شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۹:۳۳May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: اوایل هفته پیش رو شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری به ویژه در بعدازظهر با افزایش ابر در نواحی غربی و ارتفاعات با رگبار باران و احتمال رعدوبرق پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۹    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به پیش بینی رگبارهای پراکنده بهاری تا اوایل هفته در استان گفت: تا روز یک شنبه در ساعت بعدازظهر شاهد افزایش ابر و در ارتفاعات با رگبارهای پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا پنج شنبه هوای استان نیمه ابری و در ساعات بعدازظهر با بارش های پراکنده پیش بینی می شود همچنین احتمال بروز روان آب وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از ابتدای سال آبی تا به امروز شاهد 341 میلی متر بارندگی در لرستان بوده ایم که این میزان نسبت به بلند مدت کاهش 38 درصدی و نسبت به سال گذشته کاهش 43 درصدی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امشب انتظار داریم از میزان ناپایداری آسمان مازندران کاسته شود و روز یک شنبه جو پایداری حاکم شده و افزایش نسبی دما را خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شاهد تداوم بارش های متناوب تا روز شنبه در آسمان مازندران هستیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان از فردا عصر تا شنبه هفته آینده با وزش باد نسبتا شدید، افزایش ابر، رگبار، رعد و برق همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا صبح چهارشنبه به طور موقت از میزان ناپایداری کاسته شده و دمای هوا نیز کمی گرم تر می شود .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بارش باران تا روز سه شنبه در آسمان مازندران ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: در هفته جاری شاهد بارش های موثری در لرستان نیستیم تنها از روز شنبه لغایت دوشنبه شاهد عبور امواج کم دامنه از آسمان استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم رگبارهای پراکنده تا روز پنج شنبه در آسمان مازندران ادامه داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان اعلام کرد که بارش های اردیبهشت و خرداد در حد میانگین بلند مدت نخواهد بود و بر شدت خشکسالی افزوده خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان بیان کرد: بر اساس پیش بینی های هواشناسی طی 10 روز آینده سامانه بارشی قدرتمندی وارد آسمان لرستان نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه امروز از میزان ناپایداری آسمان مازندران کاسته می شود، گفت: روز دوشنبه هوایی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای جمعه و شنبه انتظار داریم شاهد آسمانی نیمه ابری در برخی ساعات ابری، همراه با وزش باد و رگبارهای پراکنده باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به تداوم هوایی گرم همراه با وزش باد گرم در استان، گفت: امشب شاهد افزایش ابر و کاهش دما و رگبار پراکنده در ارتفاعات استان هستیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران نسبت به وزش باد گرم در ارتفاعات از امروز و احتمال آتش سوزی جنگل ها هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: میزان بارش در لرستان نسبت به سال قبل 40 درصد کاهش داشته است همچنین بر اساس مدل ها از امروز دمای استان دو تا چهار درجه افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای سه شنبه تا چهارشنبه با شکل گیری جریانات جنوبی انتظار داریم افزایش محسوس دما در آسمان مازندران اتفاق بیفتد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شاهد هوایی بهاری طی هفته پیش رو در آسمان مازندران هستیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۵    
نصف جهان: معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: اردیبهشت ماه به علت کاهش اثر منفی پدیده جوی لانینا بارش های خوبی در استان رخ خواهد داد اما جبران کم بارشی یک سال زراعی نیست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: اردیبهشت ماه به علت کاهش اثر منفی پدیده جوی لانینا بارش های خوبی در استان رخ خواهد داد اما جبران کم بارشی یک سال زراعی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روزهای پایانی هفته انتظار داریم در برخی ساعات شاهد بارش های پراکنده در آسمان مازندران باشیم که در ارتفاعات نیز با احتمال رعدوبرق و وزش باد همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: به طور میانگین از ابتدای سال زراعی جاری تا به امروز 328 میلیمتر بارندگی در لرستان اتفاق افتاده است، که این میزان نسبت به سال گذشته 38 درصد کاهش و نسبت به میانگین بلند مدت 29 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روز جمعه شاهد گرمای هوا در استان هستیم که در دامنه ها و ارتفاعات وزش باد گرم هم پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران: بارش ها در دوره بلند مدت 18 درصد دراستان کاهش داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تا پایان هفته جوی نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم شده و آسمان استان به صورت صاف همراه با روند افزایشی دمای هوا پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از افزایش تدریجی دمای هوا از امشب در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از بامداد امروز یک موج هوای سرد وارد لرستان شد که بر اساس این موج دماهای شبانه در شهرهای معتدل و سردسیری استان به زیر صفر نیز می رسد در همین راستا به باغداران لرستانی پیشنهاد می کنیم تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد بارندگی، وزش باد برخی مناطق شدید، کاهش دما و احتمال رعدوبرق در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز شنبه انتظار داریم شاهد ابرناکی آسمان، وزش باد نسبتا شدید، کاهش دما و رگبار باران و احتمال رعد و برق در استان باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز و فردا( روز طبیعت) شاهد افزایش محسوس دما به ویژه تا فردا در سطح استان باشیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: نقشه های هواشناسی نشان می دهد روز جمعه 13فروردین آسمان مازندران نیمه ابری و از اواخر وقت جمعه افزایش ابر داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه بارش برف و باران در استان تداوم دارد، گفت: انتظار داریم به تدریج از سمت غرب استان از میزان ناپایداری کاسته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از بعدازظهر شنبه نیز شاهد آسمانی ابری همراه با وزش باد هستیم که به تدریج از سمت غرب استان همراه با بارندگی خواهد بود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از بعدازظهر فردا با ورود موج جدید دیگری به استان، شاهد افزایش ابر، کاهش دما، وزش باد و شروع موج جدید بارشی در استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد کاهش محسوس دما ( بین 10 تا 15 درجه)، وزش باد شدید خنک شمالی، مواج شدن دریا و رگبار باران هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت:براساس نقشه های هواشناسی،با شکل گیری جریانات خنک شمالی روز پنج شنبه شاهد کاهش محسوس تا بین 10 الی 15 درجه ، وزش باد شدید خنک شمالی ، مواج شدن دریا و رگبار باران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای گرم و طوفان طی امروز در آسمان امروز تداوم دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا دوشنبه انتظار داریم شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری در استان باشیم که انتظار داریم در برخی ساعات شاهد افزایش ابر باشیم که احتمال بارش های پراکنده دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه طی ایام نوروز 1400 دو سامانه بارشی وارد جو استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: پنج شنبه شب انتظار داریم شاهد وزش باد نسبتا شدید و افزایش ابر در آسمان مازندران باشیم که دمای هوا روند کاهشی خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روزهای پایانی هفته جوی پایدار و عمدتا آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دمای روزانه داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از ابتدای سال زراعی جدید تا به امروز 327 میلی متر بارندگی در لرستان داشته ایم که این میزان نسبت به پارسال 25 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران یادآور شد: امشب با توجه به صاف شدن هوا و تشعشع شبانه انتظار داریم شاهد شب سرد و یخبندانی باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر امروز این سامانه به تدریج در آسمان استان تقویت شود و بارش ها در آسمان مازندران گسترش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز جمعه تا اواخر شنبه شاهد کاهش محسوس دما، بارش باران و برف، کولاک برف، وزش باد شدید و طوفانی شدن دریا هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: در روزهای پایانی هفته یک سامانه بارشی وارد آسمان استان می شود همچنین در این مدت شاهد کاهش دماهای روزانه هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: طبق بررسی نقشه های پیش یابی آسمان استان در چند روز آینده پایدار است اما در این مدت تندبادهای مقطعی برخی نقاط آن را در بر می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تا روز پنج شنبه شاهد بارش های پراکنده و پایان هفته با نفوذ سامانه سرد و بارش سرما و بارش پایان هفته بارش ها در استان تشدید می شود.