یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۵:۰۳Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: یک موج بارشی خفیف در روز دوشنبه مناطق شمالی استان از جمله کوهرنگ، شهرکرد، بن و سامان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: میزان بارش در لرستان نسبت به سال قبل و مدت مشابه 17 درصد کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت:طی 10 روز آینده سامانه سرد بارشی که به مرکبات آسیب وارد نماید، مورد انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: یکشنبه و دوشنبه این هفته ورود موج بارشی را خواهیم داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران از امروز تا دوشنبه صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه بارندگی همراه با کاهش محسوس دما طی امروز و فردا درآسمان مازندران تداوم دارد، گفت: بارش ها در نیمه غربی مازندران از شدت بیشتر برخوردار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی از پنجشنبه شب مناطق مختلف استان را تحت تاثیر قرار داده و سبب بارش باران و کاهش محسوس دمای هوا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۰    
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش حدود هفت تا هشت درجه ای دمای هوا در نقاط مختلف کرمانشاه طی روزهای آتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: انتظار داریم که از بعد از ظهر روز پنج شنبه و تا پایان وقت روز جمعه سامانه بارشی با شدت و ضعف بر روی نقاط مختلف استان فعال باشد که طی این مدت علاوه بر ابرناکی و وزش باد شدید لحظه ای شاهد بارش رگبار باران و گاهی همراه با رعد و برق خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود یک سامانه بارشی به استان از روز پنجشنبه خبر داد و گفت: بیشترین فعالیت این سامانه در شهرستان کوهرنگ است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شب گذشته با صاف شدن هوا شاهد کاهش دما بودیم به طوری که دما در مناطق کوهستانی و ارتفاعات دمای هوا به زیر صفر رسید و بلده با 5 درجه زیر صفر سردترین نقطه مازندران بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه درباره کاهش دمای هوای شبانه و زیر صفر رفتن دمای برخی نقاط استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۰۶    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت یک سامانه بارشی موثر در این استان، گفت: این سامانه تا پایان روز یکشنبه به همین شکل فعالیت دارد و صبح روز دوشنبه به صورت بارش های خفیف ظاهر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۸:۳۴    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش محسوس دمای هوا و بارش برف و باران در ارتفاعات، گفت: بارش ها تا صبح جمعه در آسمان مازندران ادامه دارد احتمال آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش تدریجی دمای هوای کرمانشاه تا حدود هشت درجه سانتی گراد تا اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: به نظر نمی رسد این سامانه ناپایدار، بارش چندانی برای کرمانشاه داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد این اداره کل، گفت: از یکشنبه وزش باد شدید و گرد و خاک 9 شهرستان استان را فرا می گیرد و موجب افزایش غلظت ذرات معلق در هوا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین بارش باران پاییزی در استان با سه میلیمتر در ایستگاه کوهرنگ به ثبت رسید و تا روز چهارشنبه بارشی در استان نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه، هسته اصلی سامانه بارشی از جو کرمانشاه خارج شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۹    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی طی روزهای پیش رو شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری در مازندران هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۵    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای روزهای جمعه و شنبه بارش های خفیف همراه با رعد و برق مناطقی از شهرستان کوهرنگ را در برمی گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته بارش شدید باران، تندباد لحظه ای و رعدوبرق برخی مناطق استان را فرا گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به باران باران در استان، گفت: از بعدازظهر فردا انتظار داریم این سامانه بارشی از آسمان مازندران خارج شده و از میزان ابرناکی کاسته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۴    
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه، اولین باران پاییزی در روزهای پایانی هفته و اوایل هفته آینده کرمانشاه را در برمی گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۷:۴۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز سه شنبه علاوه بر اینکه دمای هوا کاهش می یابد به تناوب شاهد بارندگی و وزش باد در آسمان مازندران باشیم که انتظار داریم بارش درمناطق سردسیر و کوهستانی به صورت مخلوط برف و باران باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای روزهای یکشنبه و پس از آن برای روزهای پنجشنبه و جمعه بارش های خفیف در ارتفاعات شمالی استان شکل می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه امروز علاوه بر کاهش دما بارش ها کمابیش در آسمان مازندران ادامه دارد، گفت: امشب از ناپایداری و ابرناکی آسمان مازندران کاسته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به وقوع بارش های پاییزی در نیمه دوم و سوم آبان ماه، گفت: بارندگی های ماه پیش رو کمتر از میانگین طبیعی خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز و فردا شاهد بارندگی، وزش باد برخی مناطق شدید و موقتی و کاهش محسوس دما و احتمال رعدوبرق در آسمان مازندران باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۶    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با وزش باد به نسبت شدید و فعال شدن چشمه های گرد و خاک، هوای استان در روز دوشنبه در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کرمانشاه، بارش های سال زراعی گذشته استان کاهش 38 درصدی داشته است.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی، تا روز دوشنبه جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم شده است، گفت: روزهای چهارشنبه و پنج شنبه انتظار داریم به تدریج شاهد بارندگی، وزش باد نسبتا شدید، کاهش محسوس دما و مواج شدن دریا در استان باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کرمانشاه، بارش های سال زراعی گذشته استان کاهش 38 درصدی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۸    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری، وزش باد به نسبت شدید در استان برای هفته جاری پیش بینی کرد و گفت: این وضعیت سبب خیزش گرد و خاک محلی در بسیاری از نقاط می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: دمای هوای استان طی هفته جاری سه درجه سردتر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: در 24 ساعت گذشته شهرکرد با کمیته دمای صفر درجه سانتی گراد سردترین روز را از ابتدای سالجاری تاکنون تجربه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تا اوایل هفته آینده کماکان جو پایداری روی منطقه حاکم است و آسمان مازندران به صورت صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: طی روزهای آینده شاهد تداوم بارش ها و روند کاهشی دمای هوای استان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: چرخند حاره ای شاهین با حفظ فاصله طولی حدود 80 کیلومتر و بدون برخورد به خشکی از بنادر گواتر، پسابندر و بریس در جنوب شرق ایران عبور کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش موقتی ناپایداری آسمان مازندران گفت: اواسط هفته شاهد بارش باران و وزش باد در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: تحلیل آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره نشان می دهد که حرکت چرخند حاره ای شاهین متمایل به سواحل جنوب استان است بطوریکه از دیشب تا کنون حدود 100 کیلومتر دیگر به سواحل ما نزدیک تر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: کم فشار حاره ای صبح امروز در حوالی مدار 23 درجه عرض شمالی به چرخند حاره ای تشکیل و از سوی کمیته طوفان کشورهای حاشیه اقیانوس هند به نام "شاهین" نامگذاری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سازمان هواشناسی کشور در پی تشکیل کم فشار حاره ای و تقویت احتمال تبدیل آن به چرخند حاره ای و ورود آن به دریای عمان نخستین هشدار سطح قرمز خود در سال جاری را صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۳    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به خنک شدن هوای این استان در روزهای اخیر، گفت: دما برای روزهای آینده نیز بین یک تا 2 درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به آغاز بارش های پراکنده از بعدازظهر امروز از غرب استان، گفت: براساس نقشه های هواشناسی از روز چهارشنبه تا شنبه هفته آینده بارش های پراکنده در استان تداوم دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به خروج سامانه بارشی از آسمان استان، گفت: روز دوشنبه اربعین حسینی انتظار داریم شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری در مازندران باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: با توجه به شکل گیری جریانات جنوبی در ارتفاعات استان شاهد افزایش محسوس دما بودیم که بیشینه دما در بیشتر مناطق ارتفاعات که در اولین روزهای فصل پاییز و مهر ماه رکورد زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از چهارشنبه تا ظهر جمعه جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از کاهش دما برای روز دوشنبه خبر داد و گفت: کمینه دما بین یک تا 2 درجه در برخی مناطق استان با کاهش همراه می شود و پس از آن تا پایان هفته دما تغییری نخواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم تا روز یک شنبه آسمانی ابری، در ارتفاعات شاهد هوایی مه آلود و بارش های متناوب و پراکنده در آسمان مازندران باشیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه از فردا شب شاهد رشد ابر، رگبارهای پراکنده و وزش باد در آسمان مازندران باشیم که در مناطق ساحلی و کوهپایه ای استان خواهد بود.