستایی 108 روستا در استان که به علت برف و کولاک شدید مسدود شده بود بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان با بیان اینکه همه راه های استان به جز گردنه کلوسه باز است، گفت: کولاک شدید به مسدود شدن این گردنه در شهرستان فریدونشهر در غرب اصفهان منجر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۸    
همدان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان، تعداد افراد اسکان داده شده شب گذشته در راهدارخانه های استان همدان به سبب بارش برف و کولاک را حدود 180 تا 190 نفر اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از بازگشایی گردنه های چری و شاه منصوری با تلاش پرسنل راهداری استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۲    
کرمان - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به تخریب قابل توجه راه های روستایی جنوب کرمان گفت: 100 پل در جنوب کرمان تخریب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: راه ارتباطی 600 روستای استان که بدلیل بارش برف و کولاک بسته شده بود هنوز بازگشایی نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - معاون ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: در مجموع 450 میلیارد تومان اعتبار نیاز است تا خسارات ایجاد شده سیل در بخش راههای جنوب کرمان ترمیم و بازسازی شود.
معاون راهداری ایلام گفت: هزار و 125 تن مخلوط ماسه و نمک طی شبانه روز گذشته با تلاش عوامل راهداری در جاده های این استان پخش شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۳    
گروه استان ها- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای از خسارت سنگین سیل به محورهای مواصلاتی کرمان خبر داد و گفت: 5 هزار تن آسفالت باید استفاده شود تا راه ها در سیل بعدی تخریب نشوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۶    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به بارش برف شدید و وقوع کولاک گفت: با تلاش راهداران تمام محورهای مواصلاتی استان تهران باز است و مشکلی برای تردد نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۸    
گرگان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به بارش افزون بر 40 سانتیمتری برف در مناطق کوهستانی و ارتفاعات استان گفت که رانندگی در این مناطق بدون استفاده از زنجیرچرخ غیرممکن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری کشور : 2 هزار کیلومتر راه روستایی در سیلاب اخیر کرمان مسدود شده بود که تا کنون 95 درصدآن بازگشایی شده است .
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: به دلیل استقرار جبهه بسیار سرد و برفی و بارانی بودن اکثر محورهای مواصلاتی گلستان، رانندگی بدون زنجیرچرخ غیرممکن است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: با اعتبار 40 میلیارد ریال و در قالب 2 طرح پیمانی امانی، طرح تکمیل و ایمن سازی تقاطع قلعه سنگی محور قم - جعفریه اجرا شد. ...
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با تاکید بر اجتناب مسافران از سفرهای غیرضروری در محورهای مواصلاتی گفت: احتمال ریزش سنگ و بهمن در ارتفاعات استان تهران وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- یوسفی، معاون راهداری استان زنجان گفت: بارش برف و کولاک شدید برخی از جاده های استان زنجان را فرا گرفته و در حال حاضر بخشی از آزاد راه زنجان به قزوین و بالعکس در کیلومتر 30 تا 55 مسدود شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان عبور و مرور انبوه خودروهای حامل سنگ در مناطق دارای معدن را یکی از دلایل اصلی تخریب زیرساخت و آسفالت جاده ها در این منطقه دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: بارش برف و کولاک شدید راه دسترسی به 561 روستای استان را بسته است و تلاش برای بازگشایی راه ارتباطی این روستاها ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با اشاره به تداوم بارش برف در مناطق مختلف استان، گفت: اتوبان تبریز-سهند به دلیل کولاک شدید و عدم دید کافی مسدود شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: کولاک شدید برای دومین بار جاده شریانی زنجان - طارم را مسدود کرد و در این شرایط جوی احتمال سقوط بهمن در جاده های کوهستانی استان وجود دارد.
نوذری بیان کرد: بر اثر سامانه بارشی اخیر ارتفاع برف در گردنه ژالانه به 7 تا 10 متر هم رسیده است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۲    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر سه محور اصلی و 72 راه روستایی به دلیل بارش سنگین برف در چند روز گذشته مسدود است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه در حال حاضر 26 محور فرعی در کشور مسدود است، گفت: نیمی از این محورها در استان های جنوبی به دلیل آبگرفتگی مسدود شده اند و نیمی دیگر هم در استان های زنجان و کردستان به دلیل بارش سنگین برف مسدود هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: با تلاش نیروهای راهداری و با وجود بارش سنگین برف، راه مواصلاتی یک هزار روستای استان در شبانه روز گذشته بازگشایی شده و راه ارتباطی 408 روستا نیز همچنان مسدود است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۵    
گروه استان ها معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: راه ارتباطی 408 روستای کردستان همچنان مسدود بوده و از ورود سامانه جدید بارشی امشب نیز بابت انسداد راه های دیگر نگران هستیم.
معاون راهداری کشور از اعمال محدودیت های ترافیکی نوروزی در جاده های منتهی به شمال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: جاده شریانی زنجان به طارم که بر اثر کولاک و بارش سنگین برف مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: به علت کولاک برف و دیدناکافی گردنه صائین در محور سراب - اردبیل و گردنه سامبران در محور اهر - کلیبر مسدود است و امکان عبور از این گردنه ها وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بازگشایی جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: همواره با چالش سرقت حفاظ پل های محورهای استان مواجه هستیم؛ لذا برای 4 پل مهم در محورهای استان حفاظ بتنی نصب می شود.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
جلسه بررسی موضوع مدیریت حمل و نقل و ترافیک محورهای مواصلاتی تهران، البرز و مازندران در سفرهای نوروزی 1401 با حضورحسینی، جانشین رئیس پلیس راهور ناجا و اکبری، معاون راهداری کشور با ارائه راهکارهای کاهش ترافیک و سهولت و افزایش ایمنی برگزارشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: راه 620 روستای استان به غیر از شهرستان های سقز و کامیاران که هنوز آمار آنها جمع بندی نشده، به دلیل بارش برف مسدود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۷    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجان گفت: محور زنجان_طارم (خانچایی) تا 2 ساعت دیگر بازگشایی می شود.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از برفروبی 17 هزار و 800 کیلومتر باند از راه های استان در سه روز گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از برفروبی 17 هزار و 800 کیلومتر باند از راه های استان در سه روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۴    
معاون راهداری اداره کل راه داری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان به پایین بودن دما در سطح استان اشاره کرد و گفت: با توجه به بازگشایی مسیرهای اصلی، راهداران فعالیت در محورهای روستایی که تخمین زده شده حدود 150 راه، هنوز مسدود باشند را آغاز کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در حال حاضر بارش باران و برف در تمامی محورهای این استان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: عملیات بازگشایی جاده ها و محورهای ارتباطی اصلی و فرعی استان در پی ریزش برف که از دیروز (دوشنبه) آغاز شده همچنان ادامه دارد به نحوی که تاکنون 17 هزار و 800 کیلومتر از راه ها برف روبی و پاکسازی شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- یوسفی، معاون راهداری زنجان گفت: راه ارتباطی 150 روستای استان به علت بارش شدید برف و کولاک مسدود شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: تردد در آزادراه ها و سایر جاده های ارتباطی این استان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۲    
گرگان- بیکی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: در سال جاری 30 ترانس و 50 کیلومتر از کابل کشی محورهای گلستان سرقت و هشت میلیارد تومان در این حوزه خسارت وارد شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری استان زنجان گفت: بارش شدید برف و کولاک راه ارتباطی 150 روستا در استان زنجان را مسدود کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: بازگشایی راه 80 روستای مسدود شده بر اثر بارش برف در استان قزوین آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- جانشین معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: بارش برف راه دسترسی به 497 روستای استان را بسته است و تلاش برای بازگشایی راه ارتباطی این روستاها ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: بخشی از آزادراه زنجان به قزوین مسدود شد و با غافلگیری رانندگان در این اتوبان تردد بسیار کند شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت که عملیات بازگشایی جاده ها و محورهای ارتباطی اصلی و غیراصلی این استان در پی ریزش برف از ظهر امروز آغاز شد و 34 گروه راهداری مشغول برف روبی جاده های استان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری استان همدان گفت: هم اکنون شاهد کولاک شدید در گردنه اسدآباد بوده و تردد در این محور تنها با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: همه محورهای این استان جز گردنه "کلوسه" در شهرستان فریدونشهر، باز است.